پس شما چیرو پیشنهاد می کنین؟

خارج هم باشه مشکلی نداره میگم بیارن، نمی خوام بزرگ و دست و پا گیر یا خیلی سنگین هم باشه
دوست خوبم .. شما صرفاً همون پست قبلی ات رو عیناً تکرار کردی... جملاتی که در ابتدای پست قبلی ام مطرح کردم برای اینه که شما نظرت رو در موردشون بگی، تا بیشتر در موردش بحث بکنیم و به گزینه بهتری برسیم ... وگرنه من می تونم همون اول بگم "دوربین فلان بهترینه .. و لاغیر!!" ...

بهرحال من گزینه ای که مدنظرم بود رو با توجه به برداشتی که از نیازهای شما داشتم در پست قبلی ام گفتم..

تو اول باید اون مساله رو حل کنی که شاید نشه همزمان سه تا ویژگی موردنظر شما رو یه جا جمع کرد: شما میخوای دوربین از نظر فنی برای فیلمبرداری از صحنه های سریع و پر از تکات مناسب باشه، ضمناً میخوای مقاومت در برابر عوامل فیزیکی هم داشته باشه و بعلاوه بحث اتصال به بدن هم برات مطرحه ... شاید نشه هرسه تای اینها رو جمع کرد و باید به دوتاش راضی باشی ..

مثلا سری VPC از سانیو دوربین های خوبی محسوب میشه .. فرضاً مدل VPC-E2 که هم ضدآبه ، هم برای صحنه های ورزشی مناسبه (fps 60 هم داره - سریع راه میفته - سایز مناسب داره)

حالا اگه مثلا بحث سوار شدن روی بدن باشه، باید بری دنبال دوربین های مخصوص این کار .. فرضاً به اونایی که روی سر سوار میشن میگن helmet camera ... (عکساش رو چک کن روی وب) ...