تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 428 اولاول ... 34349505152535455565763103153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 4277

نام تاپيک: [پشتیبانی] موتور .::UDK Unreal Engine III ::. / آنریل انجین

آخر فروم باز NINJA0098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    شاهی (مازندران)

پيش فرض

سلام
    من یه تازه کارم و یه هفته هست که دارم با UDK کار می کنم
    اگه میشه یه آموزش در باره نحوه ساخت بزی های سوم شخص توی UDK و یا نحوه عوض کردن اسلحه از حالت پیش فرض به حالت دلخواه رو قرار بدید
    اگر هم کسی مطالب مفیدی توی آموزش 3DS max داره که در باره طراحی یک کاراکتر کامله رو لطفا لینکش رو بزاره خیلی ممنون میشم
    خوب برای بازی سوم شخص خودمم فعلا دنبالشم برای عوض کردن اسلحه حالت پیشفرزم هنوز نمیدونم.(یکی نیست بگه حالا چرا جواب دادی) امابرای ساخت کاراکتر دو تا پیشنهاد بهت میکنم اول اینکه برای ساخت کاراکتر برو zbrush رو یاد بگیر دوم اینکه تو که نمیخوای بازی بین المللی فعلا بسازی از مدلای آماده استفاده کن تو اینترنت کلی مدل واسه دانلود و خرید ریخته

پروفشنال tovamohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    من یه تازه کارم و یه هفته هست که دارم با UDK کار می کنم
    اگه میشه یه آموزش در باره نحوه ساخت بزی های سوم شخص توی UDK و یا نحوه عوض کردن اسلحه از حالت پیش فرض به حالت دلخواه رو قرار بدید
    اگر هم کسی مطالب مفیدی توی آموزش 3DS max داره که در باره طراحی یک کاراکتر کامله رو لطفا لینکش رو بزاره خیلی ممنون میشم
    سلام دوست عزیز

برای بازی سوم شخص که همین الان یه جورایی کار حله. الان دوربین به جای کاراکتر هست که بازی میشه FPS، برای TPS کافیه دوربین رو یه مقدار بیاری عقب تر از کاراکتر. همین.

عوض کردن اسلحه رو هم باید داخل Kismet با نود Change Inventory انجام بدی. اگه هم اسلحه ی جدیدی می خوای به لیست Inventory ها اضافه کنی، باید یه کلاس برای اسلحت بنویسی که از کلاس Inventory یا یکی از فرزنداش مثل UTWeapon یا UDKWeapon ارث ببره. اینم همین.

دیدی که جواب ها خیلی ساده بود. با این همه فکر می کنم شما الان جواب 2 تا سوالتو گرفتی عوضش 10 تا سوال جدید برات پیش اومد. یه توصیه بهت می کنم، قبل از اینکه تصمیم بگیری می خوام فلان کار و فلان بازی رو شروع کنم، اول اطلاعات فنیش رو کسب کن. منبع هم نگران نباش، منابع خودم رو بهت معرفی می کنم. شما به عنوام مثال حتما باید آموزشهای ویدئویی UDK که Zak Parrish از 3D Buzz درست کرده رو ببینی. لینک دایرکتشم اینجا هست:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگه هم اینترنتت خوب نیست بگو لینک یه فروشگاه بهت بدم.

در مورد کاراکتر هم همون طور که نیجای عزیز گفت باید اول Mudbox یا ZBrush رو در کنار 3Ds Max یا Maya بلد باشی. تا اینجا تازه می شه 40 در صد کار. 40 درصد هم مپینگ، تکسپر و متریال کاراکتر هست. 20 در صد باقیمونده هم میشه ریگینگ و انیمیشن. شما باید یه سری آموزش کامل برای این کار ببینی اول.

کلا سعی کن کار هارو استپ بای استپ پیش بری که هر روز به یه مشکل تازه نخوری.

سوالی بود بپرس. فعلا.
    Last edited by tovamohammad; 21-04-2010 at 13:04.

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

خوب برای بازی سوم شخص خودمم فعلا دنبالشم برای عوض کردن اسلحه حالت پیشفرزم هنوز نمیدونم.(یکی نیست بگه حالا چرا جواب دادی) امابرای ساخت کاراکتر دو تا پیشنهاد بهت میکنم اول اینکه برای ساخت کاراکتر برو zbrush رو یاد بگیر دوم اینکه تو که نمیخوای بازی بین المللی فعلا بسازی از مدلای آماده استفاده کن تو اینترنت کلی مدل واسه دانلود و خرید ریخته
    جناب نینجا مگه بالاخره مشکل اسلحه شما حل نشد؟

با این همه پست بالایی رو هم بخون. یه چیزایی برات توش هست. تا بعد.

4. این کاربر از tovamohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    شاهی (مازندران)

پيش فرض

جناب نینجا مگه بالاخره مشکل اسلحه شما حل نشد؟

با این همه پست بالایی رو هم بخون. یه چیزایی برات توش هست. تا بعد.
    چرا حل شد ولی یه مشکل جدید برام پیش اومد .
    کل برنامه نویسی نرم افزارو تغییر دادم حالا udk ناراحت شد بالا نمی اومد دوباره نصب کردم کلا منوی view و کیسمت رو اجرا نمیکرد دوباره دارم دانلودش میکنم
    حالا برای همتون توصیه ای دارم :فضولی نکنین

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

چرا حل شد ولی یه مشکل جدید برام پیش اومد .
    کل برنامه نویسی نرم افزارو تغییر دادم حالا udk ناراحت شد بالا نمی اومد دوباره نصب کردم کلا منوی view و کیسمت رو اجرا نمیکرد دوباره دارم دانلودش میکنم
    حالا برای همتون توصیه ای دارم :فضولی نکنین
    هه هه

لازم نیست کلشو بگیریا. اگه فقط برنامه نویسی بوده، برو شاخه ی Development رو آخرین ورژنشو جدا بگیر. خیلی کوچیکتره. در ضمن باید تنظیمات رو هم ریست کنی که تو چنتا پست عقب تر گفتم چه جوری.

در ضمن اشکال نداره. فضولی کن. فضولی یکی از بهترین روش های خود آموزیه. فقطاز این به بعد قبلش یه بکاپ از UDK بگیر، بعد خود آموزیو شروع کن. فعلا بای.

7. این کاربر از tovamohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

آقایون خانوما سلام

بالاخره نسخه ی آوریل UDK اومد. این قدر عقب افتاد که خیلی ها می گفتن Epic نمی خواد این ماه آپدیت بده. ولی الان دیدم حق داشتن اینقدر طول کشیده این ماه، راستش اگه تا آخر ماه نمی داد هم بهش حق می دادم. اگه لیست تغییراتو بخونین می بینین که بیراه نمی گم. حدود 100 ویژگی ریز و درشت اضافه شده و یا بهبود پیدا کرده. راستی حجمشم 150 مگ زیاد شده (قابل توجه دایال آپ داران).

نسخه ی آوریل رو می تونین از لینک زیر بگیرین:

کد:
    تغییرات رو هم می تونین توی صفحه ی زیر ببینین:

کد:
    21 مقاله ی جدید این ماه اضافه شده به UDN و 27 مقاله هم آپدیت شدن.

اول می خواستم همه ی تغییراتو براتون نرجمه کنم ولی وقت ندارم، فقط یه چنتا مهماشو بهتون می گم. خودتون بقیشو می تونین تو اون صفحه ببینین که با زبون روانی توضیح داده شده:

• سیستم جدید ساختمان که به کاربران اجازه می ده ساختمان ها و شهرهایی که واقعی تر به نظر بیان رو به سرعت بسازن یا ویرایش کنن. اینو قبلا توی پست زیر خبرشو داده بودم:

کد:

• بازی مثالی UTGame که همراه UDK بود کاملا به بازی UDKGame منتقل شد.
    • این یکی که من عمرا فکر نمی کردم اجازش داده بشه: همه ی کانتنت هایی که همراه UDK هستند به جز SkeletalMesh ها رو الان می تونین توی بازی های تجاری استفاده کنین. شاید اکثرشو آدم استفاده نکنه به خاطر اینکه بازی کپی به نظر نیاد، ولی من دوست داشتم حداقل AnimeSet ها رو بشه استفاده کرد، چون طبیعی ساختنشون خیلی سخته، که خوشبختانه الان دیگه میشه.
    • نورپردازی یه سری تغییرات مهم کرده که تو پست بعدی می گم.
    • یه مپ جدید به UDK اضافه شده به نام GDC_FeaturesDemo.
    • به Viewport پرسپکتیو، ویژگی هاله های وابسته به عمق اضافه شده. چیزی که قبلا توضیح داده بودم:

کد:
    • یه ویژگی دیگه که خیلی وقت بود منتظرش بودم: تمام قسمت های بومی UTGame یا حذف شدن ، یا به Unreal Script منتقل شدن و یا به UDKBase منتقل شدن. بزرگترین مزیت اینه که الان دیگه میشه این ها رو تغییر داد.
    • ابزار ترکیب داخل Content Browser:

کد:
    • حدود 10 ویژگی به Attachment Editor که ماه پیش معرفی شد اضافه شده.
    • فیلتر های جدید در قسمت پکیج Content Browser:

و حدود 100 ویژگی دیگه.

جالبه این موتور با Free بودنش اینقدر بش می رسن، خیلی از موتور های پولی که توی همین تالار بحث میشه، آپدیت های سالیانه ی اینطوری هم نداره چه برسه ماهیانه. هرچند اینقدر موتورش سرتر هست که اگه این آپدیت ها رو نمی داد هم من عمرا حاضر نبودم با یه چیز دیگه عوضش کنم.

با Epic حال می نماییم.
    Last edited by tovamohammad; 22-04-2010 at 06:14.

9. 4 کاربر از tovamohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال narotu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام
    من وقتی میخوام بویلد کنم نمیتونه اگه زیاد هم صبر کنم واسه بویلد مینویسه بویلد فایلد
    البته من یک مقدار درخشندگی نور رو زیاد کردم برای زیباییش با محیطی که میتونه نور بده
    اینم عکسش چیکار باید کرد؟
    اون اخطارها رو هم نمیتونم ببندم باید اول این صفحه بویلد رو ببندم

کد:

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    شاهی (مازندران)

پيش فرض

سلام
    من وقتی میخوام بویلد کنم نمیتونه اگه زیاد هم صبر کنم واسه بویلد مینویسه بویلد فایلد
    البته من یک مقدار درخشندگی نور رو زیاد کردم برای زیباییش با محیطی که میتونه نور بده

کد:
    شما بايد بريد تو منوي build روي دكمه ي lighting كليك كنيد و بعد تيك light mass رو برداريد و بعد نورا رو بسازي دوباره تو همون منوي buld گزينه ي all path رو كليك كني و بسازي بعد كار ساخت تمومه!!

12. 2 کاربر از NINJA0098 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال narotu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

وقتی میخوام تیک light mass رو بردارم این اخطار رو میده و برنمیداره

کد:

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام

کد:
    وقتی میخوام تیک light mass رو بردارم این اخطار رو میده و برنمیداره

کد:
    سلام

در مورد ارور اول مپ شما Lightmass Importance Volume نداره. یه راه آسپیرینی همونه که تیک رو برداری ولی اینطوری داری نور پردازی خوبی که آنریل داره رو نابود می کنی. اون ارور به این خاطره که هر مپ باید حتما یک Lightmass Importance Volume داشته باشه. برای اینکار بیلدر براش رو بردار، سایزش رو طوری در بیار که کل مرحلت داخلش باشه. تا اینجا یه Cube درست کردی که همه ی مرحله داخلشه. الان باید از منوی Brush بری داخل زیر منوی Add Volume و گزینه ی LightmassImportanceVolume رو انتخاب کنی. همین. راستی با اینکار زمان بیلد نور خیلی کم تر میشه. در ضمن به اون تیک هم سعی کن دست نزنی.

در مورد عکس دوم هم که گذاشتی یه ارور داخلش هست و یه وارنینگ. ارور میگه که مسیر ها ساخته نشدن که برای حلش باید از منوی Build گزینه ی AI Paths رو انتخاب کنی. اینم همین.

وارنینگ هم میگه مپ شما KillZ نداره.توی آنریل هر مپ باید یه Lightmass Importance Volume و یه KillZ Set داشته باشه. برای حل این مورد هم از منوی View گزینه ی World Info رو بزن. یه صفحه باز میشه توی قسمت Zone Info باید برای KillZ یه عدد انتخاب کنی. این عدد یه ارتفاع رو مشخص می کنه که اگه کاربر به اون ارتفاع برسه بازی خود بخود اونو می کشه. اسمش هم از همین گرفته شده. عددش دسته خودته. مثلا من همیشه 2000- می دم. اینم باز همین.

مشکلی بود بگو. تا بعد.
    Last edited by tovamohammad; 22-04-2010 at 14:13.

15. 4 کاربر از tovamohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •