تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 61 از 63 اولاول ... 115157585960616263 آخرآخر
نمايش نتايج 601 به 610 از 630

نام تاپيک: Nokia Ovi Maps : کاملترین نقشه کلان شهرهای ایران و راه های کشور ا GPS ا

اگه نباشه جاش خالی می مونه greenmidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین دودها

پيش فرض

سلام , فایل های هـک اعتبارشـون تموم شــده .
    باید گوشیتون رو با فایل های CNT هـک کنــی
    موفق باشید!
    خوب الان چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

10

آپدیـــت نقشـــه : اضـافه شدن بندرعباس ، قشــم و یــزد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    موفق باشید!

خیلی خوب بود روی گوشی من جواب داد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

فکر نکنم جواب بده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

mer30000000000000000000000000000

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

خیلی ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه iranesabz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

14 مشکل نوکیا ان95 با برنامه ovi map

دوستان عزیز سلام

من تمام نقشه ایران را از سایت نوکیا و با برنامه مخصوص نوکیا گرفتم و روی گوشیم نصب کرد. الان تمام نقشه های ایران رو داره و دقیقا هم GPS موقعیت منو که با یه دایره قرمز است روی نقشه نشون میده.

مشکل اینجاست که وقتی یه مسیر بهش میدم، مثلا میگم میخوام از نقطه A به نقطه B برم پس از محاسبه و دادن اولین دستور (مثلا به راست بپیچید)، یه پیام میده که شما باید رجیستر کنید و به Shopping نوکیا سعی میکنه وصل بشه. تا جایی که من میدونم نوکیا گفته بود نقشه ها و سیستم GPS رایگانه و من هم هیچ پولی ندادم . پس جریان رجیستر کردن و پول دادن چیه.

راستش این برنامه فوق العاده خوبه فقط مسیریابی بنظر میاد که کار نمیکنه. آیا کسی میتونه به من تو این زمینه کمک کنه؟

درضمن یه سوال دیگه هم دارم. وقتی من برنامه MAP نوکیا رو اجرا میکنم حدودا چند دقیقه (شاید 5 تا 10 دقیقه) طول بکشه تا به ماهواره وصل شه و موقعیت منو نشون بده. درصورتیکه گوشی یه بنده خدا که N8 هست، همون لحظه که برنامه رو اجرا میکنه موقعیتشو بهش نشون میده!

بسیار ممنون
    Last edited by iranesabz; 09-12-2011 at 11:00.

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

ل
    دوستان عزیز سلام

من تمام نقشه ایران را از سایت نوکیا و با برنامه مخصوص نوکیا گرفتم و روی گوشیم نصب کرد. الان تمام نقشه های ایران رو داره و دقیقا هم GPS موقعیت منو که با یه دایره قرمز است روی نقشه نشون میده.

مشکل اینجاست که وقتی یه مسیر بهش میدم، مثلا میگم میخوام از نقطه A به نقطه B برم پس از محاسبه و دادن اولین دستور (مثلا به راست بپیچید)، یه پیام میده که شما باید رجیستر کنید و به Shopping نوکیا سعی میکنه وصل بشه. تا جایی که من میدونم نوکیا گفته بود نقشه ها و سیستم GPS رایگانه و من هم هیچ پولی ندادم . پس جریان رجیستر کردن و پول دادن چیه.

راستش این برنامه فوق العاده خوبه فقط مسیریابی بنظر میاد که کار نمیکنه. آیا کسی میتونه به من تو این زمینه کمک کنه؟

درضمن یه سوال دیگه هم دارم. وقتی من برنامه MAP نوکیا رو اجرا میکنم حدودا چند دقیقه (شاید 5 تا 10 دقیقه) طول بکشه تا به ماهواره وصل شه و موقعیت منو نشون بده. درصورتیکه گوشی یه بنده خدا که N8 هست، همون لحظه که برنامه رو اجرا میکنه موقعیتشو بهش نشون میده!

بسیار ممنون
    سلام
    کاش تو تاپیک خود ان 95 سوالتون رو مطرح میکردین...
    اما به هرحال دلیل اینکه موقع نویگیشن این مشکل پیش میاد اینه که نوکیا مپس شما کرک شده نیست !
    شما باید برین تو این تاپیک :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و از اونجا نوکیا مپس کرک شده که تو پست اول هست رو دانلود کنین و اونو جایگزین نوکیا مپس خود گوشی بکنین!
    بعدش دوباره نقشه ایران و هرکشوری رو که میخواین رو بریزین روش و دیگه هم اشکال رجیستری نمیگیره !
    در مورد موضوع دوم هم به خاطر اینکه تراشه gps گوشی ان 8 جدیدتره و مسلما سریعتر به ماهواره ها وصل میشه اما ان 95 چون تراشه قدیمی تری داره(جزو اولین نسل گوشی های جی پی اس داره ) چند دقیقه ای برای وصل شدن به ماهواره ها زمان میگیره !
    موفق باشین !

8. این کاربر از shifter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

برای n97 کدوم ورژن نرم افزار nokia ovi maps رو نصب کنم

داره خودمونی میشه rezatt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    AZ

1 Ovi nokia maps fp1 N95

سلام دوستان یک مشکلی داشتم گوشی من نوکیا ان 95 است برنامه نوکیا مپ را که باز میکنی در برنامه هستی خود به خود از برنامه میپره یعنی برنامه بسته میشه قبلا اینطور نبود یک بار برنامه را پاک کردم دوباره نصب کردم فکر کنم علتش آن باشه .علتش چیه ممنون میشم از راهنمای

حـــــرفـه ای Hadi King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

خوب الان چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    فایل CNT کوک شده گوشیتون رو پیدا و روی گوشیتون فلشـــ کنیـد ..
    سلام دوستان یک مشکلی داشتم گوشی من نوکیا ان 95 است برنامه نوکیا مپ را که باز میکنی در برنامه هستی خود به خود از برنامه میپره یعنی برنامه بسته میشه قبلا اینطور نبود یک بار برنامه را پاک کردم دوباره نصب کردم فکر کنم علتش آن باشه .علتش چیه ممنون میشم از راهنمای
    سلام , ورژن های بالاتر یا پایینــتر برنامه رو تست کنیــد ..
    موفق باشید!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •