تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 46

نام تاپيک: Resident Evil: The Darkside Chronicles

اگه نباشه جاش خالی می مونه tatu_mail's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام . امید وارم حال همگی تان خوب باشد . چند روزی است که بازی resident evil 4 را گرفته ام . و تو یکی از مرحله ها سخت دچار مشکل شده ام .
    مرحله ی 3-3 که دختری با نام ashley در یک در گیر کرده است . و یک در بزرگ هم در great hall است و سه تیکه دارد که وصتی اش را که شکل کله ی بز است را پیدا کرده ام ولی نمی دانم تکه های دیگرش کجا هستند ....
    یک جای دیگر هم وقتی در باغچه ی ان مرد قد کوتاه می روی و حیوانات خانگی او را می کشی و عکس را که روی یک قطه ی اهنی نسب شده است را بر میداری و در را باز می کنی و همون دختره را که لبس قرمز پوشیده است را در فیلم ان قسمت می بینیم و بعد از پایان فیلم دری در ان جا هست که وقتی وارد ان میشوید یک در دیگر هم وجود دارد که به ان نیزه وصل شده است و در توی ان در یک صندوق است و لی من نوی توانم در را باز کنم .
    لطفا به من کمک کنید .. ...
    یا اگر جای کلید ها و قطعات دری را که سه تکه دارد را میشناسید عکس نقشه ی ان جا را بفرستید یا راهنمایی کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

please help me
    دوست عزيز ايت تاپيك مخصوص رزيدنت اويل 4 نيست تو فروم بپخش مخوصش ميتوني كمك بگيري

سلام دوستان خوبم
    كسي نميدونه براي PC هم مياد يا نه ؟ قبول داريد نسخه 1-2-3 فقط اويل بودن بقشون واقعا مضخرف بود
    يه دو تا اويلم بود كه ظاهرا براي GAME CUBE اويل زيرو و شبيح سازي اويل 1 كه واقعا جالب بود اميد وارم اين شماره براي pc هم بياد.
    يه سوال شما كيه اين نسخشو بازي كرديد شخصيتشو نشون ميده ؟ يا به صورت احمقانه فقط نشونه تفنگ نشون ميده؟

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

خب یه مدتی هست که منتشر شده این قسمت و الان هست تو بازار گیم پلی متفوتی داره درسته مدت کمی بازی کردم ولی گاهی اوقات شخصیت هارو به صورت خاص خود کنسول نشون میده نمی دونم چطور باید بیان کرد ولی اکثرا هدف رو نشون میده.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_gm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

خب یه مدتی هست که منتشر شده این قسمت و الان هست تو بازار گیم پلی متفوتی داره درسته مدت کمی بازی کردم ولی گاهی اوقات شخصیت هارو به صورت خاص خود کنسول نشون میده نمی دونم چطور باید بیان کرد ولی اکثرا هدف رو نشون میده.
    این بازی برای PC اومده ؟؟

آخر فروم باز online_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

نه خیر برای پی سی نیست و فعلا فقط برای Wii هست. البته اگر سیستم خوبی دارید میتونید با شبیه ساز اجراش کنید.

راستی بازی مثل The House of the dead فقط نشونه تفنگ رو نشون میده. گاهی هم خود شخصیت ها رو نشون میده ولی تو فیلمهاش هست.

مهمترین ویژگی ایی که داره اینه که 2009 هست همین به آدم آرامش میبخشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_gm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سیستمم خیلی قوی نیست. متوسطه ولی خیلی دوست دارم این و umbrella chronicles رو بازی کنم.
    بازیهای wii رو کجا میفروشن؟ قیمتشون چقدره؟
    لینک دانلود شبیه سازش رو هم اگه میشه بده.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سیستمم خیلی قوی نیست. متوسطه ولی خیلی دوست دارم این و umbrella chronicles رو بازی کنم.
    بازیهای wii رو کجا میفروشن؟ قیمتشون چقدره؟
    لینک دانلود شبیه سازش رو هم اگه میشه بده.
    جمهوری - توپخونه - پایتخت

از 800 دیدم تا 5000 تومن

داره خودمونی میشه Ahadtv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

به نظر من بازی از لحاظ داستانی خیلی کم و کاستی داشت. بعضی تغییرات هم نا مناسب بود.

پروفشنال konami-pes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

این بازی واسه PC اومده من خودم تو مغازه دیدم ولی نخریدم چون بازی مثل قبلی ها سوم شخص نیست

داره خودمونی میشه Ahadtv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

این بازی واسه PC اومده من خودم تو مغازه دیدم ولی نخریدم چون بازی مثل قبلی ها سوم شخص نیست
    البته مستقیما واسه پی سی کدنویسی نشده بلکه با شبیه ساز اجرا میشه.

آخر فروم باز online_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

به نظر من بازی از لحاظ داستانی خیلی کم و کاستی داشت. بعضی تغییرات هم نا مناسب بود.
    شما تا آخر رفتی؟ من گرفتمش ولی چون گیر داره حوصله ندارم برم (هر چند IGI 2 رو با گرافیک 32 و با کلی گیر و شیشه تا آخر رفتم) ولی دیگه رمق جوونی برام نمونده.

این بازی برای PC نیومده و نمیاد. پس اگر جایی دیدید حتما با شبیه ساز هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •