تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1003 از 1049 اولاول ... 3503903953993999100010011002100310041005100610071013 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,021 به 10,030 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام--
    تصمیم گرفتید سینمای خانواده را بفروشید وامپ وباند استریو بخری یا امپ جدا می خواهید بخرید؟؟؟
    امپ و یه جفت بلندگو هر یک جداگانه
    Last edited by chaharnazm; 18-06-2015 at 11:08.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

با سلام

قصد وصل کردن ساندبار سونی مدل HT-CT370 به تلویزیون ال سی دی را دارم
    ممکنه راهنمایی کنید با کابل HDMI وصلش بکنم یا با کابل Optical ؟
    آیا فرقی میکنه و هر کدوم چه مزایا و معایبی دارن؟

با تشکر

لطفا یه نفر جواب بده ....

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

لطفا یه نفر جواب بده ....
    شما حتما با کابل hdmi وصل کن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

چندتا سوال دارم یک بلوری خوب از کجا میشه خیلی حرفه ایی می خوام باشه شما توی کار لوازم صوتی هستید؟

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام-- خیلی کم تشریف می اورید--امیدوارم نظرات شما را بیشتر بدانیم--
    چرا امپلی فایر استریو مثلا پایونیر از همتای خودش در سینمایی گرانتر است--مثلا پایونر 824 با 5.2 کاناله 1.2 میلیون است اما یک پایونیر استریو 120 وات دو کاناله 1.5 میلیون است چرا ؟؟؟

داره خودمونی میشه alitondar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام دوستان
    این مدهایی که تو آمپ سینمای خانواده برای نگاه کردن فیلم وجود داره چه فرقی با هم می کنن؟
    میشه در مورد همشون یه توضیح بدین.

Stereo
    DOLBY PL II x CINEMA
    DTS NEO:6 CINEMA
    MULTI CH STEREO
    MONO MOVIE
    VIRTUAL

با تشکر
    کسی در مورد این مدها اطلاعاتی نداره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

ممنونم فقط بفرمایید که باید به پورت hdmi تلویزیون متصل کرد یا hdmi arc اون ؟

تشکر .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    HTP-ES239 پایونیر تودورکی خریدم و یک بلوری پلیر 760 ال جی .قبلش ی سینما خانگی 3d ال جی جدید داشتم که بنا ب دلایلی فروختمش. الان با پایونیر چن تا مشکل دارم . اول اینکه اصلا اون حس صدای فراگیر رو به نسبت ال جی بهم نمیده بخاطر باند های سوراند کوچیک پشت سر و اصلا تفکیک صدایی به شفافیت سینمای ال جی احساس نمیکنم . تمام مود های دالبی رو هم تست کردم ولی راضیم نکرد . البته بلندگوهای جلویی بسیار نیرومد و خوب عمل میکنن ولی از سوراند های پشت سر اصلا راضی نیستم . براشون پایه تهیه کردم و موقعیتشونم خوبه ولی حس خوبی از نظر فراگیر بودن نمیکنم و بود و نبودشون خیلی تفاوت نمیکنه . میخواستم از دوستانی که تجربه کار با این سینما ها دارن خواهش کنم که نظر و تجربشونو بگن و اینکه مود های مختلفی که روی امپ هست کدوماش تاثیر خوبی توی پخش صدای فیلم میزارن واقعا گیج کنندس مودهاش .

(کلا من از فیلم های mkv دانلودی 1080 و 720 استفاده میکردم و میکنم)

ی سوال دیگه اینکه من نتونستم با کابل hdmi صدا رو از tvبگیرم و از اپتیکال استفاده میکنم . راهی برای استفاده از کابل اچ دی هست؟

و اخرین سوال راجع به ساب ووفرش هست که بنظرم بیشتر از اینکه کوبش داشته باشه ویبره و لرزه داره ساب نیرومندی ولی اون کوبشی که من دلم میخواد نداره و صداش در موقعیتهای مکانی مختلف توی خونه خیلی فرق میکنه . مثلا از کنار کوبش بیشتری داره و از دور ویبره زیادی و...

ببخشید که سرتون رو درد اوردم ولی ممنون میشم کمک کنید و ی پاسخ جامع و کامل بدید چون ممکنه سوال خیلی دیگه از بچه ها باشه

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    HTP-ES239 پایونیر تودورکی خریدم و یک بلوری پلیر 760 ال جی .قبلش ی سینما خانگی 3d ال جی جدید داشتم که بنا ب دلایلی فروختمش. الان با پایونیر چن تا مشکل دارم . اول اینکه اصلا اون حس صدای فراگیر رو به نسبت ال جی بهم نمیده بخاطر باند های سوراند کوچیک پشت سر و اصلا تفکیک صدایی به شفافیت سینمای ال جی احساس نمیکنم . تمام مود های دالبی رو هم تست کردم ولی راضیم نکرد . البته بلندگوهای جلویی بسیار نیرومد و خوب عمل میکنن ولی از سوراند های پشت سر اصلا راضی نیستم . براشون پایه تهیه کردم و موقعیتشونم خوبه ولی حس خوبی از نظر فراگیر بودن نمیکنم و بود و نبودشون خیلی تفاوت نمیکنه . میخواستم از دوستانی که تجربه کار با این سینما ها دارن خواهش کنم که نظر و تجربشونو بگن و اینکه مود های مختلفی که روی امپ هست کدوماش تاثیر خوبی توی پخش صدای فیلم میزارن واقعا گیج کنندس مودهاش .

ی سوال دیگه اینکه من نتونستم با کابل hdmi صدا رو از tvبگیرم و از اپتیکال استفاده میکنم . راهی برای استفاده از کابل اچ دی هست؟

و اخرین سوال راجع به ساب ووفرش هست که بنظرم بیشتر از اینکه کوبش داشته باشه ویبره و لرزه داره ساب نیرومندی ولی اون کوبشی که من دلم میخواد نداره و صداش در موقعیتهای مکانی مختلف توی خونه خیلی فرق میکنه . مثلا از کنار کوبش بیشتری داره و از دور ویبره زیادی و...

ببخشید که سرتون رو درد اوردم ولی ممنون میشم کمک کنید و ی پاسخ جامع و کامل بدید چون ممکنه سوال خیلی دیگه از بچه ها باشه
    شما دور صدای فرگیر گرفتن از این سیستم رو خط بکش. تودوروکی بیشتر برای مهمانی و حجم صدای بالا شایسته است تا دیدن فیلم با صدای 5.1. من HTP-RS777 دارم بلندگوهای فراگیرشو گذاشتم رو بلندگوهای جلو. هیچ کاربردی برای من نداره اما ساب خوبی داره. زمین لرزه است.
    برای گرفتن صدای tv با سیم hdmi، تلویزیون باید خروجی arc داشته باشه. از اون میزنی به ورودی tv پشت آمپت.
    Last edited by chaharnazm; 23-06-2015 at 11:29.

10. این کاربر از chaharnazm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام

سورس دانلودی شما صدای 5.1 واقعی با شدت کامل نداره. اون ال جی 5.1 مجازی پخش میگرده شما خیال میکردی صدای ساراندها واقعی. پایونیر باید تنظیم کنی و بعد بهش سورس واقعی 5.1 بدی نه فایل 10 گیگ دانلودی.

12. این کاربر از davood-d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •