تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 97

نام تاپيک: تخصصی ترین بررسی Pixon 12 & Satio

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مرند

پيش فرض

کاش حداقل متنو میخوندی ! در مورد نویز که بعله نویز پیکسون بیشت معلوم میشه ه ولی رنگ نویزهاش سفید هستش و بلوری ... اما ساتیو نویزهاش رنگی هستش و با فتوشاپ هم درست نمیشه و یکی از دلایلی که رنگارو بنفش میگیره اینه که نویز بنفش توش زیاده ... که شما بهش دقت نمیکنی ولی اگه دقت کنی میبینی که همونقدر که نویز بلوری تو عکس اسمون پیکسون هستش نویز به رنگ بنفش تو ساتیو هم هست ... ولی چون دقت نمیکنی به نظرت میاد که کمتر باشه و این نویز پاک کردنش حتی با فتوشاپ خبسیار سخته ...
    آها حالا متوجه شدم یعنی هر روز که مثلا ده تا عکس گرفتی و حالا که دو سه هزارتا عکس تو کامپیوترم هستش و از طرفی چون پیکسون داری که نویز هاش با فتوشاپ از بین میره باید یه چند سال پشت کامپیوتر بشینم و انارو پاک کنم
    آخه مرد حسابی من چی کار دارم که کدوم نویزش چه رنگیه من میرم گوشیی میگیرم که نویزاش زیاد تو چشم نباشه دیگه آخه چه کاریه لطفا وقتی میخاین یه چیزی بگین لطفا کمی تعصبو بزارین دور ساتیو یا پیکسون مال شرکت باباتون که نیست اینجوری با تعصب حرف میزنین
    در ضمن من کاری به لنز28 و اینا ندارم فقط کیفیت عکس برام مهمه حالا میخاد لنز 10 بزاره یا 1000 بزاره!!
    Last edited by mahdi1360; 19-11-2009 at 18:08.

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

گل محمدی جان درسته .. اما wdr در پیکسون احتمالا فعال نیس و سایه ها به نظرم تاریکه .. اینو بچه هایی که سامسونگ دارن و از wdr استفاده میکنن میتونن متوجه بشن
    Last edited by pulp_152; 20-11-2009 at 10:31.

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

البته این یه تجربست !!!
    کلآ آپشنهای دوربین سامسونگ مفت گرونه ! ISO - WDR - Contrast - Brightness همشون الکیه ! من که خودم دوربین جی810 (که به اصطلاح بهترین کمرافون پارسال شد) رو زیر و روو کردم اصلآ نتونستم عکس درست و درمون بندازم ! مثلآ با برایتنس -2 و ایزو 100 یه عکس ماکرو با فلاش بندازی هیچ فرقی با عکس برایتنس 0 و ایزو 800 نداره ! جفتش سفید میشه ! با امنیا هم تست کردم همین مشکلو داره ! (البته الان دوستان میان میگن جی810 و امنیا اینطورن و این پیکسون اینطوری نیست)
    سونی هم که ماشالله اصلآ ایزو و کنتراست و ... نداره (البته تو سی905 داره) پس حداقل یه قدم جلوتره که مشتریشهاش رو سر کار نمیذاره ! بهترین عکسش رو هم تو حالت اتومات ارائه میده ! البته نه که هیچ چیز نداشته باشه ! یه سری حالتهای خاص داره که همه گوشیها دارن ! مثله نایت ! پرتریت و داکیومنت و .... که هر کدوم برای یه موقعیت ساخته شدن و واقعآ هم جواب میدن
    توی آپشنها فقط نوکیا رو قبول دارم که اقعآ هر گزینه ای رو دست بزنی توی عکس تاثیرشو نشون میده ! از براینتس گرفته تا کنتراست و شارپنس و ایزو و.... همشون تاثیر میذارن رو عکس !!

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوربین حرفه ای روی گوشی ها ! سامسونگ ! باز میگن الان تعصبیه ... ولی بیشترین تنظیماتو سامسونگ داره و واقعا هم تاثیر داره .. یعنی wdr ... ایزو ..اشباع و غیره تو گوشی من که خیلی خیلی تاثیر گذاره و میدونم رو 8510 هم همینطوره .. 8910 هم همینطوره ... حالا g810 رو نمیدونم

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

آها حالا متوجه شدم یعنی هر روز که مثلا ده تا عکس گرفتی و حالا که دو سه هزارتا عکس تو کامپیوترم هستش و از طرفی چون پیکسون داری که نویز هاش با فتوشاپ از بین میره باید یه چند سال پشت کامپیوتر بشینم و انارو پاک کنم
    آخه مرد حسابی من چی کار دارم که کدوم نویزش چه رنگیه من میرم گوشیی میگیرم که نویزاش زیاد تو چشم نباشه دیگه آخه چه کاریه لطفا وقتی میخاین یه چیزی بگین لطفا کمی تعصبو بزارین دور ساتیو یا پیکسون مال شرکت باباتون که نیست اینجوری با تعصب حرف میزنین
    در ضمن من کاری به لنز28 و اینا ندارم فقط کیفیت عکس برام مهمه حالا میخاد لنز 10 بزاره یا 1000 بزاره!!

نویز که تو چشم نیست !

باعث میشه تصویر به هم بریزه ... مثلا خطهای صاف از صافی در میان یکم حالت میگیرن ...

شما به 2 عکس بالا نگاه کن ببین چنین اتفاقی برای پیکسون افتاده ؟

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

دوربین حرفه ای روی گوشی ها ! سامسونگ ! باز میگن الان تعصبیه ... ولی بیشترین تنظیماتو سامسونگ داره و واقعا هم تاثیر داره .. یعنی wdr ... ایزو ..اشباع و غیره تو گوشی من که خیلی خیلی تاثیر گذاره و میدونم رو 8510 هم همینطوره .. 8910 هم همینطوره ... حالا g810 رو نمیدونم
    من که گفتم :
    (البته الان دوستان میان میگن جی810 و امنیا اینطورن و این پیکسون اینطوری نیست)
    مهم نیست ! عکسا هست و هر کسی هم بسته به نظر خودش و امکانات و 100 البته قیمت گوشی میره و کیس مورد نظرش رو میخره
    بحث بیخودی هست

کاربر فعال انجمن متفرقه meha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

قابل توجه دوست عزیز VBYOFSKI

این عکسها سایت جی اس ام دات آی آر از جی اس آرنا گرفته که کار همیشگیش هست کپی ولی یکم دست توش میاره و نظر الکی میده!

در ضمن من همیشه گفتم هیچ وقت نمیشه روی اینطور بررسی ها و مقایسه نظر داد چونکه شنیدن کی بود مانند دیدن؟هرچه قدر هم عکس مثه دیدن هست ولی خودتون تجربه نکردید!
    شاید بد گرفته شده شاید دستکاری شده و هر چیز دیگه اصلا موقعیت عکس و..... من هیچ وقت بر اساس این مقایسه ها تصمیم و نظر قطعی نداشتم.....

بیخود هم دارید دعوا میکنید به نظر من!(تا خودتون تجربه نکردید دعوا نکنید!)

پروفشنال VBYOFSKI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

قابل توجه دوست عزیز VBYOFSKI

این عکسها سایت جی اس ام دات آی آر از جی اس آرنا گرفته که کار همیشگیش هست کپی ولی یکم دست توش میاره و نظر الکی میده!

در ضمن من همیشه گفتم هیچ وقت نمیشه روی اینطور بررسی ها و مقایسه نظر داد چونکه شنیدن کی بود مانند دیدن؟هرچه قدر هم عکس مثه دیدن هست ولی خودتون تجربه نکردید!
    شاید بد گرفته شده شاید دستکاری شده و هر چیز دیگه اصلا موقعیت عکس و..... من هیچ وقت بر اساس این مقایسه ها تصمیم و نظر قطعی نداشتم.....

بیخود هم دارید دعوا میکنید به نظر من!(تا خودتون تجربه نکردید دعوا نکنید!)
    سلام.
    من تو همون پستمم گفتم که قصد بی احترامی ندارم.
    ولی راستش زیاد جالب نیست این جی اس ام (نظر شخصیه من). یادمه زمانه c902 گفته بود عکساش به درد نمیخوره

من قصد دعوا هم نداشتم.

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

پیشنهاد میدم برین مال فون آرنا رو ببینین بعد بیایین نظر بدین
    .

تا دیروز دوستان میگفتن PhoneArena فقط طرفداری سامسونگو میکنه و طبیعی هستش که به گوشیهای برندهای دیگه نمره پایین بده . حالا نمیدونم چطور برعکس شده یعنی GSMArena بد شد PhoneArena خوب شد

کلآ آپشنهای دوربین سامسونگ مفت گرونه ! ISO - WDR - Contrast - Brightness همشون الکیه
    عکاس نیستی اصلا نمیدونی چیو باید کی فعال کنی همرو اومدی باهم فعال کردی بعد میگی الکیه .

ببین اون موقع که سامسونگ Face Detection داشت شما داشتین نور عکس رو کم و زیاد میکردین

مخلصیم .

10. 3 کاربر از S A M S U N G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Ali_BlueBoy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ته ران...!!!

پيش فرض

البته این یه تجربست !!!
    کلآ آپشنهای دوربین سامسونگ مفت گرونه ! ISO - WDR - Contrast - Brightness همشون الکیه ! من که خودم دوربین جی810 (که به اصطلاح بهترین کمرافون پارسال شد) رو زیر و روو کردم اصلآ نتونستم عکس درست و درمون بندازم ! مثلآ با برایتنس -2 و ایزو 100 یه عکس ماکرو با فلاش بندازی هیچ فرقی با عکس برایتنس 0 و ایزو 800 نداره ! جفتش سفید میشه ! با امنیا هم تست کردم همین مشکلو داره ! (البته الان دوستان میان میگن جی810 و امنیا اینطورن و این پیکسون اینطوری نیست)
    سونی هم که ماشالله اصلآ ایزو و کنتراست و ... نداره (البته تو سی905 داره) پس حداقل یه قدم جلوتره که مشتریشهاش رو سر کار نمیذاره ! بهترین عکسش رو هم تو حالت اتومات ارائه میده ! البته نه که هیچ چیز نداشته باشه ! یه سری حالتهای خاص داره که همه گوشیها دارن ! مثله نایت ! پرتریت و داکیومنت و .... که هر کدوم برای یه موقعیت ساخته شدن و واقعآ هم جواب میدن
    توی آپشنها فقط نوکیا رو قبول دارم که اقعآ هر گزینه ای رو دست بزنی توی عکس تاثیرشو نشون میده ! از براینتس گرفته تا کنتراست و شارپنس و ایزو و.... همشون تاثیر میذارن رو عکس !!
    خدائیش دیگه همش کشکی نیستن.......
    ولی کنتراستو منم قبول دارم که زیاد تاثیر نداره...

ولی ایزو و wdr فجیح...!!! تاثیر داره.....

12. این کاربر از Ali_BlueBoy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •