تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 51 اولاول ... 3945464748495051 آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 507

نام تاپيک: ADSL Asretelecom / شرکت عصر انتقال داده

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

میگم این سرویس جدید 8000 گیگ که روی 2 مگ هستش من زنگ زدم میگن تا 16 مگ باز هستش پهنای باند وشما با توجه به کیفیت خط میتونید دانلود کنید گرچه کیفیت خط من یشتر از 6 مگ هم نیست ایا صحت داره ؟؟؟؟

و اینکه پینگ این شرکت چطوره ؟؟؟
    دروغ میگن فقط3روز اول سرعتش بالاست بعد میارن روی 2مگ اگر گفت بگوتو فاکتور قید کنه ضمنا قید هم بکنن میگن 2مگ بیشتر خطت نمیکشه

2. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

میگم این سرویس جدید 8000 گیگ که روی 2 مگ هستش من زنگ زدم میگن تا 16 مگ باز هستش پهنای باند وشما با توجه به کیفیت خط میتونید دانلود کنید گرچه کیفیت خط من یشتر از 6 مگ هم نیست ایا صحت داره ؟؟؟؟

و اینکه پینگ این شرکت چطوره ؟؟؟
    بله صحت داره کیفیت خط شما بسیار مهمه ، تجربه شخصی خودم از این سرویس تا به الان خیلی خوب بوده و بسیار راضی هستم سرعت رو همه ممکنه بگن تا 16 مگ ولی تجهیزات مخابراتی مشکل داره پس کمتر از 16 مگ میشه و معمولا اگر کیفیتتون خوب باشه حداکثر 9 مگابیت رو پشتیبانی میکنه شما هم که خطتتون تا 6 مگ بیشتر نیست سعی کنین اگر نویز گیر ندارین حتما تهیه کنید چون تاثیرش بسیار قابل توجهه ...

4. این کاربر از FactorX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دروغ میگن فقط3روز اول سرعتش بالاست بعد میارن روی 2مگ اگر گفت بگوتو فاکتور قید کنه ضمنا قید هم بکنن میگن 2مگ بیشتر خطت نمیکشه
    میرم پارس انلاین میگیرمچون واقعا کیفیت برام مهمه و پینگ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

سلام خوبید این طرح یکساله ی نامحدود چط.ریه ؟خوبه ؟سرعتش خوبه؟لطفا جواب بدین ضروریه
    بله جشنواره تابستانه هنوز پابرجاست و پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنید ! بسیار راضیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

ماله من که رو 6 مگه

اونم خطم تا 6 مگ جواب میده. نمیدونم تا چند بازه
    سلام شما این طرح یه ساله رو گرفتید؟من میخوام بگیرم تا الان چطور بوده؟بر اساس نظر دیگران راجب این شرکت مثل اینکه شرکتش خوب نیست هرچند مال چند سال قبله اون نظرات میخواستم بدونم الان چجوریه؟این طرح یه ساله خوبه؟چه شهری هستین؟

داره خودمونی میشه behzad1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام شما این طرح یه ساله رو گرفتید؟من میخوام بگیرم تا الان چطور بوده؟بر اساس نظر دیگران راجب این شرکت مثل اینکه شرکتش خوب نیست هرچند مال چند سال قبله اون نظرات میخواستم بدونم الان چجوریه؟این طرح یه ساله خوبه؟چه شهری هستین؟
    بله. تهرانم. والا من که راضیم. 8000 گیگ با این قیمت عالیه. سرعتشم که رو 6 مگ. شایدم بیشتر باشه ولی خط من تا همین 6 جواب میده. قطعی هم نمیگم نداره ولی اونقد کمه که به چشم نمیاد هفته ای دو هفته ای یکبار در حد 1-2 ساعت شایدم کمتر. جوری که تا حالا لازم نشده زنگ بزنم پشتیبانی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

سلام

از دوستان کسی‌ از این شرکت سرویس داره ؟

کیفیت چطوره؟

سرعت واقعی‌ ارائه می‌شه یا نه ؟

ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام

کیفیت چطوره؟

ممنون
    اخرین سرعتش 8مگ تو نمایندگی ها میفروشه شما 16هم بخری بستگی به کشش خط داره که نهایت با تجهیزاتی که تو مخابرات داره 8رو میبنده
    در کل و یک کلام اشغالترین اینترنت رو داره سرعتش متغیره مخصوصا طرح های جشنوارش که فوق اشغال هستن

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

سلام

کیفیت چطوره؟

ممنون
    خطتون رو ده مگ بسته میشه و ۸-۹ مگ سرعتو میده...
    من درکل راضیم قبلا هم از این شرکت داشتم الان بنظرم بهتر شده از اون آخر کاریا که افتضاح شده بود ... البته فقط تو جشنواره هاش میارزه حالت معمول از شرکت دیگه بگیرید بنظر من...

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

اخرین سرعتش 8مگ تو نمایندگی ها میفروشه شما 16هم بخری بستگی به کشش خط داره که نهایت با تجهیزاتی که تو مخابرات داره 8رو میبنده
    در کل و یک کلام اشغالترین اینترنت رو داره سرعتش متغیره مخصوصا طرح های جشنوارش که فوق اشغال هستن
    من سرعتم همیشه ثابت رو همین ۸-۹ مگ هست و متغیر نیست ... بنظر من این قضیه شما بر میگرده به مرکز مخابراتی.اگر تو اون مرکز شلوغ باشه این قضیه پیش میاد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •