تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 992 از 1049 اولاول ... 49289294298298898999099199299399499599610021042 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,911 به 9,920 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوستان عزیز ممنون از شما............... لطفا مستقیم مدل و قیمت امپ یا سیستمی که صدای موزیکال بهم بده معرفی کنید........برای تنظیمات از کدام افرادقدیمی که اشاره کردید کمک بگیرم ؟/ و اینکه بلنگوهای هورن و از کجاتهیه کنم؟///بازم تشکرازهردوعزیز کهوقت گذاشتند.....
    خواهش میکنم.
    اسپیکر هورنی که قابل اعتنا باشه به ایران وارد نشده. یه سری از تجاری های Klipsch هست که اصلا توصیه نمیکنم تو همون رنج قیمت میتونید چیزای بهتری بخرید. تمام مدلهای تجاری Klipsch و Jamo (که زیر مجموعه کلیپش شده) در حال حاضر در چین تولید میشه بغیر از سری Heritage از کلیپش که قیمت های بالایی دارن و تو ایران هم نباید دنبالشون بگردید یکی دوتا موردی وارد شده.
    توصیه ای که میتونم بکم به شما و تمام علاقمندان. بیشتر و بیشتر یاد بگیرید تا محتاج و گرفتار افراد سودجو و دلال و کاسب نشید. اطلاعات یعنی قدرت.

2. این کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

ممنونم دوستان........و در اخر لطفا بفرمایید مشخصا بنده چکار کنم برای گوش دادن موسیقی...... بلندگو یا امپ جدید؟ چه مارکی و چه قیمتی و ازکجا؟؟؟؟ یاتنظیمات جدیدو داشته هام.......

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

ممنونم دوستان........و در اخر لطفا بفرمایید مشخصا بنده چکار کنم برای گوش دادن موسیقی...... بلندگو یا امپ جدید؟ چه مارکی و چه قیمتی و ازکجا؟؟؟؟ یاتنظیمات جدیدو داشته هام.......
    اولین توصیه من اینه. چندتا از رکوردهایی که خودتون عادت دارید گوش کنید همراه خودتون ببرید و به چند تا فروشگاه یا شوروم مراجعه کنید. از فروشنده بخواید علاوه بر چیزایی که خودشون دارن همون رکوردها براتون بزارن گوش کنید. به قصد خرید نرید فقط برید گوش کنید. بعد یه جمع بندی کنید ببینید اصلا نظر خودتون در مورد صدا چی هست. ببینید اصلا ضرورتی حس می کنید یا خیر.
    البته به هرحال باید سعی کنید با پلیسمنت درست و تنظیمات مورد نیاز بهترین صدا از لوازم موجود بگیرید.

5. این کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

اولین توصیه من اینه. چندتا از رکوردهایی که خودتون عادت دارید گوش کنید همراه خودتون ببرید و به چند تا فروشگاه یا شوروم مراجعه کنید. از فروشنده بخواید علاوه بر چیزایی که خودشون دارن همون رکوردها براتون بزارن گوش کنید. به قصد خرید نرید فقط برید گوش کنید. بعد یه جمع بندی کنید ببینید اصلا نظر خودتون در مورد صدا چی هست. ببینید اصلا ضرورتی حس می کنید یا خیر.
    البته به هرحال باید سعی کنید با پلیسمنت درست و تنظیمات مورد نیاز بهترین صدا از لوازم موجود بگیرید.
    ممنون..... placementصحیح و ازکجامیتونم بدست بیارم.......امابعید میدونم این صدای ازاردهنده ربطی به پلیسمنت داشته باشه.......

7. این کاربر از rex-sa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

ممنون..... placementصحیح و ازکجامیتونم بدست بیارم.......امابعید میدونم این صدای ازاردهنده ربطی به پلیسمنت داشته باشه.......

طول و عرض و ارتقاع اتاق و اگر شی یا المان بزرگی در محیط هست برام پیغام خصوصی کنید تا محاسبه کنم بهتون بگم چطور قرار بدین اسپیکرهارو. خب من که به شما گفتم از ----- پایونیر حداقل اونایی که من شنیدم صدایی قابل شنیدن در نمیاد.
    این سمپاچی هایی که شاهدش هستید افراد معلوم الحال انجام میدن فقط به دلیل احساس خطری هست که می کنند. بلندگوی 70-80 میلیونی رو یه فروشنده بیشتر یکساله داره که خاک میخوره نتونسته بفروشه ولی ما تو همین مدت حداقل 5 تا اسپیکر بالای 20 میلیون تومن بصورت سفارشی ساختیم. ما کار تجاری نمیکنیم دوستان از ما میخوان ما هم امکانات و تجهیزاتش داریم انجام میدیم و چی ازین بهتر. باور کنید درگیر ساخت یه پروژه صوتی بودن و ذوق و شوقی که داریم برای رسیدن به نتیجه، از شنیدن بهترین صدای دنیا هم لذتبخش تره. این کسبه بی اخلاق که کابل زنگ زده RCA بجای سالم به مشتری قالب میکنن هم از این بابت احساس خطر کردن. ما همچنان طرح های توسعه ای و تحقیقاتی مختلفی داریم انجام میدیم. بسیاری از قطعات بلندگو از تولید کننده های معتبر و معظم رو خریداری می کنیم و به ایران میاریم و اطمینان داشته باشید اوضاع به سمتی میره که هم مدلهایی بصورت آماده عرضه میکنیم هم از نظر DIY اونقدر اطلاع رسانی میشه و قطعات با قیمت مناسب در اختیار همه قرار میگیره که خیلی سخت میشه برندی تجاری رو فروخت که با همون قیمت میشه یه اسپیکر سفارشی با 4-5 برابر ارزش خرید داشت. بعنوان مثال اسپیکر Elsinore رو ببنید. این اسپیکر که تحقیق و توسعه زیادی روش انجام شده تا به اینجا رسیده توسط صدها نفر در سرتاسر دنیا ساخته شده. اطلاعات برایگان در اختیار همه هست اگر به صفحه سازنده در اینجا برید: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    علاوه بر اطلاعاتی که برایگان بصورت متن باز در اختیار عموم هست، شخص طراح بصورت کیت هم این اسپیکر در اختیار دیگران میزاره حدود 2000 دلار. اگر به صفحه این سازنده مراجعه کنید و همچنین نظرات افرادی که این اسپیکر ساختن می بینین که این اسپیکر با نمونه های تجاری تا 20 هزار دلار مقایسه و سنجیده میشه. اصلا شعارشون اینه "توان خرید اسپیکر 20000 دلاری ندارید؟ این پروژه برای شماست!". حال تصور کنید ما این قطعات بهمراه ده ها برند دیگه رو دسترسی داریم فرض کنید این اسپیکر در ایران با حدود 3 میلیون تومن ساخته بشه! فکر می کنید با وجود این اسپیکر رده بالا با این قیمت دیگه کسی یه اسپیکر تجاری 7-8 میلیونی رو میخره؟!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. این کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام؛
    دوست عزیز باید از اسپیکری که دارید به اندازه قیمت و ارزش خودش انتظار داشته باشید. Jamo اسپیکرهای اکونومیک با قیمت پایین میسازه که حجم صدای تقریبا زیادی دارن برای سیستم های سینمای ارزانقیمت مناسب هستن ولی نباید ازشون انتظار معجزه داشته باشید. ساخت بدنه اسپیکر با MDF، ساخت درایورهای بلندگو با مگنت های سرامیکی با فلاسک دانسیته پایین و سبد ورق نازک پانچ شده، کراس اور با سلف های با سیم گیج پایین و استفاده از خازن های الکترولیت بعنوان فیلتربالاگذر که باعث هازش شدن صدا میشن.
    در ضمن رسیورهای پایونیر تا اونجایی که من مدلهای حداکثر تا 3 میلیونش شنیدم در مد استریو واقعا صدای هارش و ringing و آزاردهنده و غیر قابل تحملی دارن. نمیدونم چی اون تو استفاده کردن ولی برای موزیک گوش کردن اصلا جالب نیست. مثلا رسیورهای NAD رو شنیدم در حالت استریو صدای معقولی دارن. نه خیلی سطح بالا ولی حداقل قابل تحمل هستن ولی پایونیر... شما اگر آمپ بهتر به اسپیکرتون بزنید حتما صدای بهتری رو تجربه می کنید.
    همین دیشب منزل دوستی بودم که آمپلیفایر استریوی خودش رو برای ارتقاء فروخته. ایشون هم یه ----- پایونیر دارن ولی از اونجایی که صداش برای موسیقی قابل تحمل نیست از من خواست که یه آمپلیفایر دم دستی براش ببرم یا آمپلیفایر استریوی مناسب ظرف چند ماه آینده تهیه کنه. منم چون چیزی نداشتم یه آمپ 20وات استریوی کلاس D ژاپنی براش بردم که توی کارگاه برای پخش رادیو استفاده میکنم. خیلی انتظاری از یه آمپلیفایر سایز کوچک ژاپنی نمیره ولی در کمال تعجب صدا اونقدر خوب بود که تا پاسی از شب موزیک گوش کردیم. خیلی چیز عجیبی نبود ولی حداقل صدا اون شاخص های یه صدای استاندارد قابل تحمل رو داشت که بشه در پس زمینه یه موزیکی پخش کنه. البته چون اسپیکر راندمانش بالاست به توان زیادی نیاز نداره وگرنه همین آمپ به اسپیکرهای کم بازده وصل بشه اصلا درایو نمیکنه. یه کلیپ ضبط کردم از همین اسپیکر با اون آمپ کوچک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونید ببینید.
    اینم یه عکس که میتونید ----- پایونیر هم ببینید که بلااستفاده مونده: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    به فکر آمپ بهتر باشید. NAD D3020 با تکنولوژی UcD چیز بدی نیست قیمتش هم مناسبه و DAC داخلی هم داره با توجه به اینکه شما سورس مناسب هم ندارید شاید گزینه مناسبی باشه البته باید از نظر اینکه توانش برای اسپیکر شما کافی هست بیشتر تحقیق کنید. فروشگاه نکیسا موجود داره.

ویرایش:
    حیفم اومد این کلیپ لینک نکنم. صدای زیبای معین و نوازندگی انوشیروان روحانی واقعا زیباست: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام--
    شما یک امپ استریو خوب وبا قیمت مناسب که بتواند باندهای چند راهه مثل جامو-میشن و... غیره راه بیاندازد چند وات باشد و چه برندهای وچه مدل پیشنهاد می دهید؟؟؟
    2- امپ استریو دوکاناله بهتر است یا چهار کاناله؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

pioneer n50..n30...ya yamaha rs 500؟/////؟/// نظرتون چیه

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

pioneer n50..n30...ya yamaha rs 500؟/////؟/// نظرتون چیه
    rs 500 در مقایسه با پایونیر n50 فضاسازی بهتری داره و صدای فرکانس پایین شبیه به مدل ضبط اجرا نمیکنه. این در صورتی که صدای پایونیر شبیه به ضبط شنیده میشه اما پایونیر جزئیات بیشتر تو صداش هست.

13. این کاربر از davood-d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام--
    شما یک امپ استریو خوب وبا قیمت مناسب که بتواند باندهای چند راهه مثل جامو-میشن و... غیره راه بیاندازد چند وات باشد و چه برندهای وچه مدل پیشنهاد می دهید؟؟؟
    2- امپ استریو دوکاناله بهتر است یا چهار کاناله؟؟؟
    بستگی داره به نوع بلندگوهات. آمپ باید صداشو با بلندگو شنید همینطوری نظر دادن کار احمقانه ای است.
    اکثر امپ های استریو دو جفت خروجی A+B دارن بهشون نمیگن چهار کانال. همشون استریو هستن با این تفاوت که میشه دو جفت بلندگو بهشون وصل کرد و بینشون سویچ کرد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

pioneer n50 برای من تایید میکنید.....قیمت دارید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •