تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 47 از 1049 اولاول ... 3743444546474849505157971475471047 ... آخرآخر
نمايش نتايج 461 به 470 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام به همگی .

دوستان من این وسط بین مدلهای پایونیر گیج شدم !

اول بگید قیمت RS30 و RS50 و RS70 چقدر هستش ؟

و اینکه تا 500 کدوم رو میشه خرید و میارزه پول بیشتری بابت مدل بالاترش داد ؟

مخلصیم .

پروفشنال mohsenking's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

سلام به همگی .

دوستان من این وسط بین مدلهای پایونیر گیج شدم !

اول بگید قیمت RS30 و RS50 و RS70 چقدر هستش ؟

و اینکه تا 500 کدوم رو میشه خرید و میارزه پول بیشتری بابت مدل بالاترش داد ؟

مخلصیم .
    دوستمون هم گفتن
    RS30 : 630
    RS50 : 800
    RS70 : 860

تا 500 میشه 787 رو خرید که من بجاش Philips3569 رو پیشنهاد میکنم
    اگه یکم بیشت بزاری مدلهای RS عالین

3. 2 کاربر از mohsenking بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

نظرتون راجب Philips Home theatre HTS3520 HDMI 1080p چیه ؟
    هست تو ایران؟

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

مدل های پایونیر که تا زیر یک میلیون هستند همه معمولی هستند و هیچکدوم حرفه ای نیستند بنابراین انقدر دنبال تفاوت فاحش نباشید.این سه مدل تفاوتهای خیلی جزئی دارند که شاید اون جزئیات واسه کسی مهم باشه و مجبور باشه پول بیشتری بده ولی در کل سیستم های خیلی خوب و قوی ای هستش و اگر کسی از 600 تومن بیشتر می خواد هزینه کنه به نظر من این مدل ها بی نظیرند.
    دوست عزیز آقای mohsenking شما هم انتخاب خوبی کردی که مدل 3569 فیلیپس رو انتخاب کردی ولی مطمئنی که مدل 787 پایونیر تست گرفتی؟چون اون مدل که توی نمایندگی هستش وصل نیست و تست نمیگیره و بجاش 282 تست میگیره.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

مدل های پایونیر که تا زیر یک میلیون هستند همه معمولی هستند و هیچکدوم حرفه ای نیستند بنابراین انقدر دنبال تفاوت فاحش نباشید.این سه مدل تفاوتهای خیلی جزئی دارند که شاید اون جزئیات واسه کسی مهم باشه و مجبور باشه پول بیشتری بده ولی در کل سیستم های خیلی خوب و قوی ای هستش و اگر کسی از 600 تومن بیشتر می خواد هزینه کنه به نظر من این مدل ها بی نظیرند.
    دوست عزیز آقای mohsenking شما هم انتخاب خوبی کردی که مدل 3569 فیلیپس رو انتخاب کردی ولی مطمئنی که مدل 787 پایونیر تست گرفتی؟چون اون مدل که توی نمایندگی هستش وصل نیست و تست نمیگیره و بجاش 282 تست میگیره.
    والا چیزی که توی مشخصات روی سینما بود 787 زده بود فکنم یه بارم ازش پرسیدم مدل رو
    من احتمال زیاد RS70 رو میگیرم چون از بیسش خیلی خوشم اومد

اگه نباشه جاش خالی می مونه bigman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من امروز يه ال سي دي سامسونگ خريدم و بالاجبار يه سينماي tz325 هم گرفتم . فقط چند تا مشكل :

1-اين برچسب full HD كه روي پلير زده كاملا دكوري هست و من نه از طريق dvd و نه از طريق usb نتونستم فيلم HD روش اجرا كنم.
    2- از طريق بلوتوسش هم نتونستم موزيكي اجرا كنم . همش ميگه نميتونه به وسيله مورد نظر كانكت بشه ( همه مراحل را درست رفتم)
    3- موقع اجراي موزيك يا فيلم فقط دو تا از اسپيكرها فعالند و اسپيكر اصلي و دوتا اسپيكر ديگه صدا ندارند.
    4- در مورد زيرنويس هم فقط فرمت srt را ساپورت ميكنه كه اون هم بايد يونيكدش را تغيير داد و فرمت sub را ساپورت نميكنه .
    دوستان عزيزي كه اين مدل را دارند لطفا كمك كنند ببينيم تو كدوم موارد من اشتباه كردم .
    مخصوصا توي زمينه پخش فيلم HD با اين پلير ميشه كاري كرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوسن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

من امروز يه ال سي دي سامسونگ خريدم و بالاجبار يه سينماي tz325 هم گرفتم . فقط چند تا مشكل :

1-اين برچسب full HD كه روي پلير زده كاملا دكوري هست و من نه از طريق dvd و نه از طريق usb نتونستم فيلم HD روش اجرا كنم.
    2- از طريق بلوتوسش هم نتونستم موزيكي اجرا كنم . همش ميگه نميتونه به وسيله مورد نظر كانكت بشه ( همه مراحل را درست رفتم)
    3- موقع اجراي موزيك يا فيلم فقط دو تا از اسپيكرها فعالند و اسپيكر اصلي و دوتا اسپيكر ديگه صدا ندارند.
    4- در مورد زيرنويس هم فقط فرمت srt را ساپورت ميكنه كه اون هم بايد يونيكدش را تغيير داد و فرمت sub را ساپورت نميكنه .
    دوستان عزيزي كه اين مدل را دارند لطفا كمك كنند ببينيم تو كدوم موارد من اشتباه كردم .
    مخصوصا توي زمينه پخش فيلم HD با اين پلير ميشه كاري كرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوسن
    1)دوست عزیز هیچ جا نزده که این پخش کننده میتونه محتوای Full HD پخش کنه اگه توجه کنین نوشته که Full HD upscaling یعنی اینکه محتوای SD رو بزرگنمایی میکنه به Full HD.
    3)تنظیمات صدا رو عوض کن و 2 Dloby Prologic رو انتخاب کن.
    4)فکر کنم بیشتر پخش کننده ها همینطورن.

9. این کاربر از Paker Shah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hashemi_ali_reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

والا چیزی که توی مشخصات روی سینما بود 787 زده بود فکنم یه بارم ازش پرسیدم مدل رو
    من احتمال زیاد RS70 رو میگیرم چون از بیسش خیلی خوشم اومد

به نظر شما پرداخت مبلغ 200 هزار تومن اضافه برای RS70 نسبت به RS30 ارزش داره ؟ راستش من از خود فروشنده هم که پرسیدم می گفت که کیفیت صدا و تصویرش عین هم هستش....
    نمی دونم اگه ویژگی خاصی مد نظر شماست که RS70 داره و ارزش پرداخت 200 تومن اضافه رو داره به من هم بگین...
    ظاهر دو تا دستگاه هم تفاوت چندانی با هم نداره.
    مرسی!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان گلاب به روتون!!! فیلیپس و پایونییر هایی که در ایران به فروش میرسند ساخت کجا هستند؟ و یه مساله دیگه اینکه یه مغازه توی شهر ما هست که این دو مارک رو داره ولی قیمت رو خیلی بد میندازه به آدم. 3378 رو میگه 590 و پایونییر رو فکر کنم 282 هست 500 میگه. حالا به نظرتون اگه بخام اینترنتی خرید کنم برای گارانتی و مسایل بعدی مشکلی ندارم و اینکه موقع تحویل صبر میکنند تا بازش کنم و کامل تست کنم که سالم باشه؟ ممنون

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام .

دوستان چند روز آینده میرم RS30 با دی وی دی پلیر RS70 میگیرم .

در مورد DVD Player میخواستم بدونم پورت HDMI و USB داره ؟ چند دیسک هستش ؟

مخلصیم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •