تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 95 از 96 اولاول ... 4585919293949596 آخرآخر
نمايش نتايج 941 به 950 از 956

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید عینک طبی (نوع فرم مارک فرم و نوع عدسیها)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام مجدد
    با شرکت زایس تماس گرفتم پیش نماینده رفتم با شماره چشم بنده
    فتوکرومیک اگر تو سفارش قرار بگیره
    یک مدل 7 میلیون تومان
    یک مدل 10 میلیون تومان
    قیمت دادن
    بدون فوتو کرومیک قیمت 1200 دادن
    کلا بیخیال فوتو شدم
    لطفا راهنمایی کنید گیر کردم ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام من یک عینک دارم داخل عدسیش دوتا ss بزرگ و کوچک حک شده کسی میدونه مال چه برندی هست بدرد میخوره یا نه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام دوستان ببخشيد عدد آبه چي هست؟ و اينکه ميگن عدسي پلي کربنات پايين ترين عدد ابه رو داره يه ويژگي منفيه؟ و عدسي مناسب براي مطالعه چيه به من مکسي 1.5 پيشنهاد دادن. ميشه يه توضيح عاميانه از ضريب شکست بديد؟ اگه بالاتر باشه عدسي بهتره؟ممنونم

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوستان ببخشيد عدد آبه چي هست؟ و اينکه ميگن عدسي پلي کربنات پايين ترين عدد ابه رو داره يه ويژگي منفيه؟ و عدسي مناسب براي مطالعه چيه به من مکسي 1.5 پيشنهاد دادن. ميشه يه توضيح عاميانه از ضريب شکست بديد؟ اگه بالاتر باشه عدسي بهتره؟ممنونم
    ضریب شکست ویژگی ذاتی ماده (شیشه یا پلاستیک در عدسی ها) هست و عدد آبه هم از همون ضریب شکست به دست میاد
    کلا هم مفهوم ضریب شکست اینه که وقتی نور از توی هوا میره تو یه ماده دیگه به دلیل اینکه تقریبا تمام مواد (شیشه و ...) از هوا غلیظ تر هستن وقتی نور واردشون میشه سرعتش کم میشه و در نتیجه می شکنه حالا هرچی ماده غلیظ تر باشه ضریب شکستشم بیشتره

اینکه بگیم ضریب شکست بالاتر به معنی عدسی بهتر یا بدتره چندان درست نیست

من تو زمینه نور و اپتیک خیلی مقدماتی اطلاعات دارم و نمیتونم نظر کارشناسی بدم ولی نظر شخصیم اینه که چیزهایی که شما شنیدین در جهت بازارگرمی هست و اگه اطلاعات درست درمون و به درد بخور در زمینه اینکه چه نوع عدسی براتون بهتره می خواین از اپتومتریست و یا مهندس اپتیک سوال بپرسین و نه فروشنده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

ضریب شکست ویژگی ذاتی ماده (شیشه یا پلاستیک در عدسی ها) هست و عدد آبه هم از همون ضریب شکست به دست میاد
    کلا هم مفهوم ضریب شکست اینه که وقتی نور از توی هوا میره تو یه ماده دیگه به دلیل اینکه تقریبا تمام مواد (شیشه و ...) از هوا غلیظ تر هستن وقتی نور واردشون میشه سرعتش کم میشه و در نتیجه می شکنه حالا هرچی ماده غلیظ تر باشه ضریب شکستشم بیشتره

اینکه بگیم ضریب شکست بالاتر به معنی عدسی بهتر یا بدتره چندان درست نیست

من تو زمینه نور و اپتیک خیلی مقدماتی اطلاعات دارم و نمیتونم نظر کارشناسی بدم ولی نظر شخصیم اینه که چیزهایی که شما شنیدین در جهت بازارگرمی هست و اگه اطلاعات درست درمون و به درد بخور در زمینه اینکه چه نوع عدسی براتون بهتره می خواین از اپتومتریست و یا مهندس اپتیک سوال بپرسین و نه فروشنده
    خيلي ممنون از پاسختون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

سلام یه ۱۰ روزی میشه عدسی ها رو عوض کردم عدسی های قبلی به گفته خود فروشنده چینی بود ولی این جدیدا گفتم کره ای بزاره ک بهتر باشه (همون اول چند تا خش روش بود ک هر چی بهش گفتم زیر بار نرفت) بعد تز ۱۰ روز نمی دونم چی شد کدر شده انگار توی نور ک میگیری انگار خش افتاده ولی خش نیست کل عدسی رو هم گرفته
    به نظرتون چی شد؟
    و از کجا باید فهمید ک عدسی پلاستیکی ک انداخته سفید کره ای هست یا چینی؟
    چینی رو میگفت ۸۵
    کره ای رو ۱۳۵
    ۹/۰۳/۱۳۹۹

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

سلام یه ۱۰ روزی میشه عدسی ها رو عوض کردم عدسی های قبلی به گفته خود فروشنده چینی بود ولی این جدیدا گفتم کره ای بزاره ک بهتر باشه (همون اول چند تا خش روش بود ک هر چی بهش گفتم زیر بار نرفت) بعد تز ۱۰ روز نمی دونم چی شد کدر شده انگار توی نور ک میگیری انگار خش افتاده ولی خش نیست کل عدسی رو هم گرفته
    به نظرتون چی شد؟
    چینی رو میگفت ۸۵
    کره ای رو ۱۳۵
    ۹/۰۳/۱۳۹۹

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

به نظرتون چی شد؟
    چینی رو میگفت ۸۵
    کره ای رو ۱۳۵
    ۹/۰۳/۱۳۹۹
    تقریبا کاری ازتون بر نمیاد متاسفانه
    همیشه باید تحقیق کنید و از فروشنده ای خرید کنید که امتحانش رو پس داده
    الانم اگه به صنف یا اتحادیه مراجعه کنید ممکنه بشه کاری کرد که البته اونم شاید ارزش دوندگیش رو نداشته باشه

ضمنا بدونید با توجه به وضعیت مملکت یه جفت عدسی درست درمون (حالا چه چینی چه کره ای) حداقل 200-250 قیمت داره این روزها

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

6

سلام دوستان من چشمهام با مونیتور مشکل پیدا کرده به دکتر مراجعه کردم و دارم عینکی میشم
    به زودی باید واسه خرید عینک اقدام کنم لطفا پیشنهاد بدین چه نوع فرمی بخرم اصلا مارکهای فرم های استاندارد و معتبر طبی چیه ؟ ممنون
    برای اینکه بدونی چ فریمی روی صورتت قشنگ تره تو گوگل سرچ کن: «چه عینکی به من میاد» ی سری مطلب آموزشی با عکس میاره ک خیلی کمک کننده اس
    اما اگه ب خاطر کامپیوتره ک چشمات ضعیف شده حتما عدسی (شیشه عینک) بلوکات یا ضد نور آبی بگیر
    این کمک می کنه ک دیگه به خاطر نور نمایشگر چشمات اذیت نشن

فروشگاه های آنلاین عینک مثل لوناتو (lunato.net) مشاوره 24 ساعته واتس اپی هم دارند می تونی کمک بگیری ازشون
    هر چی بپرسی جواب می دن )))) حوصله شون زیاده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

فروشگاه آنلاین لوناتو به آدرس lunato.net همه محصولاتش اورجیناله. اینترنتی هم می تونی سفارش بدی و نهایتا سه ساعتع در خونتونه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •