تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 96 اولاول ... 3910111213141516172363 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 956

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید عینک طبی (نوع فرم مارک فرم و نوع عدسیها)

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

من عینک میزنم پشت گوشم انگار از درد ابجوش ریختند چند تا چشم پزشک رفتم ظرف این 3 ماه این سومین عینکم است دیگه نمیزنم ولی خوب اذیت میشوم شما راهی میدانید که این مشکل را حل کنم دکترها میگویند حساسیت عصب در پشت گوش
    سلام

عينكهايي هست كه دسته اش قلاب شكل نيست بلكه مستقيم هست و فقط تا بالاي گوش مياد و براي اينكه نيافته يه كم فنري هست تا به سر بچسبه

اون مشكلتون ر
    حل ميكنه . تو ايران هم هست . اما يه كم گرونتر از عينكهاي دسته قلابي هست كه ميره پشت گوش .

البته براي بچه ها كه بازيگوش هستند و ممكنه بيافته , يك كش دو دسته رو به هم وصل كرده كه ميافته پشت سر تا عينك نيافته

در ضمن يك عينك ساز ماهر هم ميتونه دسته ي عينكتون رو كوتاه كنه تا حدي كه فقط يك سانت پشت گوش قلاب بشه نه بيشتر

راه ديگه اي هم هست اما كلاسش پايينه :

دور اون قلابها دستمال كاغذي بپيچين

2. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام به همه
    از بچه ها میخواستم ادرس چندتا عینک طبی فروشی معتبر رو تو تهران به من معرفی کنند که عینکهای طبی اورجینال داشته باشه
    حیلی ممنونم

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه
    از بچه ها میخواستم ادرس چندتا عینک طبی فروشی معتبر رو تو تهران به من معرفی کنند که عینکهای طبی اورجینال داشته باشه
    حیلی ممنونم
    خیابان فلسطین در تهران بورس فروش انواع عینک های طبی و آفتابی است.

ولی یه مقدار گرونه کلا گرون فروشن...

من 6 سال پیش ! عینک آفتابی adidas قیمت گرفتم 300 هزار تومان.....

از عینک سازی محلی بخرید بهتره...کلا عینکسازها تو کاخ مغازه میخرند که سودشون زیاد بشه چون اونجا همه

مشتریها مایه دارن...

کلا تمام عینکسازیهای تهران از یه جا عینکهاشونو تهریه می کنند اونم جمهوری زیر پل حافظ پاساژ سعید و

بغلیش پاساژ بزرگان که همه بنک دارای عینک اونجان و تک فروشی ندارند.

عینک ارجینال هم داریم ولی ارجینال یعنی چی؟ ار جینال ایتالیا بالای 500 هزار تومانه...

همه عینکها چینی هستن فقط درجه 1 و 2 و 3 دارند تمام مارکهای عینک تماما فقط مارک هستند برند ازجینال

بالای 500 هزار تومانه...اونی که میره police میخره عشق میکنه میگه 120 تومن پول دادم اون عینک چینی

خریده که مارک پلیس خورده..پلیس ارجینال که خیلی گرونه...

5. 3 کاربر از Saeed System بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

خیلی ممنون جواب دادید
    من میخوام یه عینک طبی بگیرم که همونطور که بچه ها گفتند مارکهای sergio martini oxygen بهتر هستند حالا شما پیشنهاد میکنید واسه تهیه این مارکها برم فلسطین یا خیابان کاج یا یه جای دیگه که کیفیتشم خوب باشه و قیمتش تا 200 باشه و نه خیلی بیشتر . به خاطر این میخوام این قد هزینه کنم چون من هرچی عینک میخرم هر مارکی بینی من رو اذیت میکنه و جای عینک رو بینی میمونه که فکر میکنم به خاطر غیر استاندارد بودن عینک هست که خیلی عذابم میده حالا دیگه میخوان یع عینک خوب بگیرم
    بازم ممنون
    Last edited by mhm007_007; 04-02-2011 at 15:39.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون جواب دادید
    من میخوام یه عینک طبی بگیرم که همونطور که بچه ها گفتند مارکهای sergio martini oxygen بهتر هستند حالا شما پیشنهاد میکنید واسه تهیه این مارکها برم فلسطین یا خیابان کاج یا یه جای دیگه که کیفیتشم خوب باشه و قیمتش تا 200 باشه و نه خیلی بیشتر . به خاطر این میخوام این قد هزینه کنم چون من هرچی عینک میخرم هر مارکی بینی من رو اذیت میکنه و جای عینک رو بینی میمونه که فکر میکنم به خاطر غیر استاندارد بودن عینک هست که خیلی عذابم میده حالا دیگه میخوان یع عینک خوب بگیرم
    بازم ممنون
    مارکهای خوبی هستند 1 سال ضمانت ( تعویض) در صورت شکستن و رنگ بدنه دارند.

من اطلاعات کامل و دقیق رو تو یه پیغام خصوصی بهتون میدم.

8. 2 کاربر از Saeed System بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه fery_lion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوستان . امیدوارم این تاپیک هنوز فعال باشه. من قرار عینکی بشم و ظاهرا هزینه تنها عدسی حول و حوش 28 تومنیه و با قاب رو هم نهایتها 70 تومن براش میزارم . چون همیشه استفاده نمیکنم و استفادش برام محدوده !! حالا میشه مارک معتبری رو پیدا کرد با این پول ؟ چینی و هر کجاییش برام فرقی نمیکنه .. ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید تا چشام به فنا نرفته..

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    می خواستم بدونم عینک های طبی افتابی برای چشم بده ، یا باعث سر درد نمیشه ؟؟؟؟
    ممنون

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

سلام کسی از بچه ها توی گرگان عینک ساز منصف و با سواد میشناسه لطفا معرفی کنه
    بسیار بسیار ممنون میشم

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    می خواستم بدونم عینک های طبی افتابی برای چشم بده ، یا باعث سر درد نمیشه ؟؟؟؟
    ممنون
    عینک طبی آفتابی منظورتون عدسی فتو کرومیکه؟ یا عدسی که طبی باشه داده رنگش کرده باشن؟

عدسی فتو کرومیک که استاندارده و مخصوص چشم و ضد اشعه مضر خورشید و مخوصا کسایی که تازه عمل

کردن چشمشون رو مثل آب مروارید خیلی خوبه.

عینک طبی آفتابی اگر توسط عینک ساز بخواد ساخته بشه اگر عدسیش پلاستیک آنتی رفلکس باشه اشکالی

نداره چون uv 400 ولی اگر پلاستیک معمولی بده برای رنگ ضرر داره برای چشم چون مردمک تو تاریکی باز

میشه و وقتی پلاستیک ساده باشه uv خورشید به چشم ضرر میرسونه.

به نظر من آدم عینکی خواست بزنه که تیره بود عدسیش یه uv تست بگیره که خیالش راحت باشه. همه

عینکسازیها هم دارند دستگاهشو یه تست بگیرید رایگان هم هست خیالتون برا یهمیشه راحت باشه.

محتوای مخفی: uv test 

13. 2 کاربر از Saeed System بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

عینک طبی آفتابی منظورتون عدسی فتو کرومیکه؟ یا عدسی که طبی باشه داده رنگش کرده باشن؟

عدسی فتو کرومیک که استاندارده و مخصوص چشم و ضد اشعه مضر خورشید و مخوصا کسایی که تازه عمل

کردن چشمشون رو مثل آب مروارید خیلی خوبه.

عینک طبی آفتابی اگر توسط عینک ساز بخواد ساخته بشه اگر عدسیش پلاستیک آنتی رفلکس باشه اشکالی

نداره چون uv 400 ولی اگر پلاستیک معمولی بده برای رنگ ضرر داره برای چشم چون مردمک تو تاریکی باز

به نظر من آدم عینکی خواست بزنه که تیره بود عدسیش یه uv تست بگیره که خیالش راحت باشه. همه

عینکسازیها هم دارند دستگاهشو یه تست بگیرید رایگان هم هست خیالتون برا یهمیشه راحت باشه.

محتوای مخفی: uv test 
    ممنون
    سفارش دادم عینکو والان استفاده میکنم"عدسی طبی رنگ شده با بیس (قوس) + uv و بدون آنتی رفلکس

اگر پلاستیک معمولی بده برای رنگ ضرر داره برای چشم چون مردمک تو تاریکی باز
    مشکلی که عینک ها معمولی دارند درسته ؟؟؟
    البته من جای خوبی دادم اما بازم میرم یه تست uv میگیرم

بازم ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •