تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 71

نام تاپيک: نصب همزمان xp,7,vista,linux

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اون دنيا

پيش فرض

الويت نصب ويندوز ۲۰۰۰ در کنار ويندوز های ديگه به چه صورته.
    يعنی اگه xp.7 يا vista در ميون باشه بايد کدوم رو اول نصب کرد؟

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

باید اول 2000,بعد xp ,بعد ویستا, بعد سون
    یعنی باید بر اساس تاریخ انتشار ویندوز ها این کار رو انجام بدید,از قدیمی به جدید.

3. این کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز parsa5564's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    هرجا که هوا هست

پيش فرض

یه چیزی به ذهنم رسیده که تا حالا بهش فکر نکرده بودم
    ایا میشه روی سیستم هم ویندوز 7 نسخه 32 بیتی و هم نسخه 64 بیتی با هم نصب کرد؟هر کدوم تو یک درایو

داره خودمونی میشه Medium's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

البته میشه. حتی دوتا سون 32 یا 64 بیتی هم میشه نصب کرد.
    تاپیک جالبیه تا بحال ندیده بودم. به نظرم اگه برای نصب چند تا سیستم عامل یه کم حوصله به خرج بدید و چند تا پرایمری تعریف کنید بهتره چون دیگه مطمئن هستید که بوتشون تداخل نمیکنه و همه ویندوزها هم روی C هستند. هرکدوم رو هم بخواید آپگرید کنید/دوباره نصب کنید میتونید پارتیشن مربوطه رو اکتیو کنید و بعد از نصب به حالت اولیه برگردونید. میتونید BCD یا GRUB رو هم به عنوان boot manager استفاده کنید و تازه از شر دو سه تا منوی بوت هم خلاص میشید. البته بیشتر از سه تا پرایمری نمیشه تعریف کرد(+یکی اکستند) منتها میگم حوصله میخواد.

آخر فروم باز parsa5564's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    هرجا که هوا هست

پيش فرض

بیشتر توضیح میدید؟

داره خودمونی میشه Medium's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ببينيد مثلا اين هارد منه:

روي پارتيشن اولي 7 نصبه روي پارتيشن آخري اوبنتو و روي يكي مونده به آخري xp. اين عكس و از ايكس پي گرفتم ميبينيد پارتيشن خودشو به عنوان c ميشناسه (در حاليكه بايد i باشه) و اوني كه اينجا نوشته I تو سون c ميشناسه. چون موقع نصب پارتيشن اكتيو بوده فايلهاي بوتشم روي همين پارتيشنه. من حالا از BCD به عنوان مديريت بوت استفاده ميكنم كه بوت لودر سونه و بوت منيجر عالي هم هست (چند روز پيش سعي كردم از بوت منيجر هاي تجاري استفاده كنم ولي همش اعصاب خورد كني بود). از گراب هم ميتونم استفاده كنم كه در اون صورت بايد پارتيشن آخري رو (همون كه اسم نداره) اكتيو كنم و توي منوي گراب دوتا chainloader براي sda1 , sda3 اضافه كنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اون دنيا

پيش فرض

راستی يه چيز ديگه.
    ويندوز سرور ۲۰۰۸ يا ۲۰۰۳ هم موقع نصب همون الويت ويندوز ۲۰۰۰ رو داره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض کمک فوری....چگونگی نصب همزمان XP بعد از 7

سلام.من لپ تاپ SONY EB26 FG خریدم که ویندوز7 روی اون نصبه اما به خاطر کارم باید با برنامه AUTO CADE 2008 کار کنم که این هم فقط روی XP نصب میشه.بهم گفتن حیفه ویندوز اورجینالتو پاک کنی و همزمان XP را هم نصب کن اما اینجا خوندم که نمیشه اول 7 نصب باشه بعد XP را نصب کنم...پس من باید چیکار کنم؟!!خواهشا زودتر با جزئیات و کامل راهنماییم کنید که چیکار کنم!!آخه من خیلی از کامپیوتر سر در نمیارم!!
    یک 2نیاااااااااا سپاس.

پروفشنال Alijo0on's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

پيش فرض

سلام.من لپ تاپ SONY EB26 FG خریدم که ویندوز7 روی اون نصبه اما به خاطر کارم باید با برنامه AUTO CADE 2008 کار کنم که این هم فقط روی XP نصب میشه.بهم گفتن حیفه ویندوز اورجینالتو پاک کنی و همزمان XP را هم نصب کن اما اینجا خوندم که نمیشه اول 7 نصب باشه بعد XP را نصب کنم...پس من باید چیکار کنم؟!!خواهشا زودتر با جزئیات و کامل راهنماییم کنید که چیکار کنم!!آخه من خیلی از کامپیوتر سر در نمیارم!!
    یک 2نیاااااااااا سپاس.

در مورد این حرف که ویندوز اورجینال حیفه و ...
    کاملا غیر منطقی و اشتباهه
    چون بالاخره با گذر زمان و حجم برنامه های نصب شده به ناچار باید ویندوزو refresh کرد و دوباره نصب کرد حالا چه 7 اورجینال چه 98 !
    من خودم وقتی لپ تاپمو خریدم بهم گفتن سری ازش روی 3 تا dvd بک آپ بگیرم چون cd درایوری دیگه نمیزارن تو لپ تاپ های جدید .
    اما شما نهایت کاری که باید بکنی با برنامه driver geniune از کل درایور های نصب روی سیسمت بک آپ بگیر بعد کلا فورممت کن و اول XP و نصب کن بعد هم اگه دوست داشتی 7
    اما بنظرم کلا ورژن Auto Cad دتو بروز کنی بهتره میتونی توی 7 باهاش کارکنی راحتترم هست ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اون دنيا

پيش فرض

ميشه در مورد نصب همزمان linux, winow server2008 , 7کمکم کنيد.خيلی فوريه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •