تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: یاهو مسنجر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

9 یاهو مسنجر

سلام دوستان

چطور بفهمم من در لیست دوستم هستم یا نه ؟ همچنین چطور می شه فهمید در 24 ساعت گذشته کی آنلاین بوده ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

راهنمایی!!
    فقط در یک موردش میتونم کمکت کنم چون اصلا اهل چت نیستم و بعد از ده سال فهمیدم بی مصرفترین برنامه کامپیوتری همین یاهو مسنجره
    ولی آموزش امروز
    آيا در ليست دوستم هستم یا نه؟
    وقتي با يك نفر Chat مي كنيد از كجا مي فهميد طرف مقابل شما را در ليست خود Add كرده است يانه؟ كافيست به طرف مقابل يك PM بدهيم و هنگامي كه جواب طرف مقابل رسيد به بالاي پنجره ي مخصوص PM نگاه كنيد. دو حالت ممكن است رخ دهد:

خوب؟

یه چیزی هم بگم ؟
    شاید دوست داشته باشی آی دیتو پاک کنی و دیگه طرف توی لیستش آی دی تو رو نداشته باشه خوب ؟

برای اینکار:
    کافی است به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کنید:

پس از باز شدن صفحه، سه فیلد مشاهده می‏کنید.
    در فیلد اول، ID خودتان را که قصد دارید از لیست فردی پاک کنید را وارد نمایید.
    همچنین در فیلد دوم، پسورد ID خود را وارد کنید.
    نهایتأ در فیلد سوم یعنی ID، Victim's ID فرد مورد که قصد دارید خود را از Add Listش پاک کنید را وارد نمایید.
    در پایان بر روی آیکون سطل آشغال کلیک کنید.

پس از چند ثانیه، در صورتی که پیغامی با عنوان Your ID has been successfully removed from victim's addlist دریافت کردید، ID شما با موفقیت از Add List فرد مورد نظر پاک شده است.

اما به چند نکته مهم دقت کنید:
    در صورتی که با پیغام Victim should be offline رو به‏ رو شدید، بدین معنی است که فرد مورد نظر در حال حاضر آنلاین است و امکان پاک کردن ID شما از لیست او در حالی که آنلاین است وجود ندارد. در نتیجه این کار را در زمان دیگری که فرد آفلاین است انجام دهید.
    اگر با پیغام Your Username or password is wrong روبرو شدید، ID و پسوردی که وارد کرده اید غلط بوده است. مجدد آن را به شکل صحیح وارد نمایید.
    ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چه نیازی به وارد کردن ID و پسورد خودتان است؟ با کمی تأمل متوجه خواهید شد قطعأ سیستم برای اینکه بتواند ID شما را از لیست فرد پاک کند بایستی به حساب کاربری شما لوگین کرده و سپس اقدام نماید. در غیر این صورت هر ID که وارد می‏کردید از لیست فرد حذف می‏شد! که قطعأ امنیت یاهو انقدر پایین نیست. در نتیجه نگرانی امنیتی از وارد کردن پسورد خود نداشته باشید.
    همچنین پیش از انجام اینکار، در صورتی که با ID خود در یاهو مسنجر لوگین هستید از آن Sign Out کنید.

در پایان جهت فهم بیشتر مثالی می‏زنیم.
    فرض کنید ID ما shayan و پسورد آن star است و قصد داریم ID خود را از Add List فردی با ID به نام omid پاک کنیم. اطلاعاتی که بایستی در
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    وارد کنیم از بالا به پایین اینگونه است:

Your Password: star
    Victim's ID: omid
    با کلیک بر روی آیکون سطل آشغال، آی‏دی shayan که ID ما است، از لیست دوستان omid حذف می‏شود.

حالا برای این که دقیق بفهمیم که حالا طرف کی آنلاین بوده میتونیم صبر کنیم و وقتی اومد مستقیما از خودش بپرسیم

شوخی کردم
    ۲.اگر بين ID دوست شما و Instant Messenger دو خط ديده شود مانند: Yahoo Send ID…Instant Messenger در اين صورت ID شما در ليست دوستان تان وجود دارد.
    کد:
    ۱.اگر طرف مقابل شما را در ليستش نداشته باشد، در بالاي صفحه به صورت زير اسم ها را مشاهده خواهيم كرد: Yahoo Send ID Instant Messenger در اين صورت مي بينيد كه بين ID دوست شما و Instant Messenger فقط يك خط وجود دارد كه اين نشان مي دهد كه طرف مقابل شما را Add نكرده است.
    Your Username: shayan
    برای اینکار:
    ابتدا به آدرس زیر مراجعه کنید:
    کد:
    پس از باز شدن صفحه ، از بالای صفحه روی لینک Register کلیک کنید.
    اکنون در فرم باز شده اطلاعات خود را وارد نمایید. یک نام کاربری ، پسورد ، تأیید پسورد ، ایمیل و یک سوال امنیتی.
    پس از پر کردن فرم روی دکمه Register کلیک کنید.
    پیغام You may now login from the left sidebar به معنای ثبت نام موفقیت آمیز است.
    حال در قسمت نوار کناری صفحه Yahoo Tracker Login ، یوزر و پسورد ثبت نامی را وارد کرده و دکمه Log in را بزنید.
    خواهید دید که به صفحه جدیدی وارد میشوید.
    در این صفحه شما میتوانید آمارگیر های خود را بر روی هر ID تنظیم کنید.
    در نتیجه در قسمت Add Yahoo! Username for Tracking ، آی دی دوستتان را وارد کرده و دکمه Add را بزنید.
    پس از اینکار ID شما ثبت میشود.
    این ID تنها پس از لوگین به قسمت کاربری قابل دسترسی است.
    اکنون آمارگیر بر روی ID نصب شده است.
    کافی است در قسمت Track List ، روی آیدی مورد نظر کلیک کنید.
    وضعیت او را در 24 ساعت گذشته خواهید دید.
    دقت کنید سیستم کاری این آمارگیر به گونه ای است که پس از ثبت آیدی شروع به گرفتن آمار میکند. در نتیجه پس از ثبت یک آیدی جدید از همان زمان کار آمار گیری را شروع میکند.
    البته به عنوان مثال اگر آیدی irandel4u را add کنید ، چون این آیدی قبلأ در دیتابیس سایت ذخیره شده است ، از همان زمانی که برای اولین بار آمارگیری را شروع کرده است اطلاعات را نمایش میدهد.
    در پایان دقت کنید در صورتی که کاربر Invisible باشد ، وضعیت او به همان شکل آفلاین که طبیعی است نمایش داده خواهد شد.

پاینده باشید

3. 2 کاربر از ramtin_d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MaSoUd555's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینم یادتون نره بعد ازین که پستون رو تو سایت اول نوشتید و آیدی پاک شد حتما عوضش کنید

5. این کاربر از MaSoUd555 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

راهنمایی!!
    فقط در یک موردش میتونم کمکت کنم چون اصلا اهل چت نیستم و بعد از ده سال فهمیدم بی مصرفترین برنامه کامپیوتری همین یاهو مسنجره
    ولی آموزش امروز
    آيا در ليست دوستم هستم یا نه؟
    وقتي با يك نفر Chat مي كنيد از كجا مي فهميد طرف مقابل شما را در ليست خود Add كرده است يانه؟ كافيست به طرف مقابل يك PM بدهيم و هنگامي كه جواب طرف مقابل رسيد به بالاي پنجره ي مخصوص PM نگاه كنيد. دو حالت ممكن است رخ دهد:

خوب؟

یه چیزی هم بگم ؟
    شاید دوست داشته باشی آی دیتو پاک کنی و دیگه طرف توی لیستش آی دی تو رو نداشته باشه خوب ؟

برای اینکار:
    کافی است به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کنید:

پس از باز شدن صفحه، سه فیلد مشاهده می‏کنید.
    در فیلد اول، ID خودتان را که قصد دارید از لیست فردی پاک کنید را وارد نمایید.
    همچنین در فیلد دوم، پسورد ID خود را وارد کنید.
    نهایتأ در فیلد سوم یعنی ID، Victim's ID فرد مورد که قصد دارید خود را از Add Listش پاک کنید را وارد نمایید.
    در پایان بر روی آیکون سطل آشغال کلیک کنید.

پس از چند ثانیه، در صورتی که پیغامی با عنوان Your ID has been successfully removed from victim's addlist دریافت کردید، ID شما با موفقیت از Add List فرد مورد نظر پاک شده است.

اما به چند نکته مهم دقت کنید:
    در صورتی که با پیغام Victim should be offline رو به‏ رو شدید، بدین معنی است که فرد مورد نظر در حال حاضر آنلاین است و امکان پاک کردن ID شما از لیست او در حالی که آنلاین است وجود ندارد. در نتیجه این کار را در زمان دیگری که فرد آفلاین است انجام دهید.
    اگر با پیغام Your Username or password is wrong روبرو شدید، ID و پسوردی که وارد کرده اید غلط بوده است. مجدد آن را به شکل صحیح وارد نمایید.
    ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چه نیازی به وارد کردن ID و پسورد خودتان است؟ با کمی تأمل متوجه خواهید شد قطعأ سیستم برای اینکه بتواند ID شما را از لیست فرد پاک کند بایستی به حساب کاربری شما لوگین کرده و سپس اقدام نماید. در غیر این صورت هر ID که وارد می‏کردید از لیست فرد حذف می‏شد! که قطعأ امنیت یاهو انقدر پایین نیست. در نتیجه نگرانی امنیتی از وارد کردن پسورد خود نداشته باشید.
    همچنین پیش از انجام اینکار، در صورتی که با ID خود در یاهو مسنجر لوگین هستید از آن Sign Out کنید.

در پایان جهت فهم بیشتر مثالی می‏زنیم.
    فرض کنید ID ما shayan و پسورد آن star است و قصد داریم ID خود را از Add List فردی با ID به نام omid پاک کنیم. اطلاعاتی که بایستی در
    کد:
    وارد کنیم از بالا به پایین اینگونه است:

Your Password: star
    Victim's ID: omid
    با کلیک بر روی آیکون سطل آشغال، آی‏دی shayan که ID ما است، از لیست دوستان omid حذف می‏شود.

حالا برای این که دقیق بفهمیم که حالا طرف کی آنلاین بوده میتونیم صبر کنیم و وقتی اومد مستقیما از خودش بپرسیم

شوخی کردم
    ۲.اگر بين ID دوست شما و Instant Messenger دو خط ديده شود مانند: Yahoo Send ID…Instant Messenger در اين صورت ID شما در ليست دوستان تان وجود دارد.
    کد:
    ۱.اگر طرف مقابل شما را در ليستش نداشته باشد، در بالاي صفحه به صورت زير اسم ها را مشاهده خواهيم كرد: Yahoo Send ID Instant Messenger در اين صورت مي بينيد كه بين ID دوست شما و Instant Messenger فقط يك خط وجود دارد كه اين نشان مي دهد كه طرف مقابل شما را Add نكرده است.
    Your Username: shayan
    برای اینکار:
    ابتدا به آدرس زیر مراجعه کنید:
    کد:

پس از باز شدن صفحه ، از بالای صفحه روی لینک Register کلیک کنید.
    اکنون در فرم باز شده اطلاعات خود را وارد نمایید. یک نام کاربری ، پسورد ، تأیید پسورد ، ایمیل و یک سوال امنیتی.
    پس از پر کردن فرم روی دکمه Register کلیک کنید.
    پیغام You may now login from the left sidebar به معنای ثبت نام موفقیت آمیز است.
    حال در قسمت نوار کناری صفحه Yahoo Tracker Login ، یوزر و پسورد ثبت نامی را وارد کرده و دکمه Log in را بزنید.
    خواهید دید که به صفحه جدیدی وارد میشوید.
    در این صفحه شما میتوانید آمارگیر های خود را بر روی هر ID تنظیم کنید.
    در نتیجه در قسمت Add Yahoo! Username for Tracking ، آی دی دوستتان را وارد کرده و دکمه Add را بزنید.
    پس از اینکار ID شما ثبت میشود.
    این ID تنها پس از لوگین به قسمت کاربری قابل دسترسی است.
    اکنون آمارگیر بر روی ID نصب شده است.
    کافی است در قسمت Track List ، روی آیدی مورد نظر کلیک کنید.
    وضعیت او را در 24 ساعت گذشته خواهید دید.
    دقت کنید سیستم کاری این آمارگیر به گونه ای است که پس از ثبت آیدی شروع به گرفتن آمار میکند. در نتیجه پس از ثبت یک آیدی جدید از همان زمان کار آمار گیری را شروع میکند.
    البته به عنوان مثال اگر آیدی irandel4u را add کنید ، چون این آیدی قبلأ در دیتابیس سایت ذخیره شده است ، از همان زمانی که برای اولین بار آمارگیری را شروع کرده است اطلاعات را نمایش میدهد.
    در پایان دقت کنید در صورتی که کاربر Invisible باشد ، وضعیت او به همان شکل آفلاین که طبیعی است نمایش داده خواهد شد.

پاینده باشید
    تشکر دوست عزیز،

اما من یک سوال دیگه هم دارم ، من یکی از دوستانم رو از لیستم حذف کردم ، حالا می خوام بدون اینکه بفهمه چک کنم که آیا هنوز در لیست او هستم یا نه ؟

من دوباره add کردمش ولی هنوز با پیغام add request pending .. مواجه هستم . البته در نظر داشته باشین که بعضی وقتها دوستان من اشتباهی منو حذف کردن و دوبار ه add کردن من با اینکه اونها هنوز در لیست من هستن دوباره ادشون می کنم .

حالا می خوام بدون اینکه از اون دوستم بپرسم بدونم آیا هنوز در لیستش هستم یا نه ؟ من نمی تونم با هاش چت کنم چون اون در حال حاضر در لیست من نیست .

لطفا راهنمایی کنید

یک دنیا ممنون....

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

تشکر دوست عزیز،

اما من یک سوال دیگه هم دارم ، من یکی از دوستانم رو از لیستم حذف کردم ، حالا می خوام بدون اینکه بفهمه چک کنم که آیا هنوز در لیست او هستم یا نه ؟

من دوباره add کردمش ولی هنوز با پیغام add request pending .. مواجه هستم . البته در نظر داشته باشین که بعضی وقتها دوستان من اشتباهی منو حذف کردن و دوبار ه add کردن من با اینکه اونها هنوز در لیست من هستن دوباره ادشون می کنم .

حالا می خوام بدون اینکه از اون دوستم بپرسم بدونم آیا هنوز در لیستش هستم یا نه ؟ من نمی تونم با هاش چت کنم چون اون در حال حاضر در لیست من نیست .

لطفا راهنمایی کنید

یک دنیا ممنون....
    نه..نشد
    ببین
    تا وقتی که در لیستهای یاهو امکان ساخت گروه برای دوستان اد شده هست پس متعاقبا امکان اد کردن مضاعف دوستان نیز هست!! خوب ؟ پس یعنی این که add request pending میاد دلیل نمیشه که توی لیستش هستی یا نیستی
    شما با همون روش پنجره pm میتونی ببینی که توی لیستشون هستی یا نوچ!!
    راهنمایی از این شفافتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

نه..نشد
    ببین
    تا وقتی که در لیستهای یاهو امکان ساخت گروه برای دوستان اد شده هست پس متعاقبا امکان اد کردن مضاعف دوستان نیز هست!! خوب ؟ پس یعنی این که add request pending میاد دلیل نمیشه که توی لیستش هستی یا نیستی
    شما با همون روش پنجره pm میتونی ببینی که توی لیستشون هستی یا نوچ!!
    راهنمایی از این شفافتر

دوست خوب

من واقعا معذرت می خوام ، ولی همون روشی که گفتی چطوریه ؟ آخه وقتی نمی تونم باهاش چت کنم چطوری از همون روش خط فاصله استفاده کنم ؟ کجا باید برم ؟ نمی خوامpm بدم

نمی خوام باهاش حرف بزنم اما مثل اینکه وقتی من دوباره ادش کردم finish نکرده وگرنه دوباره در لیست من می اومد .

چکار کنم که از اون روشی که گفتی این موضوع رو بفهمم ؟ طوری که متوجه نشه

ممنونم

بازم عذر می خوام

اگه نباشه جاش خالی می مونه b3st.programmer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    جاده بی کسی

پيش فرض

سلام..
    یه سوال ؟؟!! ربطی به مسنجر نداره ولی خوب مربوط به یاهو و پروفایل هست..
    من قبلا کسی رو در صفحه پروفایل ام اضافه کردم،حالا می خوام حذف اش کنم..چی کار کنم..؟؟

بعد این سایت
    کد:
    هم حدود 6 ماهی هست که دیگه نشون نمی ده که کی آنلاین شدند..این پیغام میاد.

یه سایت ایرانی قدیما بود همچین سرویسی و میداد اگه اسمش یادتونه بگید...

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

عرضم به حضورتون که من خوب معمولا چت نمیکنم ولی خودمم نمیدونم چرا اینقده بلدم
    ساراجان مهم نیست که اون بیاد یا نیاد مهم اینه که بیاد !!! شما خودتو ناراحت نکن اصلا لازم نیست بیاد
    وقتی که شما برای آفلاین بزارید هم میتونید اون علامت ( دش ) - رو ببینید همون خط منها رو میگم
    وقتی که افلاین بود هم میشه امتحان کرد شما امتحان کن خودت میگیری چی میگم یه افلاین ساده و کوچولو و بی محتوا بهش بده مثلا یه پیام که برای ارسال به همه است و این چیزا که متوجه هم نشه ..چه میدونم
    خلاصه بوسیله افلاین گذاشتن هم میشه فهمید

داداش BEST PROGRAMMER
    دیگه از شما بعیده اسم خودتوم یزاری بهترین برنامه نویس ؟؟؟ من چیزی نمیگم بگرد پیدا کن

پروفشنال s2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    یه گوشه ازخاک ایران

پيش فرض

Yahoo ! Messenger بررسي سرويس هاي چت
    کد:

اگه نباشه جاش خالی می مونه b3st.programmer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    جاده بی کسی

پيش فرض

داداش BEST PROGRAMMER
    دیگه از شما بعیده اسم خودتوم یزاری بهترین برنامه نویس ؟؟؟ من چیزی نمیگم بگرد پیدا کن
    ُسلام..من سپهر هستم..خب شما بگو ما یاد بگیریم...من همین طور که نگاه کردم..چیزی پیدا نکردم.. سوال کردن هم برای هیچ کسی آر و اوفت نداره حتی برای بهترین پروفسور ها و دکتر های جهانچه برسه به ما جوون ها..

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •