تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 37 از 51 اولاول ... 2733343536373839404147 ... آخرآخر
نمايش نتايج 361 به 370 از 507

نام تاپيک: ADSL Asretelecom / شرکت عصر انتقال داده

داره خودمونی میشه saman1010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میگن در عمرمون ندیدیم بعد انقلاب ارزونی بشه من میگم من در عمرم ندیدم فرهنگ بیشتر مردم(بلانسبت کاربران سایت) پیشرفت کنه از حالت جهان سومی در بیام بریم بالاتر بلکه برعکس شد از جهان سوم پایین تر اومدیم مهربانی و قانون خیلی کمرنگه رانندگی در حد آفریقا و هند بعد پول ملی جز بی ارزش ترین پول دنیا فرهنگ استفاده از منابع گوناگون مثل آب و برق گاز که هیچی! اینترنت که بی خیال مگه ایتنرنت فرهنگ داره قانون داره با وجود اینکه دونه دونه isp ها کم آوردن شبانه رو تعطیل کردن ولی بعضی ها تا خرخره دانلود میکنن اونم الکی بگی بهشون میگن مگه فضولی ایتنرنت خودمه پول دادم و..... خوب اگه رعایت میکردی به نفع خودت بود حتما 1 ماه دیرتر شبانه محدود میشد قبلا 1 ساعت از دانلود شبانه استفاده میکردم الان تا صبح باید روشن باشه گوشی بزارم تو گوشم صدای فن نشنوم خدایا پیشرفت نمیخوام فقط پسرفت نکنیم به قولی مثل شتر از عقب ادرار نکنیم
    سلام
    ببخشید منظورتون از جهان سومی در آوردن اشاره به من یا امثال من بود؟

بد نیست توی این اوضاع بد اینترنت کشور که به صورت انحصاری وارد میشه خبرهای مربوط به سرعت اینترنت و پهنای باند رو در جهان دنبال کنید:

شرکت استارهاب (StarHub) به‌عنوان دومين اپراتور موبايلي بزرگ در سنگاپور، توانست با استفاده از فناوري ۴X4 MIMO و همکاری با شرکت Nokia Networks بر بستر شبکه مخابراتي LTE، در يک آزمايش فني در دفتر مرکزي خود سرعت بارگذاري موبايلي از اينترنت با به ۶۰۰ مگابيت در ثانيه برساند.
    بازوي تحقيقاتي شرکت مخابراتي Alcatel-Lucent که با نام Bell Labs شناخته مي‌شود اعلام کرد نمونه اوليه سيستم پيچيده چندگانه و پرسرعت اينترنتي(MIMO-SDM) را مورد آزمايش قرار داده است که اين سيستم به آنها امکان مي‌دهد در زمان راه‌اندازي نسل پنجم خدمات مخابراتي (۵G) بتوانند با سرعت يک پتابيت در ثانيه (1Pb) خدمات اينترنت اشياء را ارائه دهند.
    دانمارک پرسرعت‌ترین اینترنت دنیا را با سرعت 43 ترابیت بر ثانیه داراست. این رکورد در گذشته برای کشورهایی نظیر کره جنوبی و آمریکا بوده است.
    دکتر رابرت ماهر، از دپارتمان مهندسی برق و الکترونیک دانشگاه کالج لندن و سرپرست این پژوهش، در اینباره بیشتر می گوید: در حالی که سیستم های انتقال نوری صنعتی فعلی تنها قادر به دریافت سیگنال کانال اطلاعات تا نرخ 100 گیگابایت در ثانیه هستند، تیم پژوهشی ما به کمک تجهیزات پیچیده در آزمایشگاه در حال تحقیق و بررسی است تا نسل بعدی هسته شبکه و سیستم ارتباطی را طراحی کند که قادر به پرداخت سیگنال های اطلاعاتی با سرعتی بیش از یک ترابایت بر ثانیه هستند. در حالی که این سرعت تقریبا 50 هزار بار بیشتر از میزان سرعت پهنای باند اینترنت در انگلستان است.
    بعد شما گیر دادی به اینترنت 10 مگابیتی که عصرتلکام داده به ما و حالا هم گرفته؟ خبر داری اینترنت شده جزء حقوق اولیه انسان مثل غذا، مسکن، امنیت و... ؟ یعنی دولت وظیفه شه که اینترنت با کیفیت دست مردم برسونه نه لاک پشتی و گرون که امثال من به قول شما نامهربانان اینجوری از دانلود شبانمون کیف کنیم و بگیم آخیش حیف شد!

2. 2 کاربر از saman1010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

خوب دوستان اینم جواب به اعتراض من که توسط ایمیل به عصرتلکام فرستادم و با ایمیل هم بعد از یک هفته لطف کردند و جواب دادند:

با سلام
    ضمن تشکر و قدردانی از اعتماد و همیاری جنابعالی از شرکت عصرتلکام احتراما به اطلاع می رساند ،همانطور که اطلاع دارید تا ساعت 21 سرعتی بیشتر از سرویس خریداری شده به مشترکین ارائه می گردد ولی از ساعت 21 به بعد تمام سرویس ها بر روی سرویس خریداری شده تعریف می گردد و در حال حاضر شرکت برای آینده هیچ برنامه ای ندارد
    با تشکر

بنابراین دیگه برین حالشو ببرید.این شرکت هم فعلا حالا حالاها فینیش

4. 4 کاربر از david-ebi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

تا ما خواستیم بیایم این شرکت، به نظر میاد که زدن ترکوندن کلاً شبا رو. از ساعت 21 جداً سرعتا رو محدود کردن؟!!1

ارتباط داخلیم محدود میشه سرعتش یا فقط دانلود از خارج؟ سرعت چقدره؟ اسم سرویستونم بگین.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سرویس یک ماهه - 2 مگ

سرعت دانلود الان 5 صبح 220

دارم کوچ میکنم سمت فورجی
    فعلا مودمشو انتخاب کردم
    Huawei E8372 4G Wireless Modem
    یو اس بی همراه با وای فای
    تو ماشینم میتونم استفاده کنم

حالا باید وقت بزارم روی طرح های اینترنت همراه اول - ایرانسل و رایتل

==============

چند وقت دیگر adsl یی دیگه نیست مثل دایل اپ
    Last edited by dvdfire; 02-05-2016 at 06:20.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

تا ما خواستیم بیایم این شرکت، به نظر میاد که زدن ترکوندن کلاً شبا رو. از ساعت 21 جداً سرعتا رو محدود کردن؟!!1

ارتباط داخلیم محدود میشه سرعتش یا فقط دانلود از خارج؟ سرعت چقدره؟ اسم سرویستونم بگین.
    کلن محدود می‌شه سرعت. فرقی هم نداره. داخلی یا خارجی.

8. این کاربر از bilmazlar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان

من روی خط دیگه‌ام بالأخره چند روز پیش سرویس 10 مگ آسیاتک فعال شد. کیفیت روزانه‌اش (حتی در ساعت‌های آخر شب) به نسبت عصرتلکام بهتر بود. البته یه مشکل اساسی داره. اونم این که آخر شبا، بعضی سایت‌ها رو باید چندبار ریفرش کرد تا صفحه لود کنه. اما وقتی همون صفحه رو تو این شرایط شروع به لود می‌کنه سرعت خوبی داره تو لود.

شبانه رایگانش البته محدوده. اما نه به شدت عصرتلکام. من تا 400 کیلوبایت هم سرعت گرفتم. اما ویژگیش اینه که ساعت رایگانش به جای 4 ساعت، 6 ساعته که همینش یه مزیته نسبت به عصرتلکام. اما عیبش ظاهرن اینه که روی سرورهای خارجی و سرورهای داخلی غیرآسیاتک محدودیت سرعت اعمال می‌کنه. (چون تنها چند روزه که فعال شده سرویسم و فقط یه شب دانلود داشتم نمی‌تونم نظر قطعی بدم.)

10. 2 کاربر از bilmazlar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دوستان

من روی خط دیگه‌ام بالأخره چند روز پیش سرویس 10 مگ آسیاتک فعال شد. کیفیت روزانه‌اش (حتی در ساعت‌های آخر شب) به نسبت عصرتلکام بهتر بود. البته یه مشکل اساسی داره. اونم این که آخر شبا، بعضی سایت‌ها رو باید چندبار ریفرش کرد تا صفحه لود کنه. اما وقتی همون صفحه رو تو این شرایط شروع به لود می‌کنه سرعت خوبی داره تو لود.

شبانه رایگانش البته محدوده. اما نه به شدت عصرتلکام. من تا 400 کیلوبایت هم سرعت گرفتم. اما ویژگیش اینه که ساعت رایگانش به جای 4 ساعت، 6 ساعته که همینش یه مزیته نسبت به عصرتلکام. اما عیبش ظاهرن اینه که روی سرورهای خارجی و سرورهای داخلی غیرآسیاتک محدودیت سرعت اعمال می‌کنه. (چون تنها چند روزه که فعال شده سرویسم و فقط یه شب دانلود داشتم نمی‌تونم نظر قطعی بدم.)

منتظر نظر کامل شما هستم .... بنده هم دو تا خط دارم و نیاز دارم به یه خطی که حداقل شبی 5 6 گیگ دان کنم

با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

منتظر نظر کامل شما هستم .... بنده هم دو تا خط دارم و نیاز دارم به یه خطی که حداقل شبی 5 6 گیگ دان کنم

با تشکر
    به نظرم محدود می‌کنه. بر خلاف چیزی که دوستان تو تاپیک آسیاتک گفتن، اگه سیستمشون تشخیص بده یوزری دانلود زیادی داره، سرعتش رو محدود می‌کنه. من از سروری که دیشب تو ساعت رایگان تا 400 کیلوبایت هم دانلود می‌کردم امشب روی 250 بالاتر نمی‌رفت. حتی سرورهای داخلی خود آسیاتک (آپلودبوی) هم همین سرعت بود. یه Burst حدودن 2 تا 3 ثانیه‌ای اولش تا 1مگابایت می‌ره سرعت دانلود و بعد بلافاصله سرعت می‌آد روی 250 و حول این عدد نوسان می‌کنه. فرقی هم نمی‌کنه 1 کانکشن یا 16 کانکشن.

البته چون 6 ساعت رایگان داره، می‌شه شبی حداقل 5 گیگ دانلود کرد.

یه چیز دیگه‌ای که تو تاپیک آسیاتک گفته می‌شه هم اینه که سرعت دانلود شبانه رایگان بستگی به شانس کاربر داره. بعضیا روی 250 محدود می‌شن. بعضیا روی 500 و بعضیا روی 1مگابیت. یعنی به نظر می‌آد من روی 250 محدود شدم.
    Last edited by bilmazlar; 03-05-2016 at 07:08.

13. 2 کاربر از bilmazlar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه saman1010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سرویس یک ماهه - 2 مگ

سرعت دانلود الان 5 صبح 220

دارم کوچ میکنم سمت فورجی
    فعلا مودمشو انتخاب کردم
    Huawei E8372 4G Wireless Modem
    یو اس بی همراه با وای فای
    تو ماشینم میتونم استفاده کنم

حالا باید وقت بزارم روی طرح های اینترنت همراه اول - ایرانسل و رایتل

==============

چند وقت دیگر adsl یی دیگه نیست مثل دایل اپ
    منم مودم 4G رو خریدم اما بدون وای فای
    یک ساعت اینترنت نامحدود شد 900 تومن یعنی فرضاً هر شب دانلود کنی ماهی میشه 27000 تومن
    در عوض با سرعت دانلود 4 مگ دانلود کردم.
    هم سیستم کمتر روشن موند و هم از حجم دانلود فوق العاده به نسبت ADSL راضی بودم.
    فعلا همه چی خوبه البته اگر این احمق بگذاره:
    معاون سازمان تنظیم مقررات تاکید کرد:
    احتمال تعیین کف قیمت برای اینترنت موبایل
    سه‌شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۳:۴۵

معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات از احتمال تعیین قیمتی به عنوان کف قیمت اینترنت موبایل خبر داد.

صادق عباسی شاهکوه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در پاسخ به سوالی مبنی بر تاثیر OTT‌های پیام‌رسان بر کسب و کار اپراتورهای موبایل و ادعای برخی اپراتورها مبنی بر پاسخگو نبودن درآمد دیتا در برابر کاهش این بخش از درآمدها اظهار کرد: طبق آنچه در دنیا تجربه شده روی کار آمدن OTT‌های پیام‌رسان در گام اول موجب کاهش درآمد اپراتورها در زمینه‌ی پیامک می‌شود که اکنون این اتفاق در ایران نیز رخ داده است.

وی ادامه داد: در گام بعدی درآمد مکالمات اپراتورها نیز کاهش پیدا می‌کند، اما در کنار این کاهش از طریق درآمدی که اپراتورها با ارائه‌ی اینترنت همراه به دست می‌آورند این کاهش جبران می‌شود.

عباسی شاهکوه با اشاره به این‌که اکنون اپراتورهای مختلف تلفن همراه در ارائه‌ی بسته‌های تشویقی اینترنت به رقابت جدی با یکدیگر پرداخته‌اند، عنوان کرد: برهمین اساس در موارد متعدد اپراتورها برای دیتای خود در بسته‌های پیشنهادی قیمت‌هایی در نظر می‌گیرند که گاه حدود یک دهم قیمت مصوبه تعیین شده در رگولاتوری است.

وی در پاسخ به این مطلب که حتی با همین تعرفه‌های یک دهمی هم اکنون دانلود یک فیلم سینمایی هزینه‌های بسیار بالایی به همراه دارد، افزود: واقعیت آن است که باید به هنگام استفاده از اینترنت به نحوه‌ی ارائه آن دقت کرد، چرا که دانلود فیلم سینمایی کاربردی نیست که برای اینترنت موبایل مناسب باشد. در واقع لازم است برای این نوع از فعالیت‌ها مشترک از اینترنت ADSL استفاده کند و نمی‌توان قیمت اینترنت موبایل را به چنین موضوعی گره زد.

معاون سازمان تنظیم مقررات در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا فکر نمی‌کنید پایان دادن به انحصار واردات پهنای باند می‌تواند شرایط بهتری برای مصرف‌کننده نهایی فراهم آورد، گفت: شاید تاثیر هزینه پهنای باند در ارائه سرویس دیتای موبایل کمتر از هفت تا هشت درصد هزینه‌ها باشد، چرا که هزینه‌های یک اپراتور به مراتب بیش از این موارد است و همین حالا اگر شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کند که از فردا پهنای باند اینترنت را رایگان در اختیار اپراتورها قرار می‌دهد، هزینه‌های آنها در نهایت هفت تا هشت درصد کاهش پیدا خواهد کرد.

عباسی شاهکوه با یادآوری این‌که البته این تاثیر در زمینه‌ی ADSL به حدود 30 درصد می‌رسد، اظهار کرد: برای ارزان‌شدن ADSL ما قبلا تخفیف‌هایی را در ارائه پهنای باند برای این بخش در نظر گرفتیم، اما در حوزه اینترنت موبایل هزینه‌های جانبی به مراتب بالاتر از این بخش است و اپراتورها برای رقابت در این بازار قیمت‌های خود را به طور دائم کاهش می‌دهند.

وی همچنین یادآور شد: گاهی اپراتورها برای رقابت طرح‌هایی را اجرا می‌کنند که تا حدی زیان‌بار است به عنوان مثال در زمان اجرای طرح مکالمه نامحدود شرکت همراه اول ناراضی نبود، اما شرایط به گونه‌ای بود که تلفن ثابت در حال نابودی بود.

معاون سازمان تنظیم مقررات در پاسخ به این سوال که با این تفاسیر آیا ممکن است سازمان تنظیم مقررات جلوی ارائه‌ی بسته‌های ارزان‌قیمت اینترنت را نیز بگیرد، ادامه داد: فعلا دخالتی در بحث بسته‌های موبایل نداریم، اما در آینده ممکن است برای این بخش به غیر از رقمی که به عنوان سقف انتخاب می‌شود، رقمی را هم به عنوان کف قیمت در نظر بگیریم.

عباسی شاهکوه یادآور شد: در این خصوص جلسات و نظرخواهی‌هایی با حضور فعالان بخش‌های مختلف صورت خواهد گرفت.

وی در پایان گفت: البته در حوزه OTT‌ها به تازگی شورای عالی فضای مجازی نیز ورود پیدا کرده و قرار است مصوبات کلی توسط این بخش صادر شود که با صدور این ابلاغیه اوضاع در این بخش تا حدی بهبود خواهد یافت.

انتهای پیام

آخر فروم باز djbehnam73's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    یه جایی از همین کره ی خاکی !

پيش فرض

از ساعت 9 به بعد یعنی یه اینترنت با پینگ بالا و قعطی وصلی شدید
    و سرعت پایین تر از سرعت اسمی

16. این کاربر از djbehnam73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •