تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 94

نام تاپيک: ال کلاسیکو / باز هم پیروزی بارسا

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض ال کلاسیکو / باز هم پیروزی بارسا

سایت گل - اگر نتایج معاینات همانطور که پیش بینی می شود باشد لیو مسی، ستاره بارسا دو بازی آینده این تیم مقابل اینتر میلان و رئال مادرید را از دست می دهد.

مارکا روزنامه چاپ مادرید بلافاصله بعد از تعویض مسی در بازی مقابل آتلتیک بیلبائو خبر داد که مسی از ناحیه عضله پای چپ مصدوم شده است.

پپ گواردیولا سرمربی بارسلونا در کنفرانس مطبوعاتی در این باره گفت: نتایج اولیه چندان امیدوار کننده نیست اما ما تا روز یکشنبه منتظر می مانیم.

با سرماخوردگی اریک آبیدال، رافا مارکس و یحیی توره و مصدومیت زلاتان ایراهیموویچ، مصدومیت مسی خبری بسیار بد برای بارسلونا قبل از این 2 بازی مهم است.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2009/11/22
    Last edited by nw_nk; 28-11-2009 at 13:39.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض قابل توجه طرفداران بارسلونا: 11 بازیکن خود را برای ال کلاسیکو انتخاب کنید

اگر به جای پپ گواردیولا بودید تیم خود را چگونه ارنج می کردید؟

سایت گل - در آستانه برگزاری ال کلاسیکو ، مهمترین مسابقه این فصل اروپا که با حضور ستارگان گرانقیمت حساسیتی مضاعف یافته است ، تیم منتخب خود را انتخاب کنید. طرفداران بارسا با توجه به اینکه لیونل مسی مصدوم است ، به بازیکن جانشین او نیز فکر کنند.

تیم مورد علاقه خود را در بخش نظرات بنویسید و در انتظار نمایش آن در همان بخش باشید.

کد:
    2009/11/22

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض قابل توجه طرفداران رئال مادرید: 11 بازیکن خود را برای ال کلاسیکو انتخاب کنید

طرفداران رئال می توانند از این فرصت برای حضور در نقش مانوئل پیگرینی استفاده کنند.

سایت گل - در آستانه برگزاری ال کلاسیکو ، مهمترین مسابقه این فصل اروپا که با حضور ستارگان گرانقیمت حساسیتی مضاعف یافته است ، تیم منتخب خود را انتخاب کنید. طرفداران رئال مادریدبا توجه به اینکه کریس رونالدو هنوز بهبود نیافته است ، به بازیکن جانشین او نیز فکر کنند.

تیم مورد علاقه خود را در بخش نظرات بنویسید و در انتظار نمایش آن در همان بخش باشید.

کد:
    2009/11/22

پروفشنال BehzadKiNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تبریـــز

پيش فرض

از دست بدهند یا ندهند باز هم بازنده کهکشانی ها هستند . . .

حـــــرفـه ای CATALONIA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Eclipse

پيش فرض

بارسا با تیم نوجوانانش یا نونهالانش هم میتونه رئال ببخشید کریس رونالدو رو ببره
    این که تیم نیست کریس رونالدو و پوله
    رونالدو باشه میبرن نباشه میبازن
    در مقابل بارسا هم که همیشه میبازن
    راستی چه خبره این همه مصدوم
    من میگم این کاره رئالی هاست رفتن اینا رو مصدوم کردن

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض کریس رونالدو می خواهد در ال کلاسیکو حضور داشته باشد

ستاره پرتغالی نمی خواهد این بازی را از دست بدهد.

سایت گل- کریس رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید، که امروز به تنهایی و جدا از سایر بازیکنان تیمش به تمرین پرداخت، همچنان به دنبال رسیدن به آمادگی کامل برای بازی هفته آینده مقابل بارسلوناست.

او 9 بازی اخیر تیمش در رقابت های مختلف را از دست داده است اما احتمالا به بازی حساس مقابل بارسلونا خواهد رسید.

رئال مادرید شب گذشته با پیروزی مقابل سانتاندر به صدر جدول لالیگا بازگشت و رونالدو صبح امروز در کمپ تمرینی وادبه باس به تمرین پرداخت.

او به همراه لاسانا دیارا با مربی بدنساز تیم به تمرین پرداختند و با انجام حرکات مختلف، این جلسه تمرینی راپشت سرگذاشتند. بازیکنانی که شب گذشته در مقابل راسینگ به میدان رفته بودند، یک جلسه تمرینی سبک را پشت سر گذاشتند تا در روزهای آینده خود را برای بازی مقابل زوریخ در لیگ قهرمانان اروپا آماده کنند.
    گوتی و فن نیستلروی که دوران نقاهت را سپری می کنند، در سالن بدنسازی به تمرین پرداختند و تیتو، دروازه بان تیم C باشگاه، با کاسیاس و یرزی دودک تمرین کرد.

کد:
    2009/11/22

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض خبرخوش برای آبی و اناری ها: مسی به بازی با اینتر می رسد

مصدومیت ستاره آرژانتینی برای یک روز تمام اخبار باشگاه بارسلونا را تحت الشعاع قرار داد.

سایت گل- آبی و اناری ها دیشب در سن مامس در مقابل اتلتیک بیلبائو به تساوی 1-1 رسیدند تا در فاصله یک هفته مانده به ال کلاسیکو، صدر جدول را از دست رفته ببینند. اما خبر ناگوارتر برای آنها، مصدومیت لیونل مسی بود. او در برخورد با آموربیه تا، مدافع حریف نقش زمین شد و لحظاتی بعد جای خود را بویان داد. در ابتدا تصور می شد که مصدومیت او به حدی است که علاوه بر بازی مقابل اینتر در لیگ قهرمانان، ال کلاسیکو را نیز از دست خواهد داد اما امروز یک منبع نزدیک به این بازیکن خبر داد که او به بازی مقابل اینتر خواهد رسید و در صورتی که اتفاق غیر منتظره ای نیفتد، در بازی مقابل رئال مادرید نیز حضور خواهد داشت.

کد:
    2009/11/23

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض برنامه هواداران بارسلونا برای استقبال از کریس رونالدو

از نظر طرفداران بارسلونا تنها یک رونالدو وجود دارد که البته، او کریس نیست.

سایت گل- طرفداران بارسلونا قصد دارند از یک پلاکارد بزرگ در ال کلاسیکو پرده برداری کنند که در آن کریس رونالدو متهم به تقلید از "رونالدو واقعی"، بازیکن برزیلی که اکنون برای کورنتیانس بازی می کند، شده است.
    اعضای یکی از گروه های افراطی طرفدار بارسلونا این پلاکارد عظیم را به شکل پیراهن باشگاه کاتالانی درست کرده اند و قصد دارند در ال کلاسیکو که هفته آینده برگزار می شود، در نوکمپ به نمایش بگذارند. روی این پیراهن نام RONALDO و شماره 9 نوشته شده و طرفداران قصد دارند این شعار را فریاد بزنند:" تنها یک رونالدو وجود دارد، فقط یک رونالدو و او پرتغالی نیست!"

آنها با این شعار به مهاجم برزیلی سابق تیم شان اشاره خواهند کرد که در فصل 97-1996 برای آبی و اناری ها به میدان رفت و در 49 بازی ای که در همه رقابت های برای بارسا به میدان رفت، 47 بار گلزنی کرد. او با بارسلونا، جام برندگان جام اروپا، کوپا دل ری و توپ طلای اروپا را از آن خود کرد.

بعضی از طرفداران بارسلونا ادعا کرده اند که کریس رونالدو برای تقلید از "رونالدو واقعی" شماره 9 می پوشد. ستاره پرتغالی احتمالا در بازی این هفته در نوکمپ به میدان خواهد رفت اما به نظر می رسد استقبال گرمی از سوی هواداران رقیب انتظارش را نمی کشد.

کد:
    2009/11/24

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض دانیل آلوس: با پای شکسته هم جلوی رئال بازی می کنم

مدافع برزیلی بارسا با بازی خوبش و پاس گلی که داد، برتری اش را به رخ مایکون، رقیبش در تیم ملی برزیل، کشید.

سایت گل- دنیل آلوس، مدافع برزیلی تیم بارسلونا، پس از پیروزی 2-0 تیمش در مقابل اینتر گفت که بارسا در موقعیت های این چنینی هرگز شکست نمی خورد.

"برد مقابل نراتزوری یک باید بود و بارسا برای تثبیت صعود به مرحله بعد رقابت ها، باید به آن دست پیدا می کرد. هیچ شکی وجود ندارد که بازیکن های این تیم همگی قهرمانند، این تیم درچنین موقعیت هایی هرگز شکست نمی خورد. ما نشان دادیم که جای بازیکنانی که هر کدام چیزی با خودشان به تیم آورده اند - ابراهیموویچ و مسی- خالی است، اما ما بدون آنها نیز به اندازه کافی توانایی داریم."

آلوس در بازی دیشبمصدوم شده، اما می گوید در مقابل رئال حتی "با پای شکسته" نیز بازی خواهد کرد.

کد:
    2009/11/25

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض ايبراهيموويچ: بارسا، پيروز ال‌كلاسيكو خواهد بود

بارسلونا روحيه‌اي كاملا تهاجمي دارد و من مطمئن هستم ما در اين بازي پيروز خواهيم شد و گل‌هاي فراواني به‌ثمر خواهيم رساند.

سايت گل - زلاتان ابراهيموويچ بدون شك يكي از بهترين بازيكنان حال حاضر دنياست. او كه در قهرماني‌هاي اينتر درسري آ نقش بسزايي داشت اكنون در بارسلونا به يكي از بازيكنان كليدي اين تيم تبديل شده است. گفت‌و‌گوي ابراهيموويچ با سايت فيفا را مي‌خوانيد.

به‌رغم حضور كوتاه‌ در بارسلونا به يكي از بازيكنان كليدي اين تيم تبديل شده‌ايد. آيا فكر مي‌كرديد به اين زودي با شرايط اينجا خو بگيريد؟
    خودم انتظار نداشتم فصل جديد در يك ليگ جديد اينگونه برايم آغاز شود. مي‌خواستم تا آنجا كه مي‌توانم فصل را خوب شروع كنم ولي فكر مي‌كنم براي اين كار اندكي زمان نياز داشته باشم. اما هم‌تيمي‌ها و مربي جديدم كمك بسياري به من كردند و هنوز هم كمك مي‌كنند. وقتي شما در زمين در كنار تعدادي بازيكن با استعداد و بزرگ بازي مي‌كنيد، آنگاه نبايد نگران مساله‌اي باشيد. اگر كار خود را انجام دهيد همه چيز به صورت طبيعي پيش خواهد رفت.

در اينتر و بارسلونا تحت نظر مربيان بزرگي كار كرده‌ايد. رويكرد مورينيو و گوارديولا به فوتبال چه تفاوت‌هايي با هم دارد؟
    بزرگ‌ترين تفاوت اين دو اين است كه گوارديولا در تمرينات خيلي فعال‌تر از مورينيوست و دليل آن، اين است كه خودش يك بازيكن بزرگ بوده اما هر دو آنها شور و اشتياقي وصف‌نشدني براي كسب موفقيت دارند. آنها خيلي راحت با بازيكنان خود حرف مي‌زنند و آنچه را كه مي‌خواهند به آنها انتقال مي‌دهند. هر دو آنها در نظر من قهرمان هستند. آنها رابطه خوبي با بازيكنان خود دارند. من خيلي راحت مي‌توانستم با مورينيو حرف بزنم با گوارديولا هم همينطور هستم.

آيا با حضور در اينجا هيچ‌يك از هم‌تيمي‌هاي جديدت باعث تعجبت نشدند؟
    خير چرا كه پيش از اين، بازي آنها را ديده بودم.ايني‌يستا، مسي، آنري و كيتا همگي بازيكنان فوق‌العاده‌اي هستند اما من بازي آنها را در داخل زمين ديده بودم براي همين از توانايي‌هاي آنها متعجب نشدم. براي من افتخار بزرگي است كه در كنار چنين بازيكناني بازي مي‌كنم.

يك‌شنبه هفته آينده، اولين ال‌كلاسيكو را تجربه خواهي كرد.
    در اهميت فوق‌العاده اين بازي شكي نيست. اين بازي نه‌تنها براي بازيكنان بلكه براي باشگاه هم بسيار مهم است. من فكر مي‌كنم اين بازي براي همه طرفداران فوتبال در دنيا جذابيت دارد. هيچ كس نسبت به اين بازي بي‌تفاوت نيست. ما در خانه بازي مي‌كنيم و اميدوار هستيم پيروز شويم.

آيا ممكن است مثل بازي فصل گذشته در سانتياگو برنابئو با نتيجه 6 بر 2 به پيروزي برسيد؟
    واقعا نمي‌توانم تصور كنم در جريان اين بازي چه اتفاقاتي رخ خواهد داد اما بارسلونا روحيه‌اي كاملا تهاجمي دارد و من مطمئن هستم ما در اين بازي پيروز خواهيم شد و گل‌هاي فراواني به‌ثمر خواهيم رساند.

کد:
    2009/11/25

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •