تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 1049 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155205605 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

اگه نباشه جاش خالی می مونه ata_webmaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    north of iran

پيش فرض

مبارک باشه
    خیلی خوبه و من خیلی خوشحال میشم یه کسی از خریدش راضیه
    والا من که هرچی سینمای خانگی عوض می کنم همش ناراضیم
    الانم 3378 دارم ولی واقعا بین این 4 تا 5 تایی که عوض کردم از خیلی از نظر ا پایونیر بهتر بود

2. 2 کاربر از ata_webmaker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه pgu83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

آقا باهاش کنسرت یانی رو دیدیم .فقط میتونم بگم فوق العاده است.همین.

---------- Post added at 03:25 PM ---------- Previous post was at 03:23 PM ----------

باید یه فرقی بین ما تازه کارها و شما حرفه ایها باشه!

4. 2 کاربر از pgu83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه saeidghodrati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان من ميخام مدل787 پايونير بخرم .مشكلي با زيرنويس فارسي نداره كلا سينماي خوبي هست يا نه؟ ميخوام با 42 سي 10 پاناسونيك ست كنم مشكلي پيش نمياد؟ ممنون اگه راهنماييم كنيد

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام دوستان من ميخام مدل787 پايونير بخرم .مشكلي با زيرنويس فارسي نداره كلا سينماي خوبي هست يا نه؟ ميخوام با 42 سي 10 پاناسونيك ست كنم مشكلي پيش نمياد؟ ممنون اگه راهنماييم كنيد
    سینمای خیلی خوبی هستش و جزء بهترین هاست و مشکلی با زیرنویس فارسی هم نداره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گلم،
    اگه خاطرتون باشه تو پست 972 گفته بودم که براي خريد سينماي پايونير قصد دارم بيام تهران، همينطور هم شد و من طي يک صبح تا عصر فرصت کردم از خيابان جمهوري، پاساژ شرکا، نمايندگي پايونير و هايپر استار ديدن کنم. با اينکه نظرم روي پايونير بود ولي محصولات سامسونگ، ال​جي، پاناسونيک و سوني را هم تنها از نظر طراحي و به صورت خيلي سريع بررسي کردم و JVC TH-D7, Philips 3578, Pioneer 787, Pioneer RS50 را هم تست صدا گرفتم و در نهايت Pioneer 787 را انتخاب کردم. و اما دلايل انتخابم و نتيجه تست:
    1. علاقه خاص به برند Pioneer
    2. طراحي فوق العاده محصولات Pioneer (به خصوص اگه تلوزيون Pioneer PDP-LX5090 که تو نمايندگي بود را ميديدي ميفهميدي که با برندهاي کره​اي که اصلا قابل قياس نيست و در مقايسه با طراحي سوني حس ميکردي داري لامبورگيني را با بنز مقايسه ميکني!!!... ) ضمنا طراحي 787 از سري​هاي RS به دليل باندهاي کوچک عقب و طراحي نه چندان مناسب کليه باندها به خصوص دوتاي عقب و سنتر و وفر بزرگ که مجبور بودم اونو خارج از ميزم قرار بدم به نظر من بهتر اومد.
    3. در سري​هاي RS فقط RS70 از فرمت​هاي Dolby TrueHD و DTS HD پشتيباني ميکنه و اين قضيه در کنار قيمت بالاي آن و اينکه اين دو فرمت فرمت صداي اصلي بلوري را تشکيل ميدهند حالم را به شدت گرفت و بيخيال اين سري شدم!
    4. قيمت​ها هم که ثابت بود و قيمت RS30 با احتساب پلير RS70، پايه و يه کابل HDMI اضافه واسه وصل کردن لپتاپ به آمپ ميشد:
    620 + 25 + 65 + 2 * 35 = 780
    5. صداي هر چهار مدل که تست کردم به جز RS50 در يه سطح بود و کلن منو راضي نکرد (در واقع خودمو گول زدم ) ولي RS50 صداي خوبي داشت. در مورد صدا بهتره بگم که صداي هر 4 مورد کاملا تفکيک شده و شفاف هستش ولي حجم صدا و بيس سنگين سري RS واقعا متفاوته و اگه پول دارين حتما RS70 را انتخاب کنيد. يه چيزي ميگم باور نميکنيد و شايد خندتون بگيره ولي من يه اسپيکر 16 واتي Edifier دارم که 7 سال پيش 34 تومن خريدم. درسته صداش شفاف نيست و حجمش به پاي اينا نميرسه ولي ميتونم قسم بخورم دسته کمي هم نداره و بيسش واقعا کوبنده تره!!!!!..... من که کلي حالم گرفته شد. فکر ميکنم بايد کاري به طراحيش نداشتم و يه ست اسپيکر Logitech Z-5500 ميخريدم!

8. 4 کاربر از wxShayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

دوست عزیز مبارکت باشه.
    اگر شما دنبال بیس کوبنده بودید نباید سراغ پایونیر میرفتید چون محصولات پایونیر بیس کوبنده نداره و بیسش نرم هستش.
    کلا کسانی که دنبال بیس کوبنده هستند بایستی سراغ محصولات سونی برند.و یا فیلیپس که یه درجه پایینتر از سونی هستش(در زمینه کوبنده بودن بیس)

10. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

لطفا دقت کنيد که زيرنويس فارسي را فقط در حالت sub/idx نشون ميده (ضمنا من روي يه فيلم تست کردم زيرنويس اونقدر پايين بود که تنها بخش کوچيکيش قابل نمايش بود. نميدونم چطور ميشه اين مشکل را حل کرد؟)

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

امروز توی نمایندگی سامسونگ یه مدل سینما خانگی جدید دیدم.مدل C655 .
    سامسونگ توی طراحی و دیزاین این مدل نسبت به محصولات سال 2009 خود میشه گفت چند پله ترقی کرده.از دیزاین و طراحیش خیلی خوشم اومد.بعلاوه اینکه از لحاظ امکانات چیزی هم کم نداشت.فقط کوچیک بودن ساب ووفر بود که کمی تو ذوق می خورد.
    یه تست صدا ازش گرفتم و نتیجش خیلی رضایت بخش بود.باورم نمیشد سامسونگ بعد از سری مزخرف TZ خودش یه همچین چیزی تولید کرده.به جرات میتونم بگم تفکیک صدا خیلی خوب شده بود و شفاف تر شده بود فقط بازم مثل گذشته بیس دستگاه به نظرم اصلا جالب نبود،البته نسبت به مدل های TZ کمی نرم تر شده بود ولی بازم باید روش کار می شد.
    قیمت رو فروشنده 630 تومن اعلام کرد که بنظرم کاملا بالا می گفت البته با توجه به وایرلس بودن و لمسی بودن پلیر و دیزاین متفاوت و جدید در حال حاضر طبیعی بنظر میرسه.

General Total Power 1,000W Number of Channel 5.1 Disc Capacity 1
    Playable Disc Type DVD-Video / DVD±R / DVD±RW Yes CD DA / CD-R / CD-RW Yes DIVX (including XVID) Yes MP3 Yes WMA, WMV (1/2/3/7) Yes JPEG Yes Full Karaoke (DVD-OK) No
    Video Feature Video Up-Scale (DVD) Yes
    Audio Feature Smart Volume Yes MP3-enhancer Yes Power Bass Yes Virtual Surround No # of DSP 8 Auto Sound Calibration (ASC) Mic Included Dolby Digital Yes Dolby Pro Logic II Yes DTS Yes
    Connectivity Bluetooth No Anynet +(HDMI-CEC) Yes USB Host Yes Wireless-Ready Module included Wireless Module included Dual Band Made for iPod Yes Works with iPhone Yes iPod Dock Cradle included Yes HDMI Out Yes Composite Output Yes Component Output Yes SCART Out No # of HDMI Input 0 # of Audio Input 2 # of Optical Input 1 # of Coaxial Input 0 Headphone Jack 0 MIC Jack 2
    Tuner FM Yes RDS No AM No XM-Ready No
    Special Feature Multi-Room No Crystal Amplifier Yes Energy Star Yes BD Wise Yes ETC CD Ripping (x3)
    Speaker Type (Tallboy/Satellite) 4 Tallboy Front (# of Unit/ Unit size) 2 way 3 spk Center ( # of Unit/ Unit size) 2 way 2 spk Surround (# of Unit/ Unit size) 2 way 2 spk Active(Powered) S/W No
    Dimensions & Weight Set Net Weight (Kg) 2.5 Set Net Dimension(W*H*D) 430 x 59 x 273mm Spk (sub woofer) Net Dimension(W*H*D) 168 x 350 x 295mm Spk (front) Net Dimension(W*H*D) 90 x 1,300 x 119mm (Stand:250 x 250) Spk (center) Net Dimension(W*H*D) 360 x 74.5 x 68.6mm Spk (surround) Net Dimension(W*H*D) 90 x 1,300 x 119mm (Stand:250 x 250) Gross Weight: One Packing 23kg Gross Dimension (WxHxD) : One Packing 1,006 x 477 x 416mm

13. 3 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

لطفا دقت کنيد که زيرنويس فارسي را فقط در حالت sub/idx نشون ميده (ضمنا من روي يه فيلم تست کردم زيرنويس اونقدر پايين بود که تنها بخش کوچيکيش قابل نمايش بود. نميدونم چطور ميشه اين مشکل را حل کرد؟)
    میتونید مکان زیرنویس رو در Subtitle Creator اصلاح کنید . یا بهتر اینکه زیرنویس رو با نرم افزار AVIAddXSub به فیلم Embed کنید و VP رو روی 420 بذارید که از زیر صفحه خارج نشه .

15. 2 کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

این مشکلی که شما می فرمایید مربوط به پلیر نیست و مشکل از فیلم هست.شما در این حالت باید با استفاده از تنظیمات تلویزیونتون تصویر رو کمی به اصطلاح باریک تر کنید.

17. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •