تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 10 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 99

نام تاپيک: بررسی رادیو پخش های ساخت چین

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من يه ضبط ال سي دي ميخوام ولي ارزون باشه پايونير قيمت كردم 600 به بالا خيلي گرونه. من براي بنز 230 مدل 78 ميخوام الان رو خودش جي وي سي نصب هست. ولي ال سي دي ميخوام كه هم كاركيت لازم دارم هم اينكه فلش ميزنم فولدرها رو بياره و داخل فولدرها برم راحت اجرا كنم.
    در ضمن گوشي وصله به كاركيت كسي تو ماشين باشه نخواي بشنوه بايد گوشي رو برداري حرف برني؟؟ اين كاركيت هاي جدا كه براي موبايل ساخته شده يه گوشي بي سيمي هم ب ايد روش ميزاشت كسي بود اون رو بر ميداشتي حرف ميزدي.

من ضبط ال سي دي مدل سايلكس كه گفت گارانتيش خيلي عاليه 300 هزار تومان 7 اينچ معمولي ارزونتر هست ولي اونايي كه 7 اينچ هست روي ماشين ميمونه يه جا تو خيابان باشه ميدزدن. ولي 3 اينچ هاش پنلي هست گفت بر ميداري ميبري. خيلي بده اينجوري.
    ال سي دي خالي خوبه كه بزني بر داري ببري كه اونم همين ضد سرقتي ها هست گرونه كه پايونيير و جي وي سي داره
    من چيكار كنم ؟؟؟
    سلام
    اگه مارك خوب ميخواهيد فقط پايونير،هزينش رو هم بايد بپردازيد.مدلهاي پائينتر هم هست ولي اين امكاناتي كه شما خواستي رو نداره.
    Last edited by hamidR15; 06-04-2010 at 10:34.

2. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

خوب الان پایونیر چی خوبه ؟؟ مدل و قیمتش رو میگین؟؟؟؟ سایت فارسی نمایندگی پایونیر هستش؟؟؟ جی وی سی رو رفتم دیدم dvd monitor هاش همه رنج قیمت 540 به بالا بودش.

اگه نباشه جاش خالی می مونه nima_voroojak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

خوب الان پایونیر چی خوبه ؟؟ مدل و قیمتش رو میگین؟؟؟؟ سایت فارسی نمایندگی پایونیر هستش؟؟؟ جی وی سی رو رفتم دیدم dvd monitor هاش همه رنج قیمت 540 به بالا بودش.
    دوست عزیز شما یه سر به سایت پایونیر شاپ بزن ببین چیزی پیدا میکنی

5. این کاربر از nima_voroojak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    اگه مارك خوب ميخواهيد فقط پايونير،هزينش رو هم بايد بپردازيد.مدلهاي پائينتر هم هست ولي اين امكاناتي كه شما خواستي رو نداره.
    سلام
    فكر كنم مانيتور دارها از450 شروع ميشه به بالا

7. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه farredsky's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اول یه سوال : * آیا اگر در این مدل پخش ؛ روی USB FLASH یا CD یا DVD ؛فایلهای تصویری (MPG-WMV, ...) رو بصورت DATA و نه بصورت استاندارد VCD,DVD ؛ رایت کنیم میتونه بخونه یا خیر؟؟؟؟

ضبط های چینی که می خونه حتی فایل dat که اغلب دی وی دی های خونگی بدون فرمت خاص vcd نمی تون بخونن اجرا می کنه.
    Last edited by farredsky; 11-04-2010 at 15:33.

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اول یه سوال : * آیا اگر در این مدل پخش ؛ روی USB FLASH یا CD یا DVD ؛فایلهای تصویری (MPG-WMV, ...) رو بصورت DATA و نه بصورت استاندارد VCD,DVD ؛ رایت کنیم میتونه بخونه یا خیر؟؟؟؟

ضبط های چینی که می خونه حتی فایل dat که اغلب دی وی دی های خونگی بدون فرمت خاص vcd نمی تون بخونن اجرا می کنه.
    سلام
    من دقيق نميدونم ميخونه يا نه.ولي فكر نميكنم بخونه.شما با يه نمايندگي تماس بگيريد و سوال نمائيد.

داره خودمونی میشه real man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض DVD فابريك

دوستان سلام

من DVD فابريك ماشين(سوناتا) رو گرفتم و نصب كردم. از اونجا كه اونم چينيه گفتم سوالم رو اينجا مطرح كنم

يه مشكل باهاش دارم و اون اينكه زماني كه روي پخش CD هست يه چيز شبيه Screen Saver فعال ميشه و كل صفحه آبي ميشه و روش اين پيغام نوشته شده كه " به جهت ايمني از مود تصويري استفاده نكنيد"
    هر چقدر هم كه با LCD ور ميري كنار نميره. كلا دلبخواه مياد و گاهي حذف ميشه

كسي ميدونه چجور غيرفعال ميشه
    يا نمايندگيش كجاست ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه farredsky's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

شاید برای حفظ ایمنی در حال حرکت تصویر نشون نمی ده و یک سنسور تشخیص حرکت داشته که حالا روی این ماشین بهش وصل نیست .. از اونایی که سوناتا دارن باید بپرسی.

12. این کاربر از farredsky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه real man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شاید برای حفظ ایمنی در حال حرکت تصویر نشون نمی ده و یک سنسور تشخیص حرکت داشته که حالا روی این ماشین بهش وصل نیست .. از اونایی که سوناتا دارن باید بپرسی.
    بحث همينجاست. چيزي كه ياد گرفتم اينه كه استاندارد اين جور پخش‌هاست.

فقط زماني كه ترمز دستي بالا باشه مود تصويريش فعاله.

در ايران اما يه رله ميزارند تا تو حركت هم فعال باشه !

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

رفتم پیش دوستم تو عباسی 10 سالی هست تو کار سیستم و دزدگیر هستش
    اومد باند 500 وات واقعی کنوود ببنده کنسول من باند قبلی که بود کوچیک بود نشد بعد wav بست گفت روسی هست جنسش خوبه اون هم خوب جواب نداد آخرش پایونییر TS-A696E بست برام خیلی خوبه یه آمپیلی خوب هم قیمت 70قرار شد بدن ببندم عالی میشه. باندهایی که بستم چطوره ؟؟؟
    ضبط هم Sunstech CA-DV7050UB مانیتور 7 اینچ با آنتن تی وی بست برام کیفیت ال سی دیش واقعا عالیه و تمام فرمت ها رو ساپورت میکنه رو ماشین خودش هم همین رو بسته گفت هرچی شد بیار برای خودم. پایونییر گفت باید 600 پول بدی بعد چدا برای Tv , blutoth خرج کنی فایده نداره این خودش همه چی داره ی دوربین حرفه ای عقب گذاشت برام ردیف شد کلا شد 500 هزار خیلی هم از قیمت هاش زد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •