تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 23 از 23

نام تاپيک: هارد اکسترنال 1 ترابایت بهترین مارک

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

میدونین قیمت 1 ترابایتش چنده؟؟؟
    تفاوت قیمت esata و firewire با عادی چقدره؟؟
    تو این رنج به صرفه نیست با اون خروجی ، USB 3 هست که بسیار کار شمارو راه می اندازد.

سلام دوستان
    من یه آرشیو خیلی حساسی از فیلم و عکس های که میگیرم دارم که بیشتر از عکس های جنیفرلوپز تو هاردم برام اهمیت دارند و ابدا حاضر نیستم تحت هیچ شرایطی از دستشون بدم
    یه هیتاچی 1 ترا دارم چند ساله داره عین چی کار میکنه حرف نداره مدل LS1000 ولی دیگه پیدا نمیشه متاسفانه خیلی دنبالش گشتم
    حالا دوستان چه مارکی رو پیشنهاد میکنن؟؟؟
    توروخدا فقط الکی بر اساس اسامی ای که تو بازار و پاساژ ایران شنیدید توصیه نکنید
    دنبال سرعت بالا نیستم چون آرشیو میخوام همین یو اس بی 2 کفایت میکنه
    فقط میخوام مثل این هارد خودم سیلندر قوی ای داشته باشه و از آرشیوش مطمئن باشم که سالهای سال برام میمونه
    و طبیعتا میخوام دسکتاپی باشه یعنی آداپتوری باشه نه پورتابل و پاسپورتی
    ..............
    در پناه اورمزد
    من خودم از هارد های وسترن استفاده می کنم و واقعا خوب جواب داده ، طبعا پیشنهاد من به شما هم وسترن هست.

سلام
    من می خوام یه هارد 1t با usb 3 خریداری کنم لطفا بهترین مارک را معرفی کنید
    مرسسسسییییی

داره خودمونی میشه f_a_r_i_d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

تو این رنج به صرفه نیست با اون خروجی ، USB 3 هست که بسیار کار شمارو راه می اندازد.

من خودم از هارد های وسترن استفاده می کنم و واقعا خوب جواب داده ، طبعا پیشنهاد من به شما هم وسترن هست.

منم یه هفته ای هست خریدم
    با گارانتی سازگار 90
    usb 3 ش خوب جوای میده
    فایلای بزرگ رو با 60-70 Mb/s و کوچیکارو با 30به بالا کپی می کنه
    ساخت مالزی هم هست
    سیگیت 1 هم آداپتوری goflex هست 81 تومن البته 1 هاش usb3 نداشت وگرنه اونو می گرفتم ولی 2 و3 داشت
    خوبی که این وسترنه داره usb 2 , 3 رو با هم ساپورت میکنه ولی سیگیت رو باید dockش رو بگیرید که اونم 30 دلاره و نمیارزه اگه یدونه هارد بخواهید بگیرید

اگر esata هم بخواهید می تونید یه کابل sata به esata بگیرید هارد 3.5 رو مستقیما به لپ تاپ می تونید وصل کنید
    فقط برقشو رو یا باید با پاور تامین کنید یا با این آداپتورهایی که روی این کیتای sata به usb هست
    خودمم این روشو قیل از این که اکسترنال بگیرم استفاده می کردم
    سرعتش خیلی خوبه انگار که هارد خود لپ تاپه
    Last edited by f_a_r_i_d; 03-08-2011 at 17:09.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض هارد اکسترنال وسترن دیجیتال

سلام دوست عزیز
    اگه میخواهی ارزون بخری اصلا کار درستی نیست که اطلاعاتتو فدای قیمت کنی
    اگه میخواهی کیفیت داشته باشه برو دنبال اینکه کدوم هارد کیفیت بهتری داره یا گارانتی و خدمات بهتری داره
    درضمن تمام هاردهای تو بازار ایران یا مال چین هست یا تایوان
    دنبال ژاپنی و آمریکائی و کره ای هم نرو که سرت کلاه میذارن
    من یه هارد اکسترنال سیلیکون پاور داشتم مدل A70 نوشته بود ضد
    آب و ضد ضربه بعد که یه مدت ازش استفاده کردم به فکر این افتادم که کاش میشد روی هارد رمز گذاشت تا کسی نتونه بازش کنه تمام نرم افزار های تو اینترنت رو هم تست کردم همشون اطلاعاتو مخفی میکردن هیچکدوم قفل نمیکنن و برای مخفی کردن هم باید وقت زیادی بذاری مثلا برای مخفی کردن 100 گیگ باید 0.5 ساعت وقت بذاری مخفی بشه بعد هم که میخواهی استفاده کنی نیم ساعت هم بذاری تا باز بشه
    یه روز هم تصمیم گرفتم هارد رو بشورم آخه نا سلامتی ضد اب بود دیگه وقتی شستمش (حدود 20 ثانیه زیر آب گرفتم)
    بعد دیدم توش آب رفته وقتی بازش کردم دیدم توی هارد پر از آبه ولی خوشبختانه به سیلندرهای هارد آب نرسیده بود در صورتی که تو تبلیغ هارد سیلیکون پاور همین مدل نوشته تا عمق 1 متری زیر آب بره مشکل نداره
    خلاصه وقتی بازش کردم دیدم دو تا هم اسفنج دو طرفش گذاشتن برای ضد ضربه بودنش عجب تکنولوژی پیشرفته ای
    خدانکنه این هارد ضربه بخوره و گرنه بیچاره که میشی به کنار دیگه هیچ بی پدر و مادری هم جوابگو نیست چون هارد بازشده
    خلاصه فروختمش و رفتم سراغ وسترن دیجیتال
    حداقل دیگه لاف نمیزنه
    تازه قفل هم داره بدون اینکه مخفی کنه همون اول که وصل کامپیوتر میکنی میگه رمزو بده
    هم قشنگتر
    هم کوچیکتر حدود 3 سانت
    هم سرعت بالاتر
    هم با کلاس تر
    هم معروفتر
    از همه مهمتر تایوانی هم هست
    موفق باشی

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •