تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1042 از 1049 اولاول ... 425429429921032103810391040104110421043104410451046 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,411 به 10,420 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

در آغاز فعالیت saeghe3000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ای بابا هیچکس مارو تحویل نگرفت !!!!!

داره خودمونی میشه saeed330's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

درود به همگی...
    کیفیت صدای انتقالی به سینمای خانگی با کابل (HDMI (ARC چه تفاوتی با کابل اپتیکال داره؟
    اگه اپتیکال کیفیت بیشتری داره یک کابل با کیفیت هم برای خرید اگه معرفی کنید ممنون میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

درود به همگی...
    کیفیت صدای انتقالی به سینمای خانگی با کابل (HDMI (ARC چه تفاوتی با کابل اپتیکال داره؟
    اگه اپتیکال کیفیت بیشتری داره یک کابل با کیفیت هم برای خرید اگه معرفی کنید ممنون میشم
    سلام
    کابل اپتیکال نهایتاً از صدای 5.1 پشتیبانی میکنه اما کابل HDMI بخاطر پهنای باند بیشتری که داره از صدای 7.1 و بیشتر هم پشتیبانی میکنه و میتونه کیفیت بالاتری رو هم ارائه بده (بسته به سورس)
    اینکه از کدوم استفاده کنید بستگی به این داره که میخواید چی رو به چی متصل کنید و چه استفاده ای دارید. اگه توضیح بدید میگم کدوم برای شما بهتره

درمورد ARC هم یک قابلیته روی کابل HDMI که مخفف این جمله هست: Audio Return Channel به معنای کانال برگشت صدا
    این ویژگی امکان انتقال دو طرفه صدا رو فراهم میکنه. یعنی دو وسیله ای که از این طریق به هم متصل شده باشن صداشون بطور همزمان به همدیگه منتقل میشه
    به عبارتی بجای اینکه صدای دو تا دستگاه رو از طریق دو تا کابل مختلف به هم منتقل کنید ، با یک کابل این کار رو انجام میدید
    مثلاً اگه شما یه سینمای خانگی رو با کابل HDMI به پورت ARC تلویزیون متصل کنید ، هم صدای سینمای خانگی به تلویزیون منتقل میشه و هم صدا تلویزیون به سینمای خانگی

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

عزیزان سلام
    این فیلمای 5 کاناله و 7 کاناله که تو نت موجوده رو چطور میشه از روی لپتاپ پخش کرد روی tv و خروجی صدا رو از سینما خانگی تفکیک شده و با کیفیت دریافت کرد؟؟

این روش ممکنه؟ :
    اتصال لپتاپ به tv به پورت معمولی hdmi و اتصال سینما خانگی به tv با پورت hdmi arc - یعنی صدا و تصویر از لپتاب وارد tv بشه و همزمان صدا از tv بره به سینما و 5 یا 7 کانال پخش بشه؟؟

چه همه توضیح دادم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

عزیزان سلام
    این فیلمای 5 کاناله و 7 کاناله که تو نت موجوده رو چطور میشه از روی لپتاپ پخش کرد روی tv و خروجی صدا رو از سینما خانگی تفکیک شده و با کیفیت دریافت کرد؟؟

این روش ممکنه؟ :
    اتصال لپتاپ به tv به پورت معمولی hdmi و اتصال سینما خانگی به tv با پورت hdmi arc - یعنی صدا و تصویر از لپتاب وارد tv بشه و همزمان صدا از tv بره به سینما و 5 یا 7 کانال پخش بشه؟؟

چه همه توضیح دادم
    سلام
    لپتاپ شما خروجی اپتیکال نداره؟

6. این کاربر از RezaDodangeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

سلام
    لپتاپ شما خروجی اپتیکال نداره؟
    نه نداره، اما من تو وب خوندم اپتیکال تا 5.1 ساپورت می کنه و برای7.1 از hdmi استفاده میشه، درست؟؟

داره خودمونی میشه se7en_mahdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

درود خدمت اساتید محترم
    دوستان بنده ست جامو S526 بهمراه آمپ 1020K پاونییر دارم
    اولویت بنده موزیک هستش
    چندتا سوال خدمتتون داشتم

۱- پلیر بنده PC هستش با یک کارت صدای معمولی کریتیو که صدارو آنالوگ به صورت استریو برای موزیک به آمپ دادم و قصد ارتقاء کارت صدا به مدل تیتانیوم HD رو دارم چونکه خروجی RCA داره و با یک کابل با کیفیت میخوام موزیکو آنالوگ گوش کنم ، حالا چقدر میتونه به کیفیت صدا کمک کنه یا اینکه یک آمپ استریو بگیرم به صورت کومبو ببندم ؟ کدوم بهتر هستش ؟

۲-آمپ بنده قابلیت Biamp رو داره و میخواستم Biamp ببندم که کاتالوگ بلندگوهارو دیدم هشدار در مورد بی آمپ نوشته بود و منصرف شدم ، حالا هر جا جستجو کردم در مورد قابلیت Biamp بستن باند جامو S526 پیدا نکردم ممنون میشم اگر کسی تجربه شو داره توضیحی بده ؛ نکته ای که بهش برای کانکتورهای بلندگوها بر خوردم ننوشته شدن Low و High بود که معمولا این اسپیکرها باید داشته باشند O_o

۳- برای دیدن فیلم هم صدای ۵.۱ رو بیشتر میپسندم و قصد خرید کارت گرافیک 1050ti رو که محتوای 4k رو راحت پردازش میکنه که گاها بازی هم بشه باهاش کرد حالا برای دیدن فیلم های اورجینال bluray محدودیتی با درایو اپتیکال روی PC ایجاد نمیشه ؟ یا اینکه قید کارت گرافیک و درایو اپتیکالو بزنم PS4 PRO بگیرم بهتره ؟

و از همه مهمتر اینکه آمپ 1080 هستش برای انتقال همزمان تصویر و صدا به تی وی برای رزو 4K مشکل هستش باید صدا رو با کابل کواکسیال منتقل کرد
    فقط صدارو میشه با HDMI منتقل کرد ؟ تا حالا تست نکردم

ببخشید خیلی حرف زدم :I

Sent from my Primo76 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

نه نداره، اما من تو وب خوندم اپتیکال تا 5.1 ساپورت می کنه و برای7.1 از hdmi استفاده میشه، درست؟؟
    بله درسته منتهی معنیش این نیست که صدای 7.1 رو منتقل نکنه. فقط تبدیل به 5.1 میشه
    خودم الان اندرویدباکس دارم که از طریق اپتیکال وصلش کردم به سینمای خانگی
    صداهای Dolby TrueHD و DTS-HD MA که هر دو 7.1 هستن رو بدون مشکل منتقل میکنه ولی تبدیل به Dolby Didital و DTS میشن ، یعنی 5.1 کاناله میشن
    ضمن اینکه با توجه به توضیحاتت احتمالاً سینمای خانگی شما 5.1 هست پس در هر صورت صدای 7.1 نخواهی داشت

اون رَوِشی هم که گفتی بطور کلی شاید صدا منتقل بشه اما معلوم نیست صدای 5.1 رو بتونی بگیری یا نه
    تلویزیون شما صدای 5.1 و 7.1 روپشتیبانی میکنه؟
    اگر هم پشتیبانی کنه آیا فقط دالبی هست یا DTS رو هم ساپورت میکنه؟
    و مهمتر اینکه آیا قابلیت انتقال اون به پورت HDMI ARC رو داره یا نه؟

سینمای خانگی شما چیه؟ چه ورودی هایی داره؟
    Last edited by RezaDodangeh; 06-11-2017 at 09:33.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

۳- برای دیدن فیلم هم صدای ۵.۱ رو بیشتر میپسندم و قصد خرید کارت گرافیک 1050ti رو که محتوای 4k رو راحت پردازش میکنه که گاها بازی هم بشه باهاش کرد حالا برای دیدن فیلم های اورجینال bluray محدودیتی با درایو اپتیکال روی PC ایجاد نمیشه ؟ یا اینکه قید کارت گرافیک و درایو اپتیکالو بزنم PS4 PRO بگیرم بهتره ؟

و از همه مهمتر اینکه آمپ 1080 هستش برای انتقال همزمان تصویر و صدا به تی وی برای رزو 4K مشکل هستش باید صدا رو با کابل کواکسیال منتقل کرد
    فقط صدارو میشه با HDMI منتقل کرد ؟ تا حالا تست نکردم
    سلام
    سوالهای 1 و 2 رو بنده اطلاعی ندارم

کارت گرافیک شما یک خروجی HDMI داره و اگه می‌خواین از رزولوشن 4K استفاده کنید چاره ای ندارید جز اینکه مستقیم به TV متصلش کنید
    پس برای انتقال صدا فقط می‌تونید از کابل اپتیکال اشتفاده کنید

اما به نظرم اگر هدف شما فیلم دیدن هست بهتر اینه که یه کارت گرافیک بخرید فقط برای بازی
    و برای فیلم دیدن هم یه بلوری پلیر 4K بخرید که دو خروجی HDMI داشته باشه
    خروجی اول به تلویزیون وصل میشه برای انتقال تصویر ، و خروجی دوم به امپ متصل میشه برای صدا
    البته این در صورتی هست که فقط قصد دیدن فیلمهای اورجینال رو داشته باشید که در غیر این صورت راه های دیگری هم وجود داشت

داره خودمونی میشه se7en_mahdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

ممنون از توضیحاتتون دوست عزیز
    صدا رو با کارت صدا منتقل میکنم نیازی به خرید پلیر نیست ، منظور بنده محدودیت تو پخش از طریق بلوری رایتر برای فیلم های اورجینال هستش

Sent from my Primo76 using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •