تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 501 از 1049 اولاول ... 4014514914974984995005015025035045055115516011001 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,001 به 5,010 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز . ممنون از راهنمایی و اطلاعات خوب و مفیدتون . من در اولین فرصت یک عکس از این گرام و متعلقاتش میندازم شما ببین چی به چیه . یک آمپ استریو قدیمی هم دارم که تا همین پارسال استفاده میکردم و انصافا هم ازش راضی بودم . اون ورودی فونو داره حالا از اون هم عکس میندازم . دفترچشم دارم به احتمال زیاد . اگه بود اون رو هم اسکن میکنم که شما ببینی اصلا این گرام با این آمپ ست میشه یا نه (که فکر کنم بشه به احتمال زیاد) شما نمیدونی از کجا میتونم صفحه پیدا کنم ؟ سبک موزیکمم بیشتر راک و پراگرسیو راک های دهه 60 و 70 میلادی هستش. اما همونطوری که شما گفتید واقعا صدای یک گرام خوب به مراتب بهتر و با کیفیت تر از دیگر سورس های موزیک هستش.
    پیرو گفتگو قبلی که داشتیم باید اضافه کنم در خصوص سبک های موسیقی که گفتید من فروشنده و کاسب صفحه نیستم ولی نزدیک به 23000 تا صفحه دارم و دوستانی دارم که همین حدود یا کمتر صفحه دارن و مجموعه دار هستند... معمولا با دوستان تبادل میکنم صفحه هارو یا صفحه های جدید رو میخرم و به آرشیو اضافه میکنیم یا قرض میدیم به دوستان دیگه... شما اگه نیاز داشتی میتونم معرفی کنم کسی که بتونی ازش خریداری کنی ولی صفحه های خودمو نمیفروشم... ولی میتونم بصورت امانی بهت بدم... هر سبکی هم بخوای هست از Folk مثل آلبوم های لئونارد کوهن که عاشقشم... تا راک و متال و پاپ...

---------- Post added at 10:40 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

جواب يك كاربر تازه وارد "klipsch" به من كه محترمانه گفتم اينجا جاي فروش قطعه به بچه ها نيست.

پيام بنده: شما اگر بخواي اينجا قطعه بفروشي از چند وقت ديگه بچه هاي اينجارو با DIY گول بزني من به مدير ميگم حساب شمارو مسدود كنه!

جواب ايشان: هر غلطی دوست داری بکن... مرتیکه تهدید میکنی؟ جنابعالی اصلا کی باشی؟
    به شما ارتباطی نداره که من بخوام با کاربرای دیگه در ارتباط باشم... برو جمع کن خودتو... اگرم دوست داشتی زنگ بزن یه جور جوابتو بدم که دیگه ازین گنده گوزیا نکنی

من توی فروم هیچی نمیفروشم فقط دارم سعی میکنم اطلاعات اودیوفایلی که با زحمت و تلاش بسیار و مطالعه سورس های انگلیسی بدست آوردم رو به رایگان در اختیار دوستان و علاقمندان قرار میدم و منّتی هم ندارم ولی شما چایی نخورده خودمونی شدی و انگ "گول زدن" رو بمن زدی که کاملا مشخصه فردی خارج از مبادی آداب و غیر پایبند به اصول اخلاقی هستی... باری...
    بیش ازین وقت گرانبهای خودمو نمیتونم برای افرادی به ظن خود پروفسور و به دید خودم مشاغلان گزافه گوی هیچ ندان! هدر بدم

پیام اخلاقی: نادان جهالت و دنایت آشکار مکند مگر به گشودن سیاهچاله دهان و برکشیدن تیغ زبان و بیرون افکنی تراوشات ذهنی نجس و آلوده و متعفن و رسوب شده ی خویش

داره خودمونی میشه ruzbe1313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

شما یه کنسول بازی نام بردی و یک بلوری پلیر.این دوتا که اساس کارشون فرق داره.
    اگر شما هدفت خرید کنسول بازی هست خب ps3 بگیر و در کنار گیم از پخش کننده بلوریش هم استفاده کن ولی اگر فقط برای پخش بلوری می خوای خب LX54 بگیر.
    خب پلیری میخوام واسه دیویدی و بلوری (متصل به پکیج دنون 1311)

اما بر این اساس که PS3 یکی از بهترین بلوری پلیرهاست تو نقدها چرا یک تیر دو نشون نکنم که بشه باش بازی هم کرد؟

به عبارت واضح تر برتری مثلا LX54 اونقدی هست که به مزیت کنسول داری بچربه ؟ (اونم تو سورس های ما که کپیه)

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

جناب رایان عزیز منتظر نظر شما هستم منظورش از این حرف چیست؟
    منظورش break in هست.فقط در مورد ساب ووفر صدق نمی کنه.کلا بلندگو باید break in بشه حداقل هم 20 ساعت برای اینکار لازمه.شما از بلندگوهات استفاده استاندار بکن مشکلی نداره.نیاز نیست کار خاصی انجام بدی.

4. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

تفاوت آمپ مدل 320 و مثلا 920 پایونر در چی هست که نمی شه از اسپیکر 426 جامو استفاده کنم من مشخصات این دو مدل رو نگاه کردم تفاوتی در قدرت خروجی صدا ندارند هر دو مثلا برای اسپیکرهای front عدد 125w/h است و حتی مدل 1020 هم همین عدد هست و تفاوت اصلی تنها در تعداد پورت ها و 1.7 بودن این آمپ ها است .لطفا راهنمایی کنید اگر نمیتونم از جامو استفاده کنم rs33 رو برا فروش زیر قیمت اعلام کنم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک اسپیکر z5500 دارم که سه تاوردی دارد داره
    1. optical
    2.coax
    3. stereo
    حالا یک led و ----- + دسنگاه پخش 3d+دودی پلیر ال جی (9750) دارم که همگی خروجی optical را دارن می خواستم بدونم کابل اپتیکال باید به کدوم یکی از این دستگاه بزنم تا صدا دیجیتال داشته باشم درضمن بیشترین استفاده ام از ----- و 3d پلیر هست

l

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من اینجا هیچ قطعه ای نفروختم فقط دارم اطلاعات های-فای که سالها با زحمت و با جستجوی ساعت ها سورس های انگلیسی بدست آوردم رو به رایگان در اختیار دوستان قرار میدم، دیگران هم نه قراره چیزی از من بخرن نه من چیزی از اونا پس لازم نیست حضرتعالی کاسه داغ تر از آش بشی... اگه کسی به عنوان DIY در شما ملالیده به بنده ارتباطی نداره... شما هم احساس ریاست نکن و توصیه میکنم از راه های متمدنانه تری برای رسیدن به خواسته هات استفاده کنی... اگه مضاف بر موارد موصوف چیزی باقی مونده بگو که بصورت درخور جوابت رو بدم وگرنه آدم خوب سرش به کارش خودشه

پیام اخلاقی: "نادان جهالت و دنایت آشکار مکند مگر به گشودن سیاهچاله دهان و برکشیدن تیغ زبان و بیرون افکنی تراوشات ذهنی نجس و متعفن و ته نشین شده خویش"
    كاملا از ادبيات جنابعالي مشخص كي متمدن
    كاملا از جواب نظر شخصي كه دادي مشخص كي متمدن
    بچه هاي اين فروم من در اين مدت شناختن و خيلي زود با ماهيت جنابعالي هم آشنا شدن
    بگذريم

اينجاي جاي اين حرفها نيست

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

تفاوت آمپ مدل 320 و مثلا 920 پایونر در چی هست که نمی شه از اسپیکر 426 جامو استفاده کنم من مشخصات این دو مدل رو نگاه کردم تفاوتی در قدرت خروجی صدا ندارند هر دو مثلا برای اسپیکرهای front عدد 125w/h است و حتی مدل 1020 هم همین عدد هست و تفاوت اصلی تنها در تعداد پورت ها و 1.7 بودن این آمپ ها است .لطفا راهنمایی کنید اگر نمیتونم از جامو استفاده کنم rs33 رو برا فروش زیر قیمت اعلام کنم .
    مقدار وات خروجی آمپلی فایر ها همه تو یک سطح هست.فرق زیادی نمی کنند.تفاوتشون تو میزان جریان دهی و اهم و پردازش و ... هست.شما می تونی جامو 426 رو به آمپ 320 هم وصل کنی ولی اون صدایی رو که این بلندگو بخواد به شما بده اون چیزی نیست که درخور بلندگو باشه.

---------- Post added at 01:15 AM ---------- Previous post was at 01:10 AM ----------

سلام دوستان
    من یک اسپیکر z5500 دارم که سه تاوردی دارد داره
    1. optical
    2.coax
    3. stereo
    حالا یک led و ----- + دسنگاه پخش 3d+دودی پلیر ال جی (9750) دارم که همگی خروجی optical را دارن می خواستم بدونم کابل اپتیکال باید به کدوم یکی از این دستگاه بزنم تا صدا دیجیتال داشته باشم درضمن بیشترین استفاده ام از ----- و 3d پلیر هست

l
    شما هر دستگاهی که زیاد استفاده می کنی رو به بلندگوهات وصل کن.

9. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه anaconda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    In galaxies

پيش فرض

منظورش break in هست.فقط در مورد ساب ووفر صدق نمی کنه.کلا بلندگو باید break in بشه حداقل هم 20 ساعت برای اینکار لازمه.شما از بلندگوهات استفاده استاندار بکن مشکلی نداره.نیاز نیست کار خاصی انجام بدی.

ممنون جناب رایان عزیز ما شمارو نداشتیم معلوم نبود چه خاکی تو سرمون میکردیم

اگه نباشه جاش خالی می مونه jaber1361's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    فعلا قم

پيش فرض

با سلام
    برای من یک عدد گیرنده دیجیتال از انگلیس اورده اند . برای تنظیم کشور، ایران ندارد. کدام کشور با فرستنده ایران همخوانی دارد.
    با تشکر
    سلام
    باید اول ببینی که mpeg4 رو پشتیبانی میکنه یا نه
    دوستم هم یک گیرنده دیجیتال از آلمان گرفته بود ولی چون ایران از تکنولوژی جدیدتری نسبت به اروپا استفاده میکنه اینجا جواب نداد!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

كاملا از ادبيات جنابعالي مشخص كي متمدن
    كاملا از جواب نظر شخصي كه دادي مشخص كي متمدن
    بچه هاي اين فروم من در اين مدت شناختن و خيلي زود با ماهيت جنابعالي هم آشنا شدن
    بگذريم

اينجاي جاي اين حرفها نيست

اگه اینجا جاش نیست پس زنگ بزن حرفتو بگو جواب دندونشکن هم بگیر

پ.ن: همیشه میگن انسان کوچک و بی ارزش رو به حال خود رها کن تا در دنیای کوچک خویش خوش باشد! lol
    Last edited by klipsch; 27-10-2011 at 10:19.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •