تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 69

نام تاپيک: گوشی LG Ks660 چه جور گوشی هست؟ نسبت به سامسونگ D980چطور؟!

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

123.68 درصد تایید میشه! اصلا کلا تو ایران خیلی به الجی ظلم میشه، به هر کی (یا حداقل اکثرا) در مورد بعضی چیرهای گوشیم کوکی میگم (مثل آنتن دهی) یا باور نمی کنه، یا تفره میره یا میگه خل شدی و....
    عزیز شما که LG داری یه سوال در مورد موزیک ازت بپرسم :
    گوشیهای LG مثل بقیه گوشیها تبدیلی داره که مثلا هدفون های استاندارد رو بهش وصل کنیم ؟
    در کل کیفیت و باس و بلندی پخش موزیک با هدفون چطوریاست ؟ (مثلا در مقایسه با سری N یا W)

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

عزیز شما که LG داری یه سوال در مورد موزیک ازت بپرسم :
    گوشیهای LG مثل بقیه گوشیها تبدیلی داره که مثلا هدفون های استاندارد رو بهش وصل کنیم ؟
    در کل کیفیت و باس و بلندی پخش موزیک با هدفون چطوریاست ؟ (مثلا در مقایسه با سری N یا W)
    الان که دیگه ندارم، دزدیدن!
    تبدیل که داره ولی بچه ها هنوز پیدا نکردن، ولی توی گوشی هایی مثل رنوار داخل خود جعبه گذاشتن.
    من خیلی حرفه ای نیستم، ولی کیفیت و بلندی صدای الجی برای من کاملا رضایت بخشه، سری N و W هم نداشتم تا مقایسه کنم....

3. این کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

چجوری دزدین ؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

دلیل اصلی اینکه برندهایی مثل نوکیا، سونی اریکسون و ...دو سیمکارته نمی زنن به خاطر عدم نیاز مردم کشورهای اروپایی و امریکا هست..اگه توجه کنی برندهایی که دو سیمکارت رسمی زدن همشون آسیایی هستن و اونم بیشتر برای بازارهای کشورهایی مثل ما با این اپراتور های داغونه ! مثل سامسونگ، الجی، هیوندا !

در مورد LG منم همون چیزی رو شنیدم که شما شنیدی..یکی از دوستان تعمیر کار که دیروز پیشش بودم گفت من Viewty رو باز کردم واقعا قطعات داخلش آشغاله اما بازم دلیل نمیشه
    همونطور که گفتم همه یورها ازش راضی بودن و گزارش خرابی تا حالا نشنیدم
    چیزی که منو یکم دو دل میکنه موزیک این گوشیه..اگه بدونم مثلا تبدیل بهش می خوره که به هدفون سونی خودم وصلش کنم و بلندی و باس خوبی داشته باشه بدون شک میگیرمش
    درسته. ولی شرکت ارکسون که در ایران هست و رئیسش یه خانم ایرانی هست الان که با سونی ادغام شده باید یه دو سیم کارته بزنه برای نیاز مردم ایران. کلی فروش میکنه. در ضمن سونی اریکسون رو چین میزنه خود چین گوشی هایی تولید کرده همه ی داره پس سونی اریکسون باید مثل سامسونگ این کار رو بکنه. کلی فروش میکنه شک نکن اولیش خود منم. البته باید رو زیباییش هم کار کنه. مثلا یه گوشی مثل I8000 amnio II سامسونگ اگه 2 سیم کارته باشه که دیگه معرکه هست. یکی بیاد یه گوشی 2 سیم کارته ویندوز موبایل دوربین 5 به بالا و صدا بلند بزنه دیگه هیچ گوشی فروش نمیره

6. 2 کاربر از mrmostafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

دلیل اصلی اینکه برندهایی مثل نوکیا، سونی اریکسون و ...دو سیمکارته نمی زنن به خاطر عدم نیاز مردم کشورهای اروپایی و امریکا هست..اگه توجه کنی برندهایی که دو سیمکارت رسمی زدن همشون آسیایی هستن و اونم بیشتر برای بازارهای کشورهایی مثل ما با این اپراتور های داغونه ! مثل سامسونگ، الجی، هیوندا !

در مورد LG منم همون چیزی رو شنیدم که شما شنیدی..یکی از دوستان تعمیر کار که دیروز پیشش بودم گفت من Viewty رو باز کردم واقعا قطعات داخلش آشغاله اما بازم دلیل نمیشه
    همونطور که گفتم همه یورها ازش راضی بودن و گزارش خرابی تا حالا نشنیدم
    چیزی که منو یکم دو دل میکنه موزیک این گوشیه..اگه بدونم مثلا تبدیل بهش می خوره که به هدفون سونی خودم وصلش کنم و بلندی و باس خوبی داشته باشه بدون شک میگیرمش
    درسته. ولی شرکت ارکسون که در ایران هست و رئیسش یه خانم ایرانی هست الان که با سونی ادغام شده باید یه دو سیم کارته بزنه برای نیاز مردم ایران. کلی فروش میکنه. در ضمن سونی اریکسون رو چین میزنه خود چین گوشی هایی تولید کرده همه ی داره پس سونی اریکسون باید مثل سامسونگ این کار رو بکنه. کلی فروش میکنه شک نکن اولیش خود منم. البته باید رو زیباییش هم کار کنه. مثلا یه گوشی مثل I8000 amnio II سامسونگ اگه 2 سیم کارته باشه که دیگه معرکه هست. یکی بیاد یه گوشی 2 سیم کارته ویندوز موبایل دوربین 5 به بالا و صدا بلند بزنه دیگه هیچ گوشی فروش نمیره

8. این کاربر از mrmostafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

چجوری دزدین ؟؟؟؟
    هیچی! تو ماشین جا گذاشتمش، وقتی زنگ زدم (هم خودم، هم داداشم و هم دوستم) یارو یه الو میگفت بعد قطع میکرد، آخر سر سیم کارتو در آورد! حتما قیافه گوشی رو دیده، فکر کرده حداقل 300 تومانی میرزه...

10. این کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehdi_mahan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    IR-Iran

پيش فرض

آره برای ما هم بعضا پیش اومده اما قضیه اون فرق داره ! چون برای 99 درصد کاربرا تو نقاط مختلف دنیا پیش اومده ! یعنی امریکا-سنگاپور-هند-اوکراین-ترکیه (طبق نظر کاربران) پس نمی تونه از اپراتور باشه

خوشبختانه هم الجی و هم سامسونگ تو ایران نمایندگی و گارانتی اصلی دارن و طبق گفته مشاور سایت گوشی شاب فارسی داره و فارسی هم ساپورت میکنه با اینحال میشه از 118 شماره نمایندگیشون رو گیر بیاریم و بپرسیم
    گارانتی اصلی LG شرکت کامتله!

12. این کاربر از mehdi_mahan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehdi_mahan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    IR-Iran

پيش فرض

این یه سایت خیلی بدردبخور در مورد پوشی LG و خدمات اون تو ایران هست!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

14. 2 کاربر از mehdi_mahan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

هیچی! تو ماشین جا گذاشتمش، وقتی زنگ زدم (هم خودم، هم داداشم و هم دوستم) یارو یه الو میگفت بعد قطع میکرد، آخر سر سیم کارتو در آورد! حتما قیافه گوشی رو دیده، فکر کرده حداقل 300 تومانی میرزه...
    قسمت بوده گم بشه. ولی الان راحت پیدا میکنن. مال دوستم رو پیدا کرده بودن تو زاهدان بود طرف دیگه گفت ارزش نداره برم کا800 بود ولی اگه بیان یه چیزی داخل لوازم الکترونیکی بزارن مثل گوشی و لپ تاپ که وسیله شخصی هست دزد میدونست اینارو بدزده هیچ فایده ای براش نداره و همه میدونن که این اقلام میسوزه یا غیره هیشکی نمیخرید طرف اول و آخر دنبال پول بود پولم دنبالت نمیبردی. مثل امریکا که طرف فقط پول میدزده نه ل÷ تاپ و اینا چون ارزشی نداره.

16. این کاربر از mrmostafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

راستش رفتم پیگیری نتونستن پیدا کنن، شاید گوشی روشن نشده تو اون مدت، احتمالا یارو حالیش نبوده شارژر براش گیر بیاره....شاید بعدا دوباره پیگیری کنم (هر دفعه حدود 7-8 تومان برام خرج داره....)

18. این کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •