تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1043 از 1049 اولاول ... 435439439931033103910401041104210431044104510461047 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,421 به 10,430 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

درود خدمت اساتید محترم
    دوستان بنده ست جامو S526 بهمراه آمپ 1020K پاونییر دارم
    اولویت بنده موزیک هستش
    چندتا سوال خدمتتون داشتم

۱- پلیر بنده PC هستش با یک کارت صدای معمولی کریتیو که صدارو آنالوگ به صورت استریو برای موزیک به آمپ دادم و قصد ارتقاء کارت صدا به مدل تیتانیوم HD رو دارم چونکه خروجی RCA داره و با یک کابل با کیفیت میخوام موزیکو آنالوگ گوش کنم ، حالا چقدر میتونه به کیفیت صدا کمک کنه یا اینکه یک آمپ استریو بگیرم به صورت کومبو ببندم ؟ کدوم بهتر هستش ؟

۲-آمپ بنده قابلیت Biamp رو داره و میخواستم Biamp ببندم که کاتالوگ بلندگوهارو دیدم هشدار در مورد بی آمپ نوشته بود و منصرف شدم ، حالا هر جا جستجو کردم در مورد قابلیت Biamp بستن باند جامو S526 پیدا نکردم ممنون میشم اگر کسی تجربه شو داره توضیحی بده ؛ نکته ای که بهش برای کانکتورهای بلندگوها بر خوردم ننوشته شدن Low و High بود که معمولا این اسپیکرها باید داشته باشند O_o

۳- برای دیدن فیلم هم صدای ۵.۱ رو بیشتر میپسندم و قصد خرید کارت گرافیک 1050ti رو که محتوای 4k رو راحت پردازش میکنه که گاها بازی هم بشه باهاش کرد حالا برای دیدن فیلم های اورجینال bluray محدودیتی با درایو اپتیکال روی PC ایجاد نمیشه ؟ یا اینکه قید کارت گرافیک و درایو اپتیکالو بزنم PS4 PRO بگیرم بهتره ؟

و از همه مهمتر اینکه آمپ 1080 هستش برای انتقال همزمان تصویر و صدا به تی وی برای رزو 4K مشکل هستش باید صدا رو با کابل کواکسیال منتقل کرد
    فقط صدارو میشه با HDMI منتقل کرد ؟ تا حالا تست نکردم

ببخشید خیلی حرف زدم :I

Sent from my Primo76 using Tapatalk
    سلام..دوست یک سوال دارم
    اون ست جامو را چند خرید ؟؟؟ واز صدا در حالت موسیقی و کل سیستم درحالت فیلم نگاه کردن چطوری است؟؟
    من خودم امپ پایونر VXS923 دارم دنبال ست سینمایی هستم یا جامو 426 ازاین بلندگوهای بزرگ. ویک ساب یعنی ست 2.1

.[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

داره خودمونی میشه se7en_mahdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام..دوست یک سوال دارم
    اون ست جامو را چند خرید ؟؟؟ واز صدا در حالت موسیقی و کل سیستم درحالت فیلم نگاه کردن چطوری است؟؟
    من خودم امپ پایونر VXS923 دارم دنبال ست سینمایی هستم یا جامو 426 ازاین بلندگوهای بزرگ. ویک ساب یعنی ست 2.1

.[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    پکیج بدون ساب هستش ۲.۱۰۰ گرفتم
    جامو صدایی بیشتر از هزینه شما بهتون میده
    برای بنده کاملا راضی کننده ست طوری که نیاز به خرید ساب ووفر هم ندارید
    میتونید تو فروشگاه ارمغان پاساژ شرکا صداشو بشنوید

3. این کاربر از se7en_mahdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

ممنون از توضیحاتتون دوست عزیز
    صدا رو با کارت صدا منتقل میکنم نیازی به خرید پلیر نیست ، منظور بنده محدودیت تو پخش از طریق بلوری رایتر برای فیلم های اورجینال هستش
    خواهش میکنم
    شما پرسیدید:
    آمپ 1080 هستش برای انتقال همزمان تصویر و صدا به تی وی برای رزو 4K مشکل هستش باید صدا رو با کابل کواکسیال منتقل کرد"
    صدا رو میشه با HDMI منتقل کرد؟ تا حالا تست نکردم"

من هم به این سوالتون پاسخ دادم
    ولی درمورد این سوالی که الان مطرح کردید اطلاعی ندارم

پکیج بدون ساب هستش ۲.۱۰۰ گرفتم
    جامو صدایی بیشتر از هزینه شما بهتون میده
    برای بنده کاملا راضی کننده ست طوری که نیاز به خرید ساب ووفر هم ندارید
    میتونید تو فروشگاه ارمغان پاساژ شرکا صداشو بشنوید
    دوست گرامی ، سیستم سینمایی نیاز به یک کانال LFE مجزا برای پخش فرکانس های پایین در سیستم های دالبی و DTS داره و این ارتباطی به بیس نداره
    پس وجود حداقل یک ساب ووفر الزامی هست
    البته ببخشید قصد دخالت ندارم
    Last edited by RezaDodangeh; 07-11-2017 at 16:06.

5. 2 کاربر از RezaDodangeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

بله درسته منتهی معنیش این نیست که صدای 7.1 رو منتقل نکنه. فقط تبدیل به 5.1 میشه
    خودم الان اندرویدباکس دارم که از طریق اپتیکال وصلش کردم به سینمای خانگی
    صداهای Dolby TrueHD و DTS-HD MA که هر دو 7.1 هستن رو بدون مشکل منتقل میکنه ولی تبدیل به Dolby Didital و DTS میشن ، یعنی 5.1 کاناله میشن
    ضمن اینکه با توجه به توضیحاتت احتمالاً سینمای خانگی شما 5.1 هست پس در هر صورت صدای 7.1 نخواهی داشت

اون رَوِشی هم که گفتی بطور کلی شاید صدا منتقل بشه اما معلوم نیست صدای 5.1 رو بتونی بگیری یا نه
    تلویزیون شما صدای 5.1 و 7.1 روپشتیبانی میکنه؟
    اگر هم پشتیبانی کنه آیا فقط دالبی هست یا DTS رو هم ساپورت میکنه؟
    و مهمتر اینکه آیا قابلیت انتقال اون به پورت HDMI ARC رو داره یا نه؟

سینمای خانگی شما چیه؟ چه ورودی هایی داره؟
    من سینما خانگی ندارم می خوام بخرم
    سوال من به شکل ساده اینه که فیلمای 7 کاناله که دانلود میکنیم رو میشه لپتاپ صداش منقل بشه به سینما تصویر به tv یا خیر، لپتاپم فقط خروجی hdmi داره و tv خروجی arc

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

خواهش میکنم
    شما پرسیدید:
    آمپ 1080 هستش برای انتقال همزمان تصویر و صدا به تی وی برای رزو 4K مشکل هستش باید صدا رو با کابل کواکسیال منتقل کرد"
    صدا رو میشه با HDMI منتقل کرد؟ تا حالا تست نکردم"

من هم به این سوالتون پاسخ دادم
    ولی درمورد این سوالی که الان مطرح کردید اطلاعی ندارم

دوست گرامی ، سیستم سینمایی نیاز به یک کانال LFE مجزا برای پخش فرکانس های پایین در سیستم های دالبی و DTS داره و این ارتباطی به بیس نداره
    پس وجود حداقل یک ساب ووفر الزامی هست
    البته ببخشید قصد دخالت ندارم
    با BiAmp ستاپ کردن لو فرکانس هم از کانال فرانت پخش میشه دوست عزیز البته نه به حجم کانال مجزا

8. این کاربر از se7en_mahdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام..اقا مهدی...
    این پکیج جامو که خریدید از جامو ۴۲۶ بهتر بود؟؟؟قیمت ۴۲۶ دارید؟؟؟ستهای دیگر را گوش کردید که به این ست رسیدید؟؟؟؟؟
    توی کلیپهای یوتوب مثل این جامو‌در حالت فیلم خوب بودند امادر حالت موسیقی صدای جالبی نداشتند.....برای همین پرسیدم...
    تشکر...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

من سینما خانگی ندارم می خوام بخرم
    سوال من به شکل ساده اینه که فیلمای 7 کاناله که دانلود میکنیم رو میشه لپتاپ صداش منقل بشه به سینما تصویر به tv یا خیر، لپتاپم فقط خروجی hdmi داره و tv خروجی arc
    اگه هنوز نخریدید بودجه رو بفرمائید تا سینمای خانگی به شما پیشنهاد بدم که علاوه بر خروجی HDMI چند ورودی HDMI هم داشته باشه
    خروجی HDMI لپتاپ رو وصل می‌کنید به سینمای خانگی و خروجی سینمای خانگی رو وصل می‌کنید به تلویزیون
    ضمن اینکه اگر دستگاههای دیگه ای هم با خروجی HDMI داشته باشید می‌تونید همزمان همه رو به سینمای خانگی وصل کنید

11. این کاربر از RezaDodangeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اگه هنوز نخریدید بودجه رو بفرمائید تا سینمای خانگی به شما پیشنهاد بدم که علاوه بر خروجی HDMI چند ورودی HDMI هم داشته باشه
    خروجی HDMI لپتاپ رو وصل می‌کنید به سینمای خانگی و خروجی سینمای خانگی رو وصل می‌کنید به تلویزیون
    ضمن اینکه اگر دستگاههای دیگه ای هم با خروجی HDMI داشته باشید می‌تونید همزمان همه رو به سینمای خانگی وصل کنید
    سلام.
    تا حداکثر 2 میلیون چی پیشنهاد میدهید؟ کاربرد هم بیشتر موسیقی تا فیلم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام.
    تا حداکثر 2 میلیون چی پیشنهاد میدهید؟ کاربرد هم بیشتر موسیقی تا فیلم.
    سلام
    برای موسیقی اگه سیستم استریو بگیرید بهتره ؛ ضمن اینکه برای موسیقی نیازی به HDMI هم نیست
    البته من خیلی تو زمینه تجهیزات صوتی اطلاعات ندارم

ولی اگه می‌خواید سینمای خانگی بخرید که برای فیلم هم بشه استفاده کرد و چند ورودی HDMI هم مد نظرتون هست پیشنهاد من تا سقف 2 میلیون این هست: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by RezaDodangeh; 08-11-2017 at 14:02.

14. 2 کاربر از RezaDodangeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام..اقا مهدی...
    این پکیج جامو که خریدید از جامو ۴۲۶ بهتر بود؟؟؟قیمت ۴۲۶ دارید؟؟؟ستهای دیگر را گوش کردید که به این ست رسیدید؟؟؟؟؟
    توی کلیپهای یوتوب مثل این جامو‌در حالت فیلم خوب بودند امادر حالت موسیقی صدای جالبی نداشتند.....برای همین پرسیدم...
    تشکر...
    سلام عزیز
    باید این موضوع رو همیشه مد نظر قرار بدید که چقدر بودجه دارید و اجناس موجود تو بازار چی هست نباید فراموش کرد که ما توو ایران زندگی میکنیم و موارد پیش رو خیلی اندک هستن ، بنده قبلا صدای S506 رو با یه سورس خوب شنیده بودم و برام راضی کننده بود و جامو رو باور داشتم
    بنده صدای ۴۲۶ رو متاسفانه نشنیدم و اینکه این پکیج رو چند هفته ای هست خرید کردم و بدلیل مشغله فرصت برای تست دقیقش رو نداشتم و اینکه به دنبال کارت صدای Creative Titanium HD هستم که به صورت آنالوگ تست کنم
    مطمئن باشید تو این رنج قیمت جامو بهترین ست هارو داره

درمورد صدای موزیک این ست هم تا شما کامپوننت های حداقل استاندارد رو نداشته باشید نمیشه نظر داد
    بنده فعلا با یه کارت صدای خیلی معمولی 24bit 96khz و آمپ 1020k در حالت Pure Direct صدای موسیقی بدی نمیشنوم ازش

16. این کاربر از se7en_mahdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •