تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 502 از 1049 اولاول ... 24024524924984995005015025035045055065125526021002 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,011 به 5,020 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام من می خوام یه سینمای خانگی الجی مدل LH- 877HTS بگیرم تو این رنج قیمت مدلی بهتر هست راستی مدل تلویزیونمم
    47 LW 57000 هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

ممنون رایان جان که جواب سوال ها رو با حوصله میدید خدا ایشاا.. شما رو حفظ کنه
    ولی اگر میشه یک کم بیشتر توضیح بدید من وقتی مشخصات این مدلها رو با هم بررسی می کنم به غیر از تعداد پورت ها ،بلتوث ,3d و .. تفاوتی که مربوط به صدا باشه نمی بینم به جز مدلهای 920 به بالا
    در ضمن اینکه گفتم از تاثیر پذیری از مطالب شما rs33 خریدم پیشیمون نیستم زیرا همینطور که شما گفته بودید تفکیک صدا تو این مدل واقعا عالیه و صدا هم که سلیقگی هست و باید از نزدیک شنید .

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ممنون رایان جان که جواب سوال ها رو با حوصله میدید خدا ایشاا.. شما رو حفظ کنه
    ولی اگر میشه یک کم بیشتر توضیح بدید من وقتی مشخصات این مدلها رو با هم بررسی می کنم به غیر از تعداد پورت ها ،بلتوث ,3d و .. تفاوتی که مربوط به صدا باشه نمی بینم به جز مدلهای 920 به بالا
    در ضمن اینکه گفتم از تاثیر پذیری از مطالب شما rs33 خریدم پیشیمون نیستم زیرا همینطور که شما گفته بودید تفکیک صدا تو این مدل واقعا عالیه و صدا هم که سلیقگی هست و باید از نزدیک شنید .
    دوست عزیز جسارتا باید بگم که damping factor و timber accuracy آمپلی فایر 520 با 320 متفاوته یعنی از نظر گرمای سیستم (چون ترانزیستورها باید به دمای خاصی برسن که حداکثر کارایی رو داشته باشن) آمپلی فایر 520 بهتر از 320 هست و همچنین از نظر نرمی صدا یا Timber accuracy مدل 520 بهتر عمل میکنه و صدای خطی تری داره... من هم از تجربه مقایسه و تست دموی صدا که انجام دادم میگم هم با اسیلوسکوپ بررسی کردم... ولی شاید به گوش یه شنونده معمولی تفاوتی احساس نشه ولی به هرحال در حالت استریو مهم به نظر میرسه

4. این کاربر از klipsch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

این گیرنده های dennay چطورن ؟ از mkv پشتیبانی میکنن ؟

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

باید ببینید سیمی که خریدید AWG چند هست و با در نظر گرفتن طول سیم و وات و آمپدانس خروجی آمپلی فایر ببینید حداکثر دامنه ی ایمن برای اون نوع سیم چقدره... به نظر من 17 متر مشکل ایجاد میکنه بازم اگه قطر سیم رو بگی میتونم دقیق محاسبه کنم براتون... هرچی طول سیم بیشتر میشه Capacitance و resistance سیم بیشتر میشه که روی صدا تاثیر منفی میزاره
    حداقل تعداد رشته های داخلیش باید با اصلی یکی باشه و الا مشکل اساسی درست می کنه و ممکنه به سیستمت آسیب جدی بزنه
    دوستان من هنوز دقیقا متوجه نشدم باید چه سیمی برای باند های عقب سینما بگیرم .
    یکی از دوستان قطر سیم را خواسته که فکر کنم حدوده 1 میلی متر باشه و یکی از دوستان دیگه هم رشته های داخلی سیمه اصلی را پرسیده اند که چون سره سیم لحیم شده نمیشه شمرد .

ممنون میشم راهنماییم کنید که دقیقا چی کار کنم و چه سیمی باید بگیرم .
    چون الان که از سینما استفاده میکنم همش ترس آسیب رسیدن به سیستم را دارم .

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوستان من هنوز دقیقا متوجه نشدم باید چه سیمی برای باند های عقب سینما بگیرم .
    یکی از دوستان قطر سیم را خواسته که فکر کنم حدوده 1 میلی متر باشه و یکی از دوستان دیگه هم رشته های داخلی سیمه اصلی را پرسیده اند که چون سره سیم لحیم شده نمیشه شمرد .

ممنون میشم راهنماییم کنید که دقیقا چی کار کنم و چه سیمی باید بگیرم .
    چون الان که از سینما استفاده میکنم همش ترس آسیب رسیدن به سیستم را دارم .
    من فكر ميكنم خود بلندگو بيشتر ميتونه به آمپ آسيب بزنه! براي باند عقب 17 متر خيلي متراژ زيادي نيست. كم نيست ولي خيلي هم نميشه گفت آسيب ميزنه. باز نظر دوستان مهم

8. این کاربر از davood-d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ruzbe1313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

14

پلیری میخوام واسه دیویدی و بلوری (متصل به پکیج دنون 1311)

اما بر این اساس که PS3 یکی از بهترین بلوری پلیرهاست تو نقدها چرا یک تیر دو نشون نکنم که بشه باش بازی هم کرد؟

به عبارت واضح تر برتری مثلا LX54 اونقدی هست که به مزیت کنسول داری بچربه ؟ (اونم تو سورس های ما که کپیه)

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

پلیری میخوام واسه دیویدی و بلوری (متصل به پکیج دنون 1311)

اما بر این اساس که PS3 یکی از بهترین بلوری پلیرهاست تو نقدها چرا یک تیر دو نشون نکنم که بشه باش بازی هم کرد؟

به عبارت واضح تر برتری مثلا LX54 اونقدی هست که به مزیت کنسول داری بچربه ؟ (اونم تو سورس های ما که کپیه)
    آره براي كپي ps3 بهتره هم گيم هم فيلم
    پلير تفاوت زيادي با ps3 داره اما نه براي كپي

11. 2 کاربر از davood-d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه pgu83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام دوستان
    یه سینمای خانگی با کمک آقای رایان عزیز برای داییم پارسال خریدم 3378 فیلیپس بود 400 تومن.از نظر دیزاین و صدا خیلی خوب بود.
    حالا میخوام برای خودم یه سینمای خانگی تا 600 تومن برای یک سالن 40 متری بخرم.اگه میشه یه راهنمایی خوب به بنده بکنید.
    دیزاینش مثل سری rs پایونیر نباشه.خیلی زمخته.برند هم مهم نیست فقط کیفیت صدا و آپ اسکیلینگ خوبی داشته باشه.خیلی ممنون.ارادتمند همه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

یکی از دوستام rs33 من رو 50 زیر قیمت میخواد بگیره دوستان یه راهنمایی کنند من اگر اسپیکر جامو 426 و یک آمپ 820 پایونر بگیرم کیفیت صدا برا موزیک و هم برا سینما خیلی متفاوته یا تفاوت قابل ملاحظه ای با rs33 نداره و ارزش اینو داره که من اینطوری هزینه کنم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •