تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 41 از 1049 اولاول ... 3137383940414243444551911415411041 ... آخرآخر
نمايش نتايج 401 به 410 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

در آغاز فعالیت man saharam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام من ال سی دی فیلیپس دارم.از بانه اردیبهشت 88 خریدم 42 اینچ 1400تومن.حالا می خام سینمای خانگی هم فیلیپس بخرم اما حداکثر تا 600 تومن به نظرتون کدوم مدلش بهتره ؟راستی وایرلس چیه و کدومشون داره؟

در آغاز فعالیت man saharam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام.من اردیبهشت88از بانه ال سی دی فیلیپس 42 ایتچ گرفتم1400.حالا می خوام سینمای خانگی هم فیلیپس بگیرم .نمیدونم کدوم مدل بهتره.تا حدود600 تومن کدومشونو پیشنهاد میکنید؟راستی وایرلس چیه؟کدوم مدلا دارن؟مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    ђiя@z$

پيش فرض

سلام دوستان
    توی تاپیک از سینماهای سامسونگ خیلی بد شنیدم، من امکان خرید این 2 مدل سینما رو دارم.
    اولی سامسونگ TZ-425 به قیمت تقریبی 500 از بانه و دومی فیلیپس 3578w به قیمت 530 به صورت اینترنتی یا پستی، قیمتهای گفته شده هم قیمت نهایی هست با هزینه ارسال.
    حالا سوالم اینه، آیا سامسونگ واقعا به همین بدیه که دوستان توی تاپیک گفتن؟ و از اون مهمتر، این بدی شامل TZ-425 هم میشه با توجه به اینکه 160 تومن با 1 مدل پایینتر(TZ-325) و 260 تومن با 2 مدل پایینتر از خودش(TZ-225) اختلاف قیمت داره؟؟؟ چون فکر میکنم دوستان بیشتر از TZ-225 بد میگفتن. در کل اختلاف کیفیت این 2 مدل خیلی زیاده؟
    راستش خرید TZ-425 برام راحت تره، چون اولا با 1 ال سی دی سامسونگ میتونم همزمان از 1 جا بخرم، ثانیا 1 سری مزیت نسبت به فیلیپس داره، مثل بلوتوث، داک IPOD ،کابل HDMI احتمالی!، قیمت پایینتر(البته بدون گارانتی) و اینکه میشه تی وی و سینما رو با 1 ریموت کنترل کرد.
    به نظر اساتید کدوم مورد را بخرم؟

1 سوال دیگه، کابل HDMI که روی سینماهای سامسونگ هست جزء محتویات کارتونه یا سام سرویس روی اون میذاره؟ یعنی روی سیناهای سامسونگ بدون گارانتی که از بانه خریداری میشه هم هست؟

ممنون

4. این کاربر از soroush1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام دوستان
    توی تاپیک از سینماهای سامسونگ خیلی بد شنیدم، من امکان خرید این 2 مدل سینما رو دارم.
    اولی سامسونگ TZ-425 به قیمت تقریبی 500 از بانه و دومی فیلیپس 3578w به قیمت 530 به صورت اینترنتی یا پستی، قیمتهای گفته شده هم قیمت نهایی هست با هزینه ارسال.
    حالا سوالم اینه، آیا سامسونگ واقعا به همین بدیه که دوستان توی تاپیک گفتن؟ و از اون مهمتر، این بدی شامل TZ-425 هم میشه با توجه به اینکه 160 تومن با 1 مدل پایینتر(TZ-325) و 260 تومن با 2 مدل پایینتر از خودش(TZ-225) اختلاف قیمت داره؟؟؟ چون فکر میکنم دوستان بیشتر از TZ-225 بد میگفتن. در کل اختلاف کیفیت این 2 مدل خیلی زیاده؟
    راستش خرید TZ-425 برام راحت تره، چون اولا با 1 ال سی دی سامسونگ میتونم همزمان از 1 جا بخرم، ثانیا 1 سری مزیت نسبت به فیلیپس داره، مثل بلوتوث، داک IPOD ،کابل HDMI احتمالی!، قیمت پایینتر(البته بدون گارانتی) و اینکه میشه تی وی و سینما رو با 1 ریموت کنترل کرد.
    به نظر اساتید کدوم مورد را بخرم؟

1 سوال دیگه، کابل HDMI که روی سینماهای سامسونگ هست جزء محتویات کارتونه یا سام سرویس روی اون میذاره؟ یعنی روی سیناهای سامسونگ بدون گارانتی که از بانه خریداری میشه هم هست؟

ممنون
    دوست عزیز من خیلی هارو میشناسم که سینمای سامسونگ دارن و از صداش راضین.بستگی به خود شما داره که چه توقعی از صدا دارید.اگه براتون صدای تفکیک شده و طبیعی مهمه اصلا سمت سامسونگ نرو ولی اگه از صدای معمولی هم راضی هستی سامسونگ بگیر.
    صدای مدل 225 و 425 هم مثل همدیگست و هیچ فرقی نداره و اختلاف قیمتشون بدلیل امکانات جانبیه که 425 وایرلسه و جنس بدنه براق داره و ...

سلام من ال سی دی فیلیپس دارم.از بانه اردیبهشت 88 خریدم 42 اینچ 1400تومن.حالا می خام سینمای خانگی هم فیلیپس بخرم اما حداکثر تا 600 تومن به نظرتون کدوم مدلش بهتره ؟راستی وایرلس چیه و کدومشون داره؟
    مدل 3569 به علت اینکه باندهاش چوبیه تقریبا تفکیک بهتری داره.
    دستگاه هایی که وایرلس داره یعنی باندهای عقب اون دیگه مستقیم به خود دستگاه وصل نمیشه بلکه یه دستگاه خیلی کوچیک هست که باندهای عقب به اون وصل میشه و دیگه نیازی نیست از جلوی خونه به پشت خونه سیم کشی کنی.
    فکر کنم مدل 3578 فیلیپس وایرلس هستش.

مدل 787 پایونیر با قیمت 470 تومن که با یک کابل HDMI مناسب تقریبا میشه 500 تومن.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و یا مدل D7 جی وی سی با قیمت 560 تومن.
    کد:

و یا مدل 3569 فیلیپس با قیمت 540 تومن.
    کد:

6. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    من هم از هایپر استار فیلیپس 3378 خریدم به قیمت 389 هزار تومان همرا با یک کابل HDMI.از صداش راضیم مخصوصا بیس که خیلی برام مهمه.تنها مشکلی که تا الان بهش برخوردم اینه که از NTFS پشتیبانی نمیکنه و نمیتونم هارد اکسترنالم رو بهش وصل کنم. قبل از به روز کردن به نسخه 30 دستگاه خیلی کند بود ولی بعد از اون سرعت منو ها و... بیشتر شد.
    به نظرتون بهترین و با کیفیت ترین راهی که صدای تلویزیون و ----- رو بهش وصل کنم چیه؟ الان با کامپوننت به هم وصلشون کردم. تلویزیون هم سری 7 سامسونگ هست.
    Last edited by Paker Shah; 09-03-2010 at 15:35.

8. این کاربر از Paker Shah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام سینمای خانگی سونی قابلیت ارتقا firmware دارن اگر اینطوره باید کجا دستگاهو برد تا اینکارو بکنن؟
    لطفا یکی از اساتید راهنمایی کنن.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    ђiя@z$

پيش فرض

دوستان میشه لطف کنید و شماره هایپراستار رو به من بدید...

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr_peyman5623's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    سیاره مشتری

پيش فرض

دوست عزیز مبارکت باشه.اون مدلی که بلندگوهای چوبی داره فکر کنم 3578 باید باشه و به علت چوبی بودن بلندگوها جزئیات صدا را کمی بهتر پخش می کنه.ولی در کل انتخاب خوبی کردی.

مدلش 3569 یا 3568 بود! دقیق یادم نیست!
    ولی مشخصات جفتش یکی بود با این حال قدرت صدای چوبی بیشتر بود
    من از مدلی که گرفتم خیلی راضی هستم
    یک سوال!
    اگر Frimware رو آپدیت کنم ممکنه MKV پخش کنه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ata_webmaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    north of iran

پيش فرض

هایپر استار شماره هاش جواب نمیدن مخصوصا راجب کالا باید بری اونجا بخری آره 3378 رو 389 میده
    چون حراجشه قبلا 3578 هست نمی دونم دقیق گفتم یا نه اونو میداد 470 که حراجش تموم شده الان شده 500 خورده ای
    من اکثر مارک های به نام رو داشتم اگر پول داری پایونیر 787 بخر پشیمون نمیشی
    هیچکدوم به گردش نمیرسن
    اصل مالزی هست و باند هاش هم با افتخار نوشته ساخت چین که واقعا عالی هست
    نه مثل سونی و فیلیپس که تازه اینها جزئ مارک های مطرح هستند و اصلا ننوشته ساخت کجا چون ساخت چین هستند
    قبلا سونی روی محصولاتش که تلویزیون 40 وی 400 هم ما داریم می نوشت ساخت مالزی ولی الان هیچی نمینویسه
    Last edited by ata_webmaker; 09-03-2010 at 16:41.

13. 4 کاربر از ata_webmaker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    ђiя@z$

پيش فرض

ممنون دوست عزیز
    خودم هم پایونیر رو به فیلیپس ترجیح میدم ولی متاسفانه بنا به دلایلی باید وایرلس بگیرم که پایونیر اینجوری نیست
    شاد باشید...

15. این کاربر از soroush1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •