تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 82 123451151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 820

نام تاپيک: جستجو و فتح کشانها با Nemexia آنلاين! کاملا فارسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

12 جستجو و فتح کشانها با Nemexia آنلاين! کاملا فارسی

سلام بر دوستان گرانقدر
    بازی پر طرفدار نمکسیا هم مانند 2 بازی همرده دیگر خودش(جنگ خان ها و مزرعه پنگوئن ها) به فارسی ترجمه شده و هم اکنون به زبان فارسی قابل بازی میباشد!
    این بازی بیشترین شباهت را به بازی جنگ خان ها دارد ولی تفاوت آنها در زمانشان است که مال نمکسیا در اینده است!

در این بازی از ابتدای 3 نژاد برای انتخاب به شما داده میشود:
    1-نوکسیس:که دارای سفینه های ارزان ولی کم زور هستند.
    توانایی ویژه:خشک کردن سفینه های حریف در فضا

2-ترتث ها:دارای قویترن وسیله محافظتی(ربات محافظ)
    توانایی ویژه:"قدرت مگا" که به سفینه هخای حمله شما امتیاز اضافه میدهد

3:کنفدراسیون(همون مال مسافران خودمونه!):قویترینیگان های حمله(نابودگر و ستاره مرگ)
    توانایی ویژه:احیای واحد های مرده در طول جنگ

و اینهم تعریف خود بازی از خودش:
    بعد از هزاران سال نبرد برای پیروزی در نمکسیا هر کسی در میخواهد تفاوتی ایجاد کند، هر کسی میخواهد نقش اصلی را بازی کند. کنفدراسیون سه نژاد، Terteths و Noxis همه دارای جنگجویلان بسیار آماده و سفینه های مجهز در در اختیار دارند. اما این شمایید که تصمیم میگیرید به کدام نژاد بپیوندید. ساختمان های پر ابهت و سفینه های جنگی عظیم بسازید ، سیاره ها را تحت استعمار خود در آورید ، در یک اتحاد بزرک شریک شوید و قوی ترین تیم سیاره را در دنیای نمکسیا تشکیل دهید . حالا نوبت شماست که بر جهان فرمانروایی کنید، واقعاً ازعهده آن بر میآیید ؟
    -------------------------------------------------------
    زیباترین، بزرگترین، بهترین طراحی و بیشتر آزادی عملی رو داره که تا کنون من تو بازی های آنلاین دیدم.

یه چیزی تو مایه های Mass effect هستش
    اینم لينک ثبت نام برای دوستان ( ميتونيم به هم کمک کنيم تا با استفاده از لينک های دوستان به هم ديگه امتياز جايزه بديم ) :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مطالب زیر از کاربر ojen
    کد:

لینک عکس ها تغییریافت حجم عکسها کاهش یافت
    این بازی یکی از زیباترین بازیهای اینترنتی هست که به تازگی نسخه فارسی زبانش هم اومده که خوبیش اونه که واسه ما خیلی بازی رو راحت تر و جذاب تر میکنه...بازی بر خلاف بازیهایی مثل Khanwars و Travian در زمان آینده و تو کهکشان ها اتفاق میوفته

تو بازی سه نژاد کاملا متفاوت وجود داره که شامل ساختمان ها تاسیسات و نیروهای جنگی متفاوت و مختص خودشون هستند که در واقع شما با انتخاب هر یک از این سه نژاد بازی رو با روش متفاوت و بر اساس همون نژآد خاص ادامه میدید...نام های این سه نژاد و ویژگی هاشون عبارتند از:

کنفدراسیون

[ کنفدراسیون یک نژاد است که به شما اجازه استفاده از قدرتمندترین سفینه ها در بازی را می دهد - نابودگر و ستاره مرگ . ستاره مرگ به شما امکان نابودی سیاره دشمن را می دهد اما نابودگر توانایی منحصر بفردی دارد تا تعدادی از سفینه های از بین رفته شما در جنگ را دوباره احیا کند. این نژاد ساختمان های خود را بصورت گروهی می سازد، که به زمان ساخت همزمان تعداد زیادی از انواع سفینه کمک می کند. این به شما بستگی دارد که چگونه از این مزایا استفاده کنید. ]

ترتیس

[ ترتیس ها نژادی هستند که به شما امکان بازی با قدرتمندترین سفینه های محافظ را می دهند - ربات محافظ . جالوت منحصربفرد - که مهارت "قدرت مگا" را دارد، این مهارت به حمله به دیگر سفینه های ارتش فضایی شما در جنگ امتیاز می دهد. ترتیس ها سفینه های خود را به نوبت میسازند ، که آنها را قادر میسازد تا به سرعت از ساخت سفینه های جدید استفاده کنند. این به شما بستگی دارد که چگونه از این امتیازات استفاده کنید. ]

نوکس

[ سفینه های نوکس به نسبت ضعیف هستند اما آنها ارزان می باشند و شما می تواند تعداد زیادی از آنها را بهره برداری کنید. توجه کنید که نوکس ها سفینه های خود را متحول می کنند، به این معنا که ساخت سفینه های قدرتمند نیاز به یک طرح اولیه دارد. هاورنت یک مهارت یکتا دارد - ثابت وغيرقابل حرکت ساختن سفینه های دشمن هنگام جنگ ، که به آنها امکان خسارت زدن را نمی دهد. نوکس ها سفینه ها را در دو صف می سازند - یکی برای ساخت سفینه ابتدایی و دیگری برای متحول آن به سفینه نهایی . این به شما بستگی دارد که چگونه از این امتیازات استفاده کنید. ]

وقتی بازی رو شروع میکنید شما دارای سیاره ای هستید که در یه منظومه خورشیدی قرار گرفته و همچنین سیاره شما به سه بخش نظامی - صنعتی و منابع تقسیم میشه که شما در هر یک از این بخش ها باید پیشرفت کنید تا باعث افزایش درآمد منابع و پیشرفت صنعت و همچنین موجب افزایش قدرت نظامی تون بشید .

با پیشرفت در بازی و ساخت ساختمان های مثل آزمایشگاه و ساختمان سفینه سازی و انجام تحقیقات لازم شما قادر به ساخت ناوگان های مخصوص نژاد خود می باشید .

کنفدراسیونی ها ناوگان های قوی و پرقدرتی دارند، آها می توانید ستاره مرگ را بسازند ، که میتواند هر سیاره ای را نابود کند .

ترتیس ها نیز سفینه های خوبی دارند، به صورت هوشمندانه با آلومینیوم پوشش داده شده است، قادر به نابود کردن تعداد بسیاری از سفینه های نوکس و کنفدراسیون هستند. یگان خاص آنها را ببینید ، تیتان .

نوکس برای ناوگان های خود بر بیوتکنولوژی تکیه می کند، اکثر یگانهای آنها در حقیقت زنده هستند .

در این بازی شما تنها نیستید و مثل سایر بازی های اینترنتی تحت وب دیگه همزمان هزاران بازی کند دیگه در حال بازی هستند و شما با قدرت گرفتن و ساخت ناوگان ها میتونید سیاره اونا رو تصرف کنید و اونا رو به مستعمره خودتون تبدیل کنید و با ناوگان های قدرتمند خودتون امپراتوری کهکشان رو بدست بگیرید .

نکته دیگه ای که این بازی رو به یک بازی جذاب و منحصر بفرد تبدیل میکنه اینه که شما تو بازی Nemexia قابلیت ایجاد اتحاد با حداقل سه نفر رو دارید و همچنین با ایجاد اتحاد یه سیاره جدید به شما داده میشه که شما میتونید به صورت گروهی و همراه با دیگر اعضای گروهتون اون سیاره رو کنترل کنید و مثلا اگه هر کدوم از نژاد متفاوتی باشین سیاره شما شامل 3 نژاد مختلف میشه که بسیار جذاب و جالبه و هنگام جنگ با سیاره اتحاد دیگه میتونید از نیروهای سه نژادتون استفاده کنید و یه جنگ بین سیاره ای جذاب رو راه بندازید .

برای عضویت بر روی لینک زیر کلیک کنید:

برای عضویت روی این متن کلیک کنید

البته این لینک عضویت از طرف منه که یعنی با عضویت از طریق این لینک مقداری هم منابع گیر من میاد ( این همه زحمت واسه راهنما کشیدم پس لطف کنید از این طریق عضو شین یه چیزم گیر من بیاد )

یک نکته کلیدی:

توجه داشته باشین که موقع عضویت در اون قسمت کد جایزه واژه: nmx رو وارد کنید تا 100 اعتبار اضافه به عنوان جایزه به شما داده بشه .گ

چند عکس از محیط بازی:

اطلاعات و بازیکنهای بیشتر :
    کد:
    منبع :
    کد:

2. 3 کاربر از Mcafee* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

به زودی من اتحاد p30world رو تاسیس میکنم ، هر کسی دوست داره عضو بشه همه اعضا پی سی با هم باشیم

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اتحاد P30World تاسیس شد ، دوستانی که تمایل دارند در بازی شرکت کنند به این اتحاد بیان تا با هم باشیم

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض

من هم آمدم !
    بازيش باحاله ؟

حـــــرفـه ای hadi_gamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من هم ثبت نام کردم ببینم چطوره. ولی حرف اول رو تو این بازیها اکانت پریمیوم میزنه و بقیش وقت تلف کردنه...

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض

دقيقا ،‌حرف اول رو پريميوم دار ها ميزنند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض

من براي ساخت استخراج كننده مواد معدني سطح 2 ،‌ يكي انرژي كم دارم
    انرژي از كجا ميشه به دست اورد ؟‌

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

شک نکنيد که این بازی به خريد اکانت پريميومش ميارزه ، خيلی باحاله
    ---------------------------------------------
    من براي ساخت استخراج كننده مواد معدني سطح 2 ،‌ يكي انرژي كم دارم
    انرژي از كجا ميشه به دست اورد ؟‌
    شما بايد در منطقه منابع پنل خورشيدی بسازی ، و بعدش با ارتقا انرژی بيشتری بدست بياری

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بیایید عضو P30World بشید با هم اتحاد داشته باشیم تا بازی شلوغ نشده

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض

شک نکنيد که این بازی به خريد اکانت پريميومش ميارزه ، خيلی باحاله
    ---------------------------------------------

شما بايد در منطقه منابع پنل خورشيدی بسازی ، و بعدش با ارتقا انرژی بيشتری بدست بياری
    آهان ممنون كاشكي زودتر ميگفتيد !
    كجا مينويسه كه لول يك چند تا انرژي در ساعت ميده ؟

بیایید عضو P30World بشید با هم اتحاد داشته باشیم تا بازی شلوغ نشده
    برادر شما ايدي ياهو مسنجر داريد ؟
    منو اد كنيد : mpro.thegreat

صفحه 1 از 82 123451151 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •