تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 23

نام تاپيک: مسی توپ طلای اروپا را فتح کرد

آخر فروم باز بی باک بی بال's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

30- کریم بنزما(فرانسه – لیون – رئال مادرید) بدون امتیاز

حـــــرفـه ای boy iran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض

تبريك ميگم

پروفشنال ..Parsa..'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    aHWaZ

پيش فرض

به نظر من تنها بازيكني بود كه لياقت گرفتن توپ طلا رو داشت انشاله كه به عنوان بهترين بازيكن جهان هم انتخاب بشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه Boy Ka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

چه کیفی هم میکنه. لول.

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

ایتالیایی ها باید یه تکون اساسی به خودشون بدن.
    تو 30 تا اول اصلا بازیکن نداشتن !!!
    به خاطر اینکه ذات فوتبال ایتالیا رو دفاع پایه گذاری شده... الان هم دفاع خیلی زیاد به چشم نمیاد... ضمنا بعد از قهرمانی میلان تو لیگ قهرمانان برابر لیورپول، هم دیگه ایتالیا به قولی رسما زاییدن!!
    زحمت کشیدن!
    ضمنا مبارک مسی باشه... خداییش حقش بود...

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض مسي، توپ طلايي سال اروپا را از ان خود کرد

ليونل مسي ملي پوش آرژانتيني تيم فوتبال بارسلونا برنده جايزه توپ طلايي شد که هر ساله از سوي مجله فرانس فوتبال به بهترين فوتباليست اروپا اهداء مي شود .

براساس نتايج نظرسنجي مجله فرانس فوتبال که اوايل سه شنبه انتشار يافت ، مسي به عنوان مرد سال فوتبال اروپا بالاتر از کريستيانو رونالدو قرار گرفت که سال گذشته وي را مغلوب کرده بود . " ژاوي هرناندز " هافبک بارسلونا نيز پشت سر رونالدو در مکان سوم قرار گرفت .

مسي که " ديه گو مارادونا " اسطوره فوتبال آرژانتين از وي به عنوان جانشين خود ستايش کرده است فصل گذشته به همراه بارسلونا فاتح سه جام ليگ قهرمانان اروپا ، لاليگا و جام حذفي اسپانيا شد که يک دستاورد بيسابقه بود .

مسي 22 ساله که نخستين آرژانتيني برنده جايزه معتبر توپ طلايي است سال گذشته با 9 گل از جمله يک گل ديدني که با سر به منچستر يونايتد زد و به پيروزي دو بر صفر بارسلونا در ديدار پاياني ليگ قهرمانان اروپا انجاميد گلزن برتر اين مسابقات شد .

مسي که 473 امتياز از 480 امتياز ممکن را به خود اختصاص داد راي گيري در مورد مرد سال فوتبال اروپا را تحت سلطه خود قرار داده و يک رکورد اختلاف راي 240 امتيازي با نزديکترين رقيب خود بر جاي گذاشت . رونالدو گوش رئال مادريد 233 امتياز و ژاوي 170 امتياز کسب کردند .

مجله فرانس فوتبال از مسي نقل کرد :" من مي دانستم که در بين مدعيان قرار دارم چرا که سال 2009 سال پر ثمري براي بارسلونا بود. ولي انتظار نداشتم با چنين اختلافي برنده شوم . توپ طلايي براي من بسيار ارزشمند است . تمام بازيکناني که برنده آن شده اند بازيکنان بزرگي بودند و برخي از بازيکنان بزرگ نيز هرگز برنده اين جايزه نشده اند ."

اما بارسلونا در جمع پنج بازيکن برتر " آندرس ايني يستا " را نيز داشت و وي در مکان چهارم وبالاتر از ساموئل اتوئو مهاجم کامروني و هم تيمي سابق خود در بارسلونا قرار گرفت .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    1388/ 9/ 10

داره خودمونی میشه goldenm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

متاسفانه آلمان هم هیچ نماینده ای در 30 تا نداشت.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض ژابی آلونسو: مسی مستحق توپ طلا بود

برای توپ طلا نامزدهای دیگری چون اینیستا و ژاوی هم بودند، اما خوشحالم که ژاوی در رتبه سوم قرار گرفته است.

سایت گل - هاف‌بک تیم رئال مادرید، ژابی آلونسو گفت که لیونل مسی مستحق آن بود که بهترین بازیکن سال اروپا شود.

مسی با 473 امتیاز رسما صبح روز سه‌شنبه به عنوان برنده توپ طلا انتخاب شد. اما آلونسو فکر می‌کند که دو تن از هم‌تیمی‌هایش در تیم ملی اسپانیا، آندرس اینیستا و ژاوی نیز می‌توانستند این جایزه را به دست آورند.

در لیست نامزدان این جایزه بعد از مسی، کریس رونالدو در رتبه دوم، ژاوی در رتبه سوم و اینیستا در رتبه چهارم قرار داشتند. به نقل از AS آلونسو گفته «جایزه دادن به مسی اشتباه نبود، چرا که او واقعا لیاقت‌اش را داشت، اما این هم درست است که بگوییم بازیکنان دیگری هم مستحق دریافت این جایزه بودند.»

آلونسو هم‌چنین از این که ژاوی با قرار گرفتن در جایگاه سوم پاداش زحمات و تلاش‌هایش را گرفته، خوشحال است. «برای توپ طلا نامزدهای دیگری چون اینیستا و ژاوی هم بودند، اما خوشحالم که ژاوی در رتبه سوم قرار گرفته است.»

کد:
    2009/12/2

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض توتی، مسی را مورد ستایش قرار داد

کاپیتان جیالوروسی گفت که مرد آرژانتینی بازیکنی یگانه و نمادی از فوتبال روز دنیاست.

سایت گل- لئونل مسی، ستاره تیم بارسلونا با ثبت یک رکورد، جایزه توپ طلای بهترین بازیکن اروپا را به خود اختصاص داد و فرانچسکو توتی، کاپیتان رمی ها، در وب سایت اختصاصی اش به تحسین او پرداخت.

او نوشت:" مسی بازیکنی است که من به او احترام می گذارم. او بازیکنی یگانه است که می تواند در یک چشم به هم زدن، نتیجه یک مسلبقه را تغییر بدهد. او از تکنیک یک فانتازیستا (هافبک خلاق) برخوردار است، بسیار سرعتی است و مانند یک مهاجم تمام عیار گلزنی می کند. مسی بسیار قوی است و به دلیل همه مشکلاتی که در کودکی داشته، نمونه ای است برای همه ما برای اینکه هیچ وقت تسلیم نشویم."

"ال کاپیتانو" امیدوار است که تیمش با بازگشت او، به روند نتایج خوبش، بعد از یک شروع ضعیف در سری A، ادامه دهد و درفصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا در مقابل مسی بازی کند. " مامی خواهیم به لیگ قهرمانان برگردیم. شاید تقدیر، ما را در یک بازی حساس، در مقابل بارسلونا قرار دهد. رویارویی من و مسی فوق العاده و دیدنی خواهد بود."

کد:
    2009/12/3

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض مسي رسما توپ طلا را دريافت كرد

مهاجم آرژانتيني بارسلونا كه از چند روز قبل به عنوان مالك توپ طلاي فرانس فوتبال معرفي شده بود روز گذشته رسما جايزه خود را دريافت كرد.

ليونل مسي با حضور در مقر فرانس فوتبال در مادريد، پايتخت اسپانيا توپ طلاي خود را دريافت كرد.

وي در نشست خبري خود گفت: اين جايزه به همه بازيكنان تيم ملي آرژانتين و بارسلونا تعلق دارد و من همه موفقيت‌هاي خود را مديون آنها هستم.

مسي با اشاره به نام بزرگاني چون دي استفانو و سيووري خود را در آغاز راهي بزرگ و طولاني دانست و تصريح كرد: بايد به افتخارات بسياري دست پيدا كنم و براي رسيدن به اهداف بزرگ خود جدي هستم.

کد:
    1388/ 9/ 16

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •