تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 1049 اولاول ... 252929899100101102103104105106112152202602 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوستان عزیز الان تو سایت آمازون به یه چیز جالب برخوردم و اون اینکه دی وی دی 420 پایونیر upscaling داره و 1080 رو ساپورت میکنه اگه اینطور باشه که خیلی خوبه . چون من اطلاعات زیای ندارم از اساتید خواهشمندم اگه اطلا عاتی تو این زمینه دارن منو هم راهنمایی کنن. چون یکی از دوستان نوشته بود که آمپ 1019 پایونیر upscaling داره ومزیت خیلی خوبیه و خیلی برتر از 819 . لطفا نظر بدین. پاینده باشید

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

دوستان عزیز الان تو سایت آمازون به یه چیز جالب برخوردم و اون اینکه دی وی دی 420 پایونیر upscaling داره و 1080 رو ساپورت میکنه اگه اینطور باشه که خیلی خوبه . چون من اطلاعات زیای ندارم از اساتید خواهشمندم اگه اطلا عاتی تو این زمینه دارن منو هم راهنمایی کنن. چون یکی از دوستان نوشته بود که آمپ 1019 پایونیر upscaling داره ومزیت خیلی خوبیه و خیلی برتر از 819 . لطفا نظر بدین. پاینده باشید
    پلیر 420 upscaling داره و مثل خیلی از پلیرهای دیگه است.آمپ 819 upscaling نداره و آمپ 1019 داره.
    کلا کسانی که از سری های rs استفاده می کنن مشکلی با upscaling تصاویر پلیرشون ندارند.این موضوع زمانی به صورت مشکل میشه که شما بخواید مثلا تصاویر ریسیورتون رو با استفاده از آمپ 819 که دارید upscaling بکنید که این امر میسر نیست ولی آمپ 1019 این کار رو برای شما انجام میده.

3. 6 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

توی یسری از ریویوها یا به عبارتی تو بیشترشون من خوندم که آمپ های مدل 319 . 519. 819 . 919 upscaling انجام نمیده ولی چنتا از فروم ها دیدم که کاربرای خارجی گفتند انجام میده.برای خودم هنوز کامل شفاف سازی نشده،آدم نمیدونه بایدحرف کی رو قبول کرد.از دوستان اگه کسی رفت نمایندگی پایونیر محبت کنه این موضوع رو به طور دقیق و با جزئیات از آقای محمدی بپرسه.

5. 5 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hasanpsk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کویر

پيش فرض

سلام mraya عزيز
    امروز اينجا (زاهدان) قيمت گرفتم پاناسونيك مدل 570 320000 يه مدل هم سوني داشت 430000 كه روي فلش ركورد هم ميكرد حالا با توجه به اينكه فيليپس داشتم (ويدئوش منطورمه ) و واقعا ازش راضيم مي خوام سينماي خانگي فيليپس بگيرم كه ركورد هم بكنه با كيفيت خوب واسه اتاق 20 متري و tvپاناسونيك 42 چه سيستمي رو پيشنهاد ميكنيد.
    تشكر
    Last edited by hasanpsk; 12-05-2010 at 23:43.

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام mraya عزيز
    امروز اينجا (زاهدان) قيمت گرفتم پاناسونيك مدل 570 320000 يه مدل هم سوني داشت 430000 كه روي فلش ركورد هم ميكرد حالا با توجه به اينكه فيليپس داشتم (ويدئوش منطورمه ) و واقعا ازش راضيم مي خوام سينماي خانگي فيليپس بگيرم كه ركورد هم بكنه با كيفيت خوب واسه اتاق 20 متري و tvپاناسونيك 42 چه سيستمي رو پيشنهاد ميكنيد.
    تشكر
    قابلیت رکورد برای چی؟مثلا چه چیزی روی فلش رکورد کنه؟مدل های پایونیر هست که cd صوتی روی فلش رکورد می کنه.شما منظورتون دقیقا چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه dada_zebel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

توی یسری از ریویوها یا به عبارتی تو بیشترشون من خوندم که آمپ های مدل 319 . 519. 819 . 919 upscaling انجام نمیده ولی چنتا از فروم ها دیدم که کاربرای خارجی گفتند انجام میده.برای خودم هنوز کامل شفاف سازی نشده،آدم نمیدونه بایدحرف کی رو قبول کرد.از دوستان اگه کسی رفت نمایندگی پایونیر محبت کنه این موضوع رو به طور دقیق و با جزئیات از آقای محمدی بپرسه.

آره راست میگی منم با این تناقض روبرو هستم . چون ریویوهارو خوندم ولی تو راهنماش تا مدل 819 این ویژگی رو نداره . تو مدل 919 فقط upcovert میکنه یعنی فرمتهای i رو به p کانورت میکنه مثلا 576i به 576p . ولی تو 919 و پایینتر از اون شما نمیتونی مثلا ورودی رو از کامپوننت بدی و از hdmi خروجی بگیری تو دفترچشون که من اینطوری حالیم شد بازم اوناییکه rs70 30 50 دارن خواهشا یه تستس کنید جواب بدید تا تکلیف ما هم روشن شه . ممنون از محبت دوستانی که کمک و راهنمایی میکنن . امیدوارم روزی بشه که این جو پی سی ورلد تو همه جامعه نهادینه بشه

9. 3 کاربر از dada_zebel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hashemi_ali_reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

دوست عزيز ،
    تا اونجايي كه من متوجه شدم پلير 420 و سينماي 787 هر دو upscaling داره اما به اين معنا است كه وقتي يه dvd رو باهاشون play مي كني اين قابليت رو دارند كه تصوير رو با كيفيت 1080p و يا 1080i پخش كنند . تنظيمات لازم براي تغيير رزوليشن تصوير خروجي در HOME MENU هر دو دستگاه وجود داره . ولي اين دستگاه ها ورودي تصوير براي دستگاه هاي ديگه رو ندارند كه مثلا بتونيد تصوير رو از رسيور به اين دستگاها بديد و با كيفيت FULL HD تحويل بگيريد.
    من خودم فقط تونستم كه ((صداي)) رسيور رو به 787 بدم و از اسپيكرهاش دريافت كنم و ورودي تصوير در پشت 787 پيدا نكردم .
    علاوه بر اين اگه واقعا آمپلي فاير 1019 اين قابليت رو داشته باشه كه تصاوير دريافتي رسيور رو با كيفيت HD پخش كنه (UPSCALE كنه) پرداخت تفاوت قيمت با 819 ارزش داره . البته به شرطي كه كيفيت تصاوير همه كانال ها حتي اونايي كه HD نيستند در عمل HD بشه!!!
    Last edited by hashemi_ali_reza; 13-05-2010 at 07:43.

11. 4 کاربر از hashemi_ali_reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

دوست عزيز ،
    تا اونجايي كه من متوجه شدم پلير 420 و سينماي 787 هر دو upscaling داره اما به اين معنا است كه وقتي يه dvd رو باهاشون play مي كني اين قابليت رو دارند كه تصوير رو با كيفيت 1080p و يا 1080i پخش كنند . تنظيمات لازم براي تغيير رزوليشن تصوير خروجي در HOME MENU هر دو دستگاه وجود داره . ولي اين دستگاه ها ورودي تصوير براي دستگاه هاي ديگه رو ندارند كه مثلا بتونيد تصوير رو از رسيور به اين دستگاها بديد و با كيفيت FULL HD تحويل بگيريد.
    من خودم فقط تونستم كه ((صداي)) رسيور رو به 787 بدم و از اسپيكرهاش دريافت كنم و ورودي تصوير در پشت 787 پيدا نكردم .
    علاوه بر اين اگه واقعا آمپلي فاير 1019 اين قابليت رو داشته باشه كه تصاوير دريافتي رسيور رو با كيفيت HD پخش كنه (UPSCALE كنه) پرداخت تفاوت قيمت با 819 ارزش داره . البته به شرطي كه كيفيت تصاوير همه كانال ها حتي اونايي كه HD نيستند در عمل HD بشه!!!
    علیرضا جان زحمت می کشی تنظیمات upscal مدل 787 رو بنویسی؟منظورم طریقه فعال کردنشه.

13. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hashemi_ali_reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

علیرضا جان زحمت می کشی تنظیمات upscal مدل 787 رو بنویسی؟منظورم طریقه فعال کردنشه.

روي كنترل 787 ، كليد HOME MENU رو مي زنيم . بعد از منوي باز شده گزينه INITIAL SETTING و بعد از اون ، گزينه DISPLAY SETTING رو انتخاب مي كنيم . در اونجا مي شه رزوليشن مورد نظر رو انتخاب كرد. البته اين گزينه زماني فعال مي شه كه دستگاه در حال پخش DVD نباشه و يعني اول بايد STOP رو بزنيد و بعد وارد منو شويد.

15. 3 کاربر از hashemi_ali_reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال whitewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    من سینمای فیلیپس دارم. قبلا یه چیزی در مورد اینکه زیرنویس های جدا که هم اسم فیلم ها می کنیم چه طوری باید باشه (از نظر مکان روی فیلم و ...) تا دستگاه (چه سینما و چه دی وی دی پلیر) هنگ نکنه بود ولی الان پیداش نمی کنم. می خواستم بدونم چه طوری باید باشه این قضیه زیرنویس ها
    مرسی
    پس کلا کسی نمی دونه موقعیت زیرنویس sub\idx باید روی دی وی دی پلیر یا سینماهای فیلیپس چه طوری باشه نه؟ بابا من خودم خوندم توی این فروم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •