تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 1049 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154204604 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

پروفشنال whitewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ممنونم دوست عزيز از وقت گذاريتون.
    حقيقتش وقتي خواستم ويدئو بگيرم بيشتر بچه هاي انجمن فيليپس رو پيشنهاد دادند.الانم راضيم ازش درايو لپتاپم هم فيليپسه 5 ساله ازش استفاده ميكنم هر سي دي و دي وي دي خشداري رو هم گذاشتم طفلكي هنوز آخ نگفته؟؟!1
    اينجا با توجه به معروفيت سوني و پاناسونيك هنوز فيليپس متداول نيست واسه همين هم گير نمياد.
    حالا اگه بي خيال ضبط بشم و بخوام فيليپس بگيرم كدوم مدل رو پيشنهاد ميكينيد؟توي رنج 400000
    البته توي پستهاي قبلي چند مدل فيليپس به يكي از بچه ها پيشنهاد داده بودي مدل 3378 طراحي شيك و زيبايي داشت اگه ممكنه از امكاناتش بگو ؟
    پاناسونيك pt170 قيمت گرفتم 300 اونجا چنده؟
    تشكرفراوان
    من خودم 3378 دارم که گرفتم 460. خیلی سینمای خوبیه. بر خلاف سینماهای دیگه کیفیت صدای توپی هم داره . امکانات اصلی رو توی پست بالا اشاره شد، من عیب هاشو می گم:
    شاید عیب اولش نخوندن کدک x264 و h264 هست. یعنی کلا فایل mkv نمی خونه. اگرم فایل avi داشته باشی ولی کدکش همون 2 تا باشه بازم نمی خونه
    عیب دیگش نخوندن زیرنویس srt فارسی هست. باید زیرنویس ها به sub\idx تبدیل بشه.
    عیب دیگش هم نداشتن اکیولایزر دستی و مدهای صدای زیاد هست. یعنی من که چند ماهه دارم تاحالا اکیولایزر پیدا نکردم. فقط میشه db هر باند رو دستی درست کرد.مدهای صدا هم به چند گزینه بیشتر نیستن.
    یه کمی هم توی loading و opening و این جور چیزها کنده. البته سینماهای دیگه رو تا حالا ندیدم که چقدر این زمان طبیعیه

ولی با همه این ها سینمای توپیه. اگه خیلی اجرای mkv مهمه براتون باید برین سراغ hd player خوب.
    اگرم 200 تومن بزاری روش و مدل wireless شو بگیری هم که چه بهتر. چون سیم های بلندش یه کم روی اعصابه.
    Last edited by whitewolf; 14-05-2010 at 02:27.

2. این کاربر از whitewolf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ata_webmaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    north of iran

پيش فرض

من خودم 3378 دارم که گرفتم 460. خیلی سینمای خوبیه. بر خلاف سینماهای دیگه کیفیت صدای توپی هم داره . امکانات اصلی رو توی پست بالا اشاره شد، من عیب هاشو می گم:
    شاید عیب اولش نخوندن کدک x264 و h264 هست. یعنی کلا فایل mkv نمی خونه. اگرم فایل avi داشته باشی ولی کدکش همون 2 تا باشه بازم نمی خونه
    عیب دیگش نخوندن زیرنویس srt فارسی هست. باید زیرنویس ها به sub\idx تبدیل بشه.
    عیب دیگش هم نداشتن اکیولایزر دستی و مدهای صدای زیاد هست. یعنی من که چند ماهه دارم تاحالا اکیولایزر پیدا نکردم. فقط میشه db هر باند رو دستی درست کرد.مدهای صدا هم به چند گزینه بیشتر نیستن.
    یه کمی هم توی loading و opening و این جور چیزها کنده. البته سینماهای دیگه رو تا حالا ندیدم که چقدر این زمان طبیعیه

ولی با همه این ها سینمای توپیه. اگه خیلی اجرای mkv مهمه براتون باید برین سراغ hd player خوب.
    اگرم 200 تومن بزاری روش و مدل wireless شو بگیری هم که چه بهتر. چون سیم های بلندش یه کم روی اعصابه.
    1- هیچ سینمای خانگی که قابلیت پخش دی وی دی خالی رو داره نمی تونه فرمت mkv و کدینگ اچ دی x264 و h264 رو پخش بکنه این از اینش
    2- هیچ سینما خانگی زیر نویس فارسی srt رو درست پخش نمی کنه یعنی عجق وجق پخش می کنه
    3-اکولایزر دستی رو معمولا مدل های حرفه ای و یا نیمه حرفه ای دارن و شامل این مدل ها نمیشه
    4- آره زمان روشن شدن دستگاه و کلا عملکرد دستگاه کنده
    5-درکل بدک نیست

4. 2 کاربر از ata_webmaker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hasanpsk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کویر

پيش فرض

ممنونم دوستان از راهنماييتون.
    عذر ميخوام متوجه زيرنويس فارسي srt نشدم يعني دي وي دي هاي موجود در بازار كه ساب تايتلشون فارسي هست رو ساپورت نميكنه؟؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

1- هیچ سینمای خانگی که قابلیت پخش دی وی دی خالی رو داره نمی تونه فرمت mkv و کدینگ اچ دی x264 و h264 رو پخش بکنه این از اینش
    2- هیچ سینما خانگی زیر نویس فارسی srt رو درست پخش نمی کنه یعنی عجق وجق پخش می کنه
    3-اکولایزر دستی رو معمولا مدل های حرفه ای و یا نیمه حرفه ای دارن و شامل این مدل ها نمیشه
    4- آره زمان روشن شدن دستگاه و کلا عملکرد دستگاه کنده
    5-درکل بدک نیست
    1. درسته نداره ولی دلیل نمیشه جز عیب هاشون به شمار نیاد. مثلا تی وی های سامسونگ سری 6 پلیر داخلیشون می تونه بخونه. یه موقعی این قابلیت رو نداشتن چون احتیاج نبود، حالا که احتیاجه طبیعتا یه نمره منفی به حساب میاد دیگه
    2. چرا. شنیدم همین پلیر هایی که اینجا هست توی کشور های عربی معتبر مثل مصر، امارات و ... می تونن srt عربی و بنابراین فارسی بخونن. یعنی شرکت برای شرکت های گارانتی کننده عربی اونجا فریمور های اختصاصی زده. در ضمن بازم تی وی های سامسونگ سری 6 پلیر داخلیشون می تونه srt فارسی بخونه
    3. خب اینم عیبه دیگه. منم داشتم عیباشو می گفتم
    4. بله
    5. به نظرم بدک که نه، یکی از بهترین پلیر های دی وی دی توی بازاره
    به من که باشه پیشنهاد می کنم به همه

ممنونم دوستان از راهنماييتون.
    عذر ميخوام متوجه زيرنويس فارسي srt نشدم يعني دي وي دي هاي موجود در بازار كه ساب تايتلشون فارسي هست رو ساپورت نميكنه؟؟
    چرا دوست عزیز.
    زیرنویس srt نوع دیگه زیرنویس هست که برای فایل های جدا مثل avi , mkv , wmv , mov و کلا فیلم های تک فایلی مورد استفاده قرار می گیره. که اگه قرار باشه این فیلم ها توی usb ریخته بشه و به دستگاه زده بشه برای پخش، فایل srt نقش زیرنویس رو بازی می کنه
    Last edited by whitewolf; 14-05-2010 at 14:11.

7. این کاربر از whitewolf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سینماهای موجود در بازار ایران به علت اینکه هیچ یک از مدل ها زیرنویس srt ساپورت نمیکنه پس جزو عیب محسوب نمیشه چون در مرد همه پلیرهای توی ایران صادق هستش.
    اکولایزر دستی هم معمولا روی بعضی از سیستم های مینی های فای و های فای ها موجود هست و این مدل از سینماه نه مینی های فای هستش و نه های فای،بنابراین بازم عیب محسوب نمیشه.
    پخش فرمت mkv هم برای dvd player اصلا عیب محسوب نمیشه چون همچین قدرتی نداره و این قابلیت دستگاه قوی تری مثل بلوری پلیر نیاز داره.

9. 4 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ata_webmaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    north of iran

پيش فرض

1. درسته نداره ولی دلیل نمیشه جز عیب هاشون به شمار نیاد. مثلا تی وی های سامسونگ سری 6 پلیر داخلیشون می تونه بخونه. یه موقعی این قابلیت رو نداشتن چون احتیاج نبود، حالا که احتیاجه طبیعتا یه نمره منفی به حساب میاد دیگه
    2. چرا. شنیدم همین پلیر هایی که اینجا هست توی کشور های عربی معتبر مثل مصر، امارات و ... می تونن srt عربی و بنابراین فارسی بخونن. یعنی شرکت برای شرکت های گارانتی کننده عربی اونجا فریمور های اختصاصی زده. در ضمن بازم تی وی های سامسونگ سری 6 پلیر داخلیشون می تونه srt فارسی بخونه
    3. خب اینم عیبه دیگه. منم داشتم عیباشو می گفتم
    4. بله
    5. به نظرم بدک که نه، یکی از بهترین پلیر های دی وی دی توی بازاره
    به من که باشه پیشنهاد می کنم به همه

چرا دوست عزیز.
    زیرنویس srt نوع دیگه زیرنویس هست که برای فایل های جدا مثل avi , mkv , wmv , mov و کلا فیلم های تک فایلی مورد استفاده قرار می گیره. که اگه قرار باشه این فیلم ها توی usb ریخته بشه و به دستگاه زده بشه برای پخش، فایل srt نقش زیرنویس رو بازی می کنه
    شما نمی تونید تلویزیون سامسونگ را با سینمای خانگی مقایسه کنید این مقایسه زمانی انجام میگیرد که مثلا تلویزیون سامسونگ با wd hd medi player اونهم از نظر پخش فایلها و امکانات پخش مقایسه بشند چون همانطور که مستر رایان عزیز گفتند سرعت پردازش سینماهای خانگی خیلی پایینتر از پخش فرمت mkv و اچ دی هست
    و در ضمن این دستگاه در کل خاور میانه با یک فریم پخش میشه چطور امکان داره تو کشور های عربستان و یا مصر زیر نویس اس آر تی عربی رو پخش کنه ولی اینجا نه؟
    دوستانی که می خواهند فیلم های دایویکس رو با زیر نویس فارسی در این سینما خانگی ها ببینند می توانند از زیر نویس sub idx استفاده کنند

11. 2 کاربر از ata_webmaker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه pgu83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام ما هم فیلیپس 3378 گرفتیم.400 تومن.یک ریال هم تخفیف نداد.عالیه.ممنون از همه.

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

راستی کابل اچ دی ام آی روش نیست؟باید چه کابلی بگیرم؟چنده؟مرسی

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام ما هم فیلیپس 3378 گرفتیم.400 تومن.یک ریال هم تخفیف نداد.عالیه.ممنون از همه.

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

راستی کابل اچ دی ام آی روش نیست؟باید چه کابلی بگیرم؟چنده؟مرسی
    دوست عزیز مبارکت باشه.اگه کابل hdmi روش نیست بایدجداگانه تهیه کنید که معمولا یه کابل hdmi استاندارد قیمتی بین 20 تا 30 تومن داره.
    اگه دوست داشتی بعد از کار کردن باهاش یه تحیلیل کوچیک هم از دید خودت از دستگاهت بنویس.

اگه نباشه جاش خالی می مونه pgu83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض چشم

سلام خدمت همه دوستان
    ما از فروشگاه الهام 400 خریدیم.
    ببخشید من مثل شما حرفه ای نیستم.
    مختصر میگم:
    از لحاظ ظاهر و زیبایی که واقعا عالیه.صدای دالبی آن عالیه.واقعا لذت بردم.یه آهنگ گروه ساش با کیفیت (160)گذاشتم(سالن 50 متری)صدا رو از 30 بیشتر نمیشد باز کرد(تا 40 صدا داره).صدا کاملا واضح است.من که خیلی لذت بردم.کاش ال سی دی هم فیلیپس خریده بودم(سامسونگه)از همه ممنون

15. این کاربر از pgu83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

شما نمی تونید تلویزیون سامسونگ را با سینمای خانگی مقایسه کنید این مقایسه زمانی انجام میگیرد که مثلا تلویزیون سامسونگ با wd hd medi player اونهم از نظر پخش فایلها و امکانات پخش مقایسه بشند چون همانطور که مستر رایان عزیز گفتند سرعت پردازش سینماهای خانگی خیلی پایینتر از پخش فرمت mkv و اچ دی هست
    و در ضمن این دستگاه در کل خاور میانه با یک فریم پخش میشه چطور امکان داره تو کشور های عربستان و یا مصر زیر نویس اس آر تی عربی رو پخش کنه ولی اینجا نه؟
    حرف شما منطقی هست. قاعدتا هم بایدم همین طور باشه ولی تجارت شرکت های بزرگ خیلی پیچیده تر از این حرف هاست.
    همون طور که htc یا apple یا خیلی شرکت های موبایل سازی دیگه موبایل های مخصوص یه اپراتور خاص رو (مثلا AT&T) به صورت جدا تولید می کنه اونم با ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری خاصتر، شرکت های دیگه هم همین کارو برای از دست ندادن بازار های یه کشور دیگه می کنن.
    یا همین سام سرویس بقل گوشمون، برای این که بشه تلتکست فارسی روی تی وی هاش درست اجرا بشه یه فریمور خاص خودش رو روی تی وی نصب می کنه که خودشونم میگن شرکت سامسونگ این فریمور رو اختصاصی برای ما زده که مشکل تلتکست فارسی رو حل کنه.راست و دروغشون با خودشون ولی همچین فریموری بالاخره هست.
    پس این کار اصلا بعید نیست
    اگه این شرکت ها یه کمی هم به ایران مثل یه غول اقتصادی مثل امارات اهمیت می دادن و بحث تحریم ها هم نبود مطمئن باشین همچین اتفاقی برای ما هم می افته.

در ضمن اون بحث که چه پلیری باید با چه پلیری باید مقایسه بشه رو من تا حدی قبول ندارم. نظر شما محترمه ولی به نظر من تمام پلیر ها که قابلیت پخش از روی usb رو دارن میتونن با هم مقایسه بشن.
    mkv هم همچین چیز شاخی نیست که بگیم برای اجرا اون پلیر باید قدرت پردازش بالایی داشته باشه که دی وی دی پلیر های معمولی ندارن. همین دی وی دی پلیر ها و سینماهای معمولی هم با یه اپگرید فریمور ساده می تونن mkv رو اجرا کنن، منتها شرکت همچین فریموری رو براشون نمی زنه. چون در این صورت یه دلیلی به خریدار ها میده که خرید محصولات جدیدترشون که قابلیت پخش mkv داره، بی دلیله
    امیدوارم منظورم رو گرفته باشین

17. 2 کاربر از whitewolf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •