تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 218 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 2179

نام تاپيک: Prince of Persia: The Forgotten Sands

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

امیدوارم این بازی هم مثل اسپلینترسل نشه.

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

یه GamePlay امروز تو GT از بازی بود، یجوریه GamePlay بازی مبارزاتش یجوری بود حرکاتش به نظر سنگین میومد، نمیدونم، یکمی شبیه God of War شده ولی خوب اون کجا این...

پروفشنال Booseh_ye_Irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه GamePlay امروز تو GT از بازی بود، یجوریه GamePlay بازی مبارزاتش یجوری بود حرکاتش به نظر سنگین میومد، نمیدونم، یکمی شبیه God of War شده ولی خوب اون کجا این...
    کدوم قشنگ تره؟
    GOW یا POP؟
    من که تا حالا GOW رو ندیدم.

آخر فروم باز matrix_3s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    IRAN - CKNDHI

پيش فرض

کدوم قشنگ تره؟
    GOW یا POP؟
    من که تا حالا GOW رو ندیدم.
    خودت داری میگی گاد اف وار
    معلومه که سرتره....(هرچند من با pop خیلی حال کردم)

5. این کاربر از matrix_3s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز masoud93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

هر دوشون رو تو یه مایه ها دوست دارم ولی دانته اینفرنو یه چیزه دیگه هست.

حـــــرفـه ای sonixax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

خودت داری میگی گاد اف وار
    معلومه که سرتره....(هرچند من با pop خیلی حال کردم)
    راستش این یه چیز دیگست ، اون یه چیز دیگه !

گاد آف وار به هیچ عنوان مثل پرینس میمون بازی و از در و دیوار بالا رفتن نداره ! پرینس هم مثل اون اورب و از این چیز ها نداره !

در کل این دو تا به هم هیچ ربطی ندارند که بخواهیم با هم مقایسشون کنیم .

8. 2 کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Bs_panzer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Not in your business tough guy !

پيش فرض

دوستان تریلر رو دیدین ؟

غوله گفت "منو نمی تونی شکست بدی !" (به فارسی )
    Last edited by Bs_panzer; 02-05-2010 at 22:18.

10. 2 کاربر از Bs_panzer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

راستش این یه چیز دیگست ، اون یه چیز دیگه !

گاد آف وار به هیچ عنوان مثل پرینس میمون بازی و از در و دیوار بالا رفتن نداره ! پرینس هم مثل اون اورب و از این چیز ها نداره !

در کل این دو تا به هم هیچ ربطی ندارند که بخواهیم با هم مقایسشون کنیم .
    تقریباً تو یه سبکن، مخصوصاً تو همین نسخه جدید با دیدن ترلیرها من اولین بازی که به ذهنم رسید God of War بود ولی درسته حرف شما از جهاتی با هم فرق می‌کنن خوب از نظر خشونت و عظمت بازی God of War کاملاً متفاوت با POP هست؛ کلاً GOW یه تم تاریک و خشن و خیلی جدی داره که تو POP اصلاً به اون صورت نمیشه چیزی پیدا کرد، از نظر داستانم که هیچی؛ ولی مهمترین چیز که مبارزات باشه به نظر من نقطه جدایی واقعی این دو بازی از همه، چون واقعاً GamePlay مبارزات در God of War با اون چیزی که من از این POP دیدم اصلاً قابل قیاس نیست اینو به سادگی میشه از با دیدن دو تا تریلر از بازی‌ها هم فهمید، کلاً GamePlay بازی مثل GOW کاملاً خاص هست و تجربه‌ایه متفاوت.
    با تمام این اوصاف شکی نیست God of War بازی بوده که سونی میلیون‌ها دلار روش هزینه کرده و چندین سال روش وقت گذاشته و هدف ساخت یه بازی عظیم بوده که شما بخاطرش مجبور بشی بری واقعاً PS3 بخری، ولی بدون شک برای POP همچین چیزی تعریف نشده، برای همین کسی انتظار برابری یا حتی رقابت POP با God of War رو نداره.

12. 2 کاربر از Guts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ولی خدایی منم بعید میدونم این نسخه POP واقعاً چیز متفاوتی از آب دربیاد مخصوصاً از وقتی ترلیر Gameplay بازی رو دیدم.
    کلاً مجموعه بازی‌های Prince of Persia از نسخه اولش برای سال 1989 تا Prince of Persia: The Sands of Time که شاید بهترین نسخه POP بود، به لطف Jordan Mechner سازنده افسانه‌ای این بازی‌ها رنگ بویی داشت از وقتی Jordan Mechner رفت تو کار فیلم (الانم همین فیلم Prince of Persia رو نویسندگی کرده) این سری بازی‌های POP هر از رنگ بو افتاد حالا تو این موقعیت که انگار بازار یجوری دچار بازی زدگی شده و عناوین بزرگ با میلیون‌ها دلار سرمایه‌گذاری باب دل فن‌ها نمیشن (نمونه اخیرش Splinter Cell) واقعاً نمیشه انتظاری از این بازی داشت و تریلیر‌های بازی هم حرف منو تأیید می‌کنن که کاملاً با یک بازی متوسط روبرو هستیم و بیشتر برای فیلمش این بازی ساخته شده تا خوده بازی.

14. این کاربر از Guts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای sonixax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

ولی خدایی منم بعید میدونم این نسخه POP واقعاً چیز متفاوتی از آب دربیاد مخصوصاً از وقتی ترلیر Gameplay بازی رو دیدم.
    کلاً مجموعه بازی‌های Prince of Persia از نسخه اولش برای سال 1989 تا Prince of Persia: The Sands of Time که شاید بهترین نسخه POP بود، به لطف Jordan Mechner سازنده افسانه‌ای این بازی‌ها رنگ بویی داشت از وقتی Jordan Mechner رفت تو کار فیلم (الانم همین فیلم Prince of Persia رو نویسندگی کرده) این سری بازی‌های POP هر از رنگ بو افتاد حالا تو این موقعیت که انگار بازار یجوری دچار بازی زدگی شده و عناوین بزرگ با میلیون‌ها دلار سرمایه‌گذاری باب دل فن‌ها نمیشن (نمونه اخیرش Splinter Cell) واقعاً نمیشه انتظاری از این بازی داشت و تریلیر‌های بازی هم حرف منو تأیید می‌کنن که کاملاً با یک بازی متوسط روبرو هستیم و بیشتر برای فیلمش این بازی ساخته شده تا خوده بازی.
    موافقم ، البته من هیچ وقت از روی تلیر بازی رو نتیجه نمیگیرم چون معمولا اصل بازی از تریلرش خیلی ضعیف تره .

اسپلینتر سل که از اولش هم چیزی نبود و جلوی یک غولی مثل MGS حرفی برای گفتن نداشت ، این سری جدیدش هم که .... پشیمانم از 8 گیگ دانلود بیخودی !

شاهزاده هم از این سری آخرش که توش اصلا مرگ کاراکتر تعریف نشده !!!!!!! خیلی بیخود و حوصله سر بر شده بود . این جدیدش رو هم امیدوارم حد اقل از این اخری بهتر شده باشه .

16. این کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •