تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 23 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 222

نام تاپيک: این دو مادربورد سوکت AM3

آخر فروم باز pourya_bo2pmc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پرشیا - ایساتیس (یزد)

پيش فرض

ultra_black عزیز تا الان سپاسگذارم

راستش دارم درباره ی این پیشنهاداتون تو نت مطالعه میکنم تا اطلاعاتم بیشتر و سوالاتم از شما دقیقتر و فنی تر بشه و همه ی زحمت به دوش شما نیفته

حتما بعد از بررسی هام سوالات زیادی واسم پیش میاد که مزاحم شما میشم

بقیه ی سوالامو بعد از گرفتن اطلاعات بیشتر فردا از شما دوست عزیز میپرسم

شب به خیر

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

ultra_black عزیز تا الان سپاسگذارم
    خواهش میکنم
    راستش دارم درباره ی این پیشنهاداتون تو نت مطالعه میکنم تا اطلاعاتم بیشتر و سوالاتم از شما دقیقتر و فنی تر بشه و همه ی زحمت به دوش شما نیفته
    بله اینطوری خیلی بهتره و اطلاعات خیلی بیشتری هم بدست میارید
    حتما بعد از بررسی هام سوالات زیادی واسم پیش میاد که مزاحم شما میشم

بقیه ی سوالامو بعد از گرفتن اطلاعات بیشتر فردا از شما دوست عزیز میپرسم

شب به خیر
    من در خدمتتون هستم
    موفق باشید

3. این کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پرشیا - ایساتیس (یزد)

پيش فرض

بله با توجه به بررسی های من مزایای سوکت 1366 :
    پشتیبانی از رم بصورت 3کاناله
    دارای مادربوردهای دارای پشتیبانی از کراس فایر و اس ال آی
    ارتقا در آینده به corei9 پردازنده های 6 هسته ای اینتل

1-درسته؟

2- آیا برای سوکت 1156 پردازنده های جدیدی از اینتل برای آینده قراره معرفی بشه ؟ و قابلیت نصب نسل بعدی یعنی corei9 رو دارن ؟

3-درست یادم نیست اما فکر کنم یه جا خوندم به علت . . . ( شما بگین ) دیگه در corei7 مشکل هنگ کردن سیستم وجود نداره آره ؟

4-اما با وجود این مزایا ، سوکت 1156 پردازنده 860 داره که با اختلاف قیمت 40 تومن فکر کنم به طور محسوسی از 920 قویتره ( من که خریدم افتاد واسه یک سال دیگه اما شما به خریداران فعلی کدومو پیشنهاد میدین ؟ و دلیلتون )

ultra_black عزیز با توجه به بررسیهای اولیه ی من درباره AM3 و پاسخهای شما که تجربه و اطلاعات بسیار خوبی دارین و کشیده شدن بحث به سوکتهای 1156 و 1366 اینتل بحثهای این تاپیک که به نظر من خلاصه و عصاره ی بحثهای زیادی در نت هستش امیدوارم برای تمام هموطنانم که این روزا قصد خرید رو دارن مفید واقع بشه برای من که اگه حتی فقط یک پرشین باشه و به دردش بخوره کافیه

امیدوارم
    Last edited by pourya_bo2pmc; 23-11-2009 at 15:22.

کاربر فعال مشاوره برای خرید قطعات سخت افزاری sir payman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ولی برای Core i5 و Core i7 چون مموری کنترلر روی CPU هست برای باس رم محدودیتی ندارید
    مگه مال amd کجاس اونم روی cpu هست دیگه.در ضمن برای هر دوشون محدودیت وجود داره.

6. این کاربر از sir payman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

مگه مال amd کجاس اونم روی cpu هست دیگه.در ضمن برای هر دوشون محدودیت وجود داره.
    خیر دوست من
    رم کنترلر AMD روی مادربرد هست
    Core i5 و Core i7 تا بالای 2000 رم ساپورت میکنه و ربطی هم به برند و مدل مادربرد نداره

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پرشیا - ایساتیس (یزد)

پيش فرض

بله با توجه به بررسی های من مزایای سوکت 1366 :
    پشتیبانی از رم بصورت 3کاناله
    دارای مادربوردهای دارای پشتیبانی از کراس فایر و اس ال آی
    ارتقا در آینده به corei9 پردازنده های 6 هسته ای اینتل

1-درسته؟

2- آیا برای سوکت 1156 پردازنده های جدیدی از اینتل برای آینده قراره معرفی بشه ؟ و قابلیت نصب نسل بعدی یعنی corei9 رو دارن ؟

3-درست یادم نیست اما فکر کنم یه جا خوندم به علت . . . ( شما بگین ) دیگه در corei7 مشکل هنگ کردن سیستم وجود نداره آره ؟

4-اما با وجود این مزایا ، سوکت 1156 پردازنده 860 داره که با اختلاف قیمت 40 تومن فکر کنم به طور محسوسی از 920 قویتره ( من که خریدم افتاد واسه یک سال دیگه اما شما به خریداران فعلی کدومو پیشنهاد میدین ؟ و دلیلتون )

ultra_black عزیز با توجه به بررسیهای اولیه ی من درباره AM3 و پاسخهای شما که تجربه و اطلاعات بسیار خوبی دارین و کشیده شدن بحث به سوکتهای 1156 و 1366 اینتل بحثهای این تاپیک که به نظر من خلاصه و عصاره ی بحثهای زیادی در نت هستش امیدوارم برای تمام هموطنانم که این روزا قصد خرید رو دارن مفید واقع بشه برای من که اگه حتی فقط یک پرشین باشه و به دردش بخوره کافیه

امیدوارم
    سلام
    پست آخرییه من رو دیدید ؟

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

سلام
    پست آخرییه من رو دیدید ؟
    سلام
    ببخشید الان دیدم
    1-درسته؟
    بله
    سوکت 1156 برای Core i5 و Core i7 860/870 طراحی و به بازار هم عرضه شده و احتمالا CPU های دیگه ای هم بر اساس این سوکت تولید خواهند شد (ولی احتمالا CPU های متوسط و ارزان قیمت)
    خیر Core i9 براساس سوکت 1366 تولید خواهد شد
    در آینده نزدیک Core i7 930 به بازار خواهد اومد که قدرت و قیمتش تقریبا برابر با 860 خواهد بود به همین دلیل من فعلا 920 و در آینده 930 رو پیشنهاد میدم
    منم امیدوارم این بحث ها مفید واقع بشه و به درد بقیه دوستانی که قصد خرید سیستم دارند بخوره

10. این کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پرشیا - ایساتیس (یزد)

پيش فرض

به نکته ی خوبی اشاره کردین اومدن 930

1-وقتی من دربارش تو سایتهای خارجی میخوندم نوشته بودن arriving Q1 2010 منظور از q چیه ؟ و به نظر شما بعد چه مدت از گذشت عرضه جهانیش با قیمت واقعی خودش فروششو در کشور خودمون شاهد هستیم ؟

2- قیمتشو پس از عرضه شدن زده بودن 290 دلار یعنی تقریبا با 920 هم قیمت هست شما میگین چجوری میشه ؟ یعنی 920 قراره پس از عرضه ی 930 ارزونتر بشه و یا 920 همون قیمت و 930 گرونتر ؟

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

1-وقتی من دربارش تو سایتهای خارجی میخوندم نوشته بودن arriving Q1 2010 منظور از q چیه ؟
    Quarter 1
    سه ماهه اول 2010
    و به نظر شما بعد چه مدت از گذشت عرضه جهانیش با قیمت واقعی خودش فروششو در کشور خودمون شاهد هستیم ؟
    مشخص نیست ولی معمولا بعد یکی 2 ماه قیمتش متعادل میشه

2- قیمتشو پس از عرضه شدن زده بودن 290 دلار یعنی تقریبا با 920 هم قیمت هست شما میگین چجوری میشه ؟
    احتمالا اوایل 320-330
    بعد از متعادل شدن زیر 300 تومن
    عنی 920 قراره پس از عرضه ی 930 ارزونتر بشه و یا 920 همون قیمت و 930 گرونتر ؟
    احتمالا ارزونتر بشه
    و شاید هم تولیدش متوقف بشه!(بسته به سیاستهای تولید کننده داره)

کاربر فعال مشاوره برای خرید قطعات سخت افزاری sir payman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیر دوست من
    رم کنترلر AMD روی مادربرد هست
    Core i5 و Core i7 تا بالای 2000 رم ساپورت میکنه و ربطی هم به برند و مدل مادربرد نداره
    ultra black عزیز شما یه سرچ بکن و اگه میشه 1 مادربورد به من نشون بدید که این حرف شما رو تایید کنه.
    memory controler روی مادر بورد در سوکت 775 اینتل بود و amd در مدلهای am2+ am2 و am3 مموری کنترلرش روی خود cpu هست.

14. این کاربر از sir payman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •