تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 1049 اولاول ... 45678910111218581085081008 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

نه عزیزه من برو تو سایت ماد ایران خودت متوجه میشی نوشته ساخت ماد ایران در ضمن امکاناتش هم ببینی بدک نیست
    من نمی دونم چرا همه دعوا دارن انگار کارخونه ماله پدر و مادر طرفه واقعا ادم اعصابش خود میشه
    حالا شما متوجه شدي اعصاب آدمو كسي خورد نميكنه به جز شما؟

2. این کاربر از ساسان مهاجم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

واي خدا رو شكر.واقعا ممنون. نجاتمون دادي. اين آقا كه همش حرف خودشو ميزنه. الان مياد ميگه اين تلويزيونه. با سينما فرق داره.
    به خدا جفتش وارداتيهههههههههههههههههه هههههههههههه

اگه نباشه جاش خالی می مونه ata_webmaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    north of iran

پيش فرض

به من چه من فقط قصدم راهنمایی برید بخرید حالشو ببرید اصلا ماله خود خود ژاپنه
    وقتی شما راضی هستی من چرا انقدر خودمو به آبو آتیش بزنم

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

به من چه من فقط قصدم راهنمایی برید بخرید حالشو ببرید اصلا ماله خود خود ژاپنه
    وقتی شما راضی هستی من چرا انقدر خودمو به آبو آتیش بزنم
    حالا ناراحت نشو.
    كلا گفتيم آخه يكم زيادي رو حرفت اصرار داري. هدف فقط اطلاع رساني درسته . و نظر شما هم خيلي محترمه

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوستان نمیدونم چرا اینقدر بین طرفدارای چند برند دعوا میشه. من خودم از طرفدارای متعصب برند سونی هستم. برای خرید سینمای خانگی هم تقریبا بیشتر نمایندگی های سونی مشهد رو رفتم و صدای مدل 590 و 777 رو تست کردم. هم فیلم و هم موزیک. اما انصافا کیفیت و قدرتش به این مدل فیلیپس نمیرسید. درنهایت هم فیلیپس گرفتم و ازش هم کاملا راضیم. هرچند قیمتش بیشتر بود ( 490 تومن ) اما فکر میکنم ارزش داشت.

ضمنا این مدل فیلیپس یه مزیت داره که usb اش تمام فرمت های تصویری حتی dat رو هم پخش میکنه. چیزی که من توی کمتر دستگاهی دیدم. یعنی اصلا ندیدم

7. این کاربر از moriss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alireza1974's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان نمیدونم چرا اینقدر بین طرفدارای چند برند دعوا میشه. من خودم از طرفدارای متعصب برند سونی هستم. برای خرید سینمای خانگی هم تقریبا بیشتر نمایندگی های سونی مشهد رو رفتم و صدای مدل 590 و 777 رو تست کردم. هم فیلم و هم موزیک. اما انصافا کیفیت و قدرتش به این مدل فیلیپس نمیرسید. درنهایت هم فیلیپس گرفتم و ازش هم کاملا راضیم. هرچند قیمتش بیشتر بود ( 490 تومن ) اما فکر میکنم ارزش داشت.

ضمنا این مدل فیلیپس یه مزیت داره که usb اش تمام فرمت های تصویری حتی dat رو هم پخش میکنه. چیزی که من توی کمتر دستگاهی دیدم. یعنی اصلا ندیدم
    مبارك باشه! لطفاً مدل سينماي خانگي و امكانات آن را توضيح دهيد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

بجاي اينكه با هم دعوا كنيد منو راهنمايي كنيد . من ميخوام پلاسماي پاناسونيك G10 بگيرم . حالا سؤالم اينه كه باهاش يه سينماي پاناسونيك واير لس هم ماركش مدل 875 به قيمت 580 تومن بگيرم يا تو همين مايه قيمتي مارك فيليپس (حتما ميخوام واير لس باشه)؟
    سؤال دومم اينكه آيا امكانات فيليپس و پاناسونيك با رنج قيمتي يكسان برابره يا اگه نيست كدومشون امكانات بيشتري داره ؟
    سؤال سوم : كيفيت كدومشون تو اين مايه قيمت يعني حدود 600 تومن بهتره ( بيشتر نميخوام هزينه كنم )
    سؤال چهارم : اصلا سينماي فيليپس ميتونه با اين TV من مچ بشه مثل سينماي هم ماركش ؟
    آخرم اينكه دم همتون گرم كه ما تازه واردا و بيسوادارو راهنمايي ميكنيد .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

آقا كسي نيست جواب منو بده ؟!!!!
    ثواب داره بخدا

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

بجاي اينكه با هم دعوا كنيد منو راهنمايي كنيد . من ميخوام پلاسماي پاناسونيك G10 بگيرم . حالا سؤالم اينه كه باهاش يه سينماي پاناسونيك واير لس هم ماركش مدل 875 به قيمت 580 تومن بگيرم يا تو همين مايه قيمتي مارك فيليپس (حتما ميخوام واير لس باشه)؟
    سؤال دومم اينكه آيا امكانات فيليپس و پاناسونيك با رنج قيمتي يكسان برابره يا اگه نيست كدومشون امكانات بيشتري داره ؟
    سؤال سوم : كيفيت كدومشون تو اين مايه قيمت يعني حدود 600 تومن بهتره ( بيشتر نميخوام هزينه كنم )
    سؤال چهارم : اصلا سينماي فيليپس ميتونه با اين TV من مچ بشه مثل سينماي هم ماركش ؟
    آخرم اينكه دم همتون گرم كه ما تازه واردا و بيسوادارو راهنمايي ميكنيد .
    سلام خوبي
    اگه مارك خودش بگيري مطمئنا ميتوني از همه ويژگي هاش استفاده كني. ولي مارك برند ديگه شايد با همه امكانات تلوزيونت مچ نشه.

12. این کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

مبارك باشه! لطفاً مدل سينماي خانگي و امكانات آن را توضيح دهيد.

ممنون مارکش HTS3378 هست. کیفیت و قدرت صدای بالایی داره.

من ميخوام پلاسماي پاناسونيك G10 بگيرم . حالا سؤالم اينه كه باهاش يه سينماي پاناسونيك واير لس هم ماركش مدل 875 به قيمت 580 تومن بگيرم يا تو همين مايه قيمتي مارك فيليپس (حتما ميخوام واير لس باشه)؟
    دوست عزیز فیلیپس مدل وایرلسش حدود 590 تومن هست. که البته واقعا با کیفیت و قدرته. 1100 وات واقعیه. البته یه چیزم بگم که فک کنم با اینکه وایرلس هست بازم یه سیم باید بهش وصل باشه. حالا نمیدونم شاید اشتباه میکنم.!

از نظر امکانات فکر نمیکنم فرقی بین مدلهای 330 تومنی سامسونگ با مدلهای گرونتر باشه. صرفا قدرت صدای خروجی و قیافه ظاهری و وایرلس و ... هست که اختلاف قیمت داره. وگرنه همه شون ( اکثرا ) خروجی HDMI دارن. USB میخورن و ...
    راستی همونطور که بالا هم گفتم این مدل از روی فلش فایلهای dat رو هم پخش میکنه. فکر نمیکنم سونی و سامسونگ از روی usb این مورد رو ساپورت کنن

مطمئن باش از خرید فیلیپس پشیمون نمیشی. من جای دیگه هم گفتم برای خرید سینمای سونی ( چون LCD سونی دارم میخواستم سینما هم باهاش ست بشه ) تقریبا تمام نمایندگی های سونی مشهد رو رفتم و صداشون رو تست کردم. ( در حالتهای مختلف ) اما هیچکدوم به کیفیت و قدرت فیلیپس نبود. صدای سونی توی ولوم بالا تقریبا گوش رو ازار میده و خرخر میکنه ( نه فقط سونی بلکه سامسونگ و ال جی هم همینطور ) اما فیلیپس اینطور نبود. من حتی شک کردم شاید فروشنده فیلیپس یه اهنگ خیلی با کیفیت میذاره که اینقدر فرق داره واسه همین فلش خودمو دادم بهش که اهنگهای عادی خودمو مقایسه کنم ولی انصافا کیفیتش محشره.

سونی تو ولوم پایین اصلا صداش قابل شنیدن نبود. ( توی فروشگاه ) اما فیلیپس توی ولوم 3 و 4 کاملا صدای واضحی داشت. الان هم توی خونه واسه گوش کردم موزیک نتونستم ولومشو از 15 بیشتر ببرم چون خیلی قدرتش بالاست. حتی توی ولوم 4 یا 5 یه فضای 30 مترمربعی رو کاملا پوشش میده و اهنگ رو با تمام وضوح میشنوی. برای فیلم هم همینطور

هیچ فرقی نمیکنه هر سینمایی با هر TV مچ میشه. اصلا ربطی به هم ندارن. اینکه فروشنده بگه اگه سونی رو با سونی مچ کنی خیلی کیفیتش بهتره به نظر من حرف مفته. تنها مزیتش اینه که میتونی با یه کنترل هر دو رو کنترل کنی! ولاغیر. که تازه اونم مزیت نیست. مثلا شما میخوای TV رو خاموش کنی و فقط موزیک گوش کنی اونوقت کل سیستمت خاموش میشه

من الان LCD 32 اینچ سونی V550 دارم یا این سسنمای خانگی فیلیپس 3378 که با یه کابل HDMI به هم وصل کردم. و اتفاقا توی تنظیمات تلویزیون قسمتی هست که میتونی براش تعریف کنی که ایا اتصالات HDMI رو هم با کنترل TV بشه فعال کرد که من تست کردم و کار میکرد.

-----

تنها ایراد فیلیپس اینه که یه مقدار نسبت به بقیه گرونه! البته واسه من که دنبال سینمای 350 تومنی بودم و درنهایت 490 تومن پول دادم یه مقدار زور بود. ولی الان کاملا راضیم.

ببخشید زیادی حرف زدم. امیدوارم به نتیجه برسی
    Last edited by moriss; 26-12-2009 at 23:46.

14. 5 کاربر از moriss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •