تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 66

نام تاپيک: اتصال به اینترنت ADSL (اکانت شبانه)

پروفشنال cdp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

14 اتصال به اینترنت ADSL (اکانت شبانه)

سلام
    - من چطور باید در ویندوز7 یه کانکشن بسازم - برای اکانت شبانه :هر کاری میکنم ارور میده!!!
    - وقتی که کانکشن کارت شبکه رو Enable می کنم به اینترنت وصل می شم(بدون زدن هیچ user و pass )
    - حالا user و pass اکانت شبانه رو باید کجا وارد کنم که وصل شم؟؟

لطفاً راهنمایی کنید...

اگه نباشه جاش خالی می مونه join me's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    پاریس کوچولو

پيش فرض

به نظر من که طریقه ساخت اکانت شبانه روزانه فرقی نداره فقط اکانت شبانه باید از اون ساعتی که سرویس دهنده معین میکنه به نت متصل شی وگرنه پیغام خطا میده دوست عزیز

3. این کاربر از join me بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال cdp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

14

به نظر من که طریقه ساخت اکانت شبانه روزانه فرقی نداره فقط اکانت شبانه باید از اون ساعتی که سرویس دهنده معین میکنه به نت متصل شی وگرنه پیغام خطا میده دوست عزیز
    من user و pass وارد نمی کنم فقط کانکشن کارت شبکه رو Enable می کنم!!!
    user و pass اکانت شبانه رو باید کجا وارد کنم که وصل شم؟؟

حـــــرفـه ای Hamid110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام . .

شما وقتی رفتی به قسمت Network
    وارد گزینه Set Up a New Connection Or Network میشی
    بعد گزینه اولی یعنی Connect To The Internet رو میزنی
    بعد در این قسمت میتونی Connection خودتو ببینی و بعد از وارد شدن به اون یوزر و پسوردت رو بدی . .

در ضمن میشه بگی الان چه جوری به نت وصل میشه . . کدام گزینه ها رو میزنی تا وارد بشی . .
    چون من هم یوزر و پسورد نمیدم . .
    چون وقتی میخوام از طریق دادن یوزر و پسورد وارد نت بشم ارور 651 میده .. البته در ویندوز 7 برای من اینجوریه . .

ممنون

پروفشنال cdp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

13

سلام . .

1.شما وقتی رفتی به قسمت Network
    وارد گزینه Set Up a New Connection Or Network میشی
    بعد گزینه اولی یعنی Connect To The Internet رو میزنی
    بعد در این قسمت میتونی Connection خودتو ببینی و بعد از وارد شدن به اون یوزر و پسوردت رو بدی . .

2.در ضمن میشه بگی الان چه جوری به نت وصل میشه . . کدام گزینه ها رو میزنی تا وارد بشی . .
    چون من هم یوزر و پسورد نمیدم . .
    چون وقتی میخوام از طریق دادن یوزر و پسورد وارد نت بشم ارور 651 میده .. البته در ویندوز 7 برای من اینجوریه . .
    1.من تا حالا ده بار این کارو کردم ولی ارور 651 میده.

2.من فقط کانکشن کارت شبکه رو Enable می کنم وDiagnose رو میزنم خودش خود به خود بدون دادن USER وPASSWORD کانکت می شه...

تا اونجایی که من تا حالا فهمیدم داخل تنظیمان مودمه که باید userوpassword رو وارد کنم ولی هردستکاری می کنم نمیشه که نمیشه...

لطفاً کمک کنید...

ممنون

7. این کاربر از cdp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال cdp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

بالاخره پیدا کردم..
    توی تنظیمات مودمه...

9. این کاربر از cdp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

بالاخره پیدا کردم..
    توی تنظیمات مودمه...
    خب اگه تو مودم باشه که هر شب باید برای عوض کردن یوزر و پس بیدار بشین.

شرکتی که من ازش ای دی اس ال گرفتم خودش از ساعت 2 تا 7 به طور اتوماتیک رایگان حساب میکنه.فکر کنم

واسه شما هم اینطوری باشه.یه زنگی به شرکت بزنین بپرسین.

11. این کاربر از AB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

بالاخره پیدا کردم..
    توی تنظیمات مودمه...
    .................................................. ................
    شما اگر مودم رو به صورتی تنظیم می کنی که پسورد و یوزر رو باید داخل آن بزنی بهتر توی تنظیمات Advanced set up مودمتون بری و تنظیمات پروتکل رو روی حالت بریج ( bridge ) بزاری تا بتونی یه اکانت تو بخش نت ورک خود ویندوز درست کنی و اونجا یوزر و پس رو بدی اینجوری اگه یوزر و پس هم عوض شد دیگه نمی خواد که مودم رو تنظیم کنی و فقط یوزر و پس رو توی نت ورک عوض می کنی
    ( البته اگه اونجوری که من فکر می کنم مودمت رو config کرده باشی این راه بدردت می خوره . ) بهتره بگی از چه راهی مودمت رو تنظیم می کنی تا بهتر بشه کمکت کرد.

طریقه ساخت اکانت تو ویندوز 7 :
    control panel ---Network and sharing center--set up new connection or network--------connect to internet--new connection ....broadband connection
    بعد یوزر و پس رو وارد می کنی تا اکانت ADSL رو ساخته باشی و هر وقت خواستی راهت به اینترنت کانکت بشی ....

13. 2 کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال cdp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

6

شما اگر مودم رو به صورتی تنظیم می کنی که پسورد و یوزر رو باید داخل آن بزنی بهتر توی تنظیمات Advanced set up مودمتون بری و تنظیمات پروتکل رو روی حالت بریج ( bridge ) بزاری تا بتونی یه اکانت تو بخش نت ورک خود ویندوز درست کنی و اونجا یوزر و پس رو بدی اینجوری اگه یوزر و پس هم عوض شد دیگه نمی خواد که مودم رو تنظیم کنی و فقط یوزر و پس رو توی نت ورک عوض می کنی
    ( البته اگه اونجوری که من فکر می کنم مودمت رو config کرده باشی این راه بدردت می خوره . ) بهتره بگی از چه راهی مودمت رو تنظیم می کنی تا بهتر بشه کمکت کرد.

control panel ---Network and sharing center--set up new connection or network--------connect to internet--new connection ....broadband connection
    بعد یوزر و پس رو وارد می کنی تا اکانت ADSL رو ساخته باشی و هر وقت خواستی راهت به اینترنت کانکت بشی ....
    درست شد.
    اشتباه از من بود به جای اینکه 1 اکانت Bridge در تنظیمات مودم بسازم یک pppoe ویک Bridge ساختم برای همین هم برای ساختن اکانت توی نت ورک ارور می داد...
    من هیچی درباره مودم ADSL نمی دونستمولی الان یه چیزایی یاد گرفتم

ممنون از راهنمایی هاتون

حـــــرفـه ای Hamid110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام . .

دوستان . . منو اون دو قسمتی رو که Bold کردم . . رو مشکل دارم . .
    قسمت اولی رو که نمیدونم اصلا کجاست . .

قسمت دومی رو هم میگه باید 90 ثانیه منتظر باشی . . من 4 دقیقه هم صبر کردم . . اما چیزی نیومد . .

ممنون میشم توضیح کامل بدید . .

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •