تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: نیاز به راهنمایی فور برای شغل تایپ و تکثیر

داره خودمونی میشه اسلان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض نیاز به راهنمایی فور برای شغل تایپ و تکثیر

سلا به همه دوستان
    من میخوام مغازه تایپ و تکثیر بزنم میخاستم راهنمای کنید که چه دستگاههای لازم دارم و حدود قیمت چقدر است
    خلاصه هر کی هرچی میدونه بگه در ضمن من اصلا تجربه این کارو ندارم و فقط دیپلم کامپیوتر دارم سرمایه ای که دارم 15 م است و اگه برای شروع از یه منشی وارد استفاده کنم که همه کارو بلد باشه ماهیانه چقدر میگیره

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

سلام- خوب با 15 م خیلی خوب می تونی شروع کنی
    من خودم با 3 میلیون شروع کردم و الان نزدیک به 16 میلیون سرمایه دارم البته (در کمتر از یکسال)
    اولاً شما باید ببینی تا چه حدود کارهای خدماتی را می خواهید انجام دهید بعد اقدام کنید
    ولی فعلاً دستگاه های که بهت پیشنهاد می کنم برای یه دفتر فنی تقریباً کامل نیاز داشته باشی:
    1- دستگاه فتوکپی که پیشنهاد می کنم یه استوک بخری (استوک به دستگاه های دست دومی گفته می شود که در اروپا 3 الی 4 سال کارکرد می فرستند به کشورهای مانند ایران که اگه بخواهی نو ان را تهیه کنی از 7 میلیون تومان شروع می شه به بالا ولی همان دستگاه را بخواهی استوک بخری از یک میلیون تومان می تونی بخری که نسبت به قیمت خود خیلی هم خوب کار می کنند. غیر از اینکه دارای حافظه و دورو زن اتوماتیک هم است.
    و از جمله دستگاه ها: دستگاه پرینتر ، کامپیوتر، اسکن، پرس، پانچ می باشد که توصیه می شود نو بخری چون که جمعاً قیمتش به 1800 تومان می رسد.
    واگه بخواهی فتوکپی رنگی بخری قضیه فرق می کنه که فکر کنم که یه دستگاه کونیکا می خواهی که الان سری 450 تو بورس است که می تونی 4 میلیون تومان بخری البته استوک نو آن نزدیک به 17 میلیون تومان است و البته مدل های پاینتر با قیمت پاینتر هم است ولی اگه دستگاه می خری چیزی بخر که بعد پشیمان نباشی!
    کارهایت را هم به نظر من خودت شروع کنی بهتر از این است که به منشی بدهی با کمتر از 3 الی 4 ماه (البته با کمی فشار کاری) راه می افتی و برای خود مستقل می شی و راه و چاه کار را یاد می گیری.
    البته برای دستگاه های کپی تهران - خیابان ایرانشهر دستگاه ریخته . موفق باشی
    سوال داشتی در خدمتم!

3. این کاربر از mohsensada بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

حالا اگه دستگاهه فتوكپي رو هم نو بگيرم بهتر نيست حالا يه مدله ديگه

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

یه مدل دیگه مثلاً چی مثل این شارپ های که توی اکثر مغازه ها است؟
    این نوع دستگاه کیفیت خوبی دارند و همینطور گارانتی ولی عیبش اینه که سرعت پایین و تک رو می زنه و خصوصیات دیگر نداره!
    ولی اگه دستگاه های مثل ریکو که توی بازار بیشتر یافت و خریدار داره را انتخاب کنی می تونی راحت کاغذهای خود را بالا بذاری و اتوامتیک خودش پشت رو کپی بگیرد و یا داخل حافظه بریزی و تا شش ماه آن را داشته باشی حال انتخاب با توست! در ضمن این دستگاه را می تونی با 30 هزار تا گارانتی هم بخری- دیگه چی بهتر از این.

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

این دستگاهه ریکو که میگی مدله دقیقش چیه و قیمتش چنده و نو بگیرم یا کارکرده . رنگی یا سیاه و سفید ؟
    و یه مدل پرینتر و اسکنر خوب که امتحانشو پس داده باشه ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

این دستگاه مدل های مختلف داره مدلی که تا چندوقت پیش تو بورس بود ریکو 700 بود که دقیقه ای 70 تا کپی می گیره که من از چندتا همکاران پرسیدم گفتند که چون سرعتش بالا است زیاد عیب می کنه ولی من خودم شخصاً دستگاه 2035 را یا 2045 را به شما معرفی می کنم. که سرعتش به ترتیب 35 و 45 کپی در دقیقه است و در ضمن قیمت نو آن بالا 10میلیون است ولی دست دوم نزدیک به یک میلیون سیصدهزارتومان است.

آخر فروم باز mortezaon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

اگه مدرك رسمي سازمان فني و حرفه اي داري مي توني تا 20 ميليون وام بگيري

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

از کجا وام میشه گرفت رو مدرک؟ من که هرجا رفتم نمیدن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •