تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: 2 سوال cpuيي؟؟

آخر فروم باز amirpcp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

کی گفته dual core=core 2 duo !؟!
    من کمی شک داشتم که این دو یکی باشن اما اینطوری که در نرم افزار ها بود یعنی در برنامه cpu-z برام نوشته بودcore 2 duo اما در مشخصات ویندور گفته بود dual-core من هم گفتم یکی هستند .
    چرا در این دو نرم افزار هر کدوم یک چیزی گفتند من الان ااز کجا بفهمم از من چی هست؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من کمی شک داشتم که این دو یکی باشن اما اینطوری که در نرم افزار ها بود یعنی در برنامه cpu-z برام نوشته بودcore 2 duo اما در مشخصات ویندور گفته بود dual-core من هم گفتم یکی هستند .
    چرا در این دو نرم افزار هر کدوم یک چیزی گفتند من الان ااز کجا بفهمم از من چی هست؟
    ببین کلا برای شناسایی و تست و ارزیابی سخت افزار اصلا نباید به ویندوز توجه کنیم چون اصلا دقت و تنظیما کافی رو ندارن...نرم افزارهای خاص و مورد تایید برای این کار عرضه شدن پس چیزایی مثل تست نمره دهی ویستا نوشتن مشخصات اکس پی و ... قابل توجه نیست حتی تو مواردی cpu z-gpu z هم قادر به شناسایی یا شناسایی ددرست یک قطعه نیستند...
    بهترین مرجع سازندست.
    تو این مورد برای مشخص شدن ریز اطلاعات یک پردازنده می تونی به سایت شرکت سازنده سر بزنی و مدلش رو پیدا کنی که همونطور که قبلا گفتم پردازنده شما از سری Pentium Dual Core هست...
    Last edited by Kianoosh; 22-11-2009 at 15:53.

3. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال aliarnold's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ببین کلا برای شناسایی و تست و ارزیابی سخت افزار اصلا نباید به ویندوز توجه کنیم چون اصلا دقت و تنظیما کافی رو ندارن...نرم افزارهای خاص و مورد تایید برای این کار عرضه شدن پس چیزایی مثل تست نمره دهی ویستا نوشتن مشخصات اکس پی و ... قابل توجه نیست حتی تو مواردی cpu z-gpu z هم قادر به شناسایی یا شناسایی ددرست یک قطعه نیستند...
    بهترین مرجع سازندست.
    تو این مورد برای مشخص شدن ریز اطلاعات یک پردازنده می تونی به سایت شرکت سازنده سر بزنی و مدلش رو پیدا کنی که همونطور که قبلا گفتم پردازنده شما از سری Pentium Dual Core هست...
    در ضمن در لینوکس (اوبونتو)هم با دستور lshw میشه مشخصات کامل رو دید که انصافا دقیق تر از اون جایی ندیدم

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •