تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 23 از 23

نام تاپيک: مسی توپ طلای اروپا را فتح کرد

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض مسی پس از دریافت توپ طلا از هم تیمی هایش تشکر کرد

فوق ستاره آرژانتینی اظهار امیدواری کرد که یک فصل شگفت انگیز دیگر را در باشگاه و تیم ملی سپری کند.

سایت گل - لیونل مسی، برنده جایزه توپ طلای 2009، دیروزجایزه اش را در فرانسه دریافت کرد و از هم تیمی هایش که با تلاششان کمک کردند تا او صاحب این عنوان شود، قدردانی کرد.

ستاره آرژانتینی در رای گیری توپ طلا صاحب 473 امتیاز شد که تقریبا دوبرابر نفر دوم یعنی کریس رونالدو بود؛ و البته با هم تیمی اش، ژاوی نیز تفاوت فاحشی داشت.
    در مراسم اهدا جایزه، که از تلویزیون فرانسه به طور زنده پخش می شد، این بازکن 22 ساله از فرصت استفاده کرد و از هم تیمی هایش تشکر کرد.

او گفت:" من توپ طلا را به هم تیمی هایم تقدیم می کنم و این جایزه را با آنها قسمت خواهم کرد. من می خواهم از خانواده ام تشکر کنم، از دوستانم و از برادرانم که همیشه پشتیبان من بودند."
    مسی همچنین گفت که به دنبال به دست آوردن این جایزه در سال 2010 است و برای رسیده به این هدف، باید تلاش کند تا بارسلونا را به عناوینی بیش از سه گانه فصل قبل برساند.

" امیدوارم که این عنوان را بار دیگر به دست بیاورم. دوباره بردن این جایزه فوق العاده خواهد بود. اما این مسئله به این بستگی دارد که در بارسلونا و تیم ملی آرژانتین در جام جهانی چه نمایشی ارائه دهم. "

او همچنین نظرش را در مورد حرکت تیری آنری در بازی با ایرلند که موجب صعود جنجال برانگیز فرانسه به جام جهانی شد، بیان کرد. " نمی دانم اگر من بودم، چه کار می کردم. من فکر می کنم تیری کار درستی انجام داد. او عذرخواهی کرد و ما نمی توانیم تنها او را در این قضیه سرزنش کنیم."

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2009/12/7

اگه نباشه جاش خالی می مونه Inter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    برزخ بین بهشت و جهنم

پيش فرض

مبارکش باشه حقش بود

حالم از اون نجف زاده به هم میخوره که گزارش تهیه کرده بود از مراسم اهدا جایزه

وسط این همه سر و صدا رفته می پرسه فوتبال ایرانو می شناسی؟

توقع داشت بگه آره می شناسم ، کشته مرده دریبلهای شجاعیم و تو لالیگا دارم درس پس می دم بهش

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

مسی چی جوابشو داد؟من درست نشنیدم

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •