تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 10 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 94

نام تاپيک: ال کلاسیکو / باز هم پیروزی بارسا

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض ويا: اميدوارم ال كلاسيكو مساوي تمام شود

ويا، مهاجم والنسیا، می گوید که تیماش این فصل در تمامی جبهه ها خواهد جنگید.

سايت گل - مهاجم تیم والنسیا، دیوید ویا، اعلام کرد که تیمش برای حضورقدرتمند در هر سه جام به شدت تلاش خواهد کرد.

والنسیا در حال حاضر در لیگ برتر باشگاه های اسپانیا در رتبه چهارم جدول است و تنها چهار امتیاز از تیم اول فاصله دارد.

ویا میگوید تیماش بایدمایورکا را آخر این هفته در مستايا شکست بدهد تا بتواند همچنان تهدیدی برای دو تیم اول جدول باشد.اومی گوید «ما می خواهیم در دو ماه پایانی فصل نه تنها در لیگ اسپانیابلکه در جام یوفا و کوپا دل ری هم جز تیمهای منتخب باشیم. مهمترین مسئله بردن مایورکا است، ما به خودمان ایمان داریم. بارسا مقابل مادریدبازی خواهد کرد و ما این بازی را خواهیم دید، چرا که این دو تیم رقبای ماهستند. امیدوارم بازی خیلی خوبی ببینم و اگر مساوی کنند برای ما خیلی خوب می شود. چرا که اگر بتوانیم مایورکا را ببریم اختلافمان با آنها تنهادو امتیاز می شود.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2009/11/25

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض گوتی ال کلاسیکو را از دست خواهد داد

مصدومیت این هافبک باتجربه شدیدتر از چیزی است که در ابتدا تصور می شد.

سایت گل- براساس گزارش ها، گوتی به دلیل مصدومیت از ناحیه ران، نمی تواند رئال مادرید را در دیدار حساس این هفته مقابل بارسلونا همراهی کند.

براساس گزارش روزنامه Marca، او دچار پارگی جزئی از ناحیه عضله چهار سر ران پای چپش شده بنابراین در بازی یکشنبه آینده حضور نخواهد داشت. گوتی برای مشخص شدن میزان مصدومیتش روز دوشنبه به کلینیک سانیتاس دلا مورالخا مراجعه کرد و به نظر می رسد مصدومیتش جدی تر از آن است که در ابتدا تصور می شد.

این بازیکن 33 ساله از زمان درگیری لفظی اش با پیگرینی در بین دو نیمه دیدار مقابل آلکورکون که به شکست 4-0 رئال انجامید، غائب است اما مشخص شده که او در تلاش است تا به ترکیب اصلی تیمش بازگردد.
    با این وجود، به نظر می رسد که او با توجه به مصدومیت جدیدش، به این زودی ها به میادین بازنخواهد گشت.

کد:
    2009/11/25

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض رونالدو: دوست دارم جلوی بارسا بازی کنم و ببریم

من مطمئنم که به زودی همان بازیکن قبل از مصدومیت خواهم شد، گل خواهم زد و به رئال کمک خواهم کرد.

سایت گل - کریس رونالدو که در بازی مفابل اف ث زوریخ سرانجام به میدان رفت ،با همان اعتماد به نفس و غرور مخصوص به خودش از عزم جدی برای بازی در ال کلاسیکو و پیروزی در آن گفت.
    او بعد از بازی به آس گفت:«من خسته ام چراکه هنوز 100 در صد آماده نیستم .اما این مثل یک شروع دوباره برای من بود. البته من مطمئنم که به زودی همان بازیکن قبل از مصدومیت خواهم شد، گل خواهم زد و به رئال کمک خواهم کرد.»
    کریس که به سرعت به سئوال خبرنگار آس درباره ال کلاسیکو رسید، در این باره می گوید:من می خواهم در ال کلاسیکو بازی کنم ، البته اگر شرایط خوبی داشته باشم . با این حال طبیعی است که تصمیم نهایی با سرمربی خواهد بود. رئال در حال حاضر در لیگا و لیگ قهرمانان صدر نشین است و این بدون من والبته با من به دست آمده است.»
    او همچنین می گوید گلزنی مقابل بارسا به انازه برد دراین بازی اهمیت ندارد. چون برد رئال را در صدر دست نیافتنی خواهد کرد:«امروز گل نزدم اما سعی می کنم در بازی بعد این کار را بکنم . برای من نتیجه برد مهم نیست ، مهم فقط 3 امتیازی است که باید آن را ببریم.»

کد:
    2009/11/26

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض نارضایتی پلگرینی از نمایش رئال

باید سرگرم کننده تر و زیباتر بازی کنیم چون این اعتبار و هویت ماست.

سایت گل - مانوئل پلگرینی سرمربی رئال از نمایش تیمش مقابل زوریخ راضی نیست. او که یکشنبه بزرگترین بازی فصل را با بارسلونا برگزار خواهد کرد ، به بازکنانش پیغام می دهد که باید جدی تر باشند.

او می گوید:«ما باید نگران باشیم چراکه تیم آنطور که می خواستیم بازی نکرد.این بازی از نظر فنی ، آنی نبود که من می خواستم گرچه از طرف دیگر ما در فاز دفاعی بد نبودیم...»به عقیده او در بازی مقابل زوریخ کمبود

خلاقیت و تحرک رئال را آزار داد:«البته ما خوش شانس هم نبودیم . ما موقعیتهایی داشتیم که استفاده از آنها همه چیز را ساده تر می کرد.در کل ما باید سرگرم کننده تر و زیباتر بازی کنیم چون این اعتبار و هویت ماست.»

مهندس درباره بازی با بارسا هم می گوید:«بازی با بارسلونا به شدت متفاوت است. آنها در شرایط پایداری قرار دارند و ما به دنبال چیزهای تازه ای هستیم . به نظر من تفاوت زیادی بین دو تیم نیست.»

کد:
    2009/11/26

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض دنی آلوس: امیدوارم رونالدو در ال کلاسیکو حضور داشته باشد

مدافع برزیلی دوست دارد هر دو تیم با تمام قوا پای به میدان بگذارند. او همچنین اعتقاد دارد که سفیدها برای انتقام شکست 6-2 فصل قبل پای به نوکمپ خواهند گذاشت.

سایت گل- دنی آلوس امیدوار است که کریس رونالدو بتواند رئال مادرید را در بازی مقابل بارسلونا همراهی کند تا هر دو تیم با بهترین بازیکنانشان پای به میدان بگذارند.

ستاره پرتغالی بعد از هفته ها مصدومیت در بازی دیشب تیمش مقابل زوریخ به میدان رفت و احتمالا اولین ال کلاسیکوی زندگی اش را روز یک شنبه تجربه می کند.

آلوس به نشریه AS گفت:" من می خواهم او در بازی حضور داشته باشد زیرا در مسابقه ای به این بزرگی، بهترین بازیکنان باید بازی کنند. ما قصد داریم در ال کلاسیکو به پیروزی برسیم."

آلوس اعتقاد دارد که بازیکنان فصل قبل رئال که هنوز در این تیم حضور دارند، همچنان از شکست 6-2 مقابل آبی و اناری در سانتیاگو برنابئو آزرده اند. "اگر من برای رئال مادرید بازی می کردم، در این بازی برای گرفتن انتقام به نوکمپ می آمدم. ما با نمایشی که در مقابل اینتر داشتیم، نشان دادیم که چه تیم بزرگی هستیم. ما همچنین نشان دادیم که علی رغم غیبت بعضی از بازیکنان مهم تیم، باز هم می توانیم تیم ترسناکی برای حریفان باشیم."

کد:
    2009/11/26

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض سرخیو راموس: بارسلونا را 2-1 شکست می دهیم

سایت گل- سرخیو راموس، مدافع تیم رئال مادرید، با اعتماد به نفس پیش بینی می کند که تیمش در بازی این هفته در مقابل بارسلونا در نوکمپ به پیروزی می رسد.

او در مصاحبه با وب سایت باشگاه رئال گفت:" پیروزی با هر نتیجه ای من را راضی می کند اما فکر می کنم 2-1 می بریم." اگرچه او اعتقاد دارد که تیمش به صدر نشینی در لالیگا ادامه خواهد داد، اما گفت که می داند تیم گواردیولا نیز از کیفیت بالایی برخوردار است.

" آنری از شرایط خوبی برخوردار است. او بازیکنی سرعتی است و تغییر مسیرهای فوق العاده ای دارد وباید بسیار تلاش کنید تا از شما عبور نکند.

اینیستا یکی از بهترین بازیکنان دنیاست. شاید چندان مورد توجه قرار نمی گیرد زیرا اسپانیایی است و برای دشمن ابدی ما بازی می کند اما کاری که او در تیمی مثل بارسلونا انجام می دهد، بسیار دشوار است.
    مسی نیز در مانند کاکا و رونالدو، یکی از بهترین های جهان است. او یک شش اضافی دارد."

راموس در تمرینات تیم ملی با بعضی از بازیکنان بارسا در مورد این بازی شوخی می کرد اما تاکید کرد که با آغاز بازی همه دوستی ها به کنار گذاشته می شود.

" همیشه شوخیهایی وجود دارد اما هیچ وقت جدی نست. این نشان می دهد که یک رقابت سالم بین رئال و بارسلونا وجود دارد. روابط خوبی بین بازیکنان دو تیم وجود دارد مانند دوستی من با ژاوی، پویول و اینستا در تیم ملی. تفاوت امتیازی کم بین دو تیم اهمیت بازی را افزایش میدهد. همین اختلاف کم در پایان فصل ما را از هم جدا می کند و مشخص کننده تیم قهرمان است. این در زمانی که فابیو کاپلو مربی تیم بود، اتفاق افتاد و در آن فصل پیروزی مقابل بارسلونا موجب قهرمانی ما شد. این بازی ها فصل شما را دگرگون می کند و به شما آرامش پیروزی در مقابل رقیب همیشگی را می دهد. و همین خود بهترین جایزه است."

کد:
    2009/11/26

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض بنزما در اولین ال کلاسیکوی فصل ژاوی را شکست داد

سایت گل- کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال مادرید، ژاوی، هافبک بارسلونا را امروز بعد از ظهر در بازی FIFA 10 از سری بازی های پلی استیشن 3، با نتیجه 3-0 شکست داد.

بر اساس گزارش Realmadrid.com، ژاوی و بنزما برای انجام این بازی به صورت Online با هم در ارتباط بودند و می توانستند عکس العمل های همدیگر را از طریق وب کم ببینند. نیمه اول با نتیجه 0-0 به پایان رسید اما در نیمه دوم کریس رونالدو 3 بار برای بنزما گلزنی کرد تا اولین ال کلاسیکو فصل به سود رئالی ها به پایان برسد.
    بنزما در تبلیغات نسخه فرانسوی این بازی مشارکت دارد و از تابستان برای بازار یابی آن فعالیت می کند.

بنزما در کنفرانس مطبوعاتی پس از این بازی به خبرنگاران گفت:" این یک بازی بود اما من دوست دارم در بازی این هفته نیز نتیجه مشابهی رقم بخورد." مهاجم فرانسوی سپس به تحسین کریس رونالدو پرداخت:" کریس در دنیای واقعی نسبت به این بازی، بازیکن بهتری است."

اگر چه بنزما و ژاوی امروز کمی با هم خوشگذرانی کردند اما در بازی روز یک شنبه بین آنها از دوستی خبری نیست و آنها در ترکیب تیم هایشان برای انجام بزرگترین نبرد سال به میدان می روند.

کد:
    2009/11/26

کـاربـر بـاسـابـقـه Behroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

بدون مسی هم برنده میشیم

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض پیگرینی برای بازی با بارسا، بنزما را به جای ایگواین در ترکیب قرار می دهد

پیروزی در ال کلاسیکو، اختلاف رئال با بارسلونا را به چهار امتیاز افزایش می دهد.

سایت گل- بر اساس گزارش نشریه AS، مانوئل پیگرینی، سرمربی رئال مادرید، قصد دارد کریم بنزما و رائول را در ترکیب اصلی دیدار مقابل بارسلونا قرار دهد و گونزالو ایگواین، مهاجم آماده و آرژانتینی سفید ها بازی را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد.
    با توجه به آمار گلزنی فوق العاده ایگواین در هفته های اخیر، قرار گرفتن کریم بنزما، مهاجم سابق لیون، در ترکیب اصلی کهکشانی در دیدار حساس مقابل بارسلونا تعجب برانگیز است.
    در حالی که مهاجم آرژانتینی در سه بازی آخر خود در لالیگا، چهار بار گلزنی کرده و تک گل رئال را در دیدار مقابل اف سی زوریخ در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده، کریم بنزما در 13 بازی اخیر خود در همه رقابت ها تنها 4 گل زده است.
    رائول، مهاجم با تجربه رئال نیز با پنج گل، بیشتر از مهاجم فرانسوی گلزنی کرده است. البته او در 18 بازی این تعداد گل را به ثمر رسانده است.
    رئال در حالی پای به نوکمپ می گذارد که پیروزی در ال کلاسیکو، موجب خواهد شد تا آنها چهار امتیاز از حریف دیرینه شان پیش بیفتند و در صورتی که سویا موفق شود در ورزشگاه سانچز پیس خوان در دربی آندلس، مالاگا را شکست دهد، بارسلونا به رده سوم جدول سقوط خواهد کرد.

کد:
    2009/11/27

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض گری لینه کر امیدوار است بارسلونا در ال کلاسیکو رئال مادرید را شکست دهد

مهاجم سابق تیم ملی انگلیس خاطرات خوبی در ال کلاسیکو دارد.

سایت گل- گری لینه کر، مهاجم سابق بارسلونا، گفت که دیدار ال کلاسیکو بین رئال مادرید و بارسلونا بیش از یک مسابقه فوتبال است و اضافه کرد که امیدوار است آبی و اناری ها در بازی روز یک شنبه، سفیدها را شکست دهند.

لینه کر در اواخر دهه 1980، دوران موفقی را در بارسلونا سپری کرد و در 103 بازی برای کاتالان ها، 43 بار گلزنی کرد. ضمن اینکه او در اواین تجربه اش در ال کلاسیکو، هت تریک کرد تا بارسا 3-2 رئال را شکست دهد.

او در مصاحبه با AS گفت:" من از بازی هایی که مقابل رئال مادرید انجام دادم، خاطرات خوبی دارم به ویژه از اولین بازی در نوکمپ زیرا من هت تریک کردم و دو گل ابتدایی را در همان پنج دقیقه اول بازی وارد دروازه حریف کردم. دیدن فریاد خوشحالی 120هزار نفر واقعا فوق العاده بود.
    این بازی، بیش از یک مسابقه فوتبال است و قابل مقایسه با هیچ دیدار دیگری نیست. در کاتالونیا همچنان احساس خفقان دوران فرانکو وجود دارد و کاتالان ها فکر می کنند تنها جایی که صحبت کردن برای شان خطری ندارد، ورزشگاه است. این دو تیم از بزرگترین و موفق ترین تیم های فوتبال دنیا هستند و دیدن بازی آنها لذت بخش است.
    من همیشه طرفدار بارسلونا هستم به ویژه در بازی مقابل رئال مادرید. امیدوارم آنها پیروزی شوند."

کد:
    2009/11/27

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •