تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 899 از 1049 اولاول ... 399799849889895896897898899900901902903909949999 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,981 به 8,990 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzadiii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان لطفا مراعات همدیگه بکنید و از توهین به همدیگه پرهیز کنید.به سخره گرفتن همدیگه کار درستی نیست.

شرمنده اقای رایان منم دوست ندارم به کسی توهین کنم ولی اخه بعضی ها یک حرف هایی می زنند که با عقل جور در نمیاد
    من همیشه شما را قبول دارم و می دونم بدون تعصب نظر می دید و نظر شما برام خیلی مهمه
    حالا به نظر شما ایا سونی محصولاتش بد هست؟
    من خودم یک عمر دارم از محصولات سونی استفاده می کنم و خیلی خیلی راضیم و الان دو تا سینما سونی داخل منزل دارم یکی sz1000 و دومی dz840 و واقعا عالی هستند
    هم از لحاظ کیفیت هم از لحاظ باس هم از لحاظ حجم صدای فوق العاده
    منی که می دونم سونی چیه پس هیچ وقت نمی زارم کسی به این برند بزرگ توهین کنه
    در ضمن این سینما جدید سونی m7 را می گم خودم دو بار تست ازش گرفتم هیچ مشکلی نداره و بهترین صدا و قدرت را داره اونوقت اقای داوود ندیده و تست نکرده میگه سونی خوب نیست
    اخه یک چیزی بگید که با عقل جور دربیاد اخه سونی هیچ وقت محصول بد نمی زنه که سابقه خودش را خراب کنه

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

با کیفیت 320 K معلومه موسیقی باز هم نیستی برای تست از flac یا Audio disc استفاده می کنن. (ولوم تا آخر بردن و شکستن شیشه را هم این اسپیکر های کوچیک 5.1 مخصوص PC هم انجام می دن یا حتی سینمای قدیمی سامسونگ! مهم کیفیت هست که چون نشنیدم نظری راجع به m7 ندارم.)
    دوست عزیز ما که خر نیستیم می دونیم بهترین فرمت flac و audio disc هست ولی خیلی کم یاب هستندو این فرمت ها خیلی حجم زیادی دارند
    نیازی به نظر شما نیست دوست عزیز

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

شرمنده اقای رایان منم دوست ندارم به کسی توهین کنم ولی اخه بعضی ها یک حرف هایی می زنند که با عقل جور در نمیاد
    من همیشه شما را قبول دارم و می دونم بدون تعصب نظر می دید و نظر شما برام خیلی مهمه
    حالا به نظر شما ایا سونی محصولاتش بد هست؟
    من خودم یک عمر دارم از محصولات سونی استفاده می کنم و خیلی خیلی راضیم و الان دو تا سینما سونی داخل منزل دارم یکی sz1000 و دومی dz840 و واقعا عالی هستند
    هم از لحاظ کیفیت هم از لحاظ باس هم از لحاظ حجم صدای فوق العاده
    منی که می دونم سونی چیه پس هیچ وقت نمی زارم کسی به این برند بزرگ توهین کنه
    در ضمن این سینما جدید سونی m7 را می گم خودم دو بار تست ازش گرفتم هیچ مشکلی نداره و بهترین صدا و قدرت را داره اونوقت اقای داوود ندیده و تست نکرده میگه سونی خوب نیست
    اخه یک چیزی بگید که با عقل جور دربیاد اخه سونی هیچ وقت محصول بد نمی زنه که سابقه خودش را خراب کنه
    هم شما درست میگی هم داوود عزیز
    منظور داوود عزیز اینه که سونی تو های اند خیلی وقته که حرفی واسه گفتن نداره و رفته به سمت تجاری سازی که کاملا درسته.
    شما هم درست میگی محصولات تجاری سونی تو هم رده های خودش جزو بهترین هاست،درسته که تو ایران قیمت بالایی داره ولی باز هم تو یسری از موارد ارزش خرید داره.
    من صدای این مدل هم نشنیدم و نظری در موردش ندارم.امیدوارم که مثل سری ddw5500 نباشه و پیشرفت خوبی داشته باشه چون مدل ddw5500 به نظر من یه پسرفت و شکست بود.حالا باید دید سری M چه حرفی واسه گفتن دارن.

4. 2 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

منظور داوود عزیز اینه که سونی تو های اند خیلی وقته که حرفی واسه گفتن نداره و رفته به سمت تجاری سازی که کاملا درسته.
    شما هم درست میگی محصولات تجاری سونی تو هم رده های خودش جزو بهترین هاست،درسته که تو ایران قیمت بالایی داره ولی باز هم تو یسری از موارد ارزش خرید داره.
    من صدای این مدل هم نشنیدم و نظری در موردش ندارم.امیدوارم که مثل سری ddw5500 نباشه و پیشرفت خوبی داشته باشه چون مدل ddw5500 به نظر من یه پسرفت و شکست بود.حالا باید دید سری M چه حرفی واسه گفتن دارن.
    داداش توی زمینه های اند قبول دارم که سونی حرفی برای گفتن نداره
    ولی تو مارک های تجاری مثل سامسونگ و ال جی و پایونیر دارم میگم بهترین هست
    ممنون که بدون تعصب نظر میدید واقعا ممنون که حداقل شما ارزش برند بزرگ سونی را میدونید

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

مشکل این بنده خدا و همه کسانی که تا به حال صدا و تصویر ندیده و نشنیدن (شهرستان زندگی می کنند)این که تو یه دنیایی از اسم چرخ میزنن و فکر می کنن یه قوطی پلاستیک با یه سیم نازک آویزون بهش داره چه صدای میده یا ماهواره اچ دی چه تصویری داره.
    شما خودت سیستم خوبی داری و تست برند تجربه کردی میدونی چی میگم

7. این کاربر از davood-d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه farzadwar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام و ارادت خدمت همه عزیزان و دوستان گل
    خیلی ممنون میشم یه سینمای خانگی با کیفیت بسیار عالی و شفاف به بنده معرفی کنید بودجه هم در حدود 1.5 هست برند خاصی را در نظر ندارم ولی اضافه کنم فقط واسه گیم برای ps4 میخوام و خیلی کیفیت صداش برام مهمه کنار بازی واسه فیلم و موسیقی هم خوب باشه در ضمن led بنده هم سونی w904 هست اینا گفتم که اگه لازمه بهتر بنده را راهنمایی و کمک کنید.
    تشکر از همه اساتید عزیز

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام و ارادت خدمت همه عزیزان و دوستان گل
    خیلی ممنون میشم یه سینمای خانگی با کیفیت بسیار عالی و شفاف به بنده معرفی کنید بودجه هم در حدود 1.5 هست برند خاصی را در نظر ندارم ولی اضافه کنم فقط واسه گیم برای ps4 میخوام و خیلی کیفیت صداش برام مهمه کنار بازی واسه فیلم و موسیقی هم خوب باشه در ضمن led بنده هم سونی w904 هست اینا گفتم که اگه لازمه بهتر بنده را راهنمایی و کمک کنید.
    تشکر از همه اساتید عزیز
    سلام
    پکیج 1312xp شرکت DENON

10. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

خب با توجه به گرونی های بازار تو این چند وقت اخیر و نیازهای شما نمیشه درست تصمیم گرفت
    شما برای پخش فرمت MKV HD و زیرنویس فارسی حتما به یک HD پلیر نیاز دارید که حداقل 200 الی 250 تومن بودجه میخواد و با باقی مونده بودجتون نمیشه سینمای درستی پیدا کرد.بایستی با باقی مونده بودجه دنبال بلندگوهای 5.1 کامپیوتر باشید با ورودی اپتیکال که بتونید HD پلیر بهش وصل کنید.
    اینجوری به نتیجه میرسی.
    خوب تا چقدر بودجه رو بالا ببرم، میشه سینمای مناسبی پیدا کرد؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

خوب تا چقدر بودجه رو بالا ببرم، میشه سینمای مناسبی پیدا کرد؟
    ممنون
    بودجه شما برای خرید حداقلی یک سینماست.شما سینمایی میخوای با ورودی اپتیکال،باید بین سینماهای با ورودی اپتیکال سرچ کنید مثل محصولات سامسونگ و یا ال جی که به بودجه شما میخوره+یک هزینه جداگانه برای HD پلیر که معمولا از 250 تومن به بالاست و تاپیک جداگونه ای داره که میتونید بحث اونجا ادامه بدید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه HOMAYOON1992's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام به همه اساتید
    من یه تلویزیون f8880 سامسونگ خریدم و خود tv همه فرمتارو پخش میکنه
    حالا به نظرتون سینما خانگی بخرم یا اسپیکر 5.1 ؟
    تا 700 تومنم بیشتر نمیتونم بدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •