تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: تاپیک مباحث و مشکلات برنامه Rollback Rx( بازگرداندن فایل ها،خرابی و تنظیمات ویندوز)

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض تاپیک مباحث و مشکلات برنامه Rollback Rx( بازگرداندن فایل ها،خرابی و تنظیمات ویندوز)

با این برنامه میتونید در مواقع دلخواه از سیستم در عرض چند ثانیه Snapshot بگیرید و هر زمان که خواستید در صورت پاک شدن فایل ها از روی هارد یا به هم خوردن تنظیمات برنامه ها یا ویندوز ، یا حتی بالا نیومدن ویندوز، سیستم رو فقط با یک ریستارت به زمان یکی ازSnapshot گرفته شده برگردونید.

system restore یکی از ابزارهایی می باشد که در سیستم عامل ویندوز قرار گرفته و به وسیله آن کاربران می توانند تنظیمات سیستم عامل خود را به گذشته بازگردانند. به عنوان مثال سیستم عامل شما دچار مشکلی نرم افزاری شده و شما توانسته اید منشا این مشکل را پیدا کنید ، تنها کافیست با استفاده از ابزار system restore سیستم عامل خود را به گذشته باز گردانید. این کار دقیقا همانند بازگشت به گذشته در زمان می باشد. این ابزار با توجه به اینکه در بسیاری از موارد همانند آلوده شدن ویندوز به ویروس ها و دیگر مشکلات می تواند مفید باشد اما دارای محدودیت هایی نیز می باشد. یکی از بزرگترین محدودیت ها تاریخ زمان بازگشت است. یعنی در این ابزار شما تنها می توانید به روزهایی در گذشته برگردید که در آن ها بر روی سیستم عامل اقدام به نصب نرم افزار کرده اید. به عنوان مثال اگر شما 3 ماه قبل اقدام به نصب آخرین نرم افزار بر روی سیستم عامل نموده اید می بایست برای بازگشت به آن تاریخ بروید و امکان بازگشت به ماه قبل موجود نیست.
    دراین مطلب نرم افزاری را در این زمینه به شما معرفی می کنیم که از مشکلات این چنینی برخوردار نیست.

Rollback Rx Professional نام نرم افزاری قدرتمند و حرفه ای برای بازگردانی سیستم عامل ویندوز به گذشته است. به کمک این نرم افزار می توان با ویژگی های بالا اقدام به بازگشت به عقب بر روی سیستم عامل ویندوز نمایید. از ویژگی های این نرم افزار می توان به قابلیت بازگشت در زمانی که ویندوز توانایی شروع به کار را ندارد ، قابلیت عقب کشیدن سیستم عامل به دقیقه ، ساعت و ماه ، قابلیت برنامه ریزی نرم افزار برای انجام عملیات بازگشت به صورت خودکار در زمان های تعیین شده و ... اشاره نمود. این نرم افزار محصولی از شرکت Horizon DataSys می باشد.

برخی از ویژگی های این نرم افزار:

- قابلیت بازگردانی هر سیستم Crash شده ( حتی اگر ویندوز دچار مشکل شود )
    - قابلیت بازگردانی سیستم به گذشته در دقیقه ، ساعت و یا ماه
    - اجازه تست نمودن نرم افزارها و پاکسازی آن ها
    - کنترل دسترسی به نرم افزار به منظور جلوگیری از دسترسی دیگر کاربران به برنامه
    - قابلیت اجرای عملیات به صورت خودکار و زمان بندی شده توسط کاربر
    و ... .

تاپیک دانلود برنامه :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سایت نرم افزار :
    کد:
    Last edited by omid-p30; 15-03-2010 at 17:15.

2. 2 کاربر از omid-p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز gog2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

راستش تا حالا از هر کس این نرم افزار را نصب کرده سوال کردم میگه رول بک بلکل سیستم را میرزه بهم مخصوصا اگه ویستا باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

راستش تا حالا از هر کس این نرم افزار را نصب کرده سوال کردم میگه رول بک بلکل سیستم را میرزه بهم مخصوصا اگه ویستا باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نمیدونم. من که با ورژن آخرش مشکلی نداشتم. xp هم دارم.
    Last edited by omid-p30; 04-02-2010 at 13:45.

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان موقع تعویض ویندوز حتما این برنامه رو پاک کنند. و گر نه خودش سیستم رو به حالت موقع نصب برنامه برمیگردونه.

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض نحوه دفراگ کردن برای سیستم هایی که این برنامه را نصب دارند.

سلام.

کسی غیر از من از این برنامه استفاده نمیکنه ؟ والا برنامه خوبیه. من که راضی ام و مشکلی نداشتم. به غیر از همونی که در پست بالا گفتم که اون هم از سر نا آگاهی بود.

امروز نکته ای رو برای بهتر کار کردن با این برنامه متوجه شدم که گفتم به شما هم بگم.

این برنامه به علت عملکرد خاص خودش در نگهداری اطلاعات روی هارد، مانع درست اجرا شدن برنامه های دفراگ کننده میشه. چه از طریق خود ویندوز چه سایر برنامه های مخصوص این کار. و اگر امتحان کنید میبیند که دفراگ به درستی انجام نمیشه و در صورت آنالیز مجدد، دوباره دستور دفراگ میده.
    البته خود برنامه دفراگ کننده مخصوص خودش رو داره. اما در صورت نیاز به دفراگ کامل باید به این صورت عمل کرد.
    در ورژن های قبل باید برنامه رو پاک، درایو ها رو دفراگ و دوباره برنامه رو نصب میکردیم اما در ورژن 9 میشه به این طریق عمل کرد :

1. این دستور رو از طریق منوی Run اجرا کنید :

shieldcmd /defrag

2
    . دفراگ رو با برنامه مورد نظر انجام بدید.

3. Baseline برنامه رو ریست میکنیم.

منبع :

کد:
    فروم برنامه :

کد:

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoud8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

برنامه رو که می خوام بنصبم،میگه روی درایو فشرده شده(compressed drive) نصب نمیشه در صورتی که من تازه ویندوز عوض کردم و از نوع فشرده شده هم نیست، رو بقیه درایوها هم جواب نمیده
    راه حل؟؟

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

من روی ویندوز 7 نسخۀ 64 بیتی Rollback 9.1 رو یک تست زدم. روز بد نبینید همینکه سیستم رو ریستارت کردم MBR پریده بود. کسانی که میدونند MBR چیه حتما متوجه میشند چه بلایی سرم اومد. خوب شد از خود هارد سکتور به سکتور بک آپ گرفته بودم.

خلاصه اینم مشکل ما بود.
    موفق باشید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoud8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

من روی ویندوز 7 نسخۀ 64 بیتی Rollback 9.1 رو یک تست زدم. روز بد نبینید همینکه سیستم رو ریستارت کردم MBR پریده بود. کسانی که میدونند MBR چیه حتما متوجه میشند چه بلایی سرم اومد. خوب شد از خود هارد سکتور به سکتور بک آپ گرفته بودم.

خلاصه اینم مشکل ما بود.
    موفق باشید.

یعنی نصب نکنیم دیگه؟!
    پس یه حکمتی تو اون اروری که پست قبل گفتم بوده که نصب نمشده!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    دوستان من با XP استفاده میکنم و هیچ مشکلی ندارم و راضی هستم

منتهی یک سری تنظیمات دارد
    در قسمت advanced setting سه گزینه اول نباید تیک داشته باشند.
    در صورت نصب در ویستا و سون ااز restart repair خود ویندوز به هیچ وجه استفاده نکنید

در سیستمی که بیش از یک ویندوز نصب است برنامه را بصورت Multi Boot نصب کنید

این نرم افزار بسیار مفید و قوی است منتهی متاسفانه تنظیمات Default نادرستی دارد

که متاسفانه کاربران کم اطلاع را دچار سردر گمی و یا پشیمانی می نماید

اگر از مجموعه نرم افزار های شرکت empror استاده کنید راهنمای آن را کامل نوشته است

ضمنا فایلهلی Page file.sys و hibersys.sys را باید Exclude کنید .

والا در موقع roolback اتفاقات وحشتناکی اتفاق می افتد.
    Last edited by hmalzomati; 18-12-2010 at 08:14. دليل: اصلاح

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض تنظیمات نادرست برنامه

دوستان موقع تعویض ویندوز حتما این برنامه رو پاک کنند. و گر نه خودش سیستم رو به حالت موقع نصب برنامه برمیگردونه.

سلام
    دوست من از جمله امتیازات این برنامه این است که چه شما بصورت عمدی و یا سهوی ویندوزتان خراب بشه
    دوباره به حالت اولیه برگرداند

اگر میخواهید ویندوز را مجددا نصب کنید لطفا اول برنامه را UNinstall کنید

چون این نرم افزار مانند ویروسهای قوی بر روی MBR ساکن می شود
    و بمحض روشن شدن کامپیوتر و مراجعه به هارد دیسک اجرا می شود.

و یا با نرم افزارهای Partition Manager سکتور 0 یا MBR را دوباره بازسازی کرده سپس ویندوز نصب نمایید

اگر در هارد دیسکتان اطلاعات مهمی ندارید از اول FDisk کنید.
    Last edited by hmalzomati; 18-12-2010 at 08:24. دليل: اصلاح

12. این کاربر از hmalzomati بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •