تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 54 اولاول ... 6789101112131420 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 539

نام تاپيک: پژو روآ Roa

داره خودمونی میشه VAHID_ENGINEER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

بچه ها یه سوال تستی :

برای دیده نشدن دیفرانسیل در روا سال کدام یک از روش های زیر را ترجیح می دهید ؟

1- اسپورت کردن سپر عقب و کم کردن ارتفاع جلو و عقب خودرو به اندازه 2 سانتیمتر.

2- فقط کم کردن ارتفاع خودرو.

3- نصب سینی عقب 405 در روا سال با قیمت 100000 تومن.

4- تعویض فنر های روا با 405 و نصب رکاب یا ... برای مخفی کردن دیفرانسیل.

5- تعویض فنر - تبدیل دیفرانسیل عقب به دیفرانسیل جلو همانند 405 !!!

6- روش پیشنهادی شما.........

آخر فروم باز irinn65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

یکی از کنارم رد شد چشم بسته فهمیدم روباه ساله!!خرج پژو کنیم پیکان سوار شیم!!!پراید سبکتر ارزانتر استهلاک کمتر...
    فقط 2گانه سوزش بدرد میخوره چون قراره بعد عید بنزین لیتری 600 700بشه و این خودروها 2 یا3تومانی گرونتر شه
    تا میتونیدماشین 2گانه بگیرید که وضع داره خراب میشه

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

به نظر من هیچ کدوم مگه چه عیبی داره که دیفراتسیلش دیده بشه.

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

چی میگین موتور پیکان مگه از سالی که تولید پیکان متوقف شده یعنی هیچ تغییراتی روی موتور انجام نداده اند ؟

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

چی میگین موتور پیکان مگه از سالی که تولید پیکان متوقف شده یعنی هیچ تغییراتی روی موتور انجام نداده اند ؟
    چرا یه تغییراتی صورت گرفته
    ولی موتور همون موتوره
    یه خورده دوستار محیط زیست شده و تا حدودی مصرفش کمتر شده
    ای موتور های روآ های سال هم نمیدونم چه بلایی سرش آوردن که 170 شده
    شاید بلوکش حجم خورده باشه

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

پس به این نتیجه می رسیم بهتر از موتور پیکان است.

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

آقا انقدر پژو و پیکان نکنید.....پژو هم از سال 82 به اینور تو خود ایران تولید میشه....من خودم لوازم فروشم...سر سیلندرش تبریزه...سوپاباش هندیه....سنسور اکسیژن و استپ موتور و کلا لوازم انژکتورش چینیه...میل سوپاپ هندیه.

پس 405 محصول مشترک ایران-هند و چینه(یه چیزاییش رو هم ترکیه می زنه)

کلا تو ایران تولید میشه....بلایی که چند سال دیگه سر ال90 میاد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

آقایون سلام من بالاخره ثبت نام کنم یا نه

حـــــرفـه ای shadows_funeral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

14

آقایون سلام من بالاخره ثبت نام کنم یا نه
    موتور رواي سال موتور پيكان نيست. موتور پايه گاز سوز هستش كه مثل موتور ملي سمند تو ايران توليد شده. اگه موتور ملي رو پسنديديد اينو هم مي پسنديد. اين موتور دوگانه سوز (يا در اصطلاح علمي دو سوخته) و از نوع پايه گاز سوز هستش. دوستاني كه مكانيك خوندن خوب مي دونن كه اين موتور زمين تا آسمون با موتور پيكان فرق مي كنه.
    از امسال (89) ديگه آردي، روا و GLX توليد نمي شه بلكه بجاي روا و آردي Roa G2 (رواي سال) توليد مي شه و بجايGLX، پژو SLX.
    در مورد خوب بودن ماشين هم تو ايران شانسيه. اينكه ماشين خوب بهت بيفته يا بد. نمي شه رو مارك و مدل ماشين قضاوت كرد.
    اما در كل قطعا روا بهتر از پرايد هستش. پرايد ماشيني هستش كه در دنيا زير 400هزار تومن فروش مي ره ولي تنها بدنه پژو بالاي 4 ميليون قيمت داره! ايمني بدنه پرايد با بدنه پژو قابل مقايسه نيست و پرايد خيلي خيلي ضعيف تر هستش و براي اينكه كشور ما از جمله بالاترين كشورهايي هست كه تصادفات منجر به مرگ داره اصلا ماشين مناسبي نيست. بريد يه سري به عكس تصادفات بزنيد ببينيد وضعيت پرايدها رو.... در ضمن روا درسته كه ماشين جالبي در سطح جهاني نيست ولي هنوز هم كه هنوزه تحت ليسانس شركت پژو هستش و اين شركت داره بابت توليد اون در ايران ، ايران رو مي چاپه!
    به نظر من پرايد يه ماشين براي مسافر كشي داخل شهره و هيچ استفاده ي ديگه اي نمي شه ازش كرد. اگه كسي مي خواد يه ماشين ارزون و مناسب بخره، بهترين گزينه روا هستش!
    با توجه به مسائلي كه گفتم و قيمت مزخرف پرايد ، من روا رو ترجيح ميدم و به ali هم توصيه مي كنم اگه پول نداره ماشين بهتر بخره حتما روا رو انتخاب كنه. البته بايد موقع تحويل يه آدم خبره ببره تا ببينه ماشين مورد نداشته باشه! چون بارها خودم شاهد بودن نمايندگي ها و ... از ماشين هاي صفر قطعه مي دزدن و قطعات دست 2 يا قلابي سوار مي كنن! البته نبايد از روا توقع بنز داشت.
    در هر حال 8.800 براي آشغالي مثل پرايد دادن (كه با انگشت بدنش خم و راست مي شه) دور از عقله!
    منبع قيمت :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by shadows_funeral; 02-04-2010 at 19:18.

10. این کاربر از shadows_funeral بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

موتور رواي سال موتور پيكان نيست. موتور پايه گاز سوز هستش كه مثل موتور ملي سمند تو ايران توليد شده. اگه موتور ملي رو پسنديديد اينو هم مي پسنديد. اين موتور دوگانه سوز (يا در اصطلاح علمي دو سوخته) و از نوع پايه گاز سوز هستش. دوستاني كه مكانيك خوندن خوب مي دونن كه اين موتور زمين تا آسمون با موتور پيكان فرق مي كنه.
    از امسال (89) ديگه آردي، روا و GLX توليد نمي شه بلكه بجاي روا و آردي Roa G2 (رواي سال) توليد مي شه و بجايGLX، پژو SLX.
    در مورد خوب بودن ماشين هم تو ايران شانسيه. اينكه ماشين خوب بهت بيفته يا بد. نمي شه رو مارك و مدل ماشين قضاوت كرد.
    اما در كل قطعا روا بهتر از پرايد هستش. پرايد ماشيني هستش كه در دنيا زير 400هزار تومن فروش مي ره ولي تنها بدنه پژو بالاي 4 ميليون قيمت داره! ايمني بدنه پرايد با بدنه پژو قابل مقايسه نيست و پرايد خيلي خيلي ضعيف تر هستش و براي اينكه كشور ما از جمله بالاترين كشورهايي هست كه تصادفات منجر به مرگ داره اصلا ماشين مناسبي نيست. بريد يه سري به عكس تصادفات بزنيد ببينيد وضعيت پرايدها رو.... در ضمن روا درسته كه ماشين جالبي در سطح جهاني نيست ولي هنوز هم كه هنوزه تحت ليسانس شركت پژو هستش و اين شركت داره بابت توليد اون در ايران ، ايران رو مي چاپه!
    به نظر من پرايد يه ماشين براي مسافر كشي داخل شهره و هيچ استفاده ي ديگه اي نمي شه ازش كرد. اگه كسي مي خواد يه ماشين ارزون و مناسب بخره، بهترين گزينه روا هستش!
    با توجه به مسائلي كه گفتم و قيمت مزخرف پرايد ، من روا رو ترجيح ميدم و به ali هم توصيه مي كنم اگه پول نداره ماشين بهتر بخره حتما روا رو انتخاب كنه. البته بايد موقع تحويل يه آدم خبره ببره تا ببينه ماشين مورد نداشته باشه! چون بارها خودم شاهد بودن نمايندگي ها و ... از ماشين هاي صفر قطعه مي دزدن و قطعات دست 2 يا قلابي سوار مي كنن! البته نبايد از روا توقع بنز داشت.
    در هر حال 8.800 براي آشغالي مثل پرايد دادن (كه با انگشت بدنش خم و راست مي شه) دور از عقله!
    منبع قيمت :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موتور جدید کجا بوده؟
    همون موتور پیکانه!
    2احتمال وجود داره
    یا موتور حجم خورده یا طول شاتون ها کوتاه تر شده
    شما که احتمالا مکانیک خوندین یه خورده در مورد فرق هایی زمین تا آسمونی این موتور با موتر پیکان توضیح بدین که یه خورده از این علامت سوال های داخل سرم کم بشه که یکیشون همینه
    روآ هم به نظر من اصلا ارزش 10 میلیون پول دادن رو نداره
    قسمت بولد شده هم به نظر من یه توهینه!
    منم به آقا علی توصیه میکنم اگه میخواد ماشین بخره میتونه با این پول یه 405 خیلی تمیز بگیره که خیلی بهتر از روآ و ..... و امثالش هست
    و این رو هم به شما بگم که توی تصادفت این اتاق نیست که خیلی در پیشگیری از آسیب دیدن جلو گیری میکنه بلکه شاسی ماشین هست و شاسی روآ هم پیکانه!
    زیر بندی هم که پیکانه
    دیف هم که دیف پیکانه
    در آخرین حضوری که در نمایندگی ایرانخودرو داشتم روآیی که 500 تا کارنکرده بود دادن که دیفش رو عوض کنن
    در خیلی از موارد هم اگه صدای بدتر نشه بهتر نمیشه و تا الان هم یه فکر درست و حسابی براش نکردن
    بعضی از حرفاتون رو دوباره نگاه میکنم خندم میگیره
    پراید توی دنیا زیر 400 هزار تومن قیمت نداره؟
    شما خودتون قیمت دارین؟
    همین 405 هم که میگین و از اتاقش تعریف میکنین متعلق به سال 1988 میلادیه!
    قسمت جالب دیگه اینه که در حال حاضر هم GLX تولید میشه و هم SLX و ربطی به هم ندارن
    میتونم بگم با قسمت خیلی زیادی از صحبت هاتون موافق نیستم

12. این کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •