تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 614 از 1049 اولاول ... 114514564604610611612613614615616617618624664714 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,131 به 6,140 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

داره خودمونی میشه amin_asei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من خیلی از صفحات این فروم رو خوندم و این سوالی که دارم میپرسم حتماً خیلی تکراریه

میخوام بدونم دوستان با تجربه چی پیشنهاد میدن برای سینمای خانگی
    بودجم 1 میلیونه یه تلوزیون 3d سونی 40ex720 با یه پلی استیشن 3 هم قراره بگیرم(البته بودجه اینا جداگانست)
    سینمای خانگی برای یه واحد آپارتمانی 70×80 متری میخوام
    از سیستم های بزرگم بنا به دلایلی نیتونم استفاده کنم (مثل s428)

مد نظر خودم اول این بود که یک اسپیکر لاجیتک z906 بخرم که پلی استیشن 3 بشه پخش کننده و ترکیب پلی استیشن و این اسپیکر لاجیتک بشه سینمای خانگی من

قیمت این اسپیکر 900 تومنه اول میخواستم نظرات رو راجب این موضوع بدونم...

البته یکی از دوستان (چند صفحه قبل) مثل اینکه از ترکیب مدل قدیمی تر این اسپیکر (z5500) با یه پخش دی وی دی راضی بودند.

حالا قسمت دوم
    بعد از گشت و گذار بسیار چند تا مدل چشم مارو به خودش گرفته
    1- denon dht1312
    2- onkyo hts9400 thx
    3 pioneer bcs-717 ya 787
    4- sony
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    5- sony bdv-iz1000w

یه امکانی که دوست دارم سیستم انتخابیم داشته باشه اینه که اول کیفیت صدای خوبی داشته باشه یعنی خیلی شفاف باشه(مثلا وقتی یه شیشه تو فیلم میشکنه انگار داره میریزه رو خودت)
    و دوم اینکه فیلم و آهنگ با هر فرمتی رو به راحتی بشه از لپ تاپ رو اون شیر کرد تا از اونا پخش بشه

قابلیت تنظیم صدا رو داشته باشه که احتمالاً سونی این امکان رو نداره (بازم نمیدونم شاید داشته باشه و من بلد نیستم)(تنظیمات اکولایزر )

تو چند صفحه قبل خوندم که اگه بخوای فایل های mkv رو روی سینمای خانگی سونی شیر کنی ، سینمای خانگی سونی قابلیت پخش رو نداره

امیدوارم یکی منو برای انتخابم راهنمایی که تا از این سر در گمی در بیام تا بتونم یه چیز خوب انتخاب کنم

دوستان قیمت جدید اینا رو هم اگه دارن ممنون میشم بگن.

یه سوال دیگه اینکه denon و onkyo به اندازه سونی و پایونیر با کیفیت هستن یا نه ؟ ی برعکس؟ (کدوما از لحاظ کیفیت برتری دارن؟)

حاضرم پول بیشتر از ارزش کالا (مثلا برای سونی) بدم ولی کیفیت داشته باشم.

بعد جدای از همه این مسایل برای داشتن یه صدای لذت بخش و گرم و نرم با یه کوب ملایم چی چیزی یا چه ترکیبی تا قیمت 1.5 میلیون پیشنهاد میدین.

نمیدونم تونستم منظور خودم رو برسونم یا نه...

حالا مساله سوم که برام پیش اومده راجع به این عکسه (denon)

تو خیلی از صفحات گفته شده که باید همراه سینمای خانگی امپلی یا ساب بخریم

آیا گزینه های 1 و 2 مگه آمپلی و ساب نیستن (شرمنده ... بلد نیستم)
    گزینه 1 آیا کار پلیر رو انجام میده؟
    اون 5تا که بلندگو هستن
    اونم که کنترله
    اونم که سوراخ داره سابه
    اون گزینه 1 نقشش این وسط چیه؟
    ممنون میشم توضیح بدین
    Last edited by amin_asei; 17-04-2012 at 09:24. دليل: ویرایش نمودن مطلب

داره خودمونی میشه mmrmmr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر من اگر RS-777 پایونیر بدون پلیر dvd و با یک پلیر بلوری بگیری با اینکه شاید بزرگ باشه ولی مناسبه. هم برای موزیک و هم فیلم.
    راجع به شیر کردن فرمتهای مختلف باید بگم که هم تلویزیون شما و هم بلوری پلیری که بخرید قابلیت dlna دارند که میتونید فیلمها رو از روی کامپیوتر پخش کنید. البته این سیستم تنظیمات اکولایزر نداره ولی مزیت زیاد داره.
    راجع به عکس دنون که گذاشتید گزینه یک A/V Receiver و گزینه دو سابه. A/V Receiver آمپلی هم هست و علاوه بر اون کار مرکز ورود دستگاه های مختلف (مثل پلی استیشن، بلوری پلیر و ...) و خروجیهای مختلف صوتی و تصویری با پورتها و تبدیلهای متنوع انجام می ده ولی خودش پلیر نیست. در هر صورت توی این عکس شما پلیر وجود نداره و نیاز به خرید یک پلیر جداگانه می باشد.

تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

به نظر من اگر RS-777 پایونیر بدون پلیر dvd و با یک پلیر بلوری بگیری با اینکه شاید بزرگ باشه ولی مناسبه. هم برای موزیک و هم فیلم.
    راجع به شیر کردن فرمتهای مختلف باید بگم که هم تلویزیون شما و هم بلوری پلیری که بخرید قابلیت dlna دارند که میتونید فیلمها رو از روی کامپیوتر پخش کنید. البته این سیستم تنظیمات اکولایزر نداره ولی مزیت زیاد داره.
    راجع به عکس دنون که گذاشتید گزینه یک A/V Receiver و گزینه دو سابه. A/V Receiver آمپلی هم هست و علاوه بر اون کار مرکز ورود دستگاه های مختلف (مثل پلی استیشن، بلوری پلیر و ...) و خروجیهای مختلف صوتی و تصویری با پورتها و تبدیلهای متنوع انجام می ده ولی خودش پلیر نیست. در هر صورت توی این عکس شما پلیر وجود نداره و نیاز به خرید یک پلیر جداگانه می باشد.
    تشکر دوست عزیز

چه جوری بگم یه جور میخوام مثل سیستم های کامپوننت که تو ماشین سوار میکنیم... باندا کار خودش رو انجام بده و ساب هم کاره خودش رو

این RS-777 که شما فرمودین انگار اون باند بزرگاش انگار تو یه باکس (باکس پورتد ) هستش که خوش هم یه قدرتی تولید میکنه اینجوری حس میکنم بوم بوم حتی تو حالت عادی صحبت کردن هم وجود داشته باشه.
    احتمالا برعکس denon یا onkyo

بیشتر دنبال صدای واضح هستم
    سیستم های سینمای خانگی یه جورایی احساس میکنم مثل باند های پایونییر میمونه که بدون ساب هم خیلی خوب میکوبونه ولی اون لذت رو به آدم نمی رسونه یه بچه هیولاست، برعکس مثلا من یه سیستم کامپوننت کنوود رو ماشینم بستم با یه ساب خدایش کیفیت و لذت صدا در حدیه که اصلا دلم نمیخواد از ماشین پیاده بشم.
    میخوام تو حالت عادی صحبت کردن هییچ بوم بومی از باندا پخش نشه یا حداقل خیلی کم.

بازم نمیدونم اگه اشتباه میکنم راهنماییم کنید.
    چون من صدای RS-777 رو نشنیدم شاید دارم بد قضاوت میکنم

اینجا چرا فیل***تر شد؟
    با فیل شکون اومدم

داره خودمونی میشه mmrmmr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من البته چون این سیستم رو دارم در یک خونه صد متری که سالن حدود 25 متره، بهتون پیشنهاد دادم. من از وضوح صداش بسیار راضیم. درباره بوم بوم توی حالت عادی صحبت شما میتونی تنظیم کنی که هیچ فرکانس پایینی از اسپیکرهات بیرون نیاد و همش به ساب منتقل بشه و در کنار اون ولوم (یا channel level) سابو کم کنی. ضمن اینکه اگه ساب خاموش هم باشه باز تنظیمات خاص خودش برای شنیدن فرکانسهای پایین رو از اسپیکرها داره. البته چیدمان خیلی تاثیر داره. ضمن اینکه وقتی ساب روشن و تنظیم باشه لذتی که منتقل میکنه فوق العادست.
    بهرحال پخش بقول شما بوم بوم کاملا دست شماست که در چه موقعی باشه و در چه موقعی نباشه.
    ضمنا اینجا فیل **تر نیست و من راحت میام.

تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

من البته چون این سیستم رو دارم در یک خونه صد متری که سالن حدود 25 متره، بهتون پیشنهاد دادم. من از وضوح صداش بسیار راضیم. درباره بوم بوم توی حالت عادی صحبت شما میتونی تنظیم کنی که هیچ فرکانس پایینی از اسپیکرهات بیرون نیاد و همش به ساب منتقل بشه و در کنار اون ولوم (یا channel level) سابو کم کنی. ضمن اینکه اگه ساب خاموش هم باشه باز تنظیمات خاص خودش برای شنیدن فرکانسهای پایین رو از اسپیکرها داره. البته چیدمان خیلی تاثیر داره. ضمن اینکه وقتی ساب روشن و تنظیم باشه لذتی که منتقل میکنه فوق العادست.
    بهرحال پخش بقول شما بوم بوم کاملا دست شماست که در چه موقعی باشه و در چه موقعی نباشه.
    ضمنا اینجا فیل **تر نیست و من راحت میام.
    تشکر از راهنماییتون

جالبه فکر کنم مبین نت حسابی قاطی کرده چون الان گوگل هم برای من فیل*** شده
    Last edited by amin_asei; 17-04-2012 at 11:18.

پروفشنال Sorena_777's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

واقعا که من دارم یه هفته این سوال رو میپرسم دریغ از یه نظر چه برسه به راهنمایی
    دوستان بنده به تازگی tv lw95000 رو گرفتم
    یه سینمای الجی میخوام بگریم اخرین حدش هم 600-700 ممنون میشم کمک بکنید

تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

تشکر دوست عزیز

چه جوری بگم یه جور میخوام مثل سیستم های کامپوننت که تو ماشین سوار میکنیم... باندا کار خودش رو انجام بده و ساب هم کاره خودش رو

این RS-777 که شما فرمودین انگار اون باند بزرگاش انگار تو یه باکس (باکس پورتد ) هستش که خوش هم یه قدرتی تولید میکنه اینجوری حس میکنم بوم بوم حتی تو حالت عادی صحبت کردن هم وجود داشته باشه.
    احتمالا برعکس denon یا onkyo

بیشتر دنبال صدای واضح هستم
    سیستم های سینمای خانگی یه جورایی احساس میکنم مثل باند های پایونییر میمونه که بدون ساب هم خیلی خوب میکوبونه ولی اون لذت رو به آدم نمی رسونه یه بچه هیولاست، برعکس مثلا من یه سیستم کامپوننت کنوود رو ماشینم بستم با یه ساب خدایش کیفیت و لذت صدا در حدیه که اصلا دلم نمیخواد از ماشین پیاده بشم.
    میخوام تو حالت عادی صحبت کردن هییچ بوم بومی از باندا پخش نشه یا حداقل خیلی کم.

بازم نمیدونم اگه اشتباه میکنم راهنماییم کنید.
    چون من صدای RS-777 رو نشنیدم شاید دارم بد قضاوت میکنم
    کلا از خرید سینمای خانگی سونی یا هر چیز دیگه منصرف شدم

و قصد خرید پلی استیشن با home theater speakers رو دارم

ولی باز بین این دوتا گیر کردم

Denon DHT 1312XP و Logitech Z906

قیمتاشون تقریباً یکیه
    اگه میشه راهنمایی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه HWT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    مشهد شاپ

پيش فرض

Elcomax , Lumexy 1008 , 1009

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام به شما عزیزان
    من یه مشکل با پخش فیلم هایی با فرمت صوتی ac3 در گیرنده دیجیتال دارم .
    کسی میدونه کدام گیرنده دیجیتال فرمت صوتی ac3 رو ساپورت میکنه ؟ضمنا کیفیت این فیلمها بالاست و در گیرنده های ایکس ویژن 343 ودنای و مارشال ومیکرو فایر تست کردم ,تصویر میدن ولی صدا ندارن.
    من هم با X vision 333 همین مشکل را دارم.
    البته میتوان صدا را استخراج کرد و بعد تغییرش داد و دوباره با فیلم mux کرد.
    من امتحان نکردم ولی راه حلش اینه.

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

واقعا که من دارم یه هفته این سوال رو میپرسم دریغ از یه نظر چه برسه به راهنمایی
    دوست جان اين سوال نيست! تصميم!
    خوب برو يه سينما ال جي تو همين قيمت بخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •