تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 63 از 63 اولاول ... 13535960616263
نمايش نتايج 621 به 630 از 630

نام تاپيک: Nokia Ovi Maps : کاملترین نقشه کلان شهرهای ایران و راه های کشور ا GPS ا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض مخصوص گوشی های جدید

اگر برنامه های قبلی تو گوشی تون نصب نشد از این نسخه استفاده کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    من گوشی نوکیا 5730 EXPRESS MUSIC دارم.وقتی که خریدمش روش برنامه جی پی اس ش رو نصب کرد خود نمایندگیش.اما یه بار مموریم و گوشیمو فرمت کردم و دیگه نتونستم روش هیچ جور جی پی اسی رو نصب کنم.. همش ارور ساین میداد...
    تا اینکه دادم جایی به زور یه نسخه روش نصب کردن فعلا!
    اما مشکلی که هست فایل های نقشه رو از اینترنت میگیره! در صورتی که نسخه قبلی OVIبود و نیازی به آنلاین شدن نبود برا نقشه..
    حالا میخوام کمکم کنین تا بتونم یه GPS خوب که هم نقشه ها رو کامل داشته باشه و آنلاین نخواد و راهنمای فارسی هم داشته باشه بگین تا نصب کنم و حالشو ببرم مثله اولش!
    مرسی از پی سی رولدی ها.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

هیشکیییی منو دوس نداره؟

سلام دوستان
    من گوشی نوکیا 5730 EXPRESS MUSIC دارم.وقتی که خریدمش روش برنامه جی پی اس ش رو نصب کرد خود نمایندگیش.اما یه بار مموریم و گوشیمو فرمت کردم و دیگه نتونستم روش هیچ جور جی پی اسی رو نصب کنم.. همش ارور ساین میداد...
    تا اینکه دادم جایی به زور یه نسخه روش نصب کردن فعلا!
    اما مشکلی که هست فایل های نقشه رو از اینترنت میگیره! در صورتی که نسخه قبلی OVIبود و نیازی به آنلاین شدن نبود برا نقشه..
    حالا میخوام کمکم کنین تا بتونم یه GPS خوب که هم نقشه ها رو کامل داشته باشه و آنلاین نخواد و راهنمای فارسی هم داشته باشه بگین تا نصب کنم و حالشو ببرم مثله اولش!
    مرسی از پی سی رولدی ها.

داره خودمونی میشه amirkhan61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لازم نیست به اینترنت وصل باشید (برای من که اینطوری)
    معمولا من وقتی Drive to برای مسیر یابی رو میزنم صحبت میکنه
    وقتی هم به مقصد میرسم همینطور

من کاملا از تو سیتینگ اینترنت رو غیر فعال کردم (چون کم کم از شارژ کم میکنه بهتره کلا قطعش کنید)

-----------------------------------------------------------------------------------
    من با -- Hello OX 2.00.3 نصبش کردم و رفت روی ورژن قبلی .

گوشیم هم N78 قابل توجه آخوند عزیز

گوشی 6220 کلاسیک هم آپدیت ارور میداد با مستر ریست حل شد

-----------------------------------------------------------------------------------
    راستی این ورژن هم تو 4shared دیدم. ولی تستش نکردم
    به نظر که کرک شده هم هست

Ovi_Maps_3.03_3507_s60v5_Unsigned_CNSTeam.rar

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام دوست عزیز،
    چجوری مبدا و مقصد رو معرفی می کنید؟ مثلاً میخواید جایی برید چطور و از کدوم منو ست می کنید؟ من هر چی گشتم پیدا نکردم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    من نوکیا 6303i دارم و راهنمای صوتی را براش گرفتم
    تو این نرم افزاری که گفتید (در داخل نرم افزار) فایل نقشه کل ایران را با حجمی حدود 27 مگ بارگیری می کنم و این فایل های 9-0 و a تا آخر؛ روی diskcache اما تو نرم افزار مپ گوشی که میرم میزنه نقشه ای موجود نیست
    باتشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام
    نقشه های موجود با جاده ها تفاوت زیادی داره (هر روز خیابونهارو تغییر جهت میدن یا یکطرفه میکنن یا کلا مسدود میشن)
    چطوری میشه نقشه هارو اصلاح کرد یا چیزی بهشون اضافه نمود
    برای دانلود نقشه جدید از کدوم سایت اقدام کنیم تا مدام به پیوندها وصل نشیم (حتی با فیلتر شکن)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

وارد منو برنامه شوید و رانندگی . سپس تنظیم مقصد اگر مقصد را قبلا سیو کرده باشید از موارد دلخواه و در غیر این صورت از نقشه محل را پیدا کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

اینجانب محسن مظفری محصل در رشته IT نزدیک به یک سال و نیم است که گوشی نوکیا nokia n97 دارم...و تقریبا تمام نرم افزار های جی پی اس آن را یافته-تست کرده واستفاده نموده ام...

بهترین نرم افزاری که تست نموده واستفاده می کنم و واقعا کاربردی هست و بدون هیچ مشکلی کارشو انجام میده نرم افزار جی پی اس گوشی نوکیا ان 97 است که پس از روز ها تلاش و گشتن وتست نرم افزار های مختلف نرم افزاری را یافتم که نقشه اکثر شهر های ایران را دارا میباشد و از همه مهمتر با زبان فارسی شما را به مقصد هدایت میکند..این نرم افزار در مسافرتها واقعا کاربردی هستش و کلی در وقت و انرژی شما صرفه جویی میشه شما مثلا توی یک شهر دیگه هستید و اونجا رو خوب بلد نیستید .مکان هتل یا مسافرخانه ای رو که در اون مستقر شدید رو پس از ذخیره در نرم افزار ثبت و با خیال راحت هر نقطه شهر که میخاید برید برای بازگشت به محل ذخیره شده فقط کافیه رانندگی به اون نقطه رو انتخاب و بقیه کارا رو به اون واگذار کنید نرم افزار خودش بقیه کارا رو انجام میده........علاوه بر نمایش مسیر روی نقشه برای اینکه حواستون حین رانندگی پرت نشه بصورت صوتی و با صدای فارسی شما رو از کوتاهترین مسیر به مقصد میرسونه.....!!!! نکته دیگه اینه که شما میتونید حالت نقشه رو به ماهواره ای تغییر بدین و از نقشه واقعی استفاده کنید(همانند گوگل ارث که تصویر واقعی سطح زمین رو نشون میده .این مطالبی رو که گفتم همش رو خودم کاملا روی گوشیم دیدم وتضمینیه.ان شاءا...فیلمش رو هم تهیه میکنم و برای دیدن روی سایت میزارم.و در پایان از همه مهمتر این نرم افزار به هیچ عنوان به اینترنت نیازی نداره و بصورت آفلاین یعنی بدون دسترسی به اینترنت از آنها برروی موبایل خود استفاده نمایید..چون این نرم افزار بصورت کامل ارائه شده است (نقشه کامل اکثر شهر ها)نیاز به حدود دو گیگا بایت حافظه میباشد..در یک کلام این نرم افزار حرفی برای گفتن باقی نذاشته....و حالا حاضرم این نرم افزار به همراه نقشه ها رو که با تلاش فراوان و پس از تست چندین نرم افزار بهش رسیدم رو در اختیار بقیه بزارم البته به همراه این نرم افزار یک نرم افزار دیگه هم برای شما فرستاده میشه که باید قبل از هر چیز اونو روی گوشی نصب کنید تا ورژن اون رو ببره بالا کسی هم اگه مشکلی داشت پشتیبانی و راهنمایی لازم توسط تماس تلفنی انجام میشه......جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09159616792 تماس بگیرید........

پس از نصب واستفاده از این نرم افزار شوکه خواهید شد

گوشی های تست شده
    لیست گوشی های تست شده:
    N 97
    N8-00
    C7-00
    C6-01
    E7-00
    E6-00
    X7-00
    5800
    5530
    x6

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

اینجانب محسن مظفری محصل در رشته IT نزدیک به یک سال و نیم است که گوشی نوکیا nokia n97 دارم...و تقریبا تمام نرم افزار های جی پی اس آن را یافته-تست کرده واستفاده نموده ام...

بهترین نرم افزاری که تست نموده واستفاده می کنم و واقعا کاربردی هست و بدون هیچ مشکلی کارشو انجام میده نرم افزار جی پی اس گوشی نوکیا ان 97 است که پس از روز ها تلاش و گشتن وتست نرم افزار های مختلف نرم افزاری را یافتم که نقشه اکثر شهر های ایران را دارا میباشد و از همه مهمتر با زبان فارسی شما را به مقصد هدایت میکند..این نرم افزار در مسافرتها واقعا کاربردی هستش و کلی در وقت و انرژی شما صرفه جویی میشه شما مثلا توی یک شهر دیگه هستید و اونجا رو خوب بلد نیستید .مکان هتل یا مسافرخانه ای رو که در اون مستقر شدید رو پس از ذخیره در نرم افزار ثبت و با خیال راحت هر نقطه شهر که میخاید برید برای بازگشت به محل ذخیره شده فقط کافیه رانندگی به اون نقطه رو انتخاب و بقیه کارا رو به اون واگذار کنید نرم افزار خودش بقیه کارا رو انجام میده........علاوه بر نمایش مسیر روی نقشه برای اینکه حواستون حین رانندگی پرت نشه بصورت صوتی و با صدای فارسی شما رو از کوتاهترین مسیر به مقصد میرسونه.....!!!! نکته دیگه اینه که شما میتونید حالت نقشه رو به ماهواره ای تغییر بدین و از نقشه واقعی استفاده کنید(همانند گوگل ارث که تصویر واقعی سطح زمین رو نشون میده .این مطالبی رو که گفتم همش رو خودم کاملا روی گوشیم دیدم وتضمینیه.ان شاءا...فیلمش رو هم تهیه میکنم و برای دیدن روی سایت میزارم.و در پایان از همه مهمتر این نرم افزار به هیچ عنوان به اینترنت نیازی نداره و بصورت آفلاین یعنی بدون دسترسی به اینترنت از آنها برروی موبایل خود استفاده نمایید..چون این نرم افزار بصورت کامل ارائه شده است (نقشه کامل اکثر شهر ها)نیاز به حدود دو گیگا بایت حافظه میباشد..در یک کلام این نرم افزار حرفی برای گفتن باقی نذاشته....و حالا حاضرم این نرم افزار به همراه نقشه ها رو که با تلاش فراوان و پس از تست چندین نرم افزار بهش رسیدم رو در اختیار بقیه بزارم البته به همراه این نرم افزار یک نرم افزار دیگه هم برای شما فرستاده میشه که باید قبل از هر چیز اونو روی گوشی نصب کنید تا ورژن اون رو ببره بالا کسی هم اگه مشکلی داشت پشتیبانی و راهنمایی لازم توسط تماس تلفنی انجام میشه......جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09159616792 تماس بگیرید........

گوشی های تست شده
    لیست گوشی های تست شده:
    N 97
    N8-00
    C7-00
    C6-01
    E7-00
    E6-00
    X7-00
    5800
    5530
    x6

10. این کاربر از mozafari20200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    tabriz

پيش فرض

گوشی های تست شده
    لیست گوشی های تست شده:
    N 97
    N8-00
    C7-00
    C6-01
    E7-00
    E6-00
    X7-00
    5800
    5530
    x6
    ممنون از زحماتتون ولی فکر کنم قبلا ها همین نقشه برای دانلود رایگان قرار داده شده بود!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •