تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 54 اولاول ... 4445051525354
نمايش نتايج 531 به 539 از 539

نام تاپيک: پژو روآ Roa

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اهرمی یعنی سیم کلاج حذف میشه و عوضش یه اهرم طراحی شده به جاش میزارن که میگن خیلی خیلی نرم میشه ...
    من چهارشنبه میخوام ببرم نصب کنم اما نمیدونم چقدر هزینه داره اما میگن کلا میصرفه.

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اهرمی یعنی سیم کلاج حذف میشه و عوضش یه اهرم طراحی شده به جاش میزارن که میگن خیلی خیلی نرم میشه ...
    من چهارشنبه میخوام ببرم نصب کنم اما نمیدونم چقدر هزینه داره اما میگن کلا میصرفه.
    قربون دستت. هر کاری کردی بیا بگو که اگه خوب بود منم برم بکنم
    چه لوازمی لازم داره، چقدر وقت میبره و هزینش هم مهمه البته
    پیشاپیش ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

قربون دستت. هر کاری کردی بیا بگو که اگه خوب بود منم برم بکنم
    چه لوازمی لازم داره، چقدر وقت میبره و هزینش هم مهمه البته
    پیشاپیش ممنون
    سلام
    آقا من با پرس و جو تونستم مخترع این سیستم رو پیدا کنم و باهاش صحبت کردم گفت ما دو راه داریم:
    1. اهرمی کردن کلاج: که باید ماشین سوراخ بشه و سیم کلاج حذف بشه
    2. دستکاری سیتم فابریکی کلاج ماشین که ماشین سوراخ نمیشه و سیم کلاج هم سرجاش میمونه اما نرم میشه.
    راه اول 70 هزار تومن و راه دوم 50 هزار تومن
    من راه دوم رو انتخاب کردم و رفتم پیشش که یکی از قطعات کلاج رو برد تراشکاری و یک ساعت سرجمع کار کرد روش و تحویل داد خیلی خیلی نرم شد و دنده ها راحت جا میخورن....
    اگه خواستین شماره طرف رو بهتون میدم...
    راستی طرف یه سیستم ساخته بود واسه RD خودش که کلا کلاج رو حذف کرده بود و اتوماتش کرده بود... 480 هزار تومن.

4. 2 کاربر از jesus11077 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

این ماشین من تا دنده 3 خیلی نرم و بیصدا کار میکنه اما دنده چهار که میره صداش بلند میشه این طبیعیه ؟ ( دف رو هم تویوتایی گذاشته نفر قبلی )
    دنده لور هم گاهی اوقات خرخر میکنه از چیه به نظر اساتید؟
    با تشکر

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    آقا من با پرس و جو تونستم مخترع این سیستم رو پیدا کنم و باهاش صحبت کردم گفت ما دو راه داریم:
    1. اهرمی کردن کلاج: که باید ماشین سوراخ بشه و سیم کلاج حذف بشه
    2. دستکاری سیتم فابریکی کلاج ماشین که ماشین سوراخ نمیشه و سیم کلاج هم سرجاش میمونه اما نرم میشه.
    راه اول 70 هزار تومن و راه دوم 50 هزار تومن
    من راه دوم رو انتخاب کردم و رفتم پیشش که یکی از قطعات کلاج رو برد تراشکاری و یک ساعت سرجمع کار کرد روش و تحویل داد خیلی خیلی نرم شد و دنده ها راحت جا میخورن....
    اگه خواستین شماره طرف رو بهتون میدم...
    راستی طرف یه سیستم ساخته بود واسه RD خودش که کلا کلاج رو حذف کرده بود و اتوماتش کرده بود... 480 هزار تومن.
    آره آقا بگو. اگه اینجا نمیشه هم پ.خ کن.
    اونوقت این آقا تو روآ کلا وارده دیگه؟ ممکنه بتونه این مشکل تق تق جلوبندی ما رو هم حل کنه؟

مال منم یه وقتا تازگیها روی دنده 3 خر خر میکنه. مثل موقعی که ماشین سنگینه توی سربالایی نیم کلاج میکنیم، اونجوری.
    نمیدونم از چیه. اما روغن دنده و واسکازین رو که عوض کردم خیلی کمتر شده.
    وقتی هوا سرده و تازه ماشین رو روشن کردم هم فقط اتفاق میافته

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

[QUOTE=jesus11077;7419862]این ماشین من تا دنده 3 خیلی نرم و بیصدا کار میکنه اما دنده چهار که میره صداش بلند میشه این طبیعیه ؟ ( دف رو هم تویوتایی گذاشته نفر قبلی )
    دنده لور هم گاهی اوقات خرخر میکنه از چیه به نظر اساتید؟
    با تشکر[/[QUOTE.سلام.اگه این صدا(به اصطلاح بعضی از مکانیک ها صدای زوزه دندنه)هست وفقط تو دنده4 میشنوی احتمالا از دنده4تو ی گریبکس هسنش.اگه با افزایش سرعت هم تو4 وهم تو5 صدا میده از دیفرانسیل میتونه باشه.(دنده پینیون یا دنده دیشلی ها) اگه واسکازین گریبکس و دف مرتبه با چندتا مکانیک خوب مشورت کن و پس از مطمئن شدن اقدام به تعمیرات کن.درمورد صدای خرخر لوردنده اگه با دند ه های3و4یا5 در دورهای پایین موتور حرکت کنی یک صدایی شبیه به صدای خرخر یا ناک میاد که طبیعیه ولی برای ماشین خیلی ضرر داره..
    .حالا من نمیدونم این همون صدایی که شما فرمودید یا نه
    Last edited by shadows_funeral; 15-02-2013 at 18:09. دليل: اصلاح

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

نظرتون در مورد تعویض دیفرانسیل روا سال مدل89 چییه می گن تویتا دفرانسیل بندازی صداش کم می شه ورون تر می شه دیفرانسیل ماشین ایراد داره لرزشش زیاد شده؟

تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

نظرتون در مورد تعویض دیفرانسیل روا سال مدل89 چییه می گن تویتا دفرانسیل بندازی صداش کم می شه ورون تر می شه دیفرانسیل ماشین ایراد داره لرزشش زیاد شده؟
    سلام.من روا87 دوگان صفر تحویل گرفتم بعداز3000 کارکرد دف به زوزه افتاد.بردم نمایندگی یک اشنایی پیدا کردیم سفارش کرد پیش یکی از مکانیک های واردش.ازش پرسیدم تویوتایی چطوره گفت مفتش گرونه همون فابریکش یک فوت اوستایی داره که باید انجام بشه.یک نو اورد فوت اوستایی کرد...الان کیلومتر تو90000 هستش صداش در نیومده.البته ما قبلش از خجالتش در اومدیم ویک توضیحات کوتاهی در مورد کارش گفت.در مورد روا سال فکر کنم میل گاردنش دو تیکه هستش بده چهارشاخ گاردنش رو چک کنند ببین توپی هاش لق نشده.چون اگه لق بشه ماشین میلرزه.

10. این کاربر از محمد داود بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

سلام
    قیمت دینام روآ چند هست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •