تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 949 از 1049 اولاول ... 449849899939945946947948949950951952953959999 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,481 به 9,490 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

چه جالب.
    ولی یه نکته ای عرض کنم.اگر کسی هم این کابل خرید کرده باشه نمیشه گفت متضرر شده چون تو این قیمت کابل دیگه ای نیست که کیفیتی بیشتر از این داشته باشه.کابل هایی که تو ایران هستند و تو این بازه قیمتی کیفیتی برابر دارن.مگر اینکه بهای خیلی بیشتری پرداخت بشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

چه جالب.
    ولی یه نکته ای عرض کنم.اگر کسی هم این کابل خرید کرده باشه نمیشه گفت متضرر شده چون تو این قیمت کابل دیگه ای نیست که کیفیتی بیشتر از این داشته باشه.کابل هایی که تو ایران هستند و تو این بازه قیمتی کیفیتی برابر دارن.مگر اینکه بهای خیلی بیشتری پرداخت بشه.
    بله در مورد متضرر شدن شاید حق با شما باشه ولی مساله بنیادی اینه که فروشگاه آکوستیک از اعتماد مشتری سو استفاده کرده. این آقا اگه از اول می گفت این کابل 200 دلاره تو ایران گرون می شه اگه بیاریم ما کپی با کیفیتش رو آوردیم 25 دلار خیلی هم خوب بود و همه می پذیرفتن ولی این آقا فریب داده دیگران رو. این یعنی حیله و نیرنگ. این یعنی دو رویی

آخر فروم باز MILAD99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ServerInside

پيش فرض

سلام دوستان لطفا یک راهنمایی بفرمایید چه سیستمی مناسب بنده است.
    تلویزیون LED 42 اینچ دارم و اهل فیلم نگاه کردن هستم. معمولا MKV همراه با زیرنویس فارسی (1080p)و یا DVD فیلم دارم.
    حالا چه سیستمی مناسب بنده پیشنهاد میکنید که بتونم بهش فلش یا هارد وصل کنم و از تماشای فیلمها با کیفیت صدا و تصویر بالا لذت بیشتری ببرم.
    باید سینمای خانگی یگیرم. یا Media player و بلندگو جداگانه یاترکیبی از هردو
    بودجه حدود 1.600.000
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام دوستان لطفا یک راهنمایی بفرمایید چه سیستمی مناسب بنده است.
    تلویزیون LED 42 اینچ دارم و اهل فیلم نگاه کردن هستم. معمولا MKV همراه با زیرنویس فارسی (1080p)و یا DVD فیلم دارم.
    حالا چه سیستمی مناسب بنده پیشنهاد میکنید که بتونم بهش فلش یا هارد وصل کنم و از تماشای فیلمها با کیفیت صدا و تصویر بالا لذت بیشتری ببرم.
    باید سینمای خانگی یگیرم. یا Media player و بلندگو جداگانه یاترکیبی از هردو
    بودجه حدود 1.600.000
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام یه HD پلیر + یه سینما خانگی نیاز دارید.

5. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام--
    اگر یک موزیک را توی امپ استریو ویک امپ سینمای توی یک مارک بگذارید چقدر توی صدای موسیقی تفاوت دارد با یک باند مشخص--منظورم این است واقعا خیلی تفاوت صدا مملوس هست موسیقی را توی امپ استریو گوش کنی یا توی امپ سینمایی( در حالت استریو)---متشکرم

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام--
    اگر یک موزیک را توی امپ استریو ویک امپ سینمای توی یک مارک بگذارید چقدر توی صدای موسیقی تفاوت دارد با یک باند مشخص--منظورم این است واقعا خیلی تفاوت صدا مملوس هست موسیقی را توی امپ استریو گوش کنی یا توی امپ سینمایی( در حالت استریو)---متشکرم
    خوب کاملا به کلاس هر دو آمپ بستگی داره
    تو یک کلاس حتما استریو بهتر هست اما اگر یک کلاس بالای سینمایی با یک ارزون قیمت استریو مقایسه کنی میتنونه برتری با سینمایی باشه
    اما بین دو امپ استریو و سینمای گرون حتما برتری از هر نظر حتی قدرت با استریو هست
    Last edited by davood-d; 10-10-2014 at 05:42.

8. 3 کاربر از davood-d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

رایان جان میخواستم بدونم میشه به این تنظیمات اتوماتیک اودیسی تو دنون اعتماد کرد یا اینکه تنظیمات بلندگوها باید دستی انجام بشه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوستان تا حالا کامپیوتر وصل کردین به سیستم؟

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خوب کاملا به کلاس هر دو آمپ بستگی داره
    تو یک کلاس حتما استریو بهتر هست اما اگر یک کلاس بالای سینمایی با یک ارزون قیمت استریو مقایسه کنی میتنونه برتری با سینمایی باشه
    اما بین دو امپ استریو و سینمای گرون حتما برتری از هر نظر حتی قدرت با استریو هست
    سلام--متشکرم--الان من یک امپ سینمای پاینر xvsx-923 دارم با این امپ در حالت استریو موزیک گوش می دهم حدودا 1.300 خریدم ایا با یک امپ استریو حدود یک میلیون از نظر صدا خیلی تفاوت می کند توی یک باند مشخص ویک موزیک مشخص؟؟؟
    2- ایا ان را بفروشم یک امپ استریو بخرم با اون می توانم فیلم هم نگاه کنم-- با صدای خوب؟
    متشکرم--

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام--متشکرم--الان من یک امپ سینمای پاینر xvsx-923 دارم با این امپ در حالت استریو موزیک گوش می دهم حدودا 1.300 خریدم ایا با یک امپ استریو حدود یک میلیون از نظر صدا خیلی تفاوت می کند توی یک باند مشخص ویک موزیک مشخص؟؟؟
    2- ایا ان را بفروشم یک امپ استریو بخرم با اون می توانم فیلم هم نگاه کنم-- با صدای خوب؟
    متشکرم--
    تفاوت در صدا فقط به امپ نیست
    بلندگو و کابل تاثیر بیشتر در صدا دارن

شما
    امپ خوبی داری که تو صدا 5 ستاره از آقای برزین گرفته پس شکی در کیفیت صداش نیست

اول با ذکر بلندگو و کابل بگو از صدا چی میخوای تا بهت بگیم مشکل از کدوم قسمت سیستمتون هست

13. این کاربر از davood-d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •