تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 947 از 1049 اولاول ... 4478478979379439449459469479489499509519579971047 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,461 به 9,470 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام. من بالاخره یک فوکال سیب سفارش دادم و قراره فردا به دستم برسه. قیمت فوکال برد و فوکال سیب یکسان بود و فروشنده گفت فوکال سیب حجم صدای بیشتری داره. جامو 426 رو هم تست کردم. همراه این فوکال سیب یه آمپلی فایر هم سفارش دادم که البته هنوز وقت دارم تماس بگیرم و مدل درخواستی رو تغییر بدم. لطفا دوستان نظرشونو بگن: کدام امپ بهتره:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینک مقایسه ی ساید بای ساید هرسه شون:
    مبارک باشه
    یاماها بگیر

2. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام رایان جان بین امپ یاماها 477 و دنون x1000 کدوم برای موزیک بهتره؟احتمالا میخوام یا با جامو 606 ست کنم یا اندرو جونز پایونیر.راستی 923 پایونیر نسبت به اون دو تا چطوره؟اگه نخوام سابووفر بگیرم, میتونم از دو خروجی سابووفر امپ 923 به ووفرای 606 به صورت مجزا وصل کنم؟
    کیفیت سابووفرو بهم میده تقریبا؟
    تقریبا تو یه سطح هستند.ولی کلا دنون برای موزیک بهتره.
    پایونیر صدای شارپ تری داره.
    نمیتونید خروجی ساب به سوپر ووفرای 606 وصل کنی و باید یه ساب جداگونه بگیری.اگر بودجت نمیرسه یا کمی صبر کن و هروقت پول دستت اومد ساب هم به مجموعت اصافه کن یا برو سراغ جامو 426 و ساب 260 جامو.

4. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

راستی در مورد اسپیکرهای Canton هم ازش تعریف میکنن و میگن نسبت به قیمتش صدای بسیار خوبی داره. اینجا که متاسفانه چیزی در موردش گفته نشد و بیشتر مانور روی مارکهایی مثل جامو بود. یا لااقل اینطور بگیم که توی صفحاتی که من خوندم چیزی از کنتون نشنیدم
    بخاطر اینکه کنتون به راحتی گیر نمیاد و یادمه اون موقع ها هم که تو بازار بود مدل های خوبش وارد نشده بودند و میشد گفت مدل های ضعیفش تو بازار بود.و دلیل دیگه اینکه سری سینماییش فقط برای افکت طراحی میشه و تو موزیک چندان جالب نیست. الان نمیدونم چه مدل هاییش تو بازار هست.

6. 3 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

جامو چینی شده؟ دیگه ساخت دانمارک نیست؟

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

جامو چینی شده؟ دیگه ساخت دانمارک نیست؟
    چه ربطی داره ایفون که ملت خودشون براش میکشن ساخت چین
    برند و متریال مال کجاست مهمه نه کی مونتاژ کرده

9. 2 کاربر از davood-d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

بخاطر اینکه کنتون به راحتی گیر نمیاد و یادمه اون موقع ها هم که تو بازار بود مدل های خوبش وارد نشده بودند و میشد گفت مدل های ضعیفش تو بازار بود.و دلیل دیگه اینکه سری سینماییش فقط برای افکت طراحی میشه و تو موزیک چندان جالب نیست. الان نمیدونم چه مدل هاییش تو بازار هست.
    مدلهای مختلف کنتون رو فروشگاه ارمغان توی پاساژ شرکا داره. قیمت هاشم مناسبه. فروشنده میگفت از فوکال بهتره ولی خب حرف فروشنده ها به دلایلی که قبلا گفتم چندان نمیتونه ملاک باشه...
    در مورد امپ هم بگم که بین اون 3تا خودم هم نظرم روی مدل یاماها هست. حرف اول رو توی امپ یاماها میزنه و بعد هم اونکیو و پایونیر و دنون و مرنتز. منتها این مدل یه به اصطلاح entry محسوب میشه و رویو هایی که توی سایت ها دیدم در مورد کاراییش توی فیلم بسیار خوب و توی صدا متوسط توصیف شده بود. منم که استفاده ی اصلیم موسیقی هست. آقای محمدپور شدیدا مخالف پایونیر هست!! و اصرار داره که امپ پایونیر برندارم، درحالیکه تمام سایتهای خارجی از پایونیر تعریف و تمجید میکنن و ضمنا اینکه این سه تا مدلی که نام بردم با وجود اینکه مدل پایونیر 300 هزار تومن ارزانتر از دو مدل دیگه هست ولی قدرت خروجی و امکانات و آپشن های بیشتری داره. خلاصه هنوز میتونم تماس بگیرم و یه دونه مثلا پایونیر 923 و یا یاماها 477 سفارش بدم. تاکید فروشنده روی دنون ایکس 1000 هست که نسبت به این مدلها قیمت بالایی داره. دنون ایکس 500 اگه موجود باشه شاید گزینه ی بهتری نسبت به ایکس 1000 باشه.

11. این کاربر از saeid_61u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

مدلهای مختلف کنتون رو فروشگاه ارمغان توی پاساژ شرکا داره. قیمت هاشم مناسبه. فروشنده میگفت از فوکال بهتره ولی خب حرف فروشنده ها به دلایلی که قبلا گفتم چندان نمیتونه ملاک باشه...
    در مورد امپ هم بگم که بین اون 3تا خودم هم نظرم روی مدل یاماها هست. حرف اول رو توی امپ یاماها میزنه و بعد هم اونکیو و پایونیر و دنون و مرنتز. منتها این مدل یه به اصطلاح entry محسوب میشه و رویو هایی که توی سایت ها دیدم در مورد کاراییش توی فیلم بسیار خوب و توی صدا متوسط توصیف شده بود. منم که استفاده ی اصلیم موسیقی هست. آقای محمدپور شدیدا مخالف پایونیر هست!! و اصرار داره که امپ پایونیر برندارم، درحالیکه تمام سایتهای خارجی از پایونیر تعریف و تمجید میکنن و ضمنا اینکه این سه تا مدلی که نام بردم با وجود اینکه مدل پایونیر 300 هزار تومن ارزانتر از دو مدل دیگه هست ولی قدرت خروجی و امکانات و آپشن های بیشتری داره. خلاصه هنوز میتونم تماس بگیرم و یه دونه مثلا پایونیر 923 و یا یاماها 477 سفارش بدم. تاکید فروشنده روی دنون ایکس 1000 هست که نسبت به این مدلها قیمت بالایی داره. دنون ایکس 500 اگه موجود باشه شاید گزینه ی بهتری نسبت به ایکس 1000 باشه.
    درسته به حرف فروشنده اعتماد نکنید.
    درمورد آمپ هم نمیشه به قطع گفت کدوم بهتره.تمام مدل هایی که نام بردی جزو برندهای خوب دنیا هستند.و همشون تو سطح های مختلف تولیدات خوبی دارند.
    اگر اولویت موسیقی داری دنون گزینه خیلی خوبی هست.مخالفت شدید آقای محمدپور برای آمپ های پایونیر به نظرم بی مورده.پایونیر تولیدات خوبی داره.

13. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

پایونیر اگرم در گذشته ضعیف بوده دیگه اینطور نیست
    شما تحلیل 923 بخونید آقای برزین بهش 5 ستاره دادن

15. 2 کاربر از davood-d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

با تشکر از راهنمایی رایان عزیز بالاخره یک پکیج پایونیر اندرو جونز خریدم البته با امپ دنون x1000 فعلا بدون ستاپ فقط بلندگوهای جلو رو تست کردم فوق العاده بود ولی یک سوال داشتم.رایان جان سابووفری که روی این پکیج به من دادن ساب دوازده اینچی مدل تودوروکی بود ولی تو سایتهای خارجی مدل سابش هشت اینجیه که اصلا تو ایران مدل اسابووفر اصلی اندرو جونز نیست .ولی یک مدل هشت اینچی دیگه بود که از دوازدا اینچیه 150000 تومن ارزونتر بود حالا میخواستم بدونم ساب دوازده اینچی واسه این مدل بهتره یا هشت اینچی؟منطورم اینه که مدل دوازده اینچی صدا رو خراب نمیکنه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

با تشکر از راهنمایی رایان عزیز بالاخره یک پکیج پایونیر اندرو جونز خریدم البته با امپ دنون x1000 فعلا بدون ستاپ فقط بلندگوهای جلو رو تست کردم فوق العاده بود ولی یک سوال داشتم.رایان جان سابووفری که روی این پکیج به من دادن ساب دوازده اینچی مدل تودوروکی بود ولی تو سایتهای خارجی مدل سابش هشت اینجیه که اصلا تو ایران مدل اسابووفر اصلی اندرو جونز نیست .ولی یک مدل هشت اینچی دیگه بود که از دوازدا اینچیه 150000 تومن ارزونتر بود حالا میخواستم بدونم ساب دوازده اینچی واسه این مدل بهتره یا هشت اینچی؟منطورم اینه که مدل دوازده اینچی صدا رو خراب نمیکنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •