تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1004 از 1049 اولاول ... 45049049549941000100110021003100410051006100710081014 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,031 به 10,040 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام ===
    دوستان USB-DAC چی هست؟؟امپلی فایر است یا تقویت کننده امپلی فایر ویا پخش کننده موسیقی است؟؟/

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام ===
    دوستان USB-DAC چی هست؟؟امپلی فایر است یا تقویت کننده امپلی فایر ویا پخش کننده موسیقی است؟؟/
    دستگاهی که موسیقی بصورت دیتای دیجیتال میگیره و تبدیل به آنالوگ میکنه.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دستگاهی که موسیقی بصورت دیتای دیجیتال میگیره و تبدیل به آنالوگ میکنه.
    سلام-
    برای یک سیستم صوتی این وسیله نیاز هست؟؟این دستگاه در کدام قسمت سیستم قرار داده می شود؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام-
    برای یک سیستم صوتی این وسیله نیاز هست؟؟این دستگاه در کدام قسمت سیستم قرار داده می شود؟؟
    سلام
    در بخش سورس یا منبع صدا. منبع صدا میتونه هر چیزی باشه. گرام، سی دی پلیر، مدیا پلیر، reel to reel، ضبط کاست یا هر منبع صدای دیگه. دستگاه DAC به کامپیوتر یا دستگاه هایی که خروجی USB دارن وصل میشه و میتونید فایل های wav یا FLAC از کامپیوتر پخش کنید و موزیک رو بصورت 0 و 1 دیجیتال به این دستگاه بفرستید و این دستگاه بر اساس کیفیتی که داره اون دیتای دیجیتال رو تبدیل به آنالوگ کنه و یه خروجی بهتون بده. میتونید خروجی رو وصل کنید به پری آمپ یا آمپلیفایر و در بلندگو صدا بگیرید. کیفیت صدا بستگی به توپولوژی داخلی مدار و کیفیت قطعات این دستگاه داره. از نمونه های ارزانقیمت در دسترس هستند با نمونه های بسیار گرانقیمت که جزو بهترین سورس هاس های-اند هستن و خوباشون در حد آنالوگ خوب صدا میدن. dCS, CEC, Meitner, B.M.C چندتا از بهترین سازنده های DAC هستند. DAC اختصار Digital to Analog Converter یعنی "مبدل دیجیتال به آنالوگ".

5. این کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

پیشنهاد خودتون کدومه؟

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام-- خیلی کم تشریف می اورید--امیدوارم نظرات شما را بیشتر بدانیم--
    چرا امپلی فایر استریو مثلا پایونیر از همتای خودش در سینمایی گرانتر است--مثلا پایونر 824 با 5.2 کاناله 1.2 میلیون است اما یک پایونیر استریو 120 وات دو کاناله 1.5 میلیون است چرا ؟؟؟
    سلام
    ببخشید گرفتاریه دیگه.بچه ها هم خوب فعال هستند.
    بخاطر قطعات بکار رفته و مدار صدای قوی تر هست.تو آمپ های استریو تلاش زیادی میشه تا صدا به صورت دستنخورده تحویل بلندگو بشه.

8. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    ببخشید گرفتاریه دیگه.بچه ها هم خوب فعال هستند.
    بخاطر قطعات بکار رفته و مدار صدای قوی تر هست.تو آمپ های استریو تلاش زیادی میشه تا صدا به صورت دستنخورده تحویل بلندگو بشه.
    سلام--تشکر-- الان کدام امپلی فایر ها(دنون-پایونیر -یاماها-ناد و...)نسبت به صدای خوبی که تحویل میدهند قیمت مناسبی دارند(امپهای استریو)----اگر می شود این امپها نمره بدهید از 10 چه نمرهای میدهد؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام--تشکر-- الان کدام امپلی فایر ها(دنون-پایونیر -یاماها-ناد و...)نسبت به صدای خوبی که تحویل میدهند قیمت مناسبی دارند(امپهای استریو)----اگر می شود این امپها نمره بدهید از 10 چه نمرهای میدهد؟؟؟
    متاسفانه بخاطر علاقه ای که به سیستم های سینمایی دارم سمت آمپ های استریو نمیرم و استفاده هم نمیکنم.تک و توک توی دموها شنیدم ولی در اون حدی نیست که بخوام به کسی توصیه کنم.
    از روی ریویوهای خارجی میتونی تقریبا بفهمی آمپ مورد نظرت کجای کلاس کاری خودش قرار داره ولی تا خودت نشنوی نمیتونی انتخاب کنی.

11. 2 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

متاسفانه بخاطر علاقه ای که به سیستم های سینمایی دارم سمت آمپ های استریو نمیرم و استفاده هم نمیکنم.تک و توک توی دموها شنیدم ولی در اون حدی نیست که بخوام به کسی توصیه کنم.
    از روی ریویوهای خارجی میتونی تقریبا بفهمی آمپ مورد نظرت کجای کلاس کاری خودش قرار داره ولی تا خودت نشنوی نمیتونی انتخاب کنی.
    سلام--
    ببخشید پس شما موسیقی را با ست سنمایی گوش می کنید--چون من امپ923 دارم می خواهم چند وقت دیگر یک اسپیکر بخرم ولی بین دو راه موندم----می گویند با امپ سینمایی موسیقی خوب در نمی اید--
    1-خرید یک ست سنمایی استفاده از ان به عنوان موسیقی وسینمایی--مثل جامو426
    2-خرید یک جفت اسپکر خوب بعد به تدریج اضافه کردن سنتر و سوراندها----مثل مانیتور اودیو سری rx یا mr
    کدام بهتر کیفیت بهتری توی صدا می هد؟؟؟
    تشکر----

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام--
    ببخشید پس شما موسیقی را با ست سنمایی گوش می کنید--چون من امپ923 دارم می خواهم چند وقت دیگر یک اسپیکر بخرم ولی بین دو راه موندم----می گویند با امپ سینمایی موسیقی خوب در نمی اید--
    1-خرید یک ست سنمایی استفاده از ان به عنوان موسیقی وسینمایی--مثل جامو426
    2-خرید یک جفت اسپکر خوب بعد به تدریج اضافه کردن سنتر و سوراندها----مثل مانیتور اودیو سری rx یا mr
    کدام بهتر کیفیت بهتری توی صدا می هد؟؟؟
    تشکر----
    سلام.بله با مجموعه سینمایی گوش می کنم.برام کافیه.
    آمپ های استریو وفاداری بیشتریی نسبت به صدا دارن ولی این دلیل بر این نیست که با امپ سینمایی نمیشه موزیک گوش کرد.به دلیل هزینه بالا کمتر کسی سیستم سینمایی جدا و سیستم موزیک جدا داره.اکثر افراد چه تو ایران و چه خارج از ایران از سستم سینمایی جهت موزیک هم استفاده میکنند و هستند کسانی هم که هیچ علاقه ای به سیستم سینمایی ندارن و ستاپ های استریو دارند.
    شرکت های سازنده هم از این سیاست پیروی می کنند.
    شما باید هدفت مشخص کنی.اگر موزیک برات ارجحیت داره تمرکزت بذار رو سیستم استریو و به تدریج تبدیل اون به سیستم سینمایی و بلعکس.

14. 2 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •