تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 99

نام تاپيک: بررسی رادیو پخش های ساخت چین

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه مدل هایی از ضبط و پخش FULL شرکت SUMMER دیدم با پشتیبانی شرکت سماراد کیش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " target="_blank" rel="nofollow">http://<a href="http://www.samaradki...dkish.com/</a>

نظر شما روی مدلهای آن چیست ؟ گیفیت دارند ؟ تا چه خد قابل اعتمادند؟
    سلام
    من شخصا براي اولين بار هست كه اسم اين شركت رو شنيدم و نميتونم نظري بدم.40 سال تجربه داره ولي تا حالا كجا بوده؟!!
    البته شايد محصولات صوتي و تصويري خودروش بهتر از مارشال باشه.بايد تست كرد.همينجوري نميشه نظر داد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ايــران

پيش فرض چـه مارکی بهتره

از این سیستم های صوتی تصویری چینی چند مدل توی بازار هست ؟

من یـه مدل دیدم توی مغازه , کـه طرف میگفت کیفیتش خوبه . یـه سال هم گارانتی شرکتی داره . کسایی

هم کـه خریدن راضی بودن . قیمتش رو هم گفت حدود 300 هزار تومن . از نوع DIN 1 هم بود . که مونیتورش

موتور داره و موقع پخش فیلم یا تلویزیون یا موبایل میاد بیرون . و توی جای پخش معمولی نصب میشه . پانلش

هم جدا میشه . مزیتش اینه که چون اندازه ظاهریش معمولیه ، جلب توجه نمیکنه (بخصوص برای سارقین محترم /)

نظرتون چیه . صرف میکنه اینقدر براش هزینه کرد . کسی قیمت ارزون تر جایی سراغ داره ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از این سیستم های صوتی تصویری چینی چند مدل توی بازار هست ؟

من یـه مدل دیدم توی مغازه , کـه طرف میگفت کیفیتش خوبه . یـه سال هم گارانتی شرکتی داره . کسایی

هم کـه خریدن راضی بودن . قیمتش رو هم گفت حدود 300 هزار تومن . از نوع DIN 1 هم بود . که مونیتورش

موتور داره و موقع پخش فیلم یا تلویزیون یا موبایل میاد بیرون . و توی جای پخش معمولی نصب میشه . پانلش

هم جدا میشه . مزیتش اینه که چون اندازه ظاهریش معمولیه ، جلب توجه نمیکنه (بخصوص برای سارقین محترم /)

نظرتون چیه . صرف میکنه اینقدر براش هزینه کرد . کسی قیمت ارزون تر جایی سراغ داره ؟
    سلام
    قبلا گفتم باز هم تاكيد ميكنم،دو رو بره اين برندهاي چيني نرويد!

اگه نباشه جاش خالی می مونه R_M_1002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

برند غیر چینی مناسب ؛ برای مدلهایی که مانیتور از داخل ضبط بیرون می آید ؛ معرفی کنید !!!! (pIONEER , JVC , SONY , CLARION , ... کدوم بهترند ؟
    خودرو:206
    Last edited by R_M_1002; 15-03-2010 at 00:46.

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برند غیر چینی مناسب ؛ برای مدلهایی که مانیتور از داخل ضبط بیرون می آید ؛ معرفی کنید !!!! (pIONEER , JVC , SONY , CLARION , ... کدوم بهترند ؟
    خودرو:206
    سلام دوست من
    پايونير مدل:
    AVH-P5150DVD
    قيمت مناسبي هم داره.625000 تومن.اينجا ميتونيد مشخصاتش رو ملاحظه بفرمائيد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

تا اونجا که تو اینترنت تحقیق کردم مثل اینکه این 5150 پایونیر تایید میشه

مدل مشابه در برند JVC یا KENWOOD یا مدل دیگری نیست؟ شما pIONNER رو نسبت به مدلهای مشابه برند های دیگر ؛ پیشنهاد میکنید ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آدرس نمایندگی فروش پایونیر در تهران (معتبر) معرفی کنید ! آیا قیمت ضبط و پخش های ماشین در نمایندگی های شهر های مختلف فرق میکند ؟ مثلا قیمت در تهران نسبت به کرج ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تا اونجا که تو اینترنت تحقیق کردم مثل اینکه این 5150 پایونیر تایید میشه

مدل مشابه در برند JVC یا KENWOOD یا مدل دیگری نیست؟ شما pIONNER رو نسبت به مدلهای مشابه برند های دیگر ؛ پیشنهاد میکنید ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " target="_blank" rel="nofollow">http://<a href="http://sg.kenwood.co...n_Systems/</a>

آدرس نمایندگی فروش پایونیر در تهران (معتبر) معرفی کنید ! آیا قیمت ضبط و پخش های ماشین در نمایندگی های شهر های مختلف فرق میکند ؟ مثلا قیمت در تهران نسبت به کرج ؟
    سلام
    من با مدلهاي ديگه آشنائي ندارم و نميتونم نظري بدم
    آدرس نمايندگي فروش رو اينجا ببين:
    کد:

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

plz answer me
    Last edited by R_M_1002; 20-03-2010 at 09:06.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام دوست من
    پايونير مدل:
    AVH-P5150DVD
    قيمت مناسبي هم داره.625000 تومن.اينجا ميتونيد مشخصاتش رو ملاحظه بفرمائيد:
    کد:
    با سلام مجدد
    آقا , ما این 5150 پایونیر رو خریدیم 650.000 تومان که 10.000 پول نصب گرفت - 7000 پول یه سوکت ؟! - 3000 پوله ... ؟!

اول یه سوال : * آیا اگر در این مدل پخش ؛ روی USB FLASH یا CD یا DVD ؛فایلهای تصویری (MPG-WMV, ...) رو بصورت DATA و نه بصورت استاندارد VCD,DVD ؛ رایت کنیم میتونه بخونه یا خیر؟؟؟؟

* اولین ضد حال اینکه FLASH USB من که 16 GB ه و برند توشیباست رو N/A میده ! (ضبط فابریک 206 که موج نیکان بود همین فلش رو جواب میداد)

*دومین ضد حال اینکه کلا فایلهای تصویری ای رو پخش میکنه که با فرمت استاندارد VCD یا DVD رایت شده باشن (ضبط های چینی من جمله همین SUMMER که دیده بودم ؛ اینطور نبود و پوشه پوشه نشون میداد و مثلا هر چی فایل اعم از صوت و تصویر و عکس که بطور فله ای روش ریخته شده بودن؛ رو میشد دید)

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

من يه ضبط ال سي دي ميخوام ولي ارزون باشه پايونير قيمت كردم 600 به بالا خيلي گرونه. من براي بنز 230 مدل 78 ميخوام الان رو خودش جي وي سي نصب هست. ولي ال سي دي ميخوام كه هم كاركيت لازم دارم هم اينكه فلش ميزنم فولدرها رو بياره و داخل فولدرها برم راحت اجرا كنم.
    در ضمن گوشي وصله به كاركيت كسي تو ماشين باشه نخواي بشنوه بايد گوشي رو برداري حرف برني؟؟ اين كاركيت هاي جدا كه براي موبايل ساخته شده يه گوشي بي سيمي هم ب ايد روش ميزاشت كسي بود اون رو بر ميداشتي حرف ميزدي.

من ضبط ال سي دي مدل سايلكس كه گفت گارانتيش خيلي عاليه 300 هزار تومان 7 اينچ معمولي ارزونتر هست ولي اونايي كه 7 اينچ هست روي ماشين ميمونه يه جا تو خيابان باشه ميدزدن. ولي 3 اينچ هاش پنلي هست گفت بر ميداري ميبري. خيلي بده اينجوري.
    ال سي دي خالي خوبه كه بزني بر داري ببري كه اونم همين ضد سرقتي ها هست گرونه كه پايونيير و جي وي سي داره
    من چيكار كنم ؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •