تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 26

نام تاپيک: ایا امکان این وجود داره که کسی پاسورد کانکشن ADSL رو بدست بیاره ؟!

پروفشنال XMAN9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض ایا امکان این وجود داره که کسی پاسورد کانکشن ADSL رو بدست بیاره ؟!

سلام

راسش من از ADSL استفاده میکنم ولی الان چند روزیه که فهمیدم از روی کانکشن من پاسورد رو میزنن و میرن توی اینترنت.

یک خط تلفن هم بیشتر نداریم.

پاسورد رو هم خودم تغییر دادم و مطمئنم اون شخص نمیدونسته که پاسورد من چی بوده ولی نمیدونم از کجا و با چه ترفندی تونسته با کانکشن من بره توی اینترنت!

ایا واقعا میشه پاسورد کانکشن ADSL رو براحتی بدست اورد؟! و راهی هست که مانع این کار بشیم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    !!Half of the world

پيش فرض

سلام

راسش من از ADSL استفاده میکنم ولی الان چند روزیه که فهمیدم از روی کانکشن من پاسورد رو میزنن و میرن توی اینترنت.

یک خط تلفن هم بیشتر نداریم.

پاسورد رو هم خودم تغییر دادم و مطمئنم اون شخص نمیدونسته که پاسورد من چی بوده ولی نمیدونم از کجا و با چه ترفندی تونسته با کانکشن من بره توی اینترنت!

ایا واقعا میشه پاسورد کانکشن ADSL رو براحتی بدست اورد؟! و راهی هست که مانع این کار بشیم.
    طرف به سیستم شما دسترسی داره؟

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ایول به اون که لیف میره ولی چطوری؟ سرویس از کجا داری؟ کس دیگه ایی هست که با کامپیوتر تو کار کنه؟ و تا حالا شده که یوزر و پسوردت اینولید باشه؟ یعنی اون کانکت باشه و تو مونده باشی پشت در؟
    حالا از کجا اطمینان داری که کسی استفاده میکنه؟

آخر فروم باز MaSoUd555's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از روتر استفاده میکنی؟سعی کن پسورد رو تو تنظیمات خود روتر وارد کنی و کانکشن نسازی برای کانکت شدن

اگرم هم کانکشن داری تیک Password remember me رو بردار چون تو حافظه ذخیره میشه و با تروجان ها میشه فهمید

اگرم سیستم آلوده به کیلاگر باشه هم میتونه تمام کلیدهای زده شده به شما رو ضبط کنه و ببینه

از آنتی ویروس آپدیت استفاده کنید

در ضمن اگر مطمئنید از اشتراک شما استفاده میشه میتونید به ISP بگید کنترل کنه ایکی ثانیه شمارشو در میارن میدن بهت بعدشم که خودت بلدی میتونی شکایت کنیو کلی ترافیک از گلوش بکشی بیرون

(حتما ویندوزتم عوض کن قبل از وارد شدن به درایوها آنتی ویروس رو نصب کن آپدیت کن بیفت به جون هارد)

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

از روتر استفاده میکنی؟سعی کن پسورد رو تو تنظیمات خود روتر وارد کنی و

در ضمن اگر مطمئنید از اشتراک شما استفاده میشه میتونید به ISP بگید کنترل کنه ایکی ثانیه شمارشو در میارن میدن بهت بعدشم که خودت بلدی میتونی شکایت کنیو کلی ترافیک از گلوش بکشی بیرون

()
    البته اینا آرزوهای دور و دراز جنابعالیه چون همچو چیزی اتفاق نمی افته میگی نه خودت زنگ بزن و درخواست کن برای امتحان تا بفهمی چی به چیه.

آخر فروم باز MaSoUd555's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

البته اینا آرزوهای دور و دراز جنابعالیه چون همچو چیزی اتفاق نمی افته میگی نه خودت زنگ بزن و درخواست کن برای امتحان تا بفهمی چی به چیه.
    عزیز من ISP موظفه به شکایات شما رسیدگی کنه و این کارو باید انجام بده برا اونا مثل آب خوردنه

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

عزیز من ISP موظفه به شکایات شما رسیدگی کنه و این کارو باید انجام بده برا اونا مثل آب خوردنه
    محض امتحان تماس گرفتی یا رو هوا داری میگی؟

آخر فروم باز kourosh_sos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

دوست عزيز به فرض مثال يوزر نيم و پسورد شما توسط password sender ها يا كيلاگرها دزديده شده باشه اون طرف نميتونه از اينترنت شما استفاده كنه چون خط شما ranzhe شده هست و يوزر نيم و پسورد براي خط شما ساخته ميشه پس كسي نميتونه از اينترنت شما استفاده كنه معمولا يوزر نيم بصورت 0X-0Z-telphon ساخته ميشه كه 0X شماره مركز مخابراتي 0Z شما پورت و telphon شما تلفن شما هستش و پسورد هم بصورت آخر به اول شماره تلفنتون ساخته ميشه پس اگه كسي اين اطلاعات شما رو بدست بياره فقط تونسته شماره تلفن و شماره پورت و شماره مركز مخابراتيتو بدست بياره بعد يه سوال چي شد فكر كردي كسي داره از اكانتت استفاده ميكنه؟
    Last edited by kourosh_sos; 24-11-2009 at 22:48.

9. این کاربر از kourosh_sos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوست عزيز به فرض مثال يوزر نيم و پسورد شما توسط password sender ها يا كيلاگرها دزديده شده باشه اون طرف نميتونه از اينترنت شما استفاده كنه چون خط شما ranzhe شده هست و يوزر نيم و پسورد براي خط شما ساخته ميشه پس كسي نميتونه از اينترنت شما استفاده كنه معمولا يوزر نيم بصورت 0X-0Z-telphon ساخته ميشه كه 0X شماره مركز مخابراتي 0Z شما پورت و telphoیn شما تلفن شما هستش و پسورد هم بصورت آخر به اول شماره تلفنتون ساخته ميشه پس اگه كسي اين اطلاعات شما رو بدست بياره فقط تونسته شماره تلفن و شماره پورت و شماره مركز مخابراتيتو بدست بياره بعد يه سوال چي شد فكر كردي كسي داره از اكانتت استفاده ميكنه؟
    یعنی اگه دونفر مثلا شاتل داشته باشن نمیتونن از اکانت هم استفاده کنن؟ پس یوزر وپسورد به چه دردی میخوره اونوقت؟

آخر فروم باز kourosh_sos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

دوست عزيز بستگي به اون ISP داره كه الگوريتم طراحي يوزر نيم و پسوردش چي باشه ولي معمولا اون يوزر نيم و پسورد براي همون خط Ranzhe شده ساخته ميشه و ديگري نميتونه ازش استفاده كنه شما DSL رو با دايال آپ يكي نكن

12. این کاربر از kourosh_sos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •