تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: نیازهای بدن

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض نیازهای بدن

سلام دوستان من یه قرصی میخوام که با مصرفش تقریبا نیازهای یک روزه بدنم تامین بشه اصلا چنین قرص هایی هست یا نه؟ اگه هست بهترین مارکش چیه؟ عوارض دارن یا نه؟ قیمت؟ طریقه مصرف
    چند وقتیه قرص جوشان آهن مصرف میکنم روزانه یکی یا دوتا مصرف خودسرانه این قرص ها ضرر داره یا نه؟ مصرفش ادامه بدم یا نه؟ روزانه چندتا مصرف کنم؟
    اگه نباشه جاش خالی می مونه Arpanet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

مصرف داروي شيميايي عوارض داره نياز بدن بايد از مواد غذايي تامين بشه اگه پسري پس قاعدگي نداري ولازم نيست قرص اهن مصرف كني يعني عوارض داره

3. این کاربر از Arpanet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض

اگه پسري پس قاعدگي نداري ولازم نيست قرص اهن مصرف كني يعني عوارض داره
    قرص آهن مگه فقط واسه قاعدگی ؟ یکی نیست بهم بگه تو که هیچی از قرص نمیفهمی چرا الکی میخوری
    این دوستای من که گفتن تو کم خونی داری برو از این قرص آهن(البته جوشان ) بخور واست خوبه حالا این قاعدگی از کجا پیداش شد!!! واقعا که فردا حاشو میگیرم نکنه .... کرده
    Last edited by rambo_1386; 14-02-2010 at 21:23.

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان من یه قرصی میخوام که با مصرفش تقریبا نیازهای یک روزه بدنم تامین بشه اصلا چنین قرص هایی هست یا نه؟ اگه هست بهترین مارکش چیه؟ عوارض دارن یا نه؟ قیمت؟ طریقه مصرف
    چند وقتیه قرص جوشان آهن مصرف میکنم روزانه یکی یا دوتا مصرف خودسرانه این قرص ها ضرر داره یا نه؟ مصرفش ادامه بدم یا نه؟ روزانه چندتا مصرف کنم؟
    دوست عزیز منظور شما از نیاز های روزانه چیه ؟ بدن در طی روز نیازهای تغذیه ای بسیاری دراد که جبران همه آنها با یک نوع دارو امکان پذیر نیست .
    در مورد کم خونی باید بگم که کم خونی مرد و زن نداره و هر کسی می تونه کم خون بشه البته تو خانم ها با احتمال بیشتر . کم خونی هم بررسی و سپس درمان می خواهد . مصرف دارو بدون تجویز پزشک درست نیست .
    تا آنجایی که من می دونم قرص آهن جوشان نداریم من نمی دونم چه قرصی به شما پیشنهاد شده .

6. این کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض

تا آنجایی که من می دونم قرص آهن جوشان نداریم من نمی دونم چه قرصی به شما پیشنهاد شده .
    من شنیدم قرص جوشان تقریبا عوارضش کمه به خاطر همین رفتم داروخونه گفتم قرص جوشان گفت قرص جوشان ویتامین سی ، منیزیم و آهن (چندتا دیگه!!!)داریم کدومو میخوای گفتم آهن بده روش هم نوشته iron خوب این یعنی چی؟ قرصش هم جوشانه!!!
    منظورم اینه تقریبا یه سری از ویتامین های بدن تامین کنه ! چون شنیدم یه سری قرص هست که اگه روزانه مصرف کنی تقریبا ویتامین های روزانه بدن تامین میکنن
    Last edited by rambo_1386; 15-02-2010 at 19:31.

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوست عزیز
    فرد سالم با تغذیه متنوع و کافی معمولا به هیچ مکملی نیاز ندارد . مکمل های ویتامینی در موارد ی مثل بیماریهای مزمن سنین بالا یا افرادی که به عللی تغذیه کافی و مناسب ندارند تجویز می شود . البته در فرد سالم نیز مصرف اکثر آنها می تواند بی ضرر باشد . اکثر این مکمل ها که در داروخانه ها وجود دارند جنبه تجارتی داشته و ترکیبات مشابهی دارند و خوبی و یا بدی آنها به ترکیبات آنها و کیفیت مواد اولیه آنها بر می گردد.

9. این کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض

حالا بهترین مکمل چیه؟ اصلا اسمشون چیه؟ راستی مولتی ویتامین چیه؟ شاید منظور من مولتی ویتامین باشه(از اسمش که معلومه یعنی ویتامین های مختلف)!!!

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

مکمل ها انواع و اقسام تجاری مختلف دارند . خوبی و یا بدی آنها براحتی قابل تشخیص نیست . "سنتروم" از موارد قدیمی و پر سابقه اینها است . موارد دیگر مثل "یوروویت" و یا "نیچر مید" ویا "ایزی" نیز از مارک های دیگر می باشند

12. این کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با سلام

فرزندی دارم کم خون و آهن آن خیلی پایین است.شربت آهن MinaJuice دو ماه است مصرف میکند اما دندانهاش سیاه شده آیا میشود بلافاصله بعد از خوردن آهن آب به او داد تا دندانهایش صدمه بیشتر نبینند؟ممنون هستم اگر راه دیگری بهتر پیشنهاد کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Arpanet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

اين عارضه رايجه / اهن رو به شكل ديگه اي و به صورت كنترل شده با مشورت پزشك مصرف كنيد يا بهتره از منابع طبيعي اون مصرف كنيد

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •