تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 424 از 428 اولاول ... 324374414420421422423424425426427428 آخرآخر
نمايش نتايج 4,231 به 4,240 از 4277

نام تاپيک: [پشتیبانی] موتور .::UDK Unreal Engine III ::. / آنریل انجین

پروفشنال tovamohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    چرا ورژن جدید udk نیومده؟
    سلام

برا آوریل آپدیتی نیومد. حواست باشه درسته هر ماه یه آپدیت میومد ولی اپیک هیچ وقت همچین قولی نداده، حتی زمانی اگه بخواد می تونه کلا آپدیتا رو قطع کنه. فعلا به دولوپرا لطف می کنن هر ماه یه آپدیت می دن.

چند ساعت پیش آپدیت ماه may اومد، البته هنوز رسما اعلام نشده ولی می تونی از سایتشون بگیری. از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . هنوز هیچ اطلاعاتی هم از تغییرات نیست.

با این همه توصیه نمی کنم الان بگیری، ممکنه تا رسما اعلام کنن باز تغییر کنه مجبور شی دوباره بگیری. صبر کن تو صفحه دانلود که اومد بعد بگیر. از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم می تونی چک کنی، این صفحه ی تغییراته که فعلا خالیه.

بای.
    Last edited by tovamohammad; 13-05-2012 at 08:21.

2. این کاربر از tovamohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hasansmoke's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    in update function

پيش فرض

سلام.موقع بیلد نور به این ارور بر میخورم.چطور بر طرفش کنم.
    object has overlapping uvs

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام

داره می گه اون مشی که مشخص کرده برات، uv ش حداقل یه جا overlap داره(یعنی چنتا پولیگانا روی هم افتاده).کلا یووی که برا نور تعیین می کنی نباید هیچ اورلپی داشته باشه. و همین طور همه ی uv island ها باید تو مربع اصلی باشه(Main Square). کلا 3 راه داری:

• راه سادت اینه که مدلتو تو Static Mesh Viewer باز کن(البته اگه اسکلتال نیست). Generate UV رو از منوی اول بزنو تنظیماتشو بهش بده. خودش یه UV برات می سازه. شمارشو تو properties بالا تعیین کن به جای یووی نور.
    • راه دومم اینه که از اول که می خوای مش هاتو مپینگ کنی حواست باشه یووی ها اورلپ نداشته باشن و تو مربع اصلی باشن همگی.
    • راه سوم و اصولیشم اینه که از اول مدلتو با دو تا کانال یووی بسازی. یکی برا تکسچر که مهم نیس چجوری باشه. یدونه ساده هم مخصوص نور با اون دوتا ویژگی که گفتم.

توصیه می کنم اگه مدلارو خودت می سازی یا یه نفر دیگه می دی بسازه از روش سوم استفاده کن. چنتا مزیت داره.

فعلا.

5. 2 کاربر از tovamohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hasansmoke's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    in update function

پيش فرض

سلام

داره می گه اون مشی که مشخص کرده برات، uv ش حداقل یه جا overlap داره(یعنی چنتا پولیگانا روی هم افتاده).کلا یووی که برا نور تعیین می کنی نباید هیچ اورلپی داشته باشه. و همین طور همه ی uv island ها باید تو مربع اصلی باشه(Main Square). کلا 3 راه داری:

• راه سادت اینه که مدلتو تو Static Mesh Viewer باز کن(البته اگه اسکلتال نیست). Generate UV رو از منوی اول بزنو تنظیماتشو بهش بده. خودش یه UV برات می سازه. شمارشو تو properties بالا تعیین کن به جای یووی نور.
    • راه دومم اینه که از اول که می خوای مش هاتو مپینگ کنی حواست باشه یووی ها اورلپ نداشته باشن و تو مربع اصلی باشن همگی.
    • راه سوم و اصولیشم اینه که از اول مدلتو با دو تا کانال یووی بسازی. یکی برا تکسچر که مهم نیس چجوری باشه. یدونه ساده هم مخصوص نور با اون دوتا ویژگی که گفتم.

توصیه می کنم اگه مدلارو خودت می سازی یا یه نفر دیگه می دی بسازه از روش سوم استفاده کن. چنتا مزیت داره.

فعلا.
    مدل رو خودم ساختم.رندر تو تکسچر هم گرفتم.تو انجین هم براش uv ساختم ولی باز مشکل میخوره.
    چجوری دو تا یو وی باید بدم؟
    اگه میشه یه راهنمایی کوچیک بکنید.ممنون

داره خودمونی میشه neo_345's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    من کلا خیلی نوبم یعنی ته نوبم ( مخصوصا تو برنامه نویسی ...یه کم مدلسازی بلدم )
    می خوام تازه شروع کنم و ترجیح دادم با udk کار کنم
    ولی شنیدم udk کلا سخت تره

به نظر شما من برای شروع کردن یادگرفتن udk از کجا شرروع کنم ( نمی خوام ته برنامه نویس بشم در حدی که بتونم یه گیم ساده تو udk یسازم در حد مثلا حرکت آبجکت با موس و یه کم فیزیک (منظورم تو گیم هست نه تو خود udk ا ) یا مثلا یه بازی سوم شخص ساده یا جیزایی تو این مایه ها حالا یه کم بیشتر برام کافیه )
    ممنون می شم راهنمایی کنین که از کجا شروع کنم ؟( یعنی مثلا با خود Udk شروع کنم و با tutorial هاش و استفاده از فرومش و اینا یا کلا برم مثلا راجع به برنامه نویسی مطالعه کنم که اصلا چی هست یا برم c++ یاد بگیرم )
    مرسی
    Last edited by neo_345; 18-05-2012 at 17:29.

داره خودمونی میشه neo_345's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

Overlap uv یعنی اینکه یوی هات رو هم افتاده باید بری تو unwrap تو مکس تو قسمت select دو تا گزینه داره یکی inverted uvs یکی overlaped وقتی کلیک کنی uv هایی که مشکل داره قرمز می شه باید درستشون کنی
    در ضمن بعضی موقع ها به uv های 4 ضلعی که شبیه مثلث شده باشه هم گیر می ده

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

RealD Integration چیه ؟ من هرچی خوندم نفهمیدم به چه دردی می خوره

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

مدل رو خودم ساختم.رندر تو تکسچر هم گرفتم.تو انجین هم براش uv ساختم ولی باز مشکل میخوره.
    اول اینو بخون یکم جزئی تر گفتم. این از یکی از مقاله هامه ولی وقت ترجمه ندارم برات. با این همه سادس می فهمی همه رو:

نقل قول نوشته شده توسط tovamohammad
    1. UV:

It’s very important for each model to have a UV with two rules applied: first one is all of the UV islands need to be on the main square, and secondly there is no overlap allowed.

You have a couple methods to achieve this, the best one is this (this one has some other advantages too):

Create 2 UV layers (UV channels). Layer0 is the UV for the textures and it doesn’t matter how you map the UV, use whichever method you’re used to. Layer1 is the UV used for light maps, this one needs to have those conditions applied. All 3d packages I’ve seen, have a simple UV mapping method that does this automatically for you (All UV islands in the main square, with a 1% gap between them for example), so you probably just need to use it in a new layer.
    من فقط تو بلندرشو می دونم. ولی چیز خیلی ساده ایه. یه سرچ بکنی پیدا می کنی راحت.

در مورد اون UV که تو UDK ساختی، یه جار رو اشتباه رفتی. یا استاتیک مشی که انجین بهش گیر میده رو درست پیدا نکردی و داری به یه مش دیگه ور میری، یا اگه مش درسته، UV جدید رو درست تنظیم نکردی. ح.است باشه تو جفت این راهها باید بعد ساخت UV تو properties مدل به UDK بگی از کدوم کانال برای نور استفاده کنه.

RealD Integration چیه ؟ من هرچی خوندم نفهمیدم به چه دردی می خوره
    چنتا تکنولوژی هست برا تبدیل فیلم و بازی های 2 بعدی به S3D همون Stereoscopic 3D ، این یکی از معروفاشه، تو هالیوودم استفاده میشه. در کل کارهارو اتوماتیک انجام میده و شما لازم نیس کاری براش بکنی، فقط باید ازش استفاده کنی اگه خواستی بازیت 3D ساپورت کنه.

سلام دوستان
    من کلا خیلی نوبم یعنی ته نوبم ( مخصوصا تو برنامه نویسی ...یه کم مدلسازی بلدم )
    می خوام تازه شروع کنم و ترجیح دادم با udk کار کنم چون به نظرم هم شیدر ها و کلا گیم توش نسبت به unity قشنگ تره وهم مفتیه ولی unity باید 3000 دلار پیاده بشی
    ولی شنیدم udk کلا سخت تره

به نظر شما من برای شروع کردن یادگرفتن udk از کجا شرروع کنم ( نمی خوام ته برنامه نویس بشم در حدی که بتونم یه گیم ساده تو udk یسازم در حد مثلا حرکت آبجکت با موس و یه کم فیزیک (منظورم تو گیم هست نه تو خود udk ا ) یا مثلا یه بازی سوم شخص ساده یا جیزایی تو این مایه ها حالا یه کم بیشتر برام کافیه )
    ممنون می شم راهنمایی کنین که از کجا شروع کنم ؟( یعنی مثلا با خود Udk شروع کنم و با tutorial هاش و استفاده از فرومش و اینا یا کلا برم مثلا راجع به برنامه نویسی مطالعه کنم که اصلا چی هست یا برم c++ یاد بگیرم )
    مرسی
    سلام، خوش اومدی به تاپیک.

به نظر من که اصلا سخت نیست مگه اینکه روش اشتباهی پیش بگیری برا یاد گرفتن.

فعلا اصلا نگران برنامه نویسی نباش. UDK مثل بقی انجینایی که کار کردی نیست، خیلی کارار که مثلا تو یونیتی کد می خواد اینجا با Kismet، Matinee و Anim--Tree انجام میشه که یه خط کدم لازم نیست بنویسی. کدنویسی حداقل مال 6 ماه دیگست که حسابی به ادیتورا مسلط شدی و می تونی یه مرحله ساده و یه سری asset ساده بسازی.

وقت ندارم جزئیات بهت بگم، ولی برا یادگیری با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شروع کن، رایگانه. زیر نویس انگلیسیشم پایین صفحس. بعدشم نوبت ویدئوی Gnomon هست. تمام جزئیات اینکه چه جوری یاد بگیری 20-10 بار تو این تاپیک تکرار شده. یه وقتی بذار، تاپیکو شروع کن به خوندن، می دونم زیاده ولی خیلی چیزا دسگیرت میشه. بقیه ی آموزش و چیزای مهمم پیدا می کنی.

فعلا.

11. 6 کاربر از tovamohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز iload's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با مکس کار میکنی ؟

داره خودمونی میشه mehrdad_mvb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همگی
    مشکل من: StaticMesh has invalid LightMapCoordinateIndex

چطور درستش کنم؟

با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •