تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 92 از 1049 اولاول ... 4282888990919293949596102142192592 ... آخرآخر
نمايش نتايج 911 به 920 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

اگه نباشه جاش خالی می مونه zenit52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

برتری پلیر RS70 نسبت به پلیر RS30 چیا هست ممکنه توضیح بدین...

اگه نباشه جاش خالی می مونه dada_zebel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با سلام
    من بالاخره تصمیم گرفتم یه آمپ مدل 1019 pioneer بخرم با دو باند br5 . اینجا تو شهرستان یه مغازه قیمتهای نجومی داد تازه شروع کرده بود بلوف زدن که اوناییکه تو تهران با اون قیمت میفروشن شرکتی نیستن یا گارانتیش معتبر نیست و از این چرت و پرتا . دوستان لطف کنن بگن اونجا تو تهران این مدل قیمتش چنده . راستش تو chare.ir قیمت زده 580 تومن ولی راستشو بخواهید میترسم . چون گفته تمام مبلغ باید واریز بشه تازه با پست پیشتاز میفرسته . پس اگه اینجا بازش کنم اشکال داشته باشه چه خاکی میتونم سرم کنم . لطفا اگه راه حلی دارید پیش پام بذارید . یکی لطف کنه قیمت اگه داره دقیق با آدرسش بنویسه یا اگه شماره تلفنی داره که جواب بدن لطفا ارائه کنه .
    من کاتالوگ این مدل رو خوندم . خیلی جالبه . من g10 دارم که تو پخش سورس 576i ضعیفه چون upscalling اون خوب نیست ولی این آمپ میتونه از طریق خروجی hdmi تصویر سورس sd را با کمترین افت به 1080p بزرگ کنه

3. این کاربر از dada_zebel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hashemi_ali_reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

با سلام
    من بالاخره تصمیم گرفتم یه آمپ مدل 1019 pioneer بخرم با دو باند br5 . اینجا تو شهرستان یه مغازه قیمتهای نجومی داد تازه شروع کرده بود بلوف زدن که اوناییکه تو تهران با اون قیمت میفروشن شرکتی نیستن یا گارانتیش معتبر نیست و از این چرت و پرتا . دوستان لطف کنن بگن اونجا تو تهران این مدل قیمتش چنده . راستش تو chare.ir قیمت زده 580 تومن ولی راستشو بخواهید میترسم . چون گفته تمام مبلغ باید واریز بشه تازه با پست پیشتاز میفرسته . پس اگه اینجا بازش کنم اشکال داشته باشه چه خاکی میتونم سرم کنم . لطفا اگه راه حلی دارید پیش پام بذارید . یکی لطف کنه قیمت اگه داره دقیق با آدرسش بنویسه یا اگه شماره تلفنی داره که جواب بدن لطفا ارائه کنه .
    من کاتالوگ این مدل رو خوندم . خیلی جالبه . من g10 دارم که تو پخش سورس 576i ضعیفه چون upscalling اون خوب نیست ولی این آمپ میتونه از طریق خروجی hdmi تصویر سورس sd را با کمترین افت به 1080p بزرگ کنه
    دوست عزیز بهتره برای خرید برندی مثل پایونیر حتما به نمایندگی مرکزی و اصلی در تهران مراجعه نمایید مخصوصا در مورد 1019 که یه آمپ تقریبا حرفه ایه و حساسیت بیشتری داره!
    فروشگاه مرکزی پایونیر : تهران ، تقاطع جمهوری و حافظ ، ضلع شمال شرقی . تلفن : 66719101 (مسئول فنی : آقای محمدی)
    گارانتی اصلی محصولات پایونیر در ایران ، شرکت پایونیران است که البته ظاهرا فروشگاه چاره هم با همین گارانتی می فروشه.

5. 7 کاربر از hashemi_ali_reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordsaber's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

این دو مدلی که شما مد نظرتون هست ورودی hdmi نداره ولی مدل هایی از ال جی هست که با قیمت تقریباپایین ورودی hdmi داشته باشه.ولی شما دنبال یه مدل باش که ورودی اپتیکال داشه باشه و دستگاه وسترنت هم خروجی اپتیکال داشته اشه.
    من دنبال مدلی هستم که بتونم با قابلیتهاش بهترین استفاده رو بکنم و از طرفی نمی دونم چیا الان موجود هست و قابل تهیه کردن.
    در مورد مدیا پلیر من wd یا patriot یا eaget رو می خرم که هر 3 تا هم خروجی hdmi دارند هم اپتیکال هم کامپوزیت.
    ولی در مورد سینما نمی دونم چی رو بگیرم. لطفا بفرمایید:
    اصلا داشتن ورودی hdmi برای سینما به درد می خوره؟!
    کابل اپتیک تصویر هم منتقل می کنه یا فقط صدا هست؟!
    این سیستمهای mini hifi مثل همین که بالا شما گفتید hdmi یا اپتیک ندارند. خریدنشون ارزش داره؟! می شه با قرار دادن باندها در جاهای مختلف همون قابلیتهای سینما رو ازشون انتظار داشت؟! یا اصلا ارزش خرید ندارند؟
    ممنون از وقتی که می زارید برای پاسخ دادن

-----------------------
    نظرتون در مورد سینماهای سامسونگ یا ال جی مثلا LH-T1090HTS چیه؟! ارزش خرید داره؟
    Last edited by lordsaber; 04-05-2010 at 10:34.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hashemi_ali_reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

[دوست گرامی این مدلی که گذاشتید مینی تودوروکی هست از سری تودوروکی پایونیر برای خریداران بودجه محدود کسی از دوستان این مدل رو داره می خوستم ببینم کیفیت صداش با توجه به اینکه از سری معروف تودوروکی هست در چه حدی هست ؟ کیفیت تصویر در چه حدی هست ؟ اگر کسی این مدل رو داره محبت کنه یه شرح حال بده قیمت وسوسه کننده است .

دوست عزیز ، ظاهرا یه حالت صدا هم به نام todoroki در مدلهای HI-FI و سری RS پایونیر وجود داره که باس پر حجم تولید می کنه (چیزی شبیه حالت MEGA BASS در سونی) . البته این حالت صدا در مدلهای صرفا سینمایی پایونیر مثل 787 و 282 وجود نداره.
    به هر حال در مورد کیفیت صدا و قابلیت های تصویری ، این دستگاه رو با سری RS مقایسه نکنید چون خیلی با هم فرق دارند.
    با توجه به مشخصات این دستگاه که دوستمون mr-rayan معرفی کردند ظاهرا خروجی HDMI نداره .
    به نظر من اگه قابلتهای تصویری هم براتون مهمه ، مدل 282 انتخاب بهتری هست. البته شاید از نظر صرف کیفیت صدا به این دستگاه نرسه .
    اما در کل با توجه به قیمت فوق العاده خوب این دستگاه ، برای کسانی که فقط به دنبال یه سیستم صوتی با کیفیت ، اون هم با برند حرفه ای پایونیر هستند یه انتخاب وسوسه انگیزه.

موفق باشید.
    Last edited by hashemi_ali_reza; 04-05-2010 at 11:11.

8. 3 کاربر از hashemi_ali_reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

برتری پلیر RS70 نسبت به پلیر RS30 چیا هست ممکنه توضیح بدین...
    دوتا پلیر توی یه سطح هستن فقط نکته خیلی مهم اینه که پلیر 420 خروجی hdmi داره ولی پلیر 320 خروجی hdmi نداره.

با سلام
    منم باعلیرضا موافقم.حتما بیا تهران حضوری بخری.اصلا اومدی اینجا با یکی از بچه های فروم که بچه تهران هم هست هماهنگ کن که با هم واسه خرید برید.

من دنبال مدلی هستم که بتونم با قابلیتهاش بهترین استفاده رو بکنم و از طرفی نمی دونم چیا الان موجود هست و قابل تهیه کردن.
    در مورد مدیا پلیر من wd یا patriot یا eaget رو می خرم که هر 3 تا هم خروجی hdmi دارند هم اپتیکال هم کامپوزیت.
    ولی در مورد سینما نمی دونم چی رو بگیرم. لطفا بفرمایید:
    اصلا داشتن ورودی hdmi برای سینما به درد می خوره؟!
    کابل اپتیک تصویر هم منتقل می کنه یا فقط صدا هست؟!
    این سیستمهای mini hifi مثل همین که بالا شما گفتید hdmi یا اپتیک ندارند. خریدنشون ارزش داره؟! می شه با قرار دادن باندها در جاهای مختلف همون قابلیتهای سینما رو ازشون انتظار داشت؟! یا اصلا ارزش خرید ندارند؟
    ممنون از وقتی که می زارید برای پاسخ دادن

-----------------------
    نظرتون در مورد سینماهای سامسونگ یا ال جی مثلا LH-T1090HTS چیه؟! ارزش خرید داره؟
    ورودی hdmi برای سینماهای معمولی مورد زیاد مهمی نیست ولی اگه باشه خب خودش یه مزیت محسوب میشه.
    کابل اپتیکال فقط برای صداست.
    اون سیستم مینی های فایی که من معرفی کردم یه سیستم 2.1 هست و 5.1 نیست و بنابراین نمیتونه جایگزینه سینما باشه ولی واسه موزیک مناسبه.
    کلا سعی کن طرف سامسونگ نری،مدل 1090 ال جی هم خوبه.کلا از سینماهای شرکت ال جی مخصوصا توی این رنج قیمت از نظر صدا نباید توقع خاصی داشته باشی ولی امکاناتش خوبه.

10. 3 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه zenit52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ممنون از همه دوستان عزیز

من بلاخره تصمیم گرفتم پلیر RS70 یعنی DV-420V-K رو بگیرم با سیستم RS30 ...

اما وقتی کاتالوگ اونارو بررسی میکردم دیدم فرق اصلی بین RS70 با RS30 داشتن موارد زیر در RS70 هست:

Dolby TrueHD/Dolby Digital Plus و همچنین DTS-HDMaster Audio/DTS-HD High Resolusion Audio

از اساتید میشه بگن اینا چی هستن و در کجا بکار میان و آیا ارزش تفاوت قیمت بین RS70 و RS30 رو دارند یا نه ؟

ممنون...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

با سلام
    من یک راهنمایی میکنم اونم اینکه خود من از نمایندگی پایونیر توی شهرم که سیستم ماشین میفروشه خریدم.

باهاش دوست بودم و به شرکت (پایونیران) زنگ زد و برامون آوردن.

قیمت همین هست. یک ذره هم پایین نمیان.

فقط کرایه حمل رو به هیچ عنوان قبول نکن چون به اندازه کافی واسه کسی که برات میخره سود داره (7%)

پس بگر ببین کی تو شهر شما نمایندگی سیستم صوتی پایونیر هست و بهش بگو قیمت داری که نخواسته باشه سرت کلاه بگذاره.

من 24 ساعت نشد برام فرستادن یزد.

13. 2 کاربر از yaghini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

ممنون از همه دوستان عزیز

اما وقتی کاتالوگ اونارو بررسی میکردم دیدم فرق اصلی بین RS70 با RS30 داشتن موارد زیر در RS70 هست:

Dolby TrueHD/Dolby Digital Plus و همچنین DTS-HDMaster Audio/DTS-HD High Resolusion Audio

از اساتید میشه بگن اینا چی هستن و در کجا بکار میان و آیا ارزش تفاوت قیمت بین RS70 و RS30 رو دارند یا نه ؟

ممنون...
    این موارد مروبط به فرمت صدای دیسک های بلوری هست.البته همه دیسک های بلوری این صدارو ندارن.بهرحال چیزی نیست که الان کمبودی رو بوجود بیاره ولی مطمئن درآینده قابلیت خوبی محسوب میشه.

15. 3 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه 2.5.8.14.1.13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

ممنون از همه دوستان عزیز

ممنون...
    در استفاده ما ایرانی ها تفاوتی نداره.خود آقای محمدی هم به من گفت که این option در سیستم های خیلی بالا تفاوت میکنه که اونقدر هم محسوس نیست و در این رده از سینماهای خانگی تفاوتی نداره اونقدر.و همونطور که دوستمون mr_rayan هم گفتند در بعضی از بلو ری ها این سیستم هست.چون منم میخواستم RS70 بگیرم اما با تحقیق کردن دیدم ارزش این تفاوت قیمت رو نداره.صداها دقیقا یکی هست.
    در اولین فرصت هم یه Review از RS30 براتون میزارم دوستان طبق قولی که به دوست عزیزمنو mr_rayan دادم.

17. 3 کاربر از 2.5.8.14.1.13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •